Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 3 lutego 2013 o 17:18
Ostatnio: 29 kwietnia 2019 o 13:56
Płeć: mężczyzna
Exp: 4173
O sobie:

Jestem Ali babą i szukam swoich czterdziestu rozbójników

Jest obserwowany przez: 375 osób
 • Demotywatorów na głównej: 2947 z 3499 (533 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1202470
 • Komentarzy: 56
 • Punktów za komentarze: 483
 • Obserwuje: 24 osoby (pokaż demotywatory)
 
poczekalnia

O nie! Antysemityzm!

O nie! Antysemityzm! – lzrael: kobietyprzegoniły protestortodoksyjnychZydów, pokazującm piersikiO nie! Antysemityzm!
poczekalnia

Prawdziwa bestia

Prawdziwa bestia – HenryZdjęcia w albumie Zdjęcia na osi czasu 25 marca.Zobacz pelen rozmiar Więcej opcjiLubię to! Dodaj komentarzUdostępnijGrażynaAle bestia, sum też ładny25 marca Lubię to! 6 Odpowiedz Więcej2 odpowiedziDEMOTYWATORY,PLPrawdziwa bestia
poczekalnia

Aplikacja, która ratuje życie

Aplikacja, która ratuje życie –

Wybory do Parlamentu Europejskiego już w niedzielę! A to zbiór "najlepszych" kandydatów, spotów, plakatów i reakcji internautów na tę twórczość (30 obrazków)

poczekalnia

Nigdy w życiu nie widziałem tak wielkiej prośby o pomoc w oczach mężczyzny...

Nigdy w życiu nie widziałem tak wielkiej prośby o pomoc w oczach mężczyzny... – Tak naprawdę, to seks nie jest wcaleważny w związku.
poczekalnia

A podobno cierpliwość jest cnotą...

A podobno cierpliwość jest cnotą... – Para wybrała się na zimowe ferie do małego,romantycznego domku gdzieś w górachOn od razu poszedł do drewutni po drwado kominka. Po powrocie krzyczy:Kochanie, jak strasznie zmarzły mi ręce!Włóż je między moje uda i ogrzejodpowiada ona czulejak powiedziała, tak zrobił i to go rozgrzałoZjedli obiad i on poszedł narąbać jeszczetrochę drewna. Po powrocie wołaKochanie, ależ mi zimno w ręce!Włóż je między moje uda i ogrzejodpowiada ponownie dziewczyn.aNie trzeba mu było dwa razy powtarzać.Po kolacji chłopak udał się po zapas drewnana całą noc. Ledwo wrócił, od razu wołaJejku, jejku, kochanie, jak mi zimno w ręce!Ręce, ręce! - nie wytrzymuje dziewczynaA uszy to ci nie marzna?

Czasami strata swojej szansy jest najlepszym co może cię spotkać

Czasami strata swojej szansy jest najlepszym co może cię spotkać – kobiecalogika.tionblr.comCzy zostaniesz moją żoną? - pyta się chłopak,klęcząc przed wybranką serca.Nie wyjdę za ciebie. Mój przyszły mąż musi umiećdobrze gotować, prać, sprzątać, robić zakupy.patrzeć we mnie jak w tęczę, wypełniać wszystkiemoje życzenia...Rozumiem, wycofuje propozycję. Pozwól jednak, żenim wstanę z klęczek, pomodle się za tego biedaka.

Nawet z beznadziejnej sytuacji

Nawet z beznadziejnej sytuacji – Da się wyjść z twarzą Moja współlokatorka jechała tramwajem we Wrocławiu.W tramwaju siedział czarnoskóry student i na widokustąpić jej miejsca. Nie zdążyl jej jeszcze poprosić żebyberet. Na to student obrócil się, podchodzi do baby imówi:Przepraszam, ale ja ustąpilem miejsca tamtej Pani.I pokazuje na kobietę w ciąży. Babka podnosi wzrok imówi z pogardą:W moim kraju, to się ustępuje miejsca takim ludziomjak ja.A on na to:A w moim kraju takich ludzi jak Pani to się zjada.

Kiedy kupujesz pamiątkę z USA

Kiedy kupujesz pamiątkę z USA –
poczekalnia

Może takie ostrzeżenie nauczy co niektórych korzystać z kierunkowskazów?

Może takie ostrzeżenie nauczy co niektórych korzystać z kierunkowskazów? –

Przeprowadzono ankietę: zebrano 100 mężczyzn i poproszono ich o szczerą odpowiedź na pytanie: "Kto rządzi w twoim domu, jeśli żona, zrób krok do tyłu"

Przeprowadzono ankietę: zebrano 100 mężczyzn i poproszono ich o szczerą odpowiedź na pytanie: "Kto rządzi w twoim domu, jeśli żona, zrób krok do tyłu" – 99 facetów zrobiło krok w tył. Wszyscy zdziwieni,że jeden został, więc od razu padło pytanie:- Hej, stary, zdradź nam swoją tajemnicę, jak udało ci się utrzymać władzę w domu?- Chłopaki, nie wiem. Moja żona mnie tutaj przyprowadziła i powiedziała, że mam tu stać i nie ruszać się ani na krok

Chemtrails wersja dla ryb

Chemtrails wersja dla ryb –
archiwum – powód

36-letnia pasierbica udostępnia post swojej 33-letniej macochy

36-letnia pasierbica udostępniapost swojej 33-letniej macochy – Korynna Korwin-Mikke z Dominika Korwin-MikkePrzed chwilaDziękuję za udostępnianieDominika Korwin-MikkeLista nr 1, miejsce nr 10, woj. podkarpackiePodkarpacie zasługuje na godnąreprezentację w ParlamencieKONFEDERACJAKORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

Dziennikarze są coraz większymi dupkami

Dziennikarze są corazwiększymi dupkami – morawiecki adoptował dwoje dzieci

Nienawistny biały prawicowiec niszczy symbol LGBT (2019, barwne)

 –

Szykuje się niezła randka

Szykuje się niezła randka – Spotkajmy sięNie znam cięJa Ciebie też nie znam, teżryzykuje. wezmę nóż, ty też weź

Dostali za to zdjęcie 40k lajków oraz 3000 komentarzy, że są idiotami ryzykującymi niepotrzebnie życie

Dostali za to zdjęcie 40k lajków oraz 3000 komentarzy, że są idiotami ryzykującymi niepotrzebnie życie –

Reakcje internautów na profanację wizerunku Matki Boskiej i zatrzymanie 'przestępczyni' (21 obrazków)

Owieczki moje, możecie grzeszyć, ale tylko po ludzku!

Owieczki moje, możeciegrzeszyć, ale tylko po ludzku! – wPolityce.pl@wPolityce_plWażne słowa ks. bpZawitkowskiego: "Obudź się,Warszawo! Roztrzaskaj glinianychidoli LGBT, co po ludzku grzeszyćnie potrafią"Ważne słowa ks. bp. Zawitkowskiego: Obudzźsię, Warszawo!wpolityce.pl15:59 30 kwi 19 Twitter Web Client
archiwum – powód

To są fundamentalne pytania, na które świat potrzebuje odpowiedzi

To są fundamentalne pytania, na które świat potrzebuje odpowiedzi –