Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Cammax

Z nami od: 16 lutego 2018 o 21:46
Ostatnio: 21 września 2021 o 0:15
Wiek: 20
Płeć: kobieta
Exp: 188
Jest obserwowana przez: 11 osób
  • Demotywatorów na głównej: 50 z 238 (187 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 40252
  • Komentarzy: 4951
  • Punktów za komentarze: 4501
  • Obserwuje: 60 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Nie zgadzam się z Konfederacją w wielu kwestiach (światopoglądowych), ale Braun miał rację. Trudno się z nim nie zgodzić, jeśli ktoś wysłuchał całej wypowiedzi. Bo była ona dłuższa niż "Szczęść Boże, będziesz wisiał". – Ma rację. To PIS zarżnęło służbę zdrowia swoim programem "niech jadą". Doprowadził on do tego, ze lekarze musieli masowo wyjeżdżać, jeśli chcieli godnie żyć. Potem przyszła pandemia. PIS wręcz zablokowało dostęp do służby zdrowia. Doprowadziło to do masowych zgonów. Wielu ludzi przeżyłoby, gdyby miało dostęp do leczenia. Covid nie jest bardzo groźną chorobą na tle innych pandemii. Poza tym trudno nie odnieść wrażenia, że inne choroby "magicznie zniknęły. Nie ma ich. Jest tylko covid". Zastosowali taką politykę, jakby to była jakaś dżuma, czy inna cholera. Dzięki nim byliśmy (może nadal jesteśmy, nie wiem, już od dawna tego nie śledzę) w czołówce zgonów.Tymczasem Szwedzi- 0 jakichkolwiek ograniczeń i nie ma trupów na ulicach. Nie ma też Szwecji w czołówce zarażeń i zgonów. Najdziwniejsze były jednak reakcje "wrogich partii". Kosiniak-Kamysz tak się oburzył, jakby to on mial wisieć.Swojego czasu PISowcy powiesili portrety opozycjonistów. I była kara? Nie. Było przyzwolenie.
Źródło: Filmik i tak każdy widział
archiwum
Nic nie sugeruję, ale chcę tylko przypomnieć, jaka kara groziła podczas okupacji za kolaborację. Choć osobiście wolę żeby ich ktoś opieprzył na łyso, skoro już o karach podczas okupacji mówimy. Dla PISowcow byłoby to bardziej poniżające. – Gdyby ktoś nie załapał, to jest to nawiązanie do antyeuropejskich wypowiedzi PISowców, o tym, że UE to okupant, z którym musimy walczyć i oczywiście jak najszybciej opuścić te szeregi. Ale kasę od UE i stołki to już biorą.Szkoda tylko, że ci chorzy z nienawiści fanatycy nawet nie potrafią uszanować tego, że normalni ludzie są za obecnością w UE. Podczas II WŚ nikt normalny nie popierał niemieckich okupantów, tak jak teraz nikt normalny nie popiera "kolaborantów" z PIS. Śmiało można ich tak nazywać, bo jakie jest inne słowo na nazwanie kogoś czerpiącego korzyści od okupanta?Niestety, polexit to kwestia paru tygodni. Z tego miejsca pozostaje tylko podziękować UE za to, że kiedyś nas przyjęła. Przeraża mnie to, że dopiero teraz ludzie widzą, że PIS to skrajnie antyeuropejska partia. Gdzie byliście, gdy PIS zrwyało relacje z całym światem? Jedynymi wizytami zagranicznymi PISowskich dygnitarzy były wizyty na Węgrzech i u Trumpa. Nas zaś od 2015 odwiedzali jedynie Trump i Orban.
archiwum
No i mamy "zwycięski remis"!!! Seria na Narodowym utrzymana. Pierwszy raz od meczu z Hiszpanią można bez sarkazmu powiedzieć, że dobrze zagraliśmy. – Chyba po poprzednich meczach (zwłaszcza jak San Marino nam strzeliło) nikt z nas nawet nie marzył o remisie, ani o tym, że stracimy tylko jednego gola. Chociaż musimy jeszcze sporo popracować nad obroną, jeśli chcemy znowu wygrywać. Bo w kilku sytuacjach mieliśmy szczęście. Co ciekawe, lepiej gramy z mocniejszymi drużynami niż z tymi na mniej więcej naszym poziomie lub ze słabszymi (w tym przypadku czasem pomimo wygranej aż oczy bolą od naszej gry).
