Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Poczekalnia

poczekalnia

Nic nie może przecież wiecznie trwać...

Nic nie może przecież wiecznie trwać... –
poczekalnia

POLITYKA ZABIJA Każdy niech zacznie porządki od swojego ogródka

Każdy niech zacznie porządki od swojego ogródka – Proszę o niepisywanie w komentarzach nazwisk polityków wymagających leczenia.
poczekalnia

Polska jest jak Montana !

Polska jest jak Montana ! –
poczekalnia

Kiedy wiara wejdzie ci zbyt mocno.

Kiedy wiara wejdzie ci zbyt mocno. –
Źródło: you-tube
poczekalnia

„Największym paradoksem jest to, że mogę się zmienić dopiero gdy w końcu zaakceptuję to, jaki jestem” – Carl Rogers.

„Największym paradoksem jest to, że mogę się zmienić dopiero gdy w końcu zaakceptuję to, jaki jestem” – Carl Rogers. –
poczekalnia

Możesz uciekać, zwiedzać świat i zmieniać ludzi wokół siebie,

Możesz uciekać, zwiedzać świat i zmieniać ludzi wokół siebie, – jednak jeśli podróż jest ucieczką przed problemami skończysz rozczarowany. Większość problemów wynika nie z tego gdzie czy z kim jesteśmy, tylko z tego jacy jesteśmy. Przemieszczając się zabierasz po prostu swój „bagaż” ze sobą.
Źródło: Caspar David Friedrich Wędrowiec nad morzem mgły
poczekalnia

„Paradoksem edukacji jest to, że czyniąc ludzi świadomymi uczą nas podważać społeczeństwo, w którym byliśmy edukowani” – James Baldwin.

„Paradoksem edukacji jest to, że czyniąc ludzi świadomymi uczą nas podważać społeczeństwo, w którym byliśmy edukowani” – James Baldwin. –
poczekalnia

Badania wykazują, że osoby chore psychicznie niejednokrotnie mogą być bardziej racjonalne niż tzw. „zdrowi obywatele”. Osoby chore na schizofrenię osiągały lepsze wyniki w rozwiązywaniu zagadek logicznych niż osoby zdrowe.

Badania wykazują, że osoby chore psychicznie niejednokrotnie mogą być bardziej racjonalne niż tzw. „zdrowi obywatele”. Osoby chore na schizofrenię osiągały lepsze wyniki w rozwiązywaniu zagadek logicznych niż osoby zdrowe. – Tymczasem wiele wielkich postaci jak Hans Christian Andersen, Honore de Balzac, Ernest Hemingway czy William Blake chorych było na chorobę maniakalno - depresyjną.                                Nigdy nie oceniaj kogoś zbyt nisko tylko dlatego, że jest inny.
poczekalnia

Ludzkość zawsze miała tendencję do wzruszania się poprzez sztukę, literaturę oraz fantastyczne opowieści. Możemy być inspirowani przez nieistniejące postaci, wzruszani przez historie, które nigdy nie miały miejsca.

Ludzkość zawsze miała tendencję do wzruszania się poprzez sztukę, literaturę oraz fantastyczne opowieści. Możemy być inspirowani przez nieistniejące postaci, wzruszani przez historie, które nigdy nie miały miejsca. – Sięgnij więc po książkę!
poczekalnia

Gdy wracam do pracy

Gdy wracam do pracy – po długim L4
poczekalnia

Babciu! Twój dom, to dom wróżki, gdzie się spełniają marzenia: to takie miejsce na Ziemi, gdzie smutek w radość się zmienia

Babciu! Twój dom, to dom wróżki, gdzie się spełniają marzenia: to takie miejsce na Ziemi, gdzie smutek w radość się zmienia – Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Babć w dniu ich święta!
poczekalnia

Mężczyźni popełniają 4 razy więcej samobójstw niż kobiety

Mężczyźni popełniają 4 razy więcej samobójstw niż kobiety – Więc do boju feministki, macie o co walczyć jeżeli chcecie być w pełni równe! Faceci nie mogą być przecież lepsi
poczekalnia

Disappointment

Disappointment – Kiedy to co ma sens, zmienia znaczenie.Kiedy zrozumiesz, że kłamstwo jest prawdą.
poczekalnia

O nie, blokują :(

O nie, blokują :( –
poczekalnia

Gdy ludzie zaczynają mylić krytykę z nienawiścią, to nie mam pytań, czemu w tym kraju tak się dzieje.

Gdy ludzie zaczynają mylić krytykę z nienawiścią, to nie mam pytań, czemu w tym kraju tak się dzieje. – Krytyka u normalnych ludzi, tak naprawdę ma na celu coś pozytywnego: by nie popełniać błędu, robić czegoś złego. Można ja powiązać z obrażaniem: ty debilu, idioto itd., lecz nadal nie jest to nienawiść. Tylko krytyka z elementem obrażania. Można ją połączyć z nienawiścią: nie nawiedzę cię, kanalio, zniszczę cię itd. I to już jest mowa nienawiści. Można tez powiedzieć bez krytyki: nie nawiedzę cię. Lecz ciągle nie musi być nienawiścią. Tylko chwilowym brakiem panowania nad emocjami. Dopiero, jeśli ktoś po danej sytuacji tego, nie przetrawi. Wtedy rodzi się prawdziwa nienawiść.Nienawiści jest tak naprawdę słabością. Słabi nienawidzą. Nie potrafią sobie z daną sytuacją poradzić - rodzi się nienawiść. Silni wybaczają. Nawet, gdy przeciwnik polegnie to jeszcze mu pogratulują, jeśli walczył - za siłę. Nie naplują na niego. Docenią.
poczekalnia

Gdzieś w alternatywnym wszechświecie: Polecam paliwo do hot doga

Polecam paliwo do hot doga –
poczekalnia

Porównując Stary Testament do Koranu

Porównując Stary Testament do Koranu – 1) Znajdź chrześcijanina który uważa że wszystkie prawa ze Starego Testamentu (nie tylko z Dekalogu i te najważniejsze) trzeba u nas, teraz przestrzegać2) Znajdź chrześcijanina który bierze wszystkie opowieści z Biblii dosłownie, a nie szuka w nich ukrytych mądrości/ morałów3) Znajdź chrześcijanina który zabiłby Cię za spalenie Biblii_____________________________________________A teraz to samo zrób z muzułmanami
poczekalnia

#510YearsChallenge

#510YearsChallenge –
poczekalnia

Niezłomni księża Jerzy Popiełuszko, Stefan Niedzielak, Stanisław Suchowolec i Sylwester Zych, którzy nie chcieli dogadywać się z komunistami i wiedzieli, że żadne umowy z nimi nie będą dobre. Zapłacili za to najwyższą cenę - swoje życie.

Niezłomni księża Jerzy Popiełuszko, Stefan Niedzielak, Stanisław Suchowolec i Sylwester Zych, którzy nie chcieli dogadywać się z komunistami i wiedzieli, że żadne umowy z nimi nie będą dobre. Zapłacili za to najwyższą cenę - swoje życie. –
poczekalnia

Gdy kobieta ma okres...

Gdy kobieta ma okres... –
0:05
Źródło: Titans