Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Cammax

Z nami od: 16 lutego 2018 o 21:46
Ostatnio: 30 listopada 2020 o 9:40
Wiek: 19
Płeć: kobieta
Exp: 109
Jest obserwowana przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 31 z 149 (117 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 24386
  • Komentarzy: 2853
  • Punktów za komentarze: 2260
  • Obserwuje: 52 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Walka z epidemią: Rozwinięte kraje vs Polska

Polska – Wiadomo, epidemie mają to do siebie, że czasem wybuchają, niezależnie od polityków, ale to na politykach spoczywa odpowiedzialność za odpowiednią taktykę walki z nimi.Jak było w poprzednich latach, tak i teraz: bogate kraje zaraz zapomną, że jakaś epidemia była, a biedne będą mieć po 1 mln przypadków + kilkanaście tysięcy zgonów dziennie, tfu 10 tysięcy i jakieś 200 zgonów, bo nie będą robić testów. Zawsze biedniejsze i bardziej zacofane regiony były bardziej dotknięte przez wszelkie choroby. Czy ktoś z bogatszych regionów Polski (nie mówiąc już o innych krajach) wie, czym były cmentarze choleryczne? Jak nie, to spokojnie. Z tak nieudolnymi politykami zaraz będziemy budować cmentarze covidowe, to wtedy się dowiecie.  O skutkach gospodarczych już nawet nie będę mówić, bo tu będzie jeszcze gorzej. Było ładować jeszcze więcej kasy patologii zamiast inwestować w naukę i służbę zdrowia...
archiwum

Z jednej strony, piękny widok. Brawo Hiszpania! Z drugiej, gramy z Hiszpanią na Euro, więc już możemy się bać. Będzie dwucyfrowy wynik jak nic.

Z drugiej, gramy z Hiszpanią na Euro, więc już możemy się bać. Będzie dwucyfrowy wynik jak nic. – Żeby było jeszcze gorzej, Szwecja z Francją przegrała tylko 4:2, więc i tu będzie wynik rzędu 5:0. Bo porównajcie sobie nasz poziom, a poziom Niemiec, czy Francji. Przepaść. Jak się postaramy, to powalczymy o remis ze Słowacją.

Podziękujmy TVPIS i PISowi, którzy do porzygu promowali tę "muzykę" będącą symbolem obciachu i kiczu, jako prawdziwą sztukę. Dzięki czemu "artyści" typu Świerzyński uwierzyli, że serio są artystami.

Podziękujmy TVPIS i PISowi, którzy do porzygu promowali tę "muzykę" będącą symbolem obciachu i kiczu, jako prawdziwą sztukę. Dzięki czemu "artyści" typu Świerzyński uwierzyli, że serio są artystami. – To jest przerażające. Kiedyś kultura była kulturą. Promowanie disco polo doprowadzi do tego, że nigdy nie uda się zawrócić polskiej kultury na właściwy tor. Może teraz walnijmy nagrody dla "raperów", których utwory można streścić tak: "ku**y, koks... (i tu kilkanaście rodzajów narkotyków), wóda, je**ć policję!" Bo to taki sam poziom kultury, jak disco polo.

Ten mecz dobitnie pokazał nam nasze miejsce w szeregu.

Ten mecz dobitnie pokazał nam nasze miejsce w szeregu. – W dywizji A jesteśmy z przypadku. Patrząc na naszą grę, to nasz poziom jest pomiędzy dywizją C, a dywizją D. Podobnie z rankingiem FIFA. Też nie ma on żadnego odzwierciedlenia. Co my robimy na 18 miejscu? Nasz poziom to miejsce w 5. dziesiątce.Ja wiem, że polska reprezentacja jest jedną ze słabszych w Europie, że inni są o wiele silniejsi, ale jak ku**a można nie mieć ani jednego rożnego przez cały mecz (nie mówiąc już o strzałach celnych)? Nawet nie chcę myśleć, o tym jaki wpier**l dostaniemy na Euro.
archiwum

PISowskie bojówki w akcji...

