Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Tibr

Z nami od: 1 sierpnia 2019 o 12:16
Ostatnio: 10 czerwca 2023 o 14:10
Płeć: mężczyzna
Exp: 376
Jest obserwowany przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 17 z 128 (111 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 15595
  • Komentarzy: 12717
  • Punktów za komentarze: 20792
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód
Kręcimy się w kółko wymyślając wciąż na nowo coś co było już wymyślone wymyślając przy tym tylko tak naprawdę nowe powody dlaczego. –  GERMANY: WE MADE THE MOSTECO-FRIENDLY DISH PLATES OUT OF LEAVESgearINDIA FEW 1000 YEARS AGO :
Żyjemy w czasach równoległych alternatywnych rzeczywistości spolaryzowanych społeczeństw, gdzie każda ze skrajnych stron chciałyby odebrać prawo do własnego zdania drugiej żyjąc we własnej mentalnej bańce. – "Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy" 30 czerwca 1946 Józef Stalin R,,Aby zachować niezawodność naszego systemu ocen,zastosowano alternatywne obliczanie wagi głosów".Rytmy.plProponowana dla Ciebie 2 d.RYTMY.PLPo fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowazmienia system ocenianiaAktorska ,,Mała syrenka” została zbombardowana neg...
archiwum
Człowiek, który stał się kobietą, by następnie zostać koniem – Nie ma takiej granicy dla gatunku ludzkiego, której nie mógłby on przekroczyć... kiedyś to zdanie rozumiano nieco inaczej.
archiwum
Często dobre chęci to za mało... –  hertaburbe.comI was born a foxbut I feel like a chicken.This is my new identity.Let me go to thehen house!Herta Burber 2021
archiwum
Facepalm –  If the one on theleft is wrong, sois the one on theright.Blackface Womanface
archiwum
Powiedziała to Anne (osoba z prawej, która urodziła się mężczyzną) po tym, jak Avi pobiła jej rekord w kobiecym podnoszeniu ciężarów. Wcześniej zarzucając innym kobietom, że przegrywają, bo za mało ćwiczą – Bez komentarza PFECOPI*********
archiwum
Rozmiar się nie liczy jeżeli masz fantazje? –
Źródło: Własne
archiwum
"Pusch back" na legalu? – Może my powinniśmy zapłacić Białorusi żeby Ochojska team przestał opowiadać o zakopanych w lesie nielegalnych imigrantach? RWANDAReMinistrInte+3bulsitkesleŹródło: Getty Images, fot: PA Wire/PA ImagesBarbara Kwiatkowska, wczorajWielka Brytania pozbywa sięnielegalnych imigrantów. "Plan Rwandy"
archiwum
Praca jak każda inna? – Ciekawe czy dziennikarze Agory, skoro to taka świetna opcja, na niedzielnym obiedzie rozmawiając ze swoim nastoletnimi córkami mówią: córko nie musisz kończyć studiów, możesz wybrać świetną opcje i zarobisz tyle kasy w godzinę co w miesiac kasjerka, jeden klient zabrał  sex workinie do energilandii na cały dzień, a te historie o tym, że kobiety są zmuszane, bite to w ogóle mit. Przecież będziesz mogła sobie wybrać klienta na pewno wszyscy oni będą jak Brat Pitt.
archiwum
is fecit, cui prodest – Od jakiegoś czasu pojawiają się memy podjudzające, skłócające opozycję i ich zwolenników. Nasuwa się więc pytanie komu to przynosi korzyść aby opozycja szła do wyborów podzielona?
archiwum
Początek nacjonalizmu w Europie – Przestańcie mieszać pojęcie nacjonalizmu z faszyzmem - totalitaryzmem, szowinizmem. To właśnie idea nacjonalizmu stała za wybuchem rewolucji francuskiej, idea gdzie nie król/władca tylko naród ma prawo do stanowienia praw jego dotyczących, prawo do bycia jednym suwerenem.
archiwum
Myślisz, że zaczął się wyścig o głosy proletariatu? – Na marginesie tłumaczą, że można by zacząć test na pracownikach administracji publicznej.
archiwum
W sieci mnożą się oskarżenia o próbę eksperymentu na dzieciach. – "Jak informuje "Rzeczpospolita", dyrektorzy szkół otrzymali informację, że w najbliższym czasie może pojawić się konieczność dystrybucji jodku potasu. Środek łagodzący skutki promieniowania może być rozdawany uczniom w związku z eskalacją konfliktu w Ukrainie". Znalazły się osoby, które dopatrują się w tym próby dokonania eksperymentu na dzieciach, a wręcz próby ich trucia. Jak zawsze wykorzystują do tego półprawdy jodek potasu brany "profilaktycznie" (bo może kiedyś wystąpić zagrożenia nuklearne) będzie szkodliwy, natomiast w przypadku rzeczywistego zagrożenie, wybuchu bomby czy elektrowni atomowej jednak będzie on chronił dzieci przed wchłanianiem radioaktywnego jodu przez tarczycę. Dla przypomnienia kiedyś już dzieci otrzymały płyn Lugola, niestety zdaje się z dużym opóźnieniem bo o radioaktywnej chmurze nad Polską dowiedzieliśmy się dzięki Szwedem, bo władzę ZSRR i ich pachołkowie u nas do końca to zagrożenie ukrywali przed światem, nie chroniąc własnych obywateli.
archiwum
Co następne, Anglicy zakażą Otella. – Kiedy w Szwecji lewicowa aktywistka zażądała zakazania uczenia historii Szwecji włącznie z nowożytnością aby nie pokazywać - uczyć kolonializmu i rasizmu w ten sposób, bo przecież według niej wyparcie z pamięci spowoduje, że drugi raz ludzie nie popełnią tych samych "błędów" wydawało się to kiepskim żartem.
archiwum
Oszczędność, snobizm, bieda tuning? – Jak nazwać to zjawisko? Czy ty przejaw racjonalnego podejścia do domowego budżetu,? Czy to trochę tak jak z pizzą z ananasem gdzie miłośnicy nazwą to profanacją, a inni będą się zachwycać? A może po prostu pozerska chęć życia ponad stan swoich możliwości finansowych?
archiwum
Tyle zostało po grobach polskich żołnierzy. –
archiwum
Skąd się biorą potem Karyny w klapkach na szlaku na Giewont? – Być może facet był chamski, a być może jego "chamstwo" polegało na tym, że zwrócił uwagę na nieodpowiedni strój, który mogłyby spowodować, niebezpieczną sytuację dla samego dziecka. Niestety w niektórych rozsądek przysłania urażona duma, niskie poczucie wartości rekompensując "płacę to wymagam".
A komu to potrzebne? –
archiwum
Rzeczpospolita Trojga Narodów – Projekt unii narodów europejskich, który niestety pozostał tylko na papierze w imię partykularnych interesów i ambicji.Historia uczy, że zjednoczenie prowadzi do sukcesu, a ludzie nieznający historii zmuszeni są do ciągłego jej powtarzania.
Portal śledczy stowarzyszenia Disclose ustalił, że Francja w latach 2014-2020 r. sprzedawała Rosji sprzęt wojskowy mimo embarga. Wartość sprzętu szacowana jest na 152 mln euro i jest on teraz wykorzystywany przez Rosję podczas wojny w Ukrainie –