Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Snlkers

Z nami od: 27 maja 2018 o 22:13
Ostatnio: 19 lutego 2021 o 20:44
Płeć: mężczyzna
Exp: 10
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 20 (12 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2513
  • Komentarzy: 33
  • Punktów za komentarze: -8
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Im więcej pomagasz... – Im bardziej komuś pomagasz i się starasz tym z upływem czasu będziesz coraz gorzej przez niego traktowany.
archiwum
Dlaczego ludzie się przyjaźnią a później odchodzą? –
archiwum
10 rzeczy, o które Bóg Cię nie zapyta:1 Bóg nie zapyta cię, jakim modelem samochodu jeździłeś;  On zapyta, ile osób zabrałeś ze sobą. – 2 Bóg nie zapytać Cię o metry kwadratowe twojego domuOn zapyta, ile osób wpuściłeś do niego.3 Bóg nie zapyta Cię o markę ubrań w twojej szafie.On zapyta, ile biednym ludziom pomogłeś się ubierać.4 Bóg nie zapyta Cię, jakie było twoje wynagrodzenieOn zapyta, czy zapracowałeś na to czysto.5 Bóg nie zapyta Cię, jaki był twój tytuł.Ale zapyta, czy wykonałeś swoją pracę najlepiej jak potrafiłeś.6 Bóg nie zapyta Cię, ilu miałeś przyjaciółOn zapyta, ile osób uznało Cię za swojego przyjaciela.7 Bóg nie zapyta Cię, w jakim rejonie mieszkałeś.On zapyta, jak traktowałeś swoich sąsiadów.8 Bóg nie zapyta Cię o kolor twojej skóryOn zapyta o czystość twojej duszy.9 Bóg nie zapyta Cię, dlaczego szukanie zbawienia zajęło Ci tyle czasu. On z miłością zaprowadzi Cię do swojego domu w niebie, a nie do bram piekła.10 Bóg nie zapyta Cię, z iloma ludźmi podzieliłeś się tą wiadomością.Po prostu zapyta, czy nie wstydziłeś się tego zrobić.
archiwum – powód
TikTok TikTokiem... – Ale czy byłeś/aś dziś w niedzielę w kościele?
"Wynagrodzenie za szczerość" – Wracając z maka...Spotkaliśmy starszego mężczyznę, który poprosił nas tylko o 60 gr. Powiedział, że nie chce kłamać i brakuje mu trochę na wino.Nie dałem mu 60 gr - dałem mu 10 zł mówiąc: "za szczerość ma Pan 10 zł", chciał mnie aż całować po rękach, radość tej osoby była NIESAMOWITA. Pomagam i daję, nie dlatego, że mam dużo, ale dlatego, że wiem jak to jest nie mieć nic, "nawet na jakieś wino". Cieszę się, że chociaż na jakiś krótki czas mogłem małym gestem sprawić, aby u kogoś pojawił się uśmiech.Ja 10 zł nie zbiednieję, a kogoś mogę uszczęśliwić. Szanuję i doceniam ludzi, którzy są szczerzy i mówią czego chcą i czego naprawdę oczekują. I są szczerzy także w uczuciach i ich nie ukrywają.Teraz będąc już w domu, myśląc o tej sytuacji zastanawiam się nad sobą - On ucieszył się tylko 10 zł, a my nie potrafimy cieszyć się zwykłymi rzeczami, które nas spotykają. Dlatego skupiajmy się na dobrych i drobnych rzeczach, które nas spotykają i cieszmy się z nich :)
archiwum
Im więcej zyskujesz dzięki oszustwu... – Tym mniej na końcu będziesz miał...
Źródło: Aladyn 2019 https://vider.info/vid/+fxmvvsm
archiwum
Człowieku! – Jesteś piękny, masz piękna dusze. Nie dostrzegasz tego? Zobacz. Nie czuj się samotny, jestem z Tobą. Wszystko się ułoży, tylko się nie poddawaj. To ludzie nie dostrzegają osobowości, charakteru, duszy. Widzą tylko wygląd, a po co wygląd? Dusza bardziej się liczy, ale tak dużo osób o tym zapomina. Jesteś cudowny, pamiętaj.
Zacznij w końcu żyć! – Niczego nie planuj, nie narzekaj w kółko że ci źle, że świat jest zły, że każdy ma cię w dupie, że nie jesteś nikomu potrzebny, że życie nie daje ci tego czego chcesz, ale pamiętaj życie daje ci to co dla ciebie ma, a nie to co byś chciał, naucz się słuchać innych ludzi, bo może w innych znajdziesz szczęście, bez drugiego człowieka jesteś nikim, więc nie narzekaj w kółko na nich, każdy ma swoją cierpliwość i oni też mają. Nie wszystko trwa wiecznie, wszystko się w końcu skończy. I twoje życie także, drugiego nie dostaniesz. Zacznij w końcu żyć! Tak naprawdę żyć
archiwum
Każdy w swoim życiu musi przejść przez burzę. – Jedni radzą sobie z nią bez problemu,a drudzy zamykają się w sobie i płaczą.Każdy na swój sposób radzi sobie z problemami,ale to nie znaczy, że nie mieszają im w życiu.Jedni muszą o nich opowiedzieć,a drudzy nie chcą się dzielić tym,co ich męczy, bo boją się, że ktoś uzna że są słabi.
archiwum
Codziennie kłamiemy... – doszliśmy w tym do perfekcji.Ofiarami stali się nawet najbliżsi.A co z nami?Siebie również oszukujemy.Kłamstwu poddawane są uczucia.To takie żałosne. Bolesne.Czy my naprawdę potrafimy jeszcze kochać?
