Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Tibr

Z nami od: 1 sierpnia 2019 o 12:16
Ostatnio: 28 listopada 2020 o 9:46
Płeć: mężczyzna
Exp: 172
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 11 z 60 (47 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7736
  • Komentarzy: 5332
  • Punktów za komentarze: 9124
  • Obserwuje: 7 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Pan płaci, sługa musi. Kiedy walczysz o wolność, ale przyznajesz, że masz mentalność niewolnika więc jak płacą to się tylko cieszyć i robić, nie narzekać, milczeć i pochylić głowę z pokorą spuszczając wzrok.

Kiedy walczysz o wolność, ale przyznajesz, że masz mentalność niewolnika więc jak płacą to się tylko cieszyć i robić, nie narzekać, milczeć i pochylić głowę z pokorą spuszczając wzrok. –
poczekalnia

Gdy walczysz o praworządność i demokrację, równość i tolerancję, a jakiś tam mężczyzna staje w obronie patriarchatu.

Gdy walczysz o praworządność i demokrację, równość i tolerancję, a jakiś tam mężczyzna staje w obronie patriarchatu. –
archiwum

"Brak związków partnerskich to naruszenie praworządności" Miód na uszy Mateusza.

Miód na uszy Mateusza. – "Brak związków partnerskich, brak równości małżeńskiej, brak prawa do adopcji dzieci, brak ochrony przed przemocą osób LGBT+ to jest naruszanie praworządności – przekonuje Sylwia Suprek."Trzeba być i... aby nie rozumieć konsekwencji wypowiadania takich opinii właśnie teraz. A dwa być i... by nie rozumieć jak taki zapis w rzeczywistości byłby używany niezależnie kto by rządził.
archiwum

Gdzie diabeł nie może tam...XD

Gdzie diabeł nie może tam...XD –
archiwum

Żadna ze stron nie dąży do rozwiązania sporu Dlaczego dla zasady nie zgadzamy się z kimś, gdy próbuje dojść do konsensusu i wysuwa racjonalne argumenty? Dlaczego z góry uznajemy taka osobę za wroga, bądź zdrajcę? Czy jeszcze szukamy rozwiązań, czy już tylko konfliktu?

Dlaczego dla zasady nie zgadzamy się z kimś, gdy próbuje dojść do konsensusu i wysuwa racjonalne argumenty? Dlaczego z góry uznajemy taka osobę za wroga, bądź zdrajcę? Czy jeszcze szukamy rozwiązań, czy już tylko konfliktu? – "Nie słychać wśród rządzących, czy opozycji jednego głosu, który proponowałby jakieś konkretne, realistyczne rozwiązania czy propozycje Brakuje inicjatywy jakiegoś Okrągłego Stołu, który mógłby powstać i umożliwić chociażby utrzymanie tej kompromisowej przez 27 lat ustawy aborcyjnej... Bunt jest także podsycany ograniczeniami związanymi z epidemią koronawirusa. – Temu wszystkiemu towarzyszy lęk i poczucie chaosu związane z niepewnym jutrem, wzmocnione uderzeniem w najbardziej czuły punkt światopoglądowych konfliktów. " - powiedziała w rozmowie z Onetem Monika Jaruzelska.
archiwum

Gdyby dziś istniało legalne niewolnictwo: Niewolnictwo jest rzeczą naturalną, która istniała od zawsze. Oni są gorsi, więc ludzie pełnowartościowi mają pełne prawo nad nimi panować. Okrucieństwem byłoby wypuścić na wolność ludzi, których, w najlepszym wypadku czeka cierpienie.

Niewolnictwo jest rzeczą naturalną, która istniała od zawsze. Oni są gorsi, więc ludzie pełnowartościowi mają pełne prawo nad nimi panować. Okrucieństwem byłoby wypuścić na wolność ludzi, których, w najlepszym wypadku czeka cierpienie. – W całej obecnej sytuacji obie skrajne strony zapomniały o empatii, o tym, że jednak w każdym przypadku mówimy o istocie ludzkiej. O matkach, które borykają się z ciążą gdzie ich dziecko ma wady letalne, pomijają też rolę ojców, a z drugiej strony, że niepełnosprawność nie jest tożsama z brakiem mózgu i uczuć. Że niepełnosprawność ma różne oblicza. O tym by obie strony więc odrzuciły demagogiczne argumenty. Uznaniem uporczywej terapii i daremnej za bezcelowej i tylko powiększającą spektrum tragedii ale też nie podciąganiem pod nią ratowania osoby z brakiem kończyny.
archiwum

Prawdziwy demotywator kiedy dbasz o czystość rasy panów i chcesz okazać miłosierdzie "cierpiącym", a faszystami nazywają tych, którzy są przeciwni takiemu aktowi łaski. Rozkaz hitlera dotyczący zabijania kalek i psychicznie chorych

Rozkaz hitlera dotyczący zabijania kalek i psychicznie chorych – Hitler podpisał antydatowany na 1 września 1939 roku, rozkaz o następującej treści: "Reichsleiterowi Bouhlerowi i dr med. Brandtowi powierza się zadanie rozszerzenia uprawnień wyznaczonych lekarzy, aby w przypadku krytycznej oceny zdrowia tym, którzy zostaną uznani za nieuleczalnie chorych, ofiarować łaskę śmierci".
archiwum

Covid19 vs Grypa Co jest groźniejsze?