archiwum
Może i strzeliliśmy 7 goli, może Buksa dobrze zagrał i ma hat-tricka, a Zalewski w debiucie zaliczył asystę, ale... – Druga połowa (nie licząc czasu doliczonego) świetnie nam pokazała, jak wygląda nasza reprezentacja bez Lewandowskiego oraz w jakim stanie jest nasza obrona, skoro nawet San Marino nam strzeliło (2. raz w historii, bo w 2013 też nam strzelili gola). W pewnym momencie nawet nie mogliśmy wypracować żadnej okazji. Na początku drugiej połowy aż ciężko się oglądało naszą grę.Dlatego mam duże obawy przed meczem z Anglią i czuję, że nie tylko przegramy (bo żeby nie przegrać, to potrzebujemy cudu), ale będzie to porażka w fatalnym stylu.
archiwum
Wynik lepszy niż gra. Choć od czasów Euro chyba każdy z nas nauczył się doceniać wygrane nawet w najgorszym stylu. – Ktoś, kto nie widział meczu, tylko wynik powie zapewne "no ale o co ci chodzi, 4:1 to bardzo dobry wynik. W końcu nie przegraliśmy". Ale ktoś, kto widział mecz (lub przynajmniej statystyki) wie, jak ciężko oglądało się niektóre fragmenty.
Polscy siatkarze pokonali Portugalię 3:1 w pierwszym meczu Mistrzostw Europy – Szkoda tego jednego seta (bo Portugalia siatkarską  potęgą nie jest), ale ważny jest wynik. Warto dodać, że dziś również nasi siatkarze u19 zdobyli mistrzostwo świata. Pokonali oni Bułgarię 3:0.
archiwum
Skoro ok. 30 osób jest już zagrożeniem z powodu którego trzeba wprowadzić stan wyjątkowy, to znaczy to, że Polska to już kraj upadły.Pandemia, powodzie już takim zagrożeniem nie były (straty były dość duże, a biorąc pod uwagę biedę w regionie- ogromne). – Wszyscy i tak wiemy, że chodzi tylko o to, by uniemożliwić posłom opozycji udzielanie pomocy humanitarnej imigrantom i uchodźcom (jest to złamanie praw człowieka, bo prawa do humanitarnego traktowania nie można ograniczyć nawet żadnym ze stanów nadzwyczajnych) oraz o to żeby dziennikarze nie mogli dokumentować tego, co z polecenia PIS robią terytorialsi i bojówki Bąkiewicza (tak, PIS też ich zwerbowało do ochrony granic). Oznacza to mniej więcej tyle, że naziole Bąkiewicza będą mogli nawet kogoś zabić, a my o tym nie będziemy wiedzieć, bo dziennikarzom wolnych mediów, którzy nie są tam zameldowani wstęp na granicę będzie wzbroniony. Ponadto stan wyjątkowy umożliwi PISowi legalne łamanie niektórych praw człowieka. Nie pamiętam czasów, gdy wprowadzano stan wojenny, ale teraz wiem, co czuli ludzie, gdy rano zobaczyli wystąpienie Jaruzelskiego. To samo co my teraz, mimo że większość z nas nawet nie mieszka pod granicą.
