Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Tibr

Z nami od: 1 sierpnia 2019 o 12:16
Ostatnio: 23 kwietnia 2021 o 11:21
Płeć: mężczyzna
Exp: 190
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 12 z 83 (69 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10348
  • Komentarzy: 6458
  • Punktów za komentarze: 9474
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
* waćpanna – Nie dawno debatowaliśmy nad słowem murzyn, które pochodzi od słowa maur, a teraz dla części osób ma ono wydźwięk pejoratywny przenosząc do nas problemy niewolnictwa z nowego świata, nie mniej dla dużej części społeczeństwa rezygnacja z tego zwrotu byłaby w dużej mierze akceptowalna. Lewica jednak nie traci rozpędu idąc za ciosem walczy z uciskiem wszechświata twierdząc teraz, że użycie zwrotu "wynająć się do pracy" jest uwłaczające, a do kanonu słów obraźliwych dołącza staromodny grzecznościowy zwrot "waćpanna".
poczekalnia
Kartel zapewnia towar dilerom, próbując różnymi sposobami zniszczyć konkurencję i przejąć rynek zbytu. – "To na pewno nie koniec epidemii koronawirusa. Eksperci przestrzegają, że COVID-19 pozostanie z nami na dłużej, a jedyną skuteczną bronią w walce z nim będą szczepienia. Tyle tylko, że w przyszłości mogą nie być już darmowe!"A potem będą paszport szczepień bez których nie znajdziesz pracy, nie wyjedziesz na wakacje.Jeżeli będziecie obwiniać tylko nasz rząd, to wsponijcie jakie media nakręcały spirale paniki, które partię wtórowały tej panice i czy jesteście naprawdę pewni, że te same osoby bez drgnięcia powieki by was nie sprzedali tak samo???
archiwum
A czy ty już wykręciłaś,-eś żarówkę w swojej lodówce? – A tak już poważnie. Może ktoś jednak wytłumaczy Pani Spurek co jest potrzebne do produkcji roślin. Dlaczego uprawa roślin może mieć katastrofalny wpływ na środowisko, może za przykład przedstawi jej historię "Morza Aralskiego". Nie mówiąc już o nawożeniu upraw, jaki to ma wpływ na stan środowiska.
archiwum
Stan umysłu przeciętnego posiadacza psa na jednym obrazku. –
archiwum
Kwestią jest tylko to na ile to jest zwykły błąd, a na ile jest to zwykła manipulacja? –
archiwum
Komentujących bardziej wzburzyło to, że ktoś zrobił zdjęcie i umieścił to na "fejsbuku" niż to czego dotyczył post – Jakby nie rozumieli, że tak pojmowany i realizowany socjalizm zawsze będzie ich kosztował więcej niż kiedykolwiek z niego zyskają, tragiczne jest uznanie takiej sytuacji za normalną. Jeden z komentarzy brzmiał mniej więcej tak "takie ładowanie to tylko 28zl co masz ból dupy", a wobec tego warto by zapytać czy skoro te 28 zł to nic to czy mogę u niego "tankować"? Czy właściciel Tesli jest tak biedny, że musi kraść prąd ze szpitala?
archiwum
Czy myślicie, że ten podatek sprawi, że będzie was bardziej stać na własne lokum? – Autor artykułu stawia pytanie: Dziwicie się, że ktoś, komu bank kilka razy odmówił kredytu hipotecznego, bo pracuje na śmieciówce, pała żądzą krwi, gdy słyszy, że „Polacy kupują mieszkania za gotówkę” i mają ich kilka albo kilkanaście?Ja zadam inne: Dlaczego was dziwi, że ktoś kto ciężko pracuje za swoje pieniądze kupuje dom, mieszkanie itp.? Dlaczego uważasz, że karanie za pracowitość jest sprawiedliwa? Myślisz, że nakładanie podatków polepszy sytuację gospodarczą, a tym samym twoja sytuację?Męczy cię śmieciówka, co cię więc powstrzymuje przed założeniem własnej firmy i zatrudnieniem ludzi na umowach o pracę? Wysokie podatki?
