Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Zmień konto na Superkonto i pozbądź się reklam!

Wiemy, że wielu z was irytują reklamy, które pojawiają się na stronie demotywatorów.
To fakt.

W idealnym świecie żaden serwis nie musiałby mieć reklam i przeglądanie serwisu byłoby łatwiejsze... ale co zrobić - serwis potrzebuje serwerów, serwery potrzebują ludzi, którzy będą je obsługiwać codziennie i reklamy muszą się pojawiać... bo to wszystko kosztuje.

Wiemy, że używasz AdBlocka i masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat a dzięki demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i dodatkowo zamówisz konto w nieco lepszej wersji.

Co zrobić? Do tej pory nie było wyjścia, ale teraz możesz ulżyć i sobie i nam - dla naszych fanów mamy propozycję, która zmienia wszystko - możesz wykupić superkonto za cenę jednej albo dwóch paczek chipsów i ciesz się demotami bez reklam przez pół roku, albo przez rok.

Aby korzystać z serwisu bez reklam przez pół roku zainwestuj 5 złotych - kliknij tutaj.

Aby korzystać z serwisu bez reklam przez rok zainwestuj 9 złotych - kliknij tutaj.

Po dokonaniu płatności, zostaniesz przeniesiony do serwisu a twoje konto zmieni status na superkonto i znikną wielkie reklamy.

Chcesz sprawdzić za darmo jak to będzie wyglądało? Kliknij tutaj, a wyłączymy ci reklamy na 2 dni.

Płatności obsługuje firma Dotpay.pl

Regulamin tutaj, reklamacje można zgłaszać tutaj. Właścicielem serwisu jest firma MSI, ul. Szymanowskiego 5, 83-000 Pruszcz Gdański.

Ps. Jest też opcja wyłączenia reklam na ZAWSZE. Wystarczy kupić koszulkę Demotywatorów tutaj. Po zakupie koszulki wyślij nam tędy potwierdzenie zakupu koszulki.