Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Poczekalnia

poczekalnia

Niektórzy cisną pompę z chin.

Niektórzy cisną pompę z chin. – 100 lat temu nie było nikomu do śmiechu. Wystarczy wpisać w google jeśli ktoś nic nie wie na ten temat. Wystarczy wpisać "pandemia grypy w latach 1918/1919" Oczywiście nie ma co panikować ale śmieszkowanie jest trochę nie na miejscu.
poczekalnia

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie wydała zgodę na odstrzał blisko 1,5 tysięcy bobrów na terenie Mazowsza

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie wydała zgodę na odstrzał blisko 1,5 tysięcy bobrów na terenie Mazowsza – Powodem są rzekome  "znaczące szkody" powodowane przez zwierzęta.
poczekalnia

Co to jest ciąża urojona? To stan, w którym inni wiedzą lepiej od Ciebie, czy jesteś w ciąży, czy nie.

To stan, w którym inni wiedzą lepiej od Ciebie, czy jesteś w ciąży, czy nie. –
poczekalnia

Kiedyś wszyscy byli milionerenami

Kiedyś wszyscy byli milionerenami –
poczekalnia

UOKiK nalozyl na Volkswagen Group Polska ponad 120 milionow PLN kary.

UOKiK nalozyl na Volkswagen Group Polska ponad 120 milionow  PLN kary. – Tymczasem prokuratura  w  Kanadzie, domaga sie niemal 200 milionow DOLAROW kary za afere  z silnikami Diesla...  ( to ok 600 milionow PLN) Kanada ma mniejsza populacje od Polski co przeklada sie zapewne  na ilosc zakupionych samochodow....
poczekalnia

Czy wam też mobilna wersja nie działa?

Czy wam też mobilna wersja nie działa? – Komentarza nie da się napisać i w sumie nic się nie da poza przeglądaniem. Czy wam też mobilna wersja nie działa? – Komentarza nie da się napisać i w sumie nic się nie da poza przeglądaniem.
poczekalnia

Męskie sprzątanie kończy się w momencie gdy znajdzie się zguba

Męskie sprzątanie kończy się w momencie gdy znajdzie się zguba –
poczekalnia

- Stary, dlaczego nie zgolisz tej brody? - Nie mogę... To przez chorobę genetyczną - Serio? A co to dokładnie za choroba? - Brzydki ryj

- Stary, dlaczego nie zgolisz tej brody?- Nie mogę... To przez chorobę genetyczną- Serio? A co to dokładnie za choroba?- Brzydki ryj –
poczekalnia

Reakcja kwasu siarkowego z cukrem!

Reakcja kwasu siarkowego z cukrem! – Kwas siarkowy ma właściwości silnie higroskopijne i w kontakcie z cukrem powoduje jego odwodnienie (dehydratację), więc w konsekwencji całkowitą degradację cząsteczek sacharozy z wydzieleniem węgla i wody. Reakcja jest egzotermiczna co skutkuje odparowaniem wody i "wypychaniem" zwęglonego cukru ze zlewki.
Źródło: eksperyment , nauka , chemia
poczekalnia

Im mocniejsza wódka tym mocniejsze później słownictwo

Im mocniejsza wódkatym mocniejsze później słownictwo –
poczekalnia

Kosz na głowie

Kosz na głowie –
poczekalnia

Nie patrzę...

Nie patrzę... – Przysięgam
poczekalnia

Podobają mi się reklamy elektrycznych samochodów Od razu wiesz że większość czasu spędzisz na stacji ładowania niż jeżdżąc, nawiążesz znajomości, wymienisz się doświadczeniami jak dojechać na najbliższą stacje ładowania i jak spędzić ten miły czas podłączony do kontaktu.

Od razu wiesz że większość czasu spędzisz na stacji ładowania niż jeżdżąc, nawiążesz znajomości, wymienisz się doświadczeniami jak dojechać na najbliższą stacje ładowania i jak spędzić ten miły czas podłączony do kontaktu. – A na końcu się okaże że koszt 1km będzie i tak droższy w elektryku niż w corvette z V8
poczekalnia

Muszka;)

Muszka;) –
poczekalnia

Gdyby ktoś myślał że w rejestrze sprawców seksualnych nie ma księży...

Gdyby ktoś myślał że w rejestrze sprawców seksualnych nie ma księży... –
poczekalnia

Czy ktoś wie kiedy w Polsce wejdzie w życie "ustawa zezwalająca palenie czarownic na stosie"?

Czy ktoś wie kiedy w Polsce wejdzie w życie "ustawa zezwalająca palenie czarownic na stosie"? – Bo patrząc na to co się dzieje za rządów PiS,  to wydaje Mi się, że Polska się cofa zamiast iść naprzód.
poczekalnia

Kto pamięta swój najwyższy rachunek z TP S.A.?

Kto pamięta swój najwyższy rachunek z TP S.A.? – Bo numer 0202122 to pewnie każdy.
poczekalnia

Wiceprezydent USA Mike Pence oświadczył w czwartek na Światowym Forum Holokaustu w Jerozolimie, że wszystkie kraje muszą przeciwstawić się "nikczemnej fali antysemityzmu" ogarniającej świat i wskazał na Iran jako głównego sprawcę.

Wiceprezydent USA Mike Pence oświadczył w czwartek na Światowym Forum Holokaustu w Jerozolimie, że wszystkie kraje muszą przeciwstawić się "nikczemnej fali antysemityzmu" ogarniającej świat i wskazał na Iran jako głównego sprawcę. – Co to jest jakiś przymus, ze wszyscy muszą lubić Żydów? Polak nie lubi Niemca, jest w porządku, mimo iż przez wieki się wzajemnie wyrzynaliśmy, podobnie z Rosjanami, a tutaj odgórnie ktoś nam wciska, iż mamy zawsze i wszędzie zgadzać się z polityką Izraela, bo inaczej dostaniemy „antysemityzmem”. Co to ma na celu? A największa „nikczemna fala antysemityzmu” jest w Izraelu, gdy Żydzi nienawidzą Palestyńczyków, a jedni i drudzy są Semitami, to jest dopiero ciekawe.
poczekalnia

Skandal Wirtualna Polska sprzedała się propagandzie pis

Skandal Wirtualna Polska sprzedała się propagandzie pis – Za odpowiednik 125 milionów złotych (tylko w 2019 roku ) Ministerstwo Sprawiedliwości Ziobry kontroluje i cenzuruje największy Polski (?)  portal.Oznacza to, że kupiono: 1) promowanie Ministerstwa Sprawiedliwości i Zbigniewa Ziobry w artykułach Wirtualnej Polski (często podpisywanych nazwiskami nieistniejących dziennikarzy),2) cenzurę tekstów o resorcie i ministrze pisanych przez prawdziwych dziennikarzy oraz3) konsultowanie publikacji z żoną Ziobry – Patrycją Kotecką.
poczekalnia

Grodzisk

Grodzisk –