Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

sliko

Z nami od: 15 czerwca 2013 o 22:41
Ostatnio: 22 lutego 2020 o 12:55
Wiek: 60
Płeć: mężczyzna
Exp: 246
Jest obserwowany przez: 59 osób
 • Demotywatorów na głównej: 77 z 1410 (1329 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 62554
 • Komentarzy: 5052
 • Punktów za komentarze: 5170
 • Obserwuje: 77 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Urojone lęki: Kościół straszy nas "ekologizmem”, mówi o "neokomunizmie" i "zielonym nazizmie"

Urojone lęki: Kościół straszy nas "ekologizmem”, mówi o "neokomunizmie" i "zielonym nazizmie" – By przyćmić kościelne grzechy (pedofilię, gwałty, rozpustę, pijaństwo, przepych) Jędraszewski wymyśla kolejnych wrogów i teorie spiskowe, którymi (jak to w religii chrześcijańskiej) straszy wiernych. Nic tak skutecznie nie działa na ludzi jak strach i poczucie winy, którymi żongluje od wieków kościół katolicki.
poczekalnia

W Polsce istnieje nadzwyczajna kasta ludzi, którzy mogą gwałcić, przyczyniać się do śmierci ludzi, ukrywać dowody, mataczyć, kłamać w żywe oczy, być sędziami we własnych sprawach, nie zgłaszać przestępstw i nawet w obliczu oczywistych dowodów .... ... włos im z głowy nie spada. To ludzie wyjęci spod prawa, przyzwoitości i norm społecznych. Nie, to nie sędziowie.

... włos im z głowy nie spada. To ludzie wyjęci spod prawa, przyzwoitości i norm społecznych. Nie, to nie sędziowie. –
poczekalnia

Na nagrobku Kazimierza Kutza w Katowicach ktoś wyrył znak krzyża. Iwona Świętochowska-Kutz, wdowa po reżyserze jest oburzona, powiadomiła policję. "Mój mąż by sobie żadnego znaku na swoim grobie nie życzył" - mówi wdowa po zmarłym w 2018 r. Kazimierzu Kutzu

"Mój mąż by sobie żadnego znaku na swoim grobie nie życzył" - mówi wdowa po zmarłym w 2018 r. Kazimierzu Kutzu – #"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych" - Blaise Pascal (1623-1662)
poczekalnia

"Masz raka, dostaniesz faka" Aktualny felieton Elizy Michalik

"Masz raka, dostaniesz faka"Aktualny felieton Elizy Michalik – "Patrzcie na czyny a nie słowa..Jeśli myślisz że dziś Cię nie okradnie bo jesteś po jego stronie - OK myśl sobie tak dalej, ale Cię okradnie, dziś okradnie Twojego sąsiada, a jutro okradnie Ciebie"

Tymczasem w Krakowie...

 – MOLESTOWNEM	NIELETNIA, MAREK.	WIEM. ALE NIE	TO JEST NAJGORSZE.	EKOLOGIZM I TĘCZOWA ZARAZA.
Źródło: facebook.com
archiwum – powód

Bo gotować należy z sercem...

Bo gotować należy z sercem... –
Źródło: facebook.com
archiwum – powód

Gdy wszyscy w firmie dobrze wiecie, że szef tylko żartował...

Gdy wszyscy w firmie dobrze wiecie, że szef tylko żartował... –
Źródło: facebook.com
archiwum – powód

Jedyną wadą ateizmu jest fakt, że nie ma kogo wołać w czasie orgazmu.

Jedyną wadą ateizmu jest fakt, że nie ma kogo wołać w czasie orgazmu. –
Źródło: fakt.pl
archiwum – powód

Telewizja Polska wyemituje film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Obraz ma poruszać problem pedofilii wśród polskich celebrytów. Można tylko przypuszczać, że celem emisji tego dokumentu nie jest ukazanie pedofilii w innych środowiskach, a przykrycie tego zjawiska w kk. Ukrywania i przenoszenia sprawców, zastraszania ofiar, marginalizacja własnych przewin.

