Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Tibr

Z nami od: 1 sierpnia 2019 o 12:16
Ostatnio: 6 sierpnia 2020 o 22:36
Płeć: mężczyzna
Exp: 131
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 44 (36 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5894
  • Komentarzy: 4008
  • Punktów za komentarze: 6935
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Czy jesteście tak leniwi, że nie możecie wymyśleć własnych symboli, tylko musicie kraść cudze jak naziści symbol szczęścia?

Czy jesteście tak leniwi, że nie możecie wymyśleć własnych symboli, tylko musicie kraść cudze jak naziści symbol szczęścia? – Tęczowa flaga należała do Inków. P z kotwicą wiadomo.
archiwum

Voilà ;) Coś jeszcze?

Coś jeszcze? – Jeżeli twoja inteligencja służy ci tylko do wyśmiewania się z tych głupszych w twoich oczach, a nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić to nie świadczy dobrze o twojej inteligencji.

Podobno "Warszawa" tak się obraziła na wieś za głosowanie, że w weekendy nie będzie jeździć do rodziców po jedzenie?

Podobno "Warszawa" tak się obraziła na wieś za głosowanie, że w weekendy nie będzie jeździć do rodziców po jedzenie? –

Młode matki czują się oszukane i są w szoku sprawdzając swoje konta bankowe Ich oburzenie wywalał fakt, że dzięki przepisom tarczy antykryzysowej obniżono im zasiłek. Stało się to podobnie jak w przypadku ich koleżanek i kolegów z pracy, którzy nadal wykonują te same obowiązki w pracy i otrzymują 80% podstawy wynagrodzenia

Ich oburzenie wywalał fakt, że dzięki przepisom tarczy antykryzysowej obniżono im zasiłek. Stało się to podobnie jak w przypadku ich koleżanek i kolegów z pracy, którzy nadal wykonują te same obowiązki w pracy i otrzymują 80% podstawy wynagrodzenia – Z powodu zapisów tarczy antykryzysowej wiele Polek ze zdziwieniem dowiaduje się, że będzie miało drastycznie mniejszy zasiłek macierzyński. Zrozpaczone kobiety zwracają się o pomoc do polityków i adwokatów
archiwum

Kiedy nienawidzisz tak bardzo, że dopuszczasz w imię miłości? Ojczyzny jej rozbiór. A może tylko czystej nienawiści do kraju i ludzi? Petycja o przyłączenie województwa lubelskiego i podkarpackiego do Ukrainy.

Petycja o przyłączenie województwa lubelskiego i podkarpackiego do Ukrainy. – Mógł to być głupi żart, rzekomo za tą petycją stoi niepełnoletni chłopiec z autyzmem. Matka chłopca zgłosiła ten fakt do portalu, na którym została umieszczona petycja, poprosiła o usunięcie i opublikowała przeprosiny, w których wyjaśniła całą sytuację.Bulwesujacy więc nie wydaje się być sam fakt publikacji, a setki wpisów bluzgających jadem wobec wszystkich mieszkańców tych województw (a więc również wobec tych, którzy dokonali innego wyboru niż reszta). Oburzający jest fakt, że setki osób podpisało się de facto pod petycją mającą dokonać rozbioru Polski.Historia pokazuje już takie przypadki gdzie ludzie uważający się za tzw. elitę zwrócili się do sąsiadów o "pomoc" w przywróceniu ładu i porządku w kraju. Warto pamiętać jak doszło do I rozbioru RP.
archiwum

Dużo płacą? Chyba niewiele skoro dają wam to samo zdjęcie i tylko tytuły zmieniacie xD

Dużo płacą? Chyba niewiele skoro dają wam to samo zdjęcie i tylko tytuły zmieniacie xD – Demot po 5 min trafił do archiwum xD?
archiwum

Trzaskowska obiecuje dodatek do emerytury dla matek. ”Przynajmniej 200 zł” A teraz powtórzmy razem to nie są socjaliści, zatrzymamy PiSowskie rozdawnictwo. Mamy dość.