archiwum
Powiem tak- z jednej strony nie wyobrażam sobie Rancza bez Kusego i taki argument byłby w pełni zrozumiały, nawet jeżeli tak uzasadniłaby swoją decyzję TVPIS (z tym akurat większość fanów serialu by się zgodziła). – Ale jaki ku**a "niski poziom artystyczny"!? Co w takim razie jest wysokim poziomem? Tureckie/ukraińskie telenowele? Ich propagandowe "serwisy informacyjne"? Disco polo? Programy promujące nienawiść do sędziów, obcokrajowców itd.? Czy może audycje kościelne (nie mające nic wspólnego z modlitwą) lecące w przerwach między wcześniej wspomnianymi?Dobra skończ Kurski... wszyscy wiemy, że chodzi o to, że tam jest pokazana prawda o polskiej polityce, a w serialu pada wiele aluzji do PISowskich dygnitarzy. No i jeszcze jedno- w serialu jest wprost pokazane ile korzyści mamy z obecności w UE, a gdyby nie ta wspólnota, to Polska wyglądałaby jak Wilkowyje z 1. sezonu. A to sprzeczne z poglądami PIS.Przyznaję- wkurzał mnie czasem nadmiar polityki (2 ostatnie sezony) i ciągle reklamowanie funduszy europejskich, ale od razu widać, że serial powstał w lepszych czasach, gdy TVP była TVP, a nie TVPIS. Poza tym niby "niski poziom", ale powtórki nadal emitują i to często.
archiwum
Kiedy jesteś tubą najbardziej antyniemieckiej partii świata, ale nawet nie wiesz kiedy Niemcy najechały Polskę rozpoczynając tum samym II WŚ. – Aż strach pytać o daty najazdów innych znienawidzonych przez nich narodów.
archiwum
Wieczna hańba PISowi i ich funkcjonariuszom za to, że odmawiają pomocy Afgańczykom uciekającym przed talibami. Jako tak wcale nie muszą ich przyjmować. Wystarczy umożliwić dotarcie np. do Niemiec, czy innych krajów, które pomogą z otwartymi ramionami. – Świat patrzy i widzi ich okrucieństwo i bezwzględność. Już lepiej niech prosto w twarz powiedzą tym ludziom, że "mają wypierd**ać, my i tak ich nie przyjmiemy, a Polska jest tylko dla Polaków", bo tak to mam wrażenie, że tylko czekają aż oni na tej granicy padną z głodu, bo nie jest tajemnicą, że są to PISowskie bastiony, a ich wyborcy za nic nie pomogą uchodźcom. A wątpię żeby ktoś uciekający przed wojną miał czas na robienie swoich zapasów. Rozumiem bezpieczeństwo, ale rzecz w tym, że oni nawet nie weryfikują tych ludzi. Gdyby weryfikowali i wpuszczali tych, którym serio grozi niebezpieczeństwo, a tych, którzy mogą być niebezpieczni nie wpuszczali, to sytuacja wyglądalaby zupełnie inaczej. Tak to wpływa negatywnie nie na wizerunek rządu, ale przede wszystkim na wizerunek Polski i Polaków. Mam nadzieje, że kiedyś wam to podciągną pod zbrodnię przeciwko ludzkości (bo to się nie przedawnia, podobnie jak zbrodnie wojenne). A jak nie, to znajdą się inne przestępstwa, które popełnili.
archiwum
Nie wiem, czy ta ku**a o tym wie, ale każda dyktatura kiedyś upada. A jak u nas powróci demokracja, to mam nadzieje, że wyląduje w jednej celi z Kaczyńskim, bo jest współwinny.Powinniśmy nie tylko **** ***, a ***** *** i kukiza (specjalnie z małej). – Wstyd mi, że kiedyś to coś popierałam, ale na szczęście nie byłam wtedy pełnoletnia, więc głosować nie mogłam. Może i dziś robię wszystko żeby nie dać po sobie poznać, że i mnie kiedyś ta tępa, pełna nienawiści, a może po prostu niby "antysystemowa" propaganda uwiodła, ale prawda jest taka, że wstydu i poczucia winy nigdy nie zmyję.
