Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Cammax

Z nami od: 16 lutego 2018 o 21:46
Ostatnio: 26 maja 2020 o 22:37
Wiek: 18
Płeć: kobieta
Exp: 73
Jest obserwowana przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 20 z 96 (75 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 15302
  • Komentarzy: 1392
  • Punktów za komentarze: 2211
  • Obserwuje: 43 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Kolejny dowód na to, że w Polsce są równi i równiejsi. Elektorat PISu już może brać udział w zgromadzeniach, swoich nie ukarzą. Ale gdyby tylko ktoś zorganizował strajk przeciwko dyktatorskiej władzy od razu byłby potraktowany pałką albo gazem.

Kolejny dowód na to, że w Polsce są równi i równiejsi. Elektorat PISu już może brać udział w zgromadzeniach, swoich nie ukarzą. Ale gdyby tylko ktoś zorganizował strajk przeciwko dyktatorskiej władzy od razu byłby potraktowany pałką albo gazem. –
archiwum

Nic dziwnego, że żyjemy w tak chorym kraju, skoro głos półanalfabety- takiego jak ten ze zdjęcia, który nie powinien mieć praw wyborczych jest wart tyle samo co głos osoby wykształconej.

Nic dziwnego, że żyjemy w tak chorym kraju, skoro głos półanalfabety- takiego jak ten ze zdjęcia, który nie powinien mieć praw wyborczych jest wart tyle samo co głos osoby wykształconej. –
archiwum

Nawet obcokrajowcy widzą, że w Polsce nie ma już demokracji... pytanie tylko kiedy Polacy też to zrozumieją.

Nawet obcokrajowcy widzą, że w Polsce nie ma już demokracji... pytanie tylko kiedy Polacy też to zrozumieją. –
archiwum – powód

Jak zwykle, po premierze filmu Sekielskich posypały się głosy żelaznego elektoratu PiS i fanatyków religijnych, którzy jak zwykle wykazali się ogromnym miłosierdziem.

Jak zwykle, po premierze filmu Sekielskich posypały się głosy żelaznego elektoratu PiS i fanatyków religijnych, którzy jak zwykle wykazali się ogromnym miłosierdziem. – Właśnie dlatego w Polsce nigdy nie będzie normalnie. Mimo tak ewidentnych dowodów do tej ciemnoty i tak nic nie dociera. I dlatego mamy przyzwolenie na pedofilę. Najbardziej przerażające jest to, że osoby pokroju Heleny Oliwii mają prawa wyborcze i wybierają rząd, który pomoże zamiatać sprawę pod dywan.

Typowa interpretacja wiersza

Typowa interpretacja wiersza – Szkoda, że zamiast uczyć samodzielnego myślenia,uczy uczniów myślenia "pod klucz" CÓ NAPÍSAŁ PISARZSTO LAT TEMU:„UWIELBIAM KRAKÓWO TEJ PORZE ROKU,GDY ZŁOTE LIŚCIESPADAJĄ Z DRZEW."CZYTACCO MYŚLĄUCZNIOWIE:PISARZ LUBIKRAKÓW JESIENIĄ.CO MÓWINAUCZYCIELKA:SPADAJĄCE LIŚCIE,TO METAFORAPRZEMIJANIA, A ZŁOTOTO SYMBOL KORONY. AUTORODNOSI SIĘ DO HISTORIIMIASTA.CO MIAŁ NA MYŚLI PISARZ:BYŁEM W KRAKOWIE, BYŁA JESIEŃ,ZJADŁEM DOBREGO PRECLAI POGŁASKAŁEM PSA.BYŁO BARDZO MIŁO.NIE JESTEM STATYSTYCZNYM POLAKIEM, LUBIĘ CZYTAĆ KSIĄŻKI
archiwum

Dziś przypada 75-ta rocznica zakończenia II Wojny Światowej. Niestety ponieśliśmy wtedy tak wielkie straty, że tak naprawdę nigdy się nie podnieśliśmy. Przez żaden inny kraj nie wycierpieliśmy tyle co przez Niemców.

