Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

koszmarek66

Użytkownik otrzymał bana za: spam w komentarzach
Ban wygasa: 2022-07-06 22:59:48

Ściana

archiwum
Genialny strateg!Wie, że 30% także jest "ponad 8%" –
archiwum
Czy ktoś oprócz Morawieckiego wie jak wyliczyć emeryturę netto z brutto? –
W dziwnych czasach żyjemy, w dziwnych –  Jest wściekły. "Po raz 250. uzyskałem pozytywny wynik testu" Benoit Paire po raz kolejny uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Francuski tenisista jest wściekły zaistniałą sytuacją. Opublikował dosadny komentarz. Szczerze, nie mogę już dłużej zajmować się koronawirusem. Jak się mam? Przez Covid-19 dostałem kataru, ale przez te wszystkie kwarantanny spędzone w pokoju hotelowym na drugim końcu świata nie czuję się dobrze psychicznie - przyznał. Paire dodał, że jest w pełni zaszczepiony i w pełni popiera szczepienia. Uważa jednak, że po zaszczepieniu powinno się żyć zupełnie normalnie. W innym wypadku szczepionki nie mają dla niego sensu.
archiwum
Drodzy państwo, przed nami dwa tysiące dwudziesty drogi rok –
Zakopane. Na Krupówkach pojawił się mężczyzna w stroju dinozaura, który chętnie pozował do zdjęć z turystami. Próbowali go usunąć strażnicy miejscy. Dinozaur jednakna widok mundurowych uciekł – Jaki Sylwester takie mutacje
Kawa czy herbata? – Dylematy gości
archiwum – powód
Spójne, konsekwentne, logiczne... –
archiwum – powód
Jak widać gęstość zaludnienia ma dużo większy wpływ na liczbę zakażeń niż szczepienia – Dystans wydaje się lepszym sposobem na pandemię ale niestety jest darmowy
archiwum
Cannabis. 2000 lat prób. Niebezpieczne, nielegalne –
archiwum
Zabierają wiosnom, dają jesieniom –
archiwum
Może już czas na ImPiSment? –
archiwum
U nas decyzje Trybunałurównież zapadają jednoosobowo –
archiwum
Kto z was jest bez winyniech pierwszy rzuci poduszką! – Zadzwonił mu telefon? Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci ładowarką!
archiwum
Kosmos nad Polską wstaje z kolanNaszym celem jest NieboKopernik nie była kobietą – Cała Polska się z was śmieje, kosmonauci i złodzieje
archiwum
Ale ostatecznie działamyzgodnie ze schemataminarzuconymi nam przez silniejszych –
archiwum
Z mapy wynikałoby, że sprawa jasna:zakażenia tą tam, gdzie niezaszczepieni… – Ale z wykresu punktowego wychodzi coś trochę innego. Gdyby główny wpływ na zakażenia miały szczepienia, punkty powinny się układać z grubsza wzdłuż dorysowanej przeze mnie niebieskiej linii. A najmniej zaszczepione woj. podkarpackie i małopolskie (u dołu po lewej) mają tak samo mało zakażeń jak liderzy szczepień. I są w o niebo lepszej sytuacji niż lepiej zaszczepione woj. lubelskie i podlaskie.W dodatku 2/3 powiatów Polski tworzy „kleksa” na samym dole wykresu. Tak jakby lepiej było zaszczepić ok. 50% niż więcej niż 60%.Na mapie ze źródła można sobie zobaczyć nazwy powiatów przy każdej kropce.
archiwum
Premier Morawiecki nie adresowałswojego dzisiejszego wystąpienia do europarlamentarzystów – On przemawiał tylko po to, żeby TVP pokazało swoim widzom jak szef rządu, na obcej ziemi, dzielnie walczy o prawo i sprawiedliwość dla naszej demokratycznej ojczyzny.A widzowie TVP nie usłyszą wszystkiego co zostało powiedziane, żeby przypadkiem sami nie próbowali wyrobić sobie zdania.
Amen –  Życzymy Prawu i Sprawiedliwości spotkania z prawem i sprawiedliwością.
Źródło: Szkło kontaktowe tvn24 18-10-2021
Wg Jarosława Kaczyńskiego:Jednoosobowe Cwaniactwa Gospodarcze – I oni również mają finansować Polski Wał
archiwum
Chętni na dawkę przypominającąlepiej, żeby wzięli też pod uwagęczy w razie późniejszych problemów pierwszy producent nie przerzuci winy na drugiego a drugi na pierwszego – No i zawsze warto przeczytać ChPL co na temat mieszania szczepionek uważa ich producent  i czy w ogóle rekomenduje trzecią dawkę :)