archiwum – powód
Dziękujemy TVNowi za te wszystkie lata, zwłaszcza za te, gdy Polska była i jest totalitarna za niestrudzone stanie na straży prawdy, demokracji i wolności. Mimo szykan ze strony PISu dziennikarze TVNu nie bali się mówić prawdy o tych dyktatorach. – Dziennikarze narażali przy tym się na pobyt w więzieniu (w najlepszym wypadku, bo zawsze mógł do nich przyjść seryjny samobójca).Niestety. Wysiłki te idą na marne. W ciągu najbliższych kilku dni ta telewizja niestety zostanie zdelegalizowana przez PIS. A pomoże im w tym ta ku**a Kukiz. Polska już nie jest demokratyczna. Jesteśmy w jednym szeregu z najbardziej totalitarnymi krajami świata, czyli z Węgrami i Koreą Północną. Tam też nie ma wolnych mediów ani nawet opozycji. Jeszcze raz chcę podziękować. Byliście dla nas tym, czym dla opozycji w PRLu było Radio Europa. Niestety, debile tego nie pojmą, bo i tak powiedzą, że "TVN to to samo co TVPIS i inne szczujnie" "PIS i inne partie to jedno zło". PISowcy tego też nie zrozumieją, bo za PRLu to oni byli w PZPR/SB/UB. Niestety, wkrótce wasza stacja pozostanie tylko wspomnieniem. Pozostaje mi tylko wyrazić nadzieje, że kiedyś wrócicie. Już w lepszej Polsce, bez PIS i ich mediów, gdy PISowcy i partia KuPISa będą w więzieniach.
archiwum
Szczerze? Nie szkoda mi go. Należy pamiętać, że on nie odszedł sam, tylko został wyrzucony. Owszem, blokował totalitarne zapędy PIS, ale nie przeszkadzało mu to należeć do rządu. I co teraz? Wróci do opozycji niczym syn marnotrawny? – Czy się cieszę? Też nie z kilku powodów:-i tak PIS chyba zachowa większość,-teraz nikt nie będzie już blokował totalitarnych zapędów Kaczyńskiego i Ziobry, TVN i inne media zaraz zostaną zdelegalizowane, a polexit to niestety kwestia czasu, bo jedynie Gowin nie popierał opuszczenia UE. Reszta rządu popiera taką opcję,-nawet jak stracą większość, to mają tą bardziej skrajną część Konfederacji (Bosak, narodowcy itd.), którzy i tak pomogą przegłosować im polski wał i pomogą zabierać prawa mniejszościom, a może nawet wejdzie z nimi w koalicję,-w najbardziej optymistycznym scenariuszu: rząd nie ma większości, nawet narodowcy i Kukiz nie są w stanie pomóc, każda ich ustawa upada. W związku z tym upada też rząd. Są przedterminowe wybory. No i co z tego, jak i tak będą sfałszowane, bo PIS ma PKW, SN? -Gowin ma zbyt dużą wiedzę i PISowskich wałach. Jak nic skończy jak Lepper, więc radzę mu wynająć sobie ochronę, bo w przeciwnym razie nigdy się o tych przekrętach nie dowiemy.
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Fajnie byłoby żyć w świecie, w którym najpoważniejszym problemem jest czyjś znak zodiaku... –
 –
archiwum
Patryk Dobek brązowym medalistą w biegu na 800 m. – Warto dodać, że jeszcze do niedawna biegał na 400 m przez płotki, gdzie miał przeciętne wyniki. Zmiana konkurencji zdecydowanie wyszła mu na dobre. A może być jeszcze lepiej, bo nadal trwa rzut młotem mężczyzn.
Anita Włodarczyk złotą medalistką olimpijską! – Brąz zdobyła Malwina Kopron
 –
Oczywiście, że nie ma drugiego znaczenia. Myślicie, że po co rycerzom były kobiety;)Swoją drogą ciekawe, jak ona zareaguje, gdy np. w Panu Tadeuszu natknie się na "kutasy". –
archiwum – powód
Typowy, PISowski elektorat... – Banda darmozjadów i idiotów po podstawówkach, która jedyne co potrafi, to mnożyć się jak jakieś szczury i obrażać ludzi, którzy cale życie poświęcili na nauki pracę.  I to coś (ludźmi trudno tą dzicz nazwać) ma prawa wyborcze...Dlatego w Polsce nigdy nie będzie normalnie.