Można tylko przypuszczać, że celem emisji tego dokumentu nie jest ukazanie pedofilii w innych środowiskach, a przykrycie tego zjawiska w kk. Ukrywania i przenoszenia sprawców, zastraszania ofiar, marginalizacja własnych przewin. – "Nic się nie stało" będzie kolejnym dokumentem, poruszającym problem pedofilii w Polsce. Ogromny sukces odniósł film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu", który ukazał się w maju zeszłego roku i opisywał wspomniany proceder w Kościele katolickim. Do tej pory w serwisie YouTube obejrzało go ponad 23 miliony osób. Film emitowały również telewizje.Oczywiście oprócz TVP
archiwum

Ksiądz Chyła: "Każdy człowiek, który odrzuca Boga zdolny jest do największych zbrodni" - stwierdził w kontekście rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz. To w katolickiej Chorwacji, w której władze współpracowały z hitlerowcami, dochodziło do mordów na tle religijnym. Oddziały ultrakatolickich ustaszów często prowadzone przez księdza, czasami były rozbrajane przez oddziały SS zszokowane ich okrucieństwem.

To w katolickiej Chorwacji, w której władze współpracowały z hitlerowcami, dochodziło do mordów na tle religijnym. Oddziały ultrakatolickich ustaszów często prowadzone przez księdza, czasami były rozbrajane przez oddziały SS zszokowane ich okrucieństwem. – To tam, w Jasenovac w Chorwacji powstał "bałkański Auschwitz" - obóz koncentracyjny znany z niewypowiedzianego okrucieństwa, w którym więźniów, w tym kobiety i dzieci, mordowano motykami, młotami i nożami, którymi podrzynano im gardła. Znaczną część personelu tego obozu stanowili franciszkanie (Kościół twierdzi że usunięci z zakonu), a jeden z nich był nawet komendantem.Może ksiądz Chyła zajechałby tam przy okazji pielgrzymki do Medjugorie?

A to dopiero pierwsza linia obrony...

A to dopiero pierwsza linia obrony... – POLSKI PATENT NA KORONAWIRUS
Źródło: facebook.com
archiwum – powód

Pracowity plan dnia

Pracowity plan dnia –
Źródło: andrzejrysuje.pl
archiwum

Czujecie się bezpieczni?

Czujecie się bezpieczni? –
Źródło: andrzejrysuje.pl
archiwum

"Nadal mają miejsce okrutne wojny, przypadki ludobójstwa, prześladowania, różne formy fanatyzmu" - zaznaczyli biskupi w oświadczeniu wydanym z okazji 75-lecia wyzwolenia Auschwitz-Birkenau.

"Nadal mają miejsce okrutne wojny, przypadki ludobójstwa, prześladowania, różne formy fanatyzmu" - zaznaczyli biskupi w oświadczeniu wydanym z okazji 75-lecia wyzwolenia Auschwitz-Birkenau. – Kościół chętnie organizuje pielgrzymki do Medjugorie. Proponuję aby przy okazji odwiedzić Jasenovac - podczas II wojny światowej był tam obóz koncentracyjny, nazywany bałkańskim Auschwitz, w którym znaczna część personelu, a nawet komendant byli franciszkanami. Obóz słynął z niewypowiedzianego okrucieństwa - bezbronnych więźniów, w tym kobiety i dzieci zabijano młotami, motykami, podrzynano im gardła.                      #To właśnie tam, w Jasenovacu, każdy ksiądz mógłby poopowiadać o fanatyzmie, prześladowaniach, ludobójstwie i okrucieństwie.                      #Dla przypomnienia - franciszkanów, odpowiedzialnych za mordy, których jak twierdzi Kościół wcześniej usunięto z zakonu, nigdy nie ekskomunikowano, a ich ojca duchowego, abp Stepinaca w 1996 beatyfikował JP2.Wygoglujcie: Krwawe zawody w "chorwackim Auschwitz"
archiwum

74-letni Bernard Preynat w ciągu 30 lat miał dopuszczać się molestowania seksualnego wobec kilkudziesięciu chłopców. Większość z jego ofiar było uczestnikami prowadzonych przez niego obozów i zajęć katechetycznych. - Za każdym razem otrzymywałem rozgrzeszenie, a spowiednik prosił, abym nie zaczynał od nowa. Miesiąc później zaczynałem od początku (...). Gdyby Kościół odsunął mnie wcześniej, szybciej przestałbym to robić - mówił podczas rozprawy.