PISowskie bojówki w akcji... – Oczywiście nie poniosą żadnych konsekwencji. Może nawet fuchę w rządzie dostaną. A nawet jak trafią na niePISowski sąd w razie ewentualnego procesu, to Duda ułaskawi.
archiwum – powód

Co wolno PISowskim narodowcom, to nie nam normalnym ludziom. Niby miał być przejazd, a skończyło się na marszu. Bez odstępów, w większości bez maseczek.

Co wolno PISowskim narodowcom, to nie nam normalnym ludziom.Niby miał być przejazd, a skończyło się na marszu. Bez odstępów, w większości bez maseczek. – Tego marszu PISlicja już nie spacyfikuje i nie aresztuje uczestników, mimo że w wielu przypadkach będą podstawy prawne.Ich TVPIS nie obwini o wzrost zakażeń. Zamiast tego będą paski "ku chwale wielkiej Polski, naród dziękuje rządowi".
archiwum

11 listopada...

11 listopada... – Niewątpliwie powinno być to radosne święto, łączące wszystkich Polaków. Jednak od pięciu lat napawa mnie ono smutkiem. Kiedyś potrafiliśmy wspólnie nawiązywać walkę z silniejszymi wrogami, czasem głoszącymi fanatyzm religijny i nienawiść (Krzyżacy i Niemcy podczas IIWŚ). Dziś daliśmy się podzielić małemu karakanowi choremu z nienawiści, którego wyborcy są współczesnymi Krzyżakami i nazistami.Kiedyś 11 listopada był świętem wszystkich Polaków, a marsze były fajnym wydarzeniem. Dziś zostały one zawłaszczone przez PIS i ich elektorat z ONR, MW i innych neonazistowskich bojówek widoczny na powyższych zdjęciach.Patrząc na to, czuję po prostu wstyd i smutek, że w kraju, który tyle wycierpiał przez nazizm tacy idioci mogą legalnie maszerować, przy pełnym wsparciu rządu.
archiwum

Kiedy zdasz sobie sprawę, że będziesz lub już jesteś persona non grata w USA i twoim jedynym sojusznikiem są Węgry.

Kiedy zdasz sobie sprawę, że będziesz lub już jesteś persona non grata w USA i twoim jedynym sojusznikiem są Węgry. –
Źródło: Wynik wyborów w USA
archiwum

No i doczekaliśmy się spełnienia "proroctwa"...

No i doczekaliśmy się spełnienia "proroctwa"... – To mój komentarz z czasów, gdy PIS odmawiało Szwecji pomocy z pożarami (tak, tylko z przyczyny historycznej). To, że po tym, gdy sprawa zrobiła się medialna przypisali sobie organizację akcji, to inna sprawa.Wracając do tematu: PIS właśnie odmówiło przyjęcia pomocy od UE w zwalczaniu epidemii. Polska jest w najgorszej sytuacji w całej unii jeśli chodzi o ilość zarażonych w stosunku do liczby mieszkańców. Ale dla PISu historia i polityka ważniejsze niż życie obywateli. Ciekawe, czy i tym razem, jeśli kraje UE (oprócz Węguer i Polski) już uporają się z epidemią, PIS przypisze sobie zasługi.Na przyszłość zaatanowię się zanim napiszę, że za kilka lat ten rząd..., bo jednak odmowa przyjęcia pomocy z powodów historycznych jest bardziej żenująca niż odmowa jej udzielenia.
Źródło: Mój stary komentarz i https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci…
archiwum

Jeśli Biden wygra, to skończy się PISowi "sojusz" z USA. Nie oszukujmy się- lewicowy kandydat nie dogada się z neonazistami i fanatykami religijnymi.