Co jest groźniejsze? – Czy rzeczywiście powinniśmy się bać, a może wręcz przeciwnie?  Może warto posłuchać naukowców, a nie "ekspertów" internetowych posiadający wiedzę ze wszystkich dziedzin życia, techniki i nauki. W źródle podałem ścieżkę do analizy Tomaszs Rożka, jest on doktorem nauk fizycznych. Jego analiza jest dokonana poprzez zestawienie dostępnych danych.
archiwum

Antymaseczkowcy są jak palacze Wszyscy w okół ograniczają ich wolność osobistą

Wszyscy w okół ograniczają ich wolność osobistą – Nie żebym był jakimś zwolennikiem noszenia maseczek ale polemizuje z używanymi argumentami. Skoro czyjaś wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja. To czy mam prawo będąc osobą w grupie ryzyka idąc po chleb na zakupu by potencjalni nosiciele covid19 dezynfekowali ręce i nosili maseczki? Czy jako pracownik pracujący z klientami w imię mojego bezpieczeństwa (może miałem przeszczep, a pracować muszę bo trzeba z czegoś żyć) mogę ograniczać czyjąś wolność i wymagać od klienta ubrania maseczki? Czy on ma prawo wygłaszać mi połajanki o konstytucji nie szanując mojej wolności?

Gdy martwisz się problemami dnia codziennego, co dalej z twoją pracą, co dalej z twoją firmą Nasi dzielni europosłowie/europoślice biegną ci już z pomocą rozwiązując palące problemy gospodarki w czasie pandemii

Nasi dzielni europosłowie/europoślice biegną ci już z pomocą rozwiązując palące problemy gospodarki w czasie pandemii –  Sylwia SpurekPoprawki "veggie burger" są antygospodarcze.Nałożą kolejne ograniczenia na sektor produktówroślinnych, spowolnią jego rozwój, naruszą prawakonsumenckie. Zagłosuję przeciw, bo chcę, aby UEprzestała wspierać przemysł mięsny i zaczęłaskutecznie walczyć z kryzysem klimatycznym.@SylwiaSpurek · 19 paźSPUREKOŚWIADZCZENIE POSŁANKI PARLAMENTU EUROPEJSKIEGODR. SYLWII SPUREKW trakcie rozpoczynającej się sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego (19-23października 2020 r.) odbędą się kluczowe głosowania nad pakietem regulacji związanychz nową Wspólną Polityką Rolną. Wśród nich są poprawki do rozporządzenia w sprawiewspólnej organizacji rynków produktów rolnych (nr 1308/2013), których przyjęcie może miećniezwykle istotne skutki ekonomiczne dla młlodego, ale prężnie rozwijającego się w Polscei całej Unii Europejskiej rynku produktów roślinnych.Proponowane poprawki są nie tylko antygospodarcze, ale negatywnie wpłyną naochronę praw europejskich konsumentów i konsumentek, a także na prawa zwierząt.Proponowane zmiany to również kolejny krok wstecz w walce z kryzysem klimatycznym, wszczególności że niespełna rok temu, w grudniu 2019, ten sam Parlament Europejski ogłosił3327 1265
archiwum

Sprawdziłeś już czy nie jesteś?

Sprawdziłeś już czy nie jesteś? – Jeżeli lubisz wytykać innym błędy, lżysz tych gorszych w twoim mniemaniu, dehumanizujesz innych to conajmniej jesteś na dobrej drodze by nim się stać.

Młodzi skrzykują się na #ProtestUczniowski. Nie chcą narażać życia bliskich i nauczycieli Ciekawi mnie jedno, jak rodzice pójdą do pracy to nigdzie nie będziecie wychodzić, nie będziecie się spotykać i szwendać po galeriach?

