Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wandejczyk

Użytkownik otrzymał bana za: notoryczne obrażanie, mowa nienawiści, rasizm, Punktów za komentarze: -655
Ban wygasa: 2996-09-12 21:26:13

Ściana

archiwum
Pomnik Adama Mickiewicza w Paryżu jest niedorzeczny. – Mickiewicz nienawidził  Paryża od pierwszego wejrzenie. Miał z nim z wyłącznie złe skojarzenia i mieszał go z błotem całym sercem. Zatem, paryżanie albo nie mają godności albo są niedouczeni.
Źródło: Wikimedia Commons
archiwum
Doba na Wenus trwa dłużej niż jej rok. – Konkretnie, rok trwa 1,92 wenusjańskiej doby. Trudno byłoby zrobić w takim miejscu kalendarz.
archiwum
EURO 2012 było pierwszą dużą imprezą piłkarską bez sędziego z kraju gospodarza, czy jednego z gospodarzy. To wstyd. – A teraz Polak będzie sędzią w finale Mundialu!!!! Pora aby Morawiecki przypisał sobie ten sukces, a zarazem zjechał Tuska.
Źródło: Internet
archiwum
Generał Patton uważał Rosjan za zwykłe dzikusy. – Wzywał do zaatakowania ZSRR zaraz po zniszczeniu Niemiec. Zmęczony wojną Związek mógł przegrać. Armia Czerwona była gorsza od niemieckiej we wszystkim. Załatwiła nazistów tylko przewagą w zasobach. Wystarczyło nie popełnić głupich niemieckich błędów. Nie byłoby kryzysu kubańskiego i wielu innych gróźb wojny atomowej. Przez czysty zbieg okoliczności akurat temu generałowi zdarzył się wypadek samochodowy kiepsko zbadany przez śledczych.
Źródło: Newsweek
archiwum
VAR – Wynalazek spóźniony o całe dziesięciolecia. Nieprzeliczone dywizje niesprawiedliwie ukaranych zawodników i meczów wygranych przez przegranych, nim twardogłowa starszyzna piłkarska w końcu uległa. Kto im to zrekompensuje?
Źródło: Wikimedia Commons
archiwum
Generał Hermaszewski zmarł 12 grudnia. Wielka szkoda. – Wielka, że nie dał rady pociągnąć jeszcze jeden dzień. Byłaby wypas ironia, gdyby odszedł w rocznicę stanu wojennego. Najbardziej znany członek WRONy. Powązki murowane?
Źródło: Internet
archiwum – powód
Wszystkie te kluby kiedyś posiadały Lewandowskiego i go sprzedały. – Co niby usprawiedliwia sprzedanie kury znoszącej złote jajka? Jednorazowy duży zastrzyk finansowy ma się nijak do zysków z długotrwałej pozycji na czele. Znicz mógł być teraz w Ekstraklasie. Lech może nie miałby Pucharu Mistrzów, lecz i tak budziłby strach.
archiwum
Dekster wkurza się, że nie wie jaki jest cel Poznania. – A przecież wystarczy zapytać o to radę miasta.
archiwum
Gospodarz Mundialu odpadł bardzo szybko – Następnym razem powinien zażądać bardziej stosownego towarzystwa w swojej grupie.
Źródło: Internet
archiwum
Tolerancja wobec osób z niepełnosprawnością – Nikt nie uczy jej skuteczniej niż postać Joego Swansona. Pełny dystansu do siebie; czasami trochę autoironii; nie żąda specjalnych względów; gdy dąży do celu, traktuje niepełnosprawność jakby nie istniała; jeśli mimo wszystko przegrywa to nie robi afery. I nadal jest takim samym policjantem jak wtedy gdy chodził.
Źródło: Internet
archiwum
Arcyksiążę Ferdynand – Nie był ani francuskim politykiem, ani członkiem dynastii panującej w Drugiej Rzeszy. Jego zabójca nie był ani Francuzem, ani Niemcem. Więc fakt, że Francuzi i Niemcy naparzali się jak szaleni z jego powodu to Himalaje pochrzanienia.
Źródło: Wikimedia Commons
archiwum
Jeśli prawdą jest, że mandaty mają na celu polepszać świat, a nie skubać kierowców – to uzyskane z nich pieniądze powinny być komisyjnie niszczone. A nie są!
Źródło: Rzeczpospolita
archiwum
Austro-Węgry z granicami współczesnych państw – Musiały upaść. Około dziesięć narodów, które nie łączyła więź emocjonalna, za to chęć niepodległości. Żołnierze podczas I wojny światowej nie rozumieli co mówią do nich oficerowie albo... udawali że nie rozumieją. Multikulti tutaj się nie sprawdziło.
Źródło: Encyklopedia Britannica
archiwum
Pytanie do wszystkich ludzi krytykujących i pouczających lekarzy: – Czy macie chociaż maturę z biologii? Zawiera 0,01% wiedzy lekarza. Żeby pouczać kogoś wykształconego samemu trzeba być wykształconym. Wymaganie od Was matury z biologii nie jest wygórowane. Lekarz zda ją z zamkniętymi oczami. Ściągnijcie próbny arkusz i do dzieła.
Źródło: Internet
archiwum
W starożytności Pompeje były miastem portowym. – Dzisiaj są kawał drogi od morza. Lodu na biegunach musiało być mniej niż dziś. A ludzkość przetrwała.
Źródło: www.rocdoctravel.com
archiwum – powód
Coroczny marsz narodowców jest zły? – 11 listopada jest właśnie świętem narodowców. Dla kogo Polska jest ważna, ten jest narodowcem. Jeśli nie jesteś narodowcem, nie przejmujesz się Polską. Więc zakaż całego tego święta.
Źródło: Wikimedia Commons
archiwum
Ten znak wymaga aktualizacji. – Od dawien dawna zamiast lizaka musi być smartfon.
Źródło: Internet
archiwum
Pożary będą, mimo istnienia strażaków; – Bandyci będą mimo istnienia policjantów; choroby będą mimo istnienia szczepionek. Więc oprócz zburzenia muru, może jeszcze zrezygnować ze straży pożarnej policji i szczepionek? Ależ się będę czuł bezpieczny.
Źródło: Internet
archiwum
Mundial w Katarze coraz bliżej. Czy nazwa tego kraju Was śmieszy? – Turcy mają o niebo gorzej. Ich kraj w języku angielskim to "Turkey". Niefortunnym zbiegiem okoliczności ''turkey'' pisane małą literą to ''indyk''.
Źródło: Internet
archiwum
Jeśli dochodzisz czterdziestki, rozpoznasz ten głos. – Kotono Mitsuishi dubbingowała Czarodziejkę z Księżyca. Na tym filmie odtwarza najsłynniejsze momenty serialu
Źródło: YT