Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Poczekalnia

poczekalnia

Gdy zabraknie internetu

Gdy zabraknie internetu – W zyciu trzeba poszukac innych metod na osiągniecie celu
poczekalnia

Na mapach Bawarskiego Państwowego Instytutu Leśnictwa ponad połowa Bawarii figuruje obecnie jako rejon z najwyższym stopniem zagrożenia kornikiem drukarzem. Prowadzona jest na szeroką skalę wycinka zainfekowanego drzewostanu przy pomocy maszyn Harvester, których wydajność sięga wycięcia 70 drzew dziennie wraz z pocięciem ich na 5m odcinki.

Prowadzona jest na szeroką skalę wycinka zainfekowanego drzewostanu przy pomocy maszyn Harvester, których wydajność sięga wycięcia 70 drzew dziennie wraz z pocięciem ich na 5m odcinki. – Do lasów zostali wysłani dodatkowo "poszukiwacze", których zadaniem jest znalezienie oznak działalności kornika oraz zaznaczenie jej przy pomocy aplikacji. Pilarze mają maksymalnie dwa tygodnie na wycięcie i wywiezienie wskazanych drzew z lasu. Niemieckich korników nie broni ani jeden aktywista... Niemieckich korników nie broni nikt...
poczekalnia

Kobieca wersja Van Damme'a

 –
poczekalnia

Ja ci pokażę czerwoną kropkę

Ja ci pokażę czerwoną kropkę –
poczekalnia

I ja mu wtedy mówię: Rafał, oni chcą degradować naszych generałów

I ja mu wtedy mówię: Rafał, oni chcą degradować naszych generałów – To weź ty im zdegraduj Piłsudskiego!
poczekalnia

Miał pecha – trafił na Polaków. W Londynie zwyrodnialec zaatakował kwasem i nożem. Skończyło się potężnym łomotem

Miał pecha – trafił na Polaków. W Londynie zwyrodnialec zaatakował kwasem i nożem. Skończyło się potężnym łomotem – Mężczyzna, który zaczepił trzech Polaków i zaatakował ich kwasem oraz groził im nożem, mocno się zdziwił. Dostał srogie lanie.Do zdarzenia doszło przed supermarketem we wschodnim Londynie, niedaleko stacji Maryland. Według relacji świadka, który rozmawiał z dziennikiem Metro, do 3 Polaków wychodzących ze sklepu na rowerze podjechał jakiś ciemnoskóry młody człowiek i zażądał pieniędzy. Kiedy Polacy odmówili mężczyzna stał się agresywny. – Zsiadł z roweru, sięgnął do kieszeni. Wyjął butelkę i zaczął pryskać z niej w kierunku Polaków – opowiada świadek. – Polacy postawili się, wyrwali mu butelkę i odrzucili ją. Zaczęli go tłuc. Miejscowi odciągali Polaków.
poczekalnia

Stalin wstydził się ospy

Stalin wstydził się ospy – Właśnie dlatego kazał retuszować każde swoje zdjęcie - powyżej słynne i znane zdjęcie Stalina, jako pięknego młodzieńca. W rzeczywistości już wtedy jego twarz była zorana bliznami po chorobie.
Źródło: joemonster.org
poczekalnia

Jak to jest, że najwybitniejsi polscy artyści działali w okresie zaborów czyli w okresie, w którym państwo nie dawało ani grosza na kulturę i naukę? Cud?

Jak to jest, że najwybitniejsi polscy artyści działali w okresie zaborów czyli w okresie, w którym państwo nie dawało ani grosza na kulturę i naukę? Cud? –
poczekalnia

W więzieniach karmią lepiej niż w niektórych szpitalach.

