Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wandejczyk

Z nami od: 18 czerwca 2010 o 4:32
Ostatnio: 21 maja 2022 o 9:40
Płeć: mężczyzna
Exp: 108
Jest obserwowany przez: 10 osób
  • Demotywatorów na głównej: 22 z 217 (195 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 30261
  • Komentarzy: 4488
  • Punktów za komentarze: -9
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Włamanie do domu Parkerów. Wujek Ben chciał go powstrzymać, ale bandyta miał broń. – No właśnie! Zawodowy zbir ma tysiąc sposobów na zdobycie spluwy. Ben Parker zginął, bo był za głupi by skorzystać ze świętego przywileju posiadania klamki w Stanach. Jak Twój kwadrat odwiedzi zwyrol, możesz tylko błagać o litość przez durne polskie prawo.
Źródło: Znakomita produkcja telewizyjna
archiwum
Ogień należy zwalczać ogniem. – Przepiękny przykład
archiwum – powód
Zaczęło się. Polepszacze świata apelują do ZKM w Gdyni by zmienił linię "Z "na "Ż". Bo uchodźcom kojarzy się źle. Z tego samego względu są przeciw syrenom na rocznicę smoleńską. – Skoro miliony Ukraińców ocaliliśmy przed straszliwym losem, to kto komu winien jest włazić do tyłka??
Źródło: Internet, m.in. Wyborcza
archiwum
Jedyny nazista ukarany jak należy. – Oskar Dirlewanger został pobity ze skutkiem śmiertelnym przez Polaków. Cała reszta zdechła bezboleśnie lub po krótkim bólu (często na wolności).
Źródło: Wikimedia Commons
archiwum
Nikt nie zauważył przez 112 lat? – Logo znanej szwedzkiej firmy produkującej agd to ewidentne stringi.
Źródło: Internet
archiwum
Ukraińskie dzieci śpiewają swój hymn. Słowa łatwo zrozumieć bez tłumacza. – Zwłaszcza pierwszy wers brzmi MEGAznajomo.
Źródło: YT
archiwum
Znana legenda, żart czy teoria iż motyl na kwiatku może spowodować trzęsienie ziemi na przeciwnym krańcu globu. – Trąci mychą? Nie bardziej niż gadka, że wzrost średniej temperatury atmosfery o 0,1 stopni Celsjusza zniszczy ludzkość.
Źródło: Wikimedia Commons
archiwum
Kolumb, Dias, Gama, Cook, Cabot. – Podręczniki piszą o nich tak jakby każdy z nich osiągnął cele sam. Jakby setki ludzi, których imion nie poznamy wcale im nie pomagały. Jakby zabrali ich tylko by robili za publiczność i oklaskiwali.
Źródło: Internet
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Pytanie do polepszaczy globu – W krajach trzeciego świata pracują ludzie produkujący to co my, naród europejski, kupujemy za psie pieniądze i bogacimy nasze firmy przy okazji. Jeśli tych wszystkich robotników sprowadzić do Europy by mieli klawe życie, to kto niby ich zastąpi?!?!
Źródło: Internet
archiwum
Budzisz się w obrzydliwym śluzie i słyszysz komunikat: – "Matrix zniszczony, ludzie są wolni. Wszystko co posiadaliście przepadło. Prawdopodobieństwo, że wasi krewni są w sąsiedniej kapsułach jest jak 1 do 7 miliardów. Czeka was życie w postapokaliptycznych slamsach" Okażesz wdzięczność?
Źródło: Internet
archiwum – powód
Zaczęło się błaganie by rozliczyć pit tam, gdzie mieszkasz. – Zrób to! Miej wygwizdane na miasto, w którym spędziłeś dzieciństwo, płaciło za Twoją edukację z podatków, gdzie wciąż masz rodzinę i przyjaciół. Niech Twoje podatki trafią do znacznie bogatszego miasta, któremu zawdzięczasz 100 razy mniej, którego stać na kampanię reklamową i rower które może wygrasz. Niech rozwieją się nadzieję starych mieszkańców, których tam zostawiłeś.
Źródło: Internet
archiwum
Spartiaci włożyli wielki wysiłek by być wielkimi żołnierzami. – Tylko po to aby zaoszczędzić sobie mordęgi przy pracy na roli.
Źródło: Internet
archiwum
August Landmesser – Był foliarzem,wypiął się na mainstream i nie bał się tego okazywać. Dziś bohaterem milionów.
Źródło: Wikipedia
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Straż Graniczna jest jak bramkarz u wejścia do eleganckiej dyski. – Bez niego stanie się speluną, a weryfikowanie kandydatów to najświętsze prawo właściciela. Dlatego popieraj SG, albo staniemy się tacy jak ci nachodźcy.
Źródło: Gazeta Wyborcza
archiwum
Normalnie już lecę! – YT i G pokręciło do reszty.
Źródło: Internet
archiwum
Pytanie do oburzonych. – Czemu towarów do dobrostanu nachodźców nie przenieśliście przez normalne przejście graniczne i nie obdarowaliście ich od tyłu? To Wy stwarzacie problem ignorując prawo.
Źródło: wybiórcza
archiwum
Pamiętacie posła Sterczewskiego? – Kierowany megadobrym serduszkiem próbował dostarczyć siatkę z nieustalonym towarem przez granicę poza przejściem granicznym. Wolno to robić tylko po kontroli dokonanej wyłącznie na przejściu. Inaczej mowa o przemycie. Na tym polega praworządność.
Źródło: Wybiórcza
archiwum – powód
Bezczelna reasumpcja. – Na pewno dacie wiele oburzonych komentarzy,
Źródło: Internet
archiwum
Plakat sugeruje, że do U.S. Army przyjmują byle kogo. – Kiedy Ameryka ostatnio wygrała wojnę?
Źródło: Commons
archiwum
Lwia Ziemia, gdy król zabraniał wstępu nachodźcom i to samo miejsce, gdy nowy wódz sprowadził ich tysiące. – Bardziej łopatologicznie nie da się powiedzieć, dlaczego na maksa szanuję Straż Graniczną. Zawsze będę z Wami!
Źródło: Wielki klasyk