Dziś przypada 75-ta rocznica zakończenia II Wojny Światowej. Niestety ponieśliśmy wtedy tak wielkie straty, że tak naprawdę nigdy się nie podnieśliśmy. Przez żaden inny kraj nie wycierpieliśmy tyle co przez Niemców. – Powinniśmy o tym pamiętać z jeszcze jednego powodu. Wkrótce możemy mieć powtórkę z rozrywki. Gdy już ustanie pandemia, inne kraje będą się dalej rozwijać. A my nie, bo rząd rozdał wszystko na socjal. Z tych strat gospodarczych też chyba nigdy się nie podniesiemy.
archiwum

Rzeczy, których nie możemy wybrać: -rodzina, -narodowość, -wygląd, -prezydent Polski Wszystkie z wymienionych zostają lub zostaną wybrane za nas, niezależnie od naszej woli. A do ciemnoty i tak nie dotrze, że jesteśmy już państwem autorytarnym.

A do ciemnoty i tak nie dotrze, że jesteśmy już państwem autorytarnym. –
archiwum

W maju w wyniku sfałszowanych wyborów wygra Duda. Aż strach myśleć co stanie się w czerwcu.

W maju w wyniku sfałszowanych wyborów wygra Duda. Aż strach myśleć co stanie się w czerwcu. –
archiwum

Priorytety polskiego rządu

Priorytety polskiego rządu – Z jednej strony szacunek dla lekarzy za pomoc a z drugiej hańba naszemu rządowi, który najgłośniej krzyczy o tym, że dla innych ważniejsze jest dobro innych krajów.Sami nie radzimy sobie z epidemią ale polecenia Amerykanów trzeba wykonać. Tym bardziej, że nie wiemy na ile wiarygodne są nasze statystyki zachorowań, więc nie wiadomo czy faktycznie możemy mówić, że mamy mało zarażonych. Ta sytuacja doskonale pokazała w jakim stanie była i jest nasza służba zdrowia oraz gospodarka.
archiwum

A tymczasem TVP zamiast propagować bezpieczne postawy (#zostańwdomu itp.) cenzuruje filmy na YT. Tylko czekać aż PIS zablokuje cały internet jak w Korei Północnej.

A tymczasem TVP zamiast propagować bezpieczne postawy (#zostańwdomu itp.) cenzuruje filmy na YT. Tylko czekać aż PIS zablokuje cały internet jak w Korei Północnej. –
archiwum

Jeśli zostaniesz złapany przez policję podczas spaceru to powiedz, że idziesz na obchody.

Jeśli zostaniesz złapany przez policję podczas spaceru to powiedz, że idziesz na obchody. –
archiwum

Kłócąc się o wybory (które, mimo że nie powinny się odbyć, odbędą się i zostaną sfałszowane) wszyscy zapomnieli o maturzystach i ósmoklasistach, których PIS bez zawahania narazi tylko po to żeby utrzymać swój długopis w Pałacu Prezydenckim.

Kłócąc się o wybory (które, mimo że nie powinny się odbyć, odbędą się i zostaną sfałszowane) wszyscy zapomnieli o maturzystach i ósmoklasistach, których PIS bez zawahania narazi tylko po to żeby utrzymać swój długopis w Pałacu Prezydenckim. – Co gorsze- nawet nie mają zamiaru wprost powiedzieć, że nie przesuną ani matur ani egzaminów bo musieliby przesunąć wybory. A przecież po trupach do celu... co tam zdrowie czy życie kilkuset tysięcy uczniów gdy można sfałszować wybory.

Tymczasem w TVPIS. Cóż- można było się tego spodziewać. To straszne, że tacy "dziennikarze" biorą się za edukację. Nie dość, że wpajają dzieciom propagandę to nawet nie posiadają żadnej wiedzy.

Tymczasem w TVPIS. Cóż- można było się tego spodziewać. To straszne, że tacy "dziennikarze" biorą się za edukację. Nie dość, że wpajają dzieciom propagandę to nawet nie posiadają żadnej wiedzy. –
archiwum

To straszne, że mamy XXI wiek a nadal są tak zacofane regiony i ludzie. Jeśli mieszkańcy nie dali "na tacę" to jest jeszcze nadzieja.

