Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Tibr

archiwum

ZUS daje podwyżki pracownikom, żeby zapobiec strajkowi? Prawdziwy demotywator kiedy większość pracujących dostaje wypowiedzenie z pracy lub obniża im się zarobki. Dalej będziesz bredził o wyborze mniejszego zła, o solidaryzmie społecznym? 3 dekady i żadnej nauki ten sam schemat co 4 lat raz sierp raz młot.

Prawdziwy demotywator kiedy większość pracujących dostaje wypowiedzenie z pracy lub obniża im się zarobki. Dalej będziesz bredził o wyborze mniejszego zła, o solidaryzmie społecznym? 3 dekady i żadnej nauki ten sam schemat co 4 lat raz sierp raz młot. – "Rzeczpospolita" ustaliła nieoficjalnie, że decyzja w sprawie wypłat podwyżek została wymuszona przez Związek Zawodowy Pracowników ZUS, który postawił twarde warunki. Związkowcy wyznaczyli termin do 15 maja na przedstawienie decyzji zarządu ZUS i w razie odmowy zapowiedzieli przeprowadzenie strajku w ciągu najbliższych 14 dni. Oznaczałoby to wstrzymanie rozpatrywania wniosków przedsiębiorców o wypłatę postojowego i zwolnienie ich ze składek ZUS w czasie kryzysu" - tłumaczy dziennik. Pamiętam jak w dobie poprzedniego kryzysu w Estonii urzędnicy "sami" sobie obniżyli pensje by kraj wyszedł szybciej z kryzysu. A u nas nie widzicie, że po każdych wyborach ci co mają nam służyć robią z nas zakładników: chorych, uczniów, podatników, przedsiębiorców.

Ziemia widziana z orbity

Ziemia widziana z orbity –
0:27

Radni PiS w piśmie do burmistrza Piaseczna protestują przeciwko satanistycznym gestom na plakatach w ich mieście Tymczasem blogerka pokazała znak migowy będący połączeniem liter I, L i Y. W języku migowym tak pokazuje się zwrot "I love You", czyli zwykłe "Kocham cię"

Tymczasem blogerka pokazała znak migowy będący połączeniem liter I, L i Y. W języku migowym tak pokazuje się zwrot "I love You", czyli zwykłe "Kocham cię" –

- Co robisz? - Jestem księgową - To powiedz coś po księgowemu... - Coś klikłam i wszystko znikło

- Co robisz?- Jestem księgową- To powiedz coś po księgowemu...- Coś klikłam i wszystko znikło –

Ekobiznes? Polacy wpłacają około 20 milionów rocznie na ten cel. Ile jednak wydanych pieniędzy przeznaczonych jest na ochronę zwierząt, a ile na wypłaty dla działaczy?

Polacy wpłacają około 20 milionów rocznie na ten cel. Ile jednak wydanych pieniędzy przeznaczonych jest na ochronę zwierząt, a ile na wypłaty dla działaczy? – Więcej niż na rysia ekolodzy WWF wypłacili pensji swojemu prezesowi, do lutego 2018 roku 290 tys. zł. rocznie (to więcej niż zarabia prezydent albo premier RP). Łączne pensje ekologów sięgają 3 mln złotych. Co ciekawe, organizacja nie wydaje wszystkich zebranych od sympatyków pieniędzy. Odkłada fundusze na kilku kontach bankowych, aby w przyszłosci spłacić dług wobec centrali swojej ekologicznej korporacji, czyli WWF International.
archiwum – powód

Robert Biedroń przekonywał w Parlamencie Europejskim, że z powodu swojej orientacji seksualnej ma w Polsce problemy. Z powodu swojej orientacji seksualnej nie ma wstępu do niektórych miejsc.

Z powodu swojej orientacji seksualnej nie ma wstępu do niektórych miejsc. – Osoba wybierana w demokratycznych wyborach na posła, prezydenta miasta, europosła czuje się dyskryminowana i prześladowana z powodu swojej orientacji. Pytanie co powinniśmy zrobić jako społeczeństwo aby osoby LGBT nie czuły się prześladowane?
Źródło: Robert Biedroń (Wiosna) / Źródło: PAP / Jakub Kaczmarczyk
archiwum – powód

Niezwykle rzadkie zdjęcie Adriana Zandberga

Niezwykle rzadkie zdjęcie Adriana Zandberga – trzymającego ręce we własnych kieszeniach.

1