Jeśli Biden wygra, to skończy się PISowi "sojusz" z USA. Nie oszukujmy się- lewicowy kandydat nie dogada się z neonazistami i fanatykami religijnymi. – Zostanie im tylko jeden sojusznik- równie autorytarne jak my Węgry. Potem władza w Polsce pójdzie do partii, która skupi się na relacjach z UE, a może nawet nawiąże relacje z dalszymi krajami, np. Chiny, Japonia. Tak, czy inaczej, jeśli Trump przegra, to PIS nie będzie miało komu włazić do dupy (nie licząc Rydzyka i KK).
archiwum

Z jednej strony cieszę się, że w końcu ktoś to mówi wprost. Z drugiej strony, to smutne, że nawet Białorusini wiedzą, to czego ciemnota w Polsce nigdy nie pojmie.

Z jednej strony cieszę się, że w końcu ktoś to mówi wprost.Z drugiej strony, to smutne, że nawet Białorusini wiedzą, to czego ciemnota w Polsce nigdy nie pojmie. – To, że wybory byly sfałszowane było jasne dla każdej inteligentnej osoby. Źle się stało, że społeczność międzynarodowa uznała marionetkę prezesa za prezydenta. A dowodów na to, że nie były to uczciwe wybory jest tak wiele. I jak widać, nie tylko nasza opozycja tak twierdzi.
archiwum

Gdyby podróże w czasie były możliwe, to Najman powinien jako pierwszy przetestować wehikuł. Może w końcu spełniłby swoje marzenie.

Gdyby podróże w czasie były możliwe, to Najman powinien jako pierwszy przetestować wehikuł. Może w końcu spełniłby swoje marzenie. –
archiwum

Serio ludzie są tak głupi żeby nie zauważyć podobieństw między tymi partiami? Jeśli tak, to świadczy to tylko o klęsce edukacji. Jakim cudem dopuszczono do powstania PIS, skoro art.13 konstytucji zabrania istnienia partii m.in nazistowskich?

Serio ludzie są tak głupi żeby nie zauważyć podobieństw między tymi partiami? Jeśli tak, to świadczy to tylko o klęsce edukacji. Jakim cudem dopuszczono do powstania PIS, skoro art.13 konstytucji zabrania istnienia partii m.in nazistowskich? – Tabela owszem, trochę stara bo brakuje jeszcze:-zakazu aborcji (dotyczy rodaczek),-pogardy dla "inkubatorów" (w PISowskiej nowomowie, kobiet),-mariaż kościoła i państwa,-pogarda wobec ludzi wykształconych i artystów,-palenie książek,-podział na "nadludzi" i "podludzi",-realizacja swojego programu za wszelką cenę,-przeinaczanie prawdy historycznej i politycznej,-kultu jednostki (a konkretnie dyktatorów), którzy są "słońcem narodu",-religijne podłoże i pełne wsparcie KK dla obu partii.Dlatego, jak już władza wróci w normalne ręce, to trzeba więcej edukacji o II WŚ i więcej lektur o tamtych czasach, żeby nastolatkowie wiedzieli, do czego prowadzi popieranie takich partii.
archiwum

W normalnych krajach najlepszym wspomnieniem z dzieciństwa jest czas beztroski, zabaw.

W normalnych krajach najlepszym wspomnieniem z dzieciństwa jest czas beztroski, zabaw. – Naszym najlepszym wspomnieniem z dzieciństwa jest to, że Polska kiedyś była demokratycznym, europejskim krajem, w którym kobiety też miały jakiekolwiek prawa, w którym wojsko i policja nie pacyfikowały żadnych strajków.Dziś jesteśmy drugą Koreą Północną, a pod względem praw kobiet jesteśmy jednym z najgorszych krajów świata.
archiwum

No to mamy stan wojenny... oczywiście bez wprowadzenia go.

No to mamy stan wojenny... oczywiście bez wprowadzenia go. – To już PISowska policja sama nie radzi sobie z pacyfikowaniem kobiet oraz innych strajków przeciwko decyzjom rządu?
archiwum

Niestety... to nie jest fake. Nawet jeśli nie jest to pełna wypowiedź, to i tak sam pomysł jest co najmniej chory. W normalnym kraju ta PISowska fanatyczka albo siedziałaby w więzienij za promowanie nienawiści, albo w zakładzie zamkniętym.

