Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

koszmarek66

Użytkownik otrzymał bana za: fake news
Ban wygasa: 2021-03-17 21:35:46

Ściana

archiwum
Liczba zakażeń lekarzy zmalaław grudniu i styczniu, jeszczeprzed zadziałaniem szczepionek – Większość lekarzy szczepiła się w drugiej połowie stycznia. Po pierwszej dawce mogli uzyskać pewną odporność, która ma wzrastać do maksymalnej dopiero tydzień po drugiej dawce czyli po kolejnych 4 tygodniach.
poczekalnia
Spokojnie, bez pośpiechu!Może najpierw te amerykańskiezałatwione u Trumpa –
poczekalnia
z odpowiedniej perspektywy –
archiwum
legalna od dziś maseczka – Sami stwarzają problemy żeby mieć co rozwiązywać
Wiem. Będę się smażył w piekle –
Czemu schowano ostatnie lata? – "Traktor ma trzy koła dobre… a może dwa… a może jedno?"
archiwum
i trwa mać! –
archiwum
w rękach polityków –
Źródło: własne
archiwum
 –
archiwum
w piersi swoich mocobiorców –
Więc ile jeszcze? Miesiąc? Rok? Może 5 lat? – Po zamkniętych lasach i otwartych kościołach,zamkniętych restauracjach i otwartych kasynachktoś jeszcze wierzy w rozsądek Narodowych Sterników? o odrobinę cierpliwości
archiwum
Podobnie jak niedawno kobiety, które się same spałowały i spryskały gazem –
archiwum
 – Wniosków można wyciągnąć wiele. Mnie nasuwa się pewna refleksja: późną jesienią mówiło się, że pierwsze szczepionki będą dopiero pod koniec stycznia. Potem wszystko nagle przyspieszyło… Ten obserwowany spadek nie może mieć związku ze szczepieniami. Dziś to wiemy ale czy za pół roku nie damy sobie wmówić, że ten spadek to zasługa szczepień i to one zakończyły pandemię?
archiwum
to gdzie zobaczylibyśmy relację? –
archiwum
Przelać na NFZ 2 mld z TVP –
archiwum
 – W dalszej części swego listu komendant zapewnia (pisownia oryginalna): "Prowadzone działania każdorazowo ukierunkowane są na ochronę zdrowia i życia ludzi, mienia oraz bezpieczeństwa i porządku publicznego". W tym ostatnim punkcie według nadkom. Tomaszewskiego mieszczą się też protesty i zgromadzenia na terenie dzielnicy "Nadto wskazuję, iż podejmowane działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom Żoliborza"
W poniedziałki muzea są zamknięte –
archiwum
kocham Polskę i Polaków –
archiwum
Warto pamiętać –
archiwum
List – "Jedak myliłem się. Putin to spoko gość"PS. Co prawda już się powiesiłem ale zapomniałem napisać: Niech Bóg ma w opiece Rosję!"