Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 10 listopada 2011 o 19:32
Ostatnio: 3 grudnia 2023 o 8:16
Exp: 9069
Jest obserwowany przez: 89 osób
 • Demotywatorów na głównej: 6904 z 7155 (236 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 2160667
 • Komentarzy: 63
 • Punktów za komentarze: 12
 • Obserwuje: 0 osób
 
Moderator, Administrator

Fakty i ciekawostki o których być może jeszcze nie słyszałeś (23 obrazki)

Źródło: faktopedia.pl

Memy pokazujące codzienność pracy farmaceutów (21 obrazków)

Gdy za oknem mróz – &
0:38
Mnie tu wcale nie ma –
0:04
No nie stój tak, dołącz do stada – 0:11
0:12
Recenzja trzymająca w napięciu – ←DDaniel xxx1 opinia:7 miesięcy temuKarczma piękna, zatem wszedłem skuszonygóralską architekturą, w nadziei że jadło będziewykwintne, stoły suto zastawione i sowicienajedzony ruszę dalej.... Po wyjściu poczułem sięjak Hajduk który przypadkiem trafił do grotyJanosika i obuchem ciupagi otrzymawszykuksańca w łeb, złupiony i ograbiony, cudemżycie ocaliwszy Boga wdzięcznie chwali, brnącprzed siebie splątanym krokiem. Z tym że w rolęciupagi wcieliła się równie twarda jak żelaznyobuch golonka, a łupem owego rozbójnika padłomoje 43 złote, które po udzieleniu rabatu z żalemserca oddałem, w zaokrągleniu napiwekzostawiwszy, pomimo, że obsługa jakże miła ipiękna niczym wilk w owczej skórze zwiodła mniena pokuszenie.Nic bardziej by mojej duszy nie ukoiło, jak widokkucharza wiszącego na haku za pośrednie żebro,bowiem na ukojenie żołądka już próżno liczyć.

Ryan Pagelow to autor zabawnych, zaskakujących komiksów zabarwionych odrobiną czarnego humoru (16 obrazków)

Źródło: bunicomic.com
 –
Jan Pudzian I – UTYTUŁOWANY STRONGMANMARIUSZ PUDZIANOWSKIHONOROWY OBYWATELMIASTA RADOMSKARadomsko, 29 czerwca 2011
Inteligencję ponoć dziedziczy się po matce – BABY BEZ TABU 16+Anonimowy członek grupy 29 min. - 8●●●XHej mam pytanie do was mojemu dzieckunauczyciele powiedzieli że ma problemy z wiedząna temat państwa miasta i stolice w Europie czyjest jakaś książka która by to zawierała jeśli tak topoproszę linka
Różnice kulturowe – USAINGVARGASBALKANSPOL
Kiedy byłam dzieciakiem, to była jedyna przekąska na jaką mogłam liczyć –
 – Kanary w naszym województwie są bez sercaWieczorem jechałam z synkiem autobusem i gdyweszłam synek sie zbudził i zacząl płakac to jazaczekałam go kołysać w autobusie i spiewać mutrwało to 5 minut i nagle wchodzi kanar i mówi żebilet widział ze mam dziecko i je lulam a on jeszczemiał czelność zapytać mnie o bilet i wystawił mimandat co za ludzie bez serca tam pracująja już chciałam kupować bilet tylko go chciałamuśpić żeby nie płakał a kanar bezduszny wystawił isie śmial jeszcze ze mnie i jak tu rodzic dzieci wpolsce jak takie sytuacje w 21 wieku sie dziejąmatki są poniżane do takiego stopnia i mandatydostają bez powodu gdzie tu sprawiedliwoscKiedyś miałem podobną sytuację. Matkapróbowała uspokoić małego purczka inagle wbił kanar. Widząc ryczącegomłodego, podszedł do matki, zapytał o imięmaluszka, wziął go na ręce i całując w czołozaśpiewał grubym basem Parostatkiem wPiękny Rejs. Ludzie w autobusie chwycili sięza ręce i dołączyli się do śpiewu. Kierowcawyciągnął wiolonczele i zrobił podkład. MałyKlentin natychmiast przestał płakać, aautobus oderwal się od ziemi iposzybowalismy ku gwiazdom. Tak było.

Ciekawe znaleziska archeologiczne znalezione zupełnie przypadkowo (19 obrazków)

Zakład jak zwykle w formie – Zakład Pogrzebowy A.S. Bytom@bytompogrzebyW gazecie ostatnio radzili, że w zimiemożna obniżyć rachunki za prąd,trzymając rzeczy z lodówki na zewnątrz.Czy to działa? Jak dotąd dwie paniezemdlały, dostaliśmy mandat od strażymiejskiej za zajęcie chodnika a sanepidzapowiedział inspekcję.
poczekalnia
 –
 –
Ale moje memy lajkują regularnie przynajmniej dwie osoby – *
 – Czesc dziekuje za serduszkokogo tu szukasz I skąd jesteś?Dziś o 07:42Hej. Szukam miłości i przyjaciółkiDziś o 10:39Ja szukam partnera dozwiązku w przyjaźni I miłościkogoś kto będzie mniewspierał finansowo I życiowokto pokocha mnie I moja córkęI kupi mi samochod I splacimoje dlugi
 – Na siebie