Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Polecane z poczekalni

poczekalnia
Będzie pracował teraz jako młodszy specjalista ds. promocji w Krajowym Zasobie Nieruchomości –
poczekalnia
Jeśli propozycja krajów z Ameryki Południowej odniosłaby sukces, w 100-lecie pierwszego mundialu impreza wróciłaby do Urugwaju, gdzie odbyła się pierwsza edycja Mistrzostw Świata –
poczekalnia
Bojkot uważam za rozpoczęty – Z Lukoil się udało. Teraz też damy radę MOL coraz mocniej rozpycha się na polskim rynku. Pierwsza stacja węgierskiego giganta już działa, a w najbliższych miesiącach powstaną setki kolejnych. Mamy konkretną listę 413 stacji paliw w naszym kraju, które zmienią szyld.
poczekalnia
 –
poczekalnia
 –
poczekalnia
 – Nowe środki lecznicze, które mają wejść w życie już od lipca będą pozwalały zatwierdzonym pacjentom przepisać MDMA na np. zespół stresu pourazowego i psylocybinę na lekoodporną depresję.Środki te będą mogły być używane w bardzo ograniczonym zakresie i pozostaną formalnie zabronione, ale jak mówi Dr David Caldicott "to bardzo dobry krok w przeciwną stronę niż wieloletnie demonizowanie narkotyków".Ponownie podkreślono, że psylocybina i ecstasy "mogą być stosowane terapeutycznie wyłącznie w ściśle kontrolowanych warunkach medycznych", a kontrolowane podawanie zarówno MDMA, jak i psylocybiny "może mieć znakomite efekty w przypadkach uważanych za oporne na współczesne metody leczenia"
poczekalnia
Niektórych program #WillaPlus objął jeszcze zanim to było modne –
poczekalnia
George domaga się miejsca w żłobku, kiedy skończy 3 lata, a wszystkie maluchy będą musiały się z nim bawić – Świecie, dokąd zmierzasz?!
poczekalnia
Stewardesa Shelia Fredrick zauważyła przerażoną dziewczynę podczas lotu, której towarzyszył starszy mężczyzna – Fredrick dyskretnie poprosiła dziewczynę, aby poszła do łazienki, gdzie miała zostawić kartkę z pytaniem, czy nic jej nie jest. Dziewczyna napisała na kartce: "Potrzebuję pomocy". Stewardessa natychmiast poinformowała pilota, który zawiadomił policję. Okazało się, że dziewczyna była ofiarą handlarzy ludźmi
poczekalnia
 –
poczekalnia
 –
poczekalnia
Geolog z Solar System Geometry Survey (SSGEOS) napisał o tym w piątek na Twitterze – Hoogerbeets opublikował również 2 lutego nagranie, w którym alarmuje o "dużej aktywności sejsmicznej między 4 a 6 lutego"
poczekalnia
Czekamy na stylizację naszego "jaszczembia" –  Była prezeska banku wydała mnóstwopieniędzy, by upodobnić się do smoka
poczekalnia
 –  KIEDYŚ BĘDĘ SAMOLOTEM
poczekalnia
 –
0:08
poczekalnia
 –
0:07
poczekalnia
 –
poczekalnia
 –
0:04
poczekalnia
 –
0:10
poczekalnia
 –
0:05