Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

sliko

poczekalnia
Zastanów się, czy odpowiada Ci rząd z poniższego opisu. – Kwota wolna od podatku większa z każdym kolejnym rokiem. Zmniejszenie podatku CIT z 19% do 18%. Ograniczanie wydatków socjalnych, w tym zasiłków. Inflacja utrzymująca się na umiarkowanym poziomie. Oprocentowanie lokat bankowych wyższe niż wskaźnik inflacji, czyli - oszczędzając zyskujesz, a nie tracisz. Tworzenie bardziej przyjaznych warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej. Poszanowanie dla każdego obywatela niezależnie od wyznania, płci, stanu majątkowego czy wykonywanego zawodu. I na deser najlepsze - zamiast ułaskawień karanie swoich członków za wszelkie przewinienia.Myślisz, że to jakiś liberalno-prawicowy rząd? To teraz się trzymaj - to rząd koalicji SLD-UP z lat 2001-2005. Ten, którego ludzie tak bardzo nie chcą, i nazywają go "lewackim". Zaskoczony?
poczekalnia
Koszty pochówku bardzo się różnią w zależności od jego rodzaju. – Pochówek świecki, z mistrzem ceremonii można zamówić już od 300zł. Koszt pochówku katolickiego, z księdzem, mszą i krótkim kazaniem to nawet 10.000zł i więcej. Czy warto przepłacać? Będzie to miało jakikolwiek wpływ na lepsze miejsce w niebie?
poczekalnia
Myślał, że to gołębie – Tymczasem nagranie z monitoringu pokazało Anioła Stróża somsiada
poczekalnia
Mężczyzna z Pabianic zdewastował grób swojej teściowej. Jej duch najwyraźniej musiał tam gdzieś się unosić, albowiem mężczyzna zaklinował sobie nogę pod płytą nagrobkową i musiał wzywać pomoc. Grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności –
poczekalnia
Mama Ginekolog chwaliła się, że przyjmuje znajomych po godzinach w gabinecie NFZ –  KOMUNIKAT #NFZNie ma zgody na przyjmowanie koleżanek i rodziny poza kolejnością w ramach kontraktu z NFZ.W trybie pilnym żądamy wyjaśnień od Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM, gdzie przyjmuje @mamaginekolog. Nie ma lepszych i gorszych pacjentów.
poczekalnia
 –
poczekalnia
 –  KIEDYŚ BĘDĘ SAMOLOTEM
poczekalnia
To ono powstrzymuje cię przed popełnieniem pozostałych sześciu –
poczekalnia
 –
poczekalnia
Specjaliści zostali wezwani w związku ze szkodami, jakie zauważyli właściciele domu, jednak nikt się nie spodziewał, że sprawcą uszkodzeń okaże się jeden nadgorliwy dzięcioł – Ptak schował w ścianach 700 funtów (ok. 318 kg) nazbieranych żołędzi, które po wysypaniu się na podłogę zostały wyniesione w ośmiu wielkich workach na śmieci. Firma dezynsekcyjna zapewnia, że nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziała i że dzięciołowi nie stała się krzywda