To straszne, że mamy XXI wiek a nadal są tak zacofane regiony i ludzie. Jeśli mieszkańcy nie dali "na tacę" to jest jeszcze nadzieja. – Polska południowo- wschodnia. Bastion PISu. Tu nawet nie można powiedzieć "u nas średniowiecze to przed wojną było" bo nadal trwa. Zanim  jakiś fanatyk skrytykuje to niech zda sobie sprawę, że gdyby nie podpis to większość mawet nie zgadłaby, o który obszar Polski chodzi. Ciemnota jeszcze żadnej epidemii nie zwalczyła,  nie wygrała żadnej wojny, więc niech nikt nie wmawia, że to jedyny ratunek dla kraju.
archiwum – powód

Niedawno w całym kraju wprowadzono zakaz zgormadzeń powyżej dwóch osób (w kościołach do pięciu). A tymczasem Duda pojechał na Jasną Górę. Jak widać znajduje się tam więcej niż 5 osób.

Niedawno w całym kraju wprowadzono zakaz zgormadzeń powyżej dwóch osób (w kościołach do pięciu). A tymczasem Duda pojechał na Jasną Górę. Jak widać znajduje się tam więcej niż 5 osób. – Czy takiej osobie serio zależy na bezpieczeństwie Polaków? Dla myślących ludzi powinien to być kolejny dowód, że nie. Jak widać oprócz tego, że nie waha się narażać milionów Polaków (wybory) własnym bezpieczeństwem też się nie przejmuje. I nie poniesie za to żadnych konsekwencji.

Jedyny przejaw rozsądku wśród setek wypowiedzi przedstawicieli episkopatu i bandy fanatyków.

Jedyny przejaw rozsądku wśród setek wypowiedzi przedstawicieli episkopatu i bandy fanatyków. – Szkoda tylko, że reszta księży, fanatyków religijnych ma gdzieś bezpieczeństwo ludzi. Najbardziej przerażające jest to, że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że promowaniem ciemnoty i zacofania nie zwlaczymy epidemii.

Obserwując polską politykę bardzo szybko można się przekonać, że Ranczo to jednak serial dokumentalny

Obserwując polską politykę bardzo szybko można się przekonać, że Ranczo to jednak serial dokumentalny –
archiwum

Właśnie dlatego wszyskie media powinny być prywatne. Chcą PISowcy mieć swoją TV? Niech mają ale niech płacą za nią ze swoich pieniędzy zamiast zabierać je podatnikom.

Właśnie dlatego wszyskie media powinny być prywatne. Chcą PISowcy mieć swoją TV? Niech mają ale niech płacą za nią ze swoich pieniędzy zamiast zabierać je podatnikom. – Bo te pieniądze powinno się wydać inaczej. Nie na partyjną tubę propagandową. Bo przypominam- płacimy za nią wszyscy.
archiwum – powód

To, że w sejmie są tacy politycy staje się mniej przerażające gdy uświadomimy sobie jedną, bardziej przerażającą rzecz: Otóż od dawna było wiadome, że PIS to partia gdzie większość polityków to niewykształceni prostacy i chamy, że są oni zbieraniną chorych z nienawiści fanatyków religijnych. A mimo to tylu Polaków ich poparło.

Otóż od dawna było wiadome, że PIS to partia gdzie większość polityków to niewykształceni prostacy i chamy, że są oni zbieraniną chorych z nienawiści fanatyków religijnych. A mimo to tylu Polaków ich poparło. – Dlatego takich Lichockich będzie tylko więcej. Gdybyśmy mieli normalnych ludzi w rządzie to taka osoba już dziś wyleciałaby ze sejmu i z partii.
archiwum

Oto efekty PISowskiego rozdawnictwa finansowanego głównie z naszych podatków. O ile jeszcze wszystkie towary muszą podrożeć żeby do ich wyborców coś dotarło. W końcu najważniejsze, że dają. A skutki i to skąd biorą kasę na to już mniej ważne.

O ile jeszcze wszystkie towary muszą podrożeć żeby do ich wyborców coś dotarło. W końcu najważniejsze, że dają. A skutki i to skąd biorą kasę na to już mniej ważne. –