Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

handlasz

Z nami od: 6 września 2020 o 13:26
Ostatnio: 17 maja 2022 o 10:01
Wiek: 26
Płeć: mężczyzna
Exp: 1995
Jest obserwowany przez: 10 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1489 z 1640 (143 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 506720
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Wszystko jest dla ludzi- czyli jak medycyna estetyczna może poprawić czyjeś zdrowie i samopoczucie (20 obrazków)

poczekalnia
W czasie suszy nie wyglądatak groźnie –
poczekalnia
 –
0:36
poczekalnia
Wielu z nich posiada umiejętności walki, doświadczenie w wojnie psychologiczneji wykrywaniu podejrzanych działań, zdobyte w procesie obcowania z innymi potomkami swoich rodziców –
 –  Jakieś dziesięć lat temu spotykałem się z dziewczyną, która od razu wprowadziła się do mojego mieszkania. Początkowo tylko ja pracowałem. Dostawałem wypłatę w gotówce i odkładałem je do wazonu stojącego w sypialni. Oboje braliśmy z niego pieniądze na nasze wydatki. Po prawie roku moja była znalazła pracę. Dostała swoją pierwszą wypłatę, ale mimo tego, gdy szła do sklepu po papierosy wzięła pieniądze z wazonu, chociaż nic do niego nie dorzuciła. Mówię do niej: "Przecież dostałaś wypłatę". Odpowiedziała z oburzeniem: "To są moje pieniądze!" Na co ja podniesionym tonem: "Więc moje pieniądze są nasze, a twoje są twoje?"Eh, do tej pory w ogóle się nie kłóciliśmy ani nawet nie podnieśliśmy na siebie głosu. A tu proszę jak ta sytuacja zweryfikowały człowieka. Oczywiście kazałem się jej spakować i się wyprowadzić.
Zrób te rzeczy, które cię przerażają.Są tego warte –
 –
Drodzy nauczyciele, nigdy nie zapominajcie o tym, ile znaczą pozytywne słowa dla dzieci –
 –
0:23
 –
 –

Charakterystyczne oznaki, które zdradzają wiek najczęstszych bywalczyń salonów piękności (10 obrazków)

poczekalnia
 –
0:20
 –  BURGER KING
Te w Gdyni postanowiły świętować w wyjątkowy sposób. Dosłownie...ukradły komuś rower –
0:19
 –
 –  Mieszkam z moją mamą w tym samym mieście na tej samej ulicy. Widuję ją 2-3 razy w tygodniu, gdy wpadam do niej na chwilkę w odwiedziny. Przeprowadzamy typowe rozmowy: "Jak się masz? Jak zdrowie? Jak praca?" Pewnego dnia uświadomiłem sobie, że moja mama nigdy nie była w kinie na filmie 3D. Ja również nieczęsto chodzę do kina - raz w roku, a nawet rzadziej. Zaprosiłem więc mamę do kina. Niestety z uwagi na problem z czasem i wyborem filmu postanowiliśmy po prostu przejść się po parku miejskim. Ależ moja mama była szczęśliwa. Kompletnie się nie spodziewałem, że spacer sprawi jej taką radość! Posiedzieliśmy w restauracji, pogadaliśmy, przeszliśmy się na grób ojca, nakarmiliśmy łabędzie w stawie i zjedliśmy lody - niby nic wyszukanego. Ludzie spacerowali parami, rodziny z dziećmi, a moja mama spacerowała ze mną - ze swoim 34-letnim dzieckiem.Popełniłem niewybaczalny błąd poświęcając tak mało uwagi najważniejszej kobiecie na świecie! Nadrobię to! Kochajcie swoje matki! Wystarczy poświęcić jej trochę swojego czasu, jakiś spacer, rozmowa - zobaczysz jak będzie jej miło.
 –  Cum au ajuns asa...?
 –
 –
0:19