Gdziekolwiek kiedykolwiek wyjedziesz... – Nigdy nie zapomnij zapachu rodzinnego domu i smaku świeżego chleba. Niech staną się kotwicą wspomnień twojego życia
archiwum
Los wciąż mnie gdzieś rzuca,a mówią że... – " nie przesadza się starych drzew".
archiwum
Czas zawsze pokaże kto ile jest wart. Zawsze! – Spędzam czas z tymi, którzy bez względu na wszystko są zawsze obok mnie nie zważając na okoliczności, lecz Ci co się odwrócili pozostaną w cieniu - Czas najlepiej pokazał, kto ile jest wart! Kto jest ważny w moim życiu! I kto w trudnych chwilach pomagał kiedy zawiedli Ci, którzy zawieść nie mieli!
archiwum
Widać to w Twoich oczach – Ludzie ranią tak mocno jak mocno ich kochaszI widzę jak cierpisz, widać to po oczach Ten uśmiech na twarzy to wiem ze jest sztuczny Bo smutek w tych oczach ciężko ci jest ukryć I wiem ze to boli aż za bardzo.Gdy nie masz nad życiem już kontroli
archiwum
Zanim ocenisz mnie... – Zanim osądzisz mnie i moje życie,włóż moje buty, przejdź ścieżki życia, które ja przeszedłem, przeżyj moje bóle, smutki i cierpienia.poznaj tych ludzi którzy mnie zranili, okłamali, wyśmiali i zabawili się mną. Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam, gdzie ja upadłem i podnieś się tak samo jak ja się podniosłem. Kiedy już naprawdę poznasz moją historię, będziesz miał prawo, żeby oceniać mnie i moje życie, tylko myślę, że cię to wtedy przerośnie.
Drogi Święty Mikołaju – Idź do szpitala gdzie chorym dzieciom serduszko nawala...Idź do hospicjum gdzie dziecię się poniewiera, gdzie co godzinę w cierpieniu jakieś umiera...Do pijackiego podążaj domu, gdzie dzieci biją po kryjomu... Do lodówki wrzuć trochę jedzenia, by w nocy nie było słychać jęczenia...Przytul chłopca, który już nie ma ojca/mamyi do sierocińca został oddany...Na koniec idź na cmentarz, znicz zapal nad grobem NN,w którym niechciane dziecię ma wieczny sen...Gdy to wszystko uczynisz i w worku coś jeszcze będziesz miał, dopiero wtedy przyjdź do mnie jeśli będziesz chciał.
Idealna kobieta dla mnie, to taka, która może być wszędzie, ale woli być przy mnie –
Brak czasu jeżeli prosiszkogoś o spotkanie... – A ten ktoś nie potrafi znaleźć dla ciebie czas przez dwa tygodnie, mówiąc, że"nie mam czasu", lub  "nie mogę bo..." albo "nie wiem czy będę miała czas" a spotyka się z innymi,To nie dlatego, że nie ma czasu, tylko dlatego, że DLA CIEBIE nie ma czasu, bo albo ją skrzywdziłeś albo ma cię w dupie. Skoro dla innych ma czas, to na pewno znalazłaby też i dla Ciebie. Ile czasu zajmuje wyjście z domu na przykład w niedzielę i spotkać się na godzinę lub dwie?To ma być rzecz niewykonalna? no proszę Was. Nie wierzę w takie bzdury. Jeżeli by chciała, to by się postarała znaleźć dla ciebie czas a jeżeli nie potrafi go dla ciebie znaleźć tak długo, to tylko dlatego, że ma cię po prostu w dupie, nie szanuje cię i nie ma ochoty się z tobą spotkać! i nie trać więcej czasu dla tej osoby. Poświęć ten czas, dla kogoś, kto na to zasługuje i cię szanuje.
Przyjaźń od dzieciństwa – Przyjaźń od dzieciństwa jest piękna, prawdziwa i na zawsze.Wiesz jak ona się zachowa pod wpływem złości,Wiesz jak ją pocieszyć , rozumiecie się bez słów.Krzyczycie, kłócicie, wyzywacie się, ale nie możecie trwać bez siebie.Do przodu maszerując, omijając wspólnie przeszkodyDlatego właśnie ciężko jest znaleźć przyjaciół w tych czasach, poprzez chcąc dla siebie jak najlepiej raniąc przy tym innych... Dlaczego tak już jest? Może dlatego,że zapomnieliśmy o czynieniu dobra, a może brakuje nam kogoś kto wskażę nam drogę do szczęścia, gdzie nie ma zła, bólu płaczu smutku, jednak trzeba wierzyć, że znajdziemy to czego szukamy, może nie teraz nie za tydzień, za dwa, ale na pewno przyjdzie taki moment:>
archiwum
Prawdziwymi potworami... – Bo boimy się umarłych. Boimy się duchów, zjaw, pająków, niektórzy nawet pająków. A prawda jest taka, że prawdziwymi potworami jesteśmy MY - ludzie.

1