W więzieniach karmią lepiej niż w niektórych szpitalach. –
poczekalnia

AAA Auto Ulubiony salon samochodowy jąkających się kierowców

AAA AutoUlubiony salon samochodowyjąkających się kierowców –
poczekalnia

Patrz w lusterka - konie są wszędzie

Patrz w lusterka - konie są wszędzie – Koń atakuje motocyklistkę
poczekalnia

W obronie demokracji i Konstytucji

W obronie demokracji i Konstytucji – Nieznani sprawcy zdewastowali dwie kapliczki niedaleko Pieniężna. Jedna z nich poświęcona była Żołnierzom Wyklętym, z kolei druga pomordowanym na Wschodzie Polakom.
poczekalnia

Im dłużej coś idzie dobrze tym bardziej rośnie prawdopodobieństwo że pójdzie źle.

Im dłużej coś idzie dobrze tym bardziej rośnie prawdopodobieństwo że pójdzie źle. –
poczekalnia

Zdjęcie sprzed 40 lat robi furorę. Przez opis

Zdjęcie sprzed 40 lat robi furorę.Przez opis – 40 lat temu zrobili mu zdjęcie z Patrycją. Dziś jej szuka.Jastarnia, rok 1979. Mały Marcin przytula się do jasnowłosej dziewczynki. Powstaje fotografia, którą on dziś chce powtórzyć. Teraz na Facebooku trwa intensywna akcja poszukiwawcza."To była moja 'narzeczona'. Wiem (a raczej mama tak twierdzi), że miała na imię Patrycja. To było w Jastarni. Fajnie było by ją odnaleźć i powtórzyć zdjęcie sprzed niemal 40 lat" – pisze Marcin. "To nie jest jakieś ważne czy pilne. Ani konieczne. Ot marzenie. Może dzięki Waszym udostępnieniom się odnajdzie ta 'moja' Patrycja. Może rozpozna swoją dziecięcą buzię.Dla ułatwienia: ten wyższy to ja" – dodajeZdjęcie niesie się po FacebookuInternauci kibicują Marcinowi i piszą:"Super pomysł!!!!! Gdzie jest Patrycja???", "Jakie to słodkie!", "Sentymentalny projekt! Trzymam kciuki!". On sam zaznacza, że powtórkowa sesja "nie musi być topless".Czy Patrycja się odnajdzie? Pomóżmy Marcinowi
poczekalnia

Bestialskie zachowanie matki i córki

Bestialskie zachowanie matki i córki – Skopały, wrzuciły do worka, próbowały utopić.Matka i córka zostały zatrzymane. Kobiety miały najpierw skakać po dużym worku, a potem próbować wrzucić go do stawu.Jak się okazało, w środku był kilkumiesięczny szczeniakZnęcające się nad zwierzęciem kobiety zauważyła przypadkowa osoba. Z jej relacji wynika, że z wnętrza worka dobiegał skowyt psa. Gdy zaczęła krzyczeć, matka i córka wskoczyły do zaparkowanego w pobliżu samochodu i uciekłyW worku na gruz był zakrwawiony szczeniak. Do środka włożono też duży kamień. Piesek miał łapy skrępowane taśmąBestie a nie ludzie!!!Gdzie zaginęło człowieczeństwo ?
poczekalnia

23 rzadkie zdjęcia sławnych osób, których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widziałeś (24 obrazki)

poczekalnia

Piramida Cheopsa z trochę innej perspektywy

Piramida Cheopsa z trochę innej perspektywy –
poczekalnia

Para podróżników, którzy chcieli udowodnić, że "ludzie są dobrzy" zamordowana przez dżihadystów podczas przemierzania na rowerach terenów kontrolowanych przez Państwo Islamskie w Tadżykistanie.

Para podróżników, którzy chcieli udowodnić, że "ludzie są dobrzy" zamordowana przez dżihadystów podczas przemierzania na rowerach terenów kontrolowanych przez Państwo Islamskie w Tadżykistanie. – Na ich blogu można przeczytać: "Zło to tylko zmyślony koncept, który wymyślono, żeby poradzić sobie z tym, że inni ludzie wyznają wartości różne od naszych."
poczekalnia

Matematyka w liceum vs na studiach

 –
poczekalnia

17 zdjęć, na które trzeba spojrzeć dwa razy, żeby zrozumieć o co w nich chodzi (18 obrazków)