- Za każdym razem otrzymywałem rozgrzeszenie, a spowiednik prosił, abym nie zaczynał od nowa. Miesiąc później zaczynałem od początku (...). Gdyby Kościół odsunął mnie wcześniej, szybciej przestałbym to robić - mówił podczas rozprawy. – Dostał rozgrzeszenie przecież, nic się zatem nie stało.
archiwum

Tzw. męski różaniec. Kościół na każdym rogu, więcej księży niż lekarzy, ale trzeba wyjść na ulicę, drzeć japy, wkurzać ludzi, a w razie czego oskarży się niezadowolonych o obrazę uczuć religijnych. No i oczywiście trzeba psioczyć na muzułmanów, że afiszują się na ulicach ze swoją religią. Warszawa, rok 2020. /Xaymaca

No i oczywiście trzeba psioczyć na muzułmanów, że afiszują się na ulicach ze swoją religią.Warszawa, rok 2020./Xaymaca – Na ustach zdrowaśki, a w sercu nienawiść. Obraz polskiego katolicyzmu
Źródło: facebook.com
archiwum

W Świętokrzyskim Centrum Onkologii będą przechowywane relikwie świętej Faustyny. Zapowiedział to dyrektor szpitala Stanisław Góźdź. Zaznaczył, że wprowadzenie relikwii do szpitala będzie miało charakter uroczysty i odbędzie się 13 lutego. Dodał też, że stanie się tak na prośbę pacjentów i za sprawą biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego. Relikwie mają być przechowywane w szpitalnej kaplicy i co ciekawe, nie będą jedynymi. Są tam już relikwie Jana Pawła II oraz Ojca Pio.

Dodał też, że stanie się tak na prośbę pacjentów i za sprawą biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego. Relikwie mają być przechowywane w szpitalnej kaplicy i co ciekawe, nie będą jedynymi. Są tam już relikwie Jana Pawła II oraz Ojca Pio. – Kto wie - być może po roku oddziały opustoszeją, a ludzie będę wstawali z łóżek i po prostu zabierali się do domu. Może nawet dojdzie do tego, że zamkną szpital. Obserwujmy uważnie!
archiwum

Walter mówi jak jest

Walter mówi jak jest –
Źródło: facebook.com

"Pewna kobieta, którą egzorcyzmowałem z księdzem Rufusem, miała coś dużego w żołądku. To się ruszało, widać było przez skórę. Ona strasznie cierpiała. Spytaliśmy się jej od kiedy to się dzieje. ... Odpowiedziała, że od kilkunastu lat i że ma całą ogromną dokumentację lekarską - prześwietlenia, USG i inne, ale lekarze nie potrafią powiedzieć co to jest, nie widzą tego na żadnym urządzeniu do badań i nie umieją ulżyć jej cierpieniu.

Odpowiedziała, że od kilkunastu lat i że ma całą ogromną dokumentację lekarską - prześwietlenia, USG i inne, ale lekarze nie potrafią powiedzieć co to jest, nie widzą tego na żadnym urządzeniu do badań i nie umieją ulżyć jej cierpieniu. – Spytaliśmy więc z ojcem Rufusem, czy pamięta konkretny dzień kiedy to się zaczęło ruszać. Kobieta powiedziała, że to było w dniu jej ślubu. Ojciec Rufus drążył dalej: czy pamięta jakieś dziwne wydarzenie z tego właśnie dnia. Kobieta powiedziała, że tego dnia teściowa dała jej mleko i kazała wypić do dna. Okazało się, że to mleko było ogarnięte klątwą. Zaczęliśmy się modlić i wtedy demon przemówił głosem teściowej: „ona zabrała mi syna !”. Daliśmy do wypicia kobiecie wodę święconą, cały czas się modląc. Po chwili kobieta zwymiotowała mleko wypite kilkanaście lat wcześniej. I została uwolniona.” - Ks. Krzysztof Witwicki                       #          Może nie przyswajała laktozy?..                       #  A tak już poważnie: - Czy naprawdę mamy XXI wiek?
archiwum – powód

"Owsiak to złodziej" - ogłosił na lekcji religii katecheta z Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju. I kazał jednemu z uczniów odkleić z bluzy serduszko WOŚP. Zagroził też: "Jak jutro przyjdziesz z tym czymś na bluzie, sam je zedrę" Piętnastolatek serduszka nie zdjął. Dyrektor szkoły wezwał nauczyciela na dywanik. Kazał przeprosić uczniów. A dzieciom obiecał, że wszystkim którzy włączyli się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy da wyższe oceny z zachowania.

Piętnastolatek serduszka nie zdjął. Dyrektor szkoły wezwał nauczyciela na dywanik. Kazał przeprosić uczniów. A dzieciom obiecał, że wszystkim którzy włączyli się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy da wyższe oceny z zachowania. – Obawiam się, że wkrótce w szkole pojawią się zmasowane kontrolę, a na pana dyrektora zaczną szukać "haka"