archiwum
"Zdrada jest ok"? – A gdyby tak odwrócić sytuację to będzie ok? Czy może to maraton idiotycznych tez dopiero się rozkręca? Jeżeli zdrada jest ok to po co związek, dla poczucia bezpieczeństwa, strachu przed samotnością? Ciekawe kiedy kobiety zorientują się, że ktoś im robi niedźwiedzią przysługę? Pewnie jak w sporcie dopiero wtedy się zorientują gdy facet uważający się za kobietę zepchnie ich z podium?
archiwum
Jakby ktoś serio uwierzył politykom, że zlikwidują TVP. – TVP było, jest i będzie tubą rządu tak długo jak będzie zależeć ona od polityków, a póki media będą mieć wpływ na to co myślą ludzie to politycy tej władzy nad TVP się nie wyzbędą nigdy.
archiwum
Co zrobi Joe Biden? W kampanii obiecał złagodzenie polityki migracyjnej. – W opozycji do polityki Trumpa składał obietnicę licząc na głosy poparcia, które otrzymał, teraz migranci przybywają zachęceni i czekają na potwierdzenie obietnic z kampanii prezydenckiej. Czy czeka ich lekcja jaką otrzymała Europę, czy po wyborach demokraci pokażą im jednak środkowy palec?
archiwum
Gdy jakiś facet  usłyszy "dziś śpisz na kanapie albo zrobisz co ci każe" może przesądzić o orzeczeniu winy przy rozwodzie o stosowanie przemocy psychicznej i szantażu. –
archiwum
Nie zabijaj*nie dotyczy ludzi –
archiwum
Być może jakiś bezpański. Warto jednak wiedzieć, że pies na uwięzi (łańcuch, linka) jest bez szans w konfrontacji z wilkiem. –
archiwum
Jestem za, tylko niech on mi powie kto będzie ponosić koszty wystąpienia NOP? Położy na szali gwarancję w postaci swojego majątku. Szantaż to nie wybór! – Jeżeli to jest dobre, jeżeli to jest konieczne to w czym problem aby pan doktor publicznie dał gwarancję nieszkodliwości szczepionki. Niech producent lub państwo/UE podejmie odpowiedzialność prawną za ewentualne skutki negatywne.Jeżeli problem z tą szczepionką ma samo środowisko medyczne to co ma powiedzieć zwykły człowiek?
archiwum
A jeżeli w jakieś dziedzinie dotyczącej tematu programu nie będzie ekspertów z którejś z płci to jakie kryterium eksperta będziemy przyjmować? A może po prostu reżyser zmieni płeć ekspertom? Przecież ta pani uważa, że płeć to kwestia umowna? – Ale skoro to kwestia umowna to w czym problem?
archiwum
Rząd przygotował rozporządzenie w którym zaszczepieni będą zwolnieni z obostrzeń reżimu sanitarnego. – Jest marchewka, będzie i kij. Skoro nie po dobroci, to będzie przymus? Tylko jak zwykły człowiek ma być przekonany skoro samo środowisko medyczne ma wątpliwości?
archiwum
"Dziś wydarzyło się coś, co nie leży w moim charakterze i nigdy nie powinno mieć miejsca. Zareagowałem w stronę rywala w nieodpowiedni sposób i to przydarzyło się przypadkowo i nieintencjonalnie." –
Nie wiem, co ta Pani bierze, ale albo weszło za mocno, albo już przestało działać –  Sylwia Spurek@SylwiaSpurekW ciągu roku ludzie odławiają i zabijają od 970 miliardów do nawet 2.74 biliona ryb. Nie możemy niestety tego dokładnie policzyć, bo ludzie połowy liczą w tonach... Dzisiaj jest #dzieńryby. Nadal musimy przypominać, że to zwierzęta, tak jak ludzie, i mają swoje prawa... #GoVegan8:45 PM · 20 gru 2020·Twitter for iPhone
archiwum
Niedaleka przyszłość czy pobożne życzenie producentów produktów "mięsopodobnych"? –
archiwum
Węgrzy zdefiniowali "rodzinę" jako związek kobiety i mężczyzny. –