Ciekawi mnie jedno, jak rodzice pójdą do pracy to nigdzie nie będziecie wychodzić, nie będziecie się spotykać i szwendać po galeriach? –

Ognisko odpornej na antybiotyki bakterii New Delhi w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Już ośmioro pacjentów jest nosicielami śmiertelnie groźnej bakterii A do końca roku jeszcze trochę zostało. Ciekawe co jeszcze? Może dżuma? A nie, czekaj, to już jest

A do końca roku jeszcze trochę zostało. Ciekawe co jeszcze? Może dżuma? A nie, czekaj, to już jest –

Przyrost zachorowań na covid19 czy znów grozi nam lockdown? A teraz zagadka: ile NFZ płaci szpitalowi za każdy przypadek zachorowań na covid19, ile za każdy zgon na covid19 i jaki to może (nie musi) mieć związek z efektem kobry

A teraz zagadka: ile NFZ płaci szpitalowi za każdy przypadek zachorowań na covid19, ile za każdy zgon na covid19 i jaki to może (nie musi) mieć związek z efektem kobry – Ja tylko pytam, nie jestem też korona-sceptykiem
archiwum

Nikt z was nie powie, że jest fanatykiem, gdy go o to zapytać wielu zaprzeczy świecie w to wierząc. Dlaczego więc rościcie sobie prawo do zaglądania komuś do sypialni, jak i kogo ma kochać? Dlaczego chcecie decydować jak ma wychowywać własne dzieci? Dlaczego uważacie, że macie monopol na to w co warto wierzyć lub nie?

Dlaczego więc rościcie sobie prawo do zaglądania komuś do sypialni, jak i kogo ma kochać? Dlaczego chcecie decydować jak ma wychowywać własne dzieci? Dlaczego uważacie, że macie monopol na to w co warto wierzyć lub nie? – Twierdzicie, że jesteście inni, lepsi od adwersarzy, na jakiej podstawie? Kto wam dał do tego prawo? Z uporem maniaka godnym lepszej sprawy macie prywatną misję nawracania innych na jedyne i właściwe tory. Chcecie wbrew ich woli zmusić ich do patrzenia przez świat wedle własnch kanonów. Kosztem własnej wolności chcecie narzucić prawne kajdany na innych, twierdząc, że sami nie są w stanie podjąć decyzji dotyczącej ich. Chcecie mieć Pana, który wam powie jak żyć, co jeść, z kim spać, a zarzucacie drugiemu, że jest niewolnikiem własnych poglądów. Z kompleksem Prometeusza chcecie nieść ogień ludziom, a gdy oni go odrzucają reagujecie agresją.Chcącemu nie dzieje się krzywda i nic was to nie powinno obchodzić co kto robi z własnym życiem!
archiwum

W Polsce wciąż można spotkać pomniki - symbole komunizmu. Zastanawialiście się dlaczego tam nikt nie wiesza tęczowych flag? Świętości się nie rusza?

Zastanawialiście się dlaczego tam nikt nie wiesza tęczowych flag? Świętości się nie rusza? – Związek Radziecki by się obraził? Ktoś odciął by fundusze? Przecież kawałek materiału nie obraża?
archiwum

Czy jesteście tak leniwi, że nie możecie wymyśleć własnych symboli, tylko musicie kraść cudze jak naziści symbol szczęścia?

Czy jesteście tak leniwi, że nie możecie wymyśleć własnych symboli, tylko musicie kraść cudze jak naziści symbol szczęścia? – Tęczowa flaga należała do Inków. P z kotwicą wiadomo.
archiwum

Voilà ;) Coś jeszcze?

Coś jeszcze? – Jeżeli twoja inteligencja służy ci tylko do wyśmiewania się z tych głupszych w twoich oczach, a nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić to nie świadczy dobrze o twojej inteligencji.

Podobno "Warszawa" tak się obraziła na wieś za głosowanie, że w weekendy nie będzie jeździć do rodziców po jedzenie?

Podobno "Warszawa" tak się obraziła na wieś za głosowanie, że w weekendy nie będzie jeździć do rodziców po jedzenie? –

Młode matki czują się oszukane i są w szoku sprawdzając swoje konta bankowe Ich oburzenie wywalał fakt, że dzięki przepisom tarczy antykryzysowej obniżono im zasiłek. Stało się to podobnie jak w przypadku ich koleżanek i kolegów z pracy, którzy nadal wykonują te same obowiązki w pracy i otrzymują 80% podstawy wynagrodzenia

Ich oburzenie wywalał fakt, że dzięki przepisom tarczy antykryzysowej obniżono im zasiłek. Stało się to podobnie jak w przypadku ich koleżanek i kolegów z pracy, którzy nadal wykonują te same obowiązki w pracy i otrzymują 80% podstawy wynagrodzenia – Z powodu zapisów tarczy antykryzysowej wiele Polek ze zdziwieniem dowiaduje się, że będzie miało drastycznie mniejszy zasiłek macierzyński. Zrozpaczone kobiety zwracają się o pomoc do polityków i adwokatów