W normalnym kraju ta PISowska fanatyczka albo siedziałaby w więzienij za promowanie nienawiści, albo w zakładzie zamkniętym. – Tylko czekać aż wpadnie na pomysł karania za samo użycie słowa "seks", czy nazwy dowolnego narządu płciowego. Albo zatęskni za czasami stosów.
archiwum

I co? Nadal jest ktoś kto twierdzi, że PIS nie jest partią skrajnie prawicowych fundamentalistów?

I co? Nadal jest ktoś kto twierdzi, że PIS nie jest partią skrajnie prawicowych fundamentalistów? – Za niedługo kobiety nie będą mieć żadnych praw, tylko będą musieć siedzieć w domu i rodzic dzieci, nawet z narażeniem własnego życia. Smutne jest to, że jeszcze równe 5 lat temu byliśmy częścią Europy i cyeilizowanym krajem, dziś jesteśmy wyznaniowym, autorytarnym krajem trzeciego świata.Ciekawe, czy Kaczyński wyda teraz rozkaz zamknięcia granic, żeby kobiety nie mogły usunąć nieodwracalnie chorych dzieci, które i tak umrą lub żeby nie mogły ratować własnego życia.
archiwum – powód

Elektorat PIS przemówił. Wobec tego proponuję: usuńcie wszystkie konta na komunikatorach i serwisach społecznościowych (wszak założyli je lewicowcy), pozbądźcie się telefonów, radia, telewizji (przecież tam są lewicowe treści).

Wobec tego proponuję: usuńcie wszystkie konta na komunikatorach i serwisach społecznościowych (wszak założyli je lewicowcy), pozbądźcie się telefonów, radia, telewizji (przecież tam są lewicowe treści). –
archiwum

Fundamentaliści w oczekiwaniu na rozkazy naczelnika, który musi jakoś przykryć fakt, że nie panują nad sytuacją.

Fundamentaliści w oczekiwaniu na rozkazy naczelnika, który musi jakoś przykryć fakt, że nie panują nad sytuacją. – Może i nie znam Warszawy, ale nieprzypadkowo ciężarówki parkują na Nowogrodzkiej. Siedziba PISu pewnie też niedaleko.Zajęliby się lepiej walką z epidemią, a nie sporami światopoglądowymi, narażaniem życia kobiet, skazywaniem dzieci na cierpienie i propagandą.
archiwum

Obecna sytuacja dobitnie pokazała, jak bardzo przydatna byłaby możliwość odwołania przez naród nieudolnych polityków, łamiących konstytucję i/lub prawa człowieka.

Obecna sytuacja dobitnie pokazała, jak bardzo przydatna byłaby możliwość odwołania przez naród nieudolnych polityków, łamiących konstytucję i/lub prawa człowieka. – PIS mimo swojej nieudolności nadal udaje, że panuje nad sytuacją i przez większość czasu wmawia nam, że nie ma żadnej epidemii, a sytuacja jest opanowana. Przy kilku zarażeniach dziennie zamykali wszystko, przez co zaraz zbankrutujemy. Teraz- kilka tysięcy przypadków dziennie i "kto ma umrzeć to umrze i trudno". Tymczasem inne kraje jakoś opanowały sytuację (niektóre nawet bez żadnych restrykcji) i mają o wiele mniej zakażeń, a ich gospodarka nie jest na skraju upadku. A my zaraz dobijemy 10 tys. O ile jeszcze nie dobiliśmy, a PIS nie zaniża statystyk. Inne kraje poświęciły czas na walkę z epidemią, wspieranie służby zdrowia. A co robi nasz rząd? Szczuje na lekarzy, wyzywa ich od nierobów i darmozjadów, którzy zarabiają za dużo, wmawia, że epidemia jest winą opozycji, która niby rujnowała służbę zdrowia.Szkoda, że nie możemy w legalny sposób (podobnie jak np. radnych, czy wójtów) odwołać tak nieudolnych polityków. Dzięki nim Polska już nigdy się nie podniesie.