A teraz powtórzmy razem to nie są socjaliści, zatrzymamy PiSowskie rozdawnictwo. Mamy dość. – Socjalizm nie walczy o równość tylko o przywileje. Tylko nie chcą powiedzieć otwarcie kto za to zapłaci.
archiwum

Vox populi, vox dei? Czy nie rozumiecie, że sącząc jad na wzajem nie przekonacie tych 30% które głosowało przeciw tym kogo wy wybraliście?

Czy nie rozumiecie, że sącząc jad na wzajem nie przekonacie tych 30% które głosowało przeciw tym kogo wy wybraliście? – Dzielnie wznosicie hasła o wspólnej Polsce, a systematycznie w każdym przejawie swoich politycznych postulatów obrażacie każdego kto śmie myśleć inaczej jak wy.  Płaczecie krokodylami łzami nad swoim losem zbitego prześladowanego psa, a za każdym razem gdy otworzycie usta sączy się z nich jad, trucizna, która ogarnia powoli kolejne organy.Czy wasze kompleksy są tak duże, że za każdym razem swoją wyższość musicie podkreślać epitetami, te debile, ci zboczeńcy, ta patologia, ci zdrajcy?

Pierwsza polska mleczarnia staje się w pełni wegańska To ja się pytam kiedy powstanie w pełni wegańska rzeźna?

To ja się pytam kiedy powstanie w pełni wegańska rzeźna? –
archiwum

Zalała Diesla benzyną, po czym sięgnęła po odkurzacz... ... i chciała "wypompować" benzynę z baku. Co mogło by pójść nie tak?

... i chciała "wypompować" benzynę z baku. Co mogło by pójść nie tak? – Kobieta w niemieckim Eschborn zatankowała benzynę do swojego TDI i postanowiła sama rozprawić się z problemem. Po tym, jak zatankowała swojego Passata benzyną, wpadła na genialny plan. Wspólnie ze swoim towarzyszem niedoli przepchnęła Volkswagena do pobliskiej myjni, gdzie do wlewu paliwa wetknęła rurę odkurzacza. Po wetknięciu końcówki odkurzacza do zbiornika paliwa próbowała wyssać z niego benzynę. Rozwiązanie – naprawdę genialne. Gdyby tylko opary benzyny nie zapaliły się i nie podpaliły ręki jej koleżanki. Następnie oczywiście zapalił się samochód, a potem odkurzacz. Wszystko zostało totalnie zniszczone, a naprawę oszacowano wówczas na około 30 000 euro.
archiwum – powód

Monika Zamachowska: Prawie 7 proc. przedstawicieli mojego narodu to faszyści

Monika Zamachowska: Prawie 7 proc. przedstawicieli mojego narodu to faszyści –
archiwum

Skoro są tacy świetni dlaczego bali się prawdziwych debat? PAD i RT boją się dyskusji. Boją się konfrontacji z kontrkandydatami z którymi obecnie rywalizują o drugą turę.

PAD i RT boją się dyskusji. Boją się konfrontacji z kontrkandydatami z którymi obecnie rywalizują o drugą turę. – W konsekwencji odmowy uczestnictwa debaty w komercyjnych stacjach zostały odwołane. TVN nie chciał zrobić debaty bez Trzaskowskiego - ciekawe dlaczego? Dudzie to było bardzo na rękę. Takie "gentlemen's agreement". W prawdziwej debacie obaj musieliby się zmierzyć z przeciwnikiem, a nie odpowiadać podstawionym działaczom lub na ustawkach dziennikarskich chwalić się jak pudel tekstem wykutym na pamięć po obcemu aby dodać sobie jeszcze patetyzmu. Arogancja POPiS jest tak duża, że program jednego polega na chwaleniu się co zrobiła partia, a drugi bufon nawet programu nie przedstawi bo i po co.Wszak ciemny lud dał sobie wmówić, że jedyny wybór to duopol mniejszego zła (poza fanatykami dla których obaj są święci, a każda krytyka to profanacja wołająca o pomstę do nieba).
archiwum

Gdy większość przyjmie za fakt, że jest tylko jeden wybór Wybór staje się bezcelowym, podział władzy rzeczywistym, a opór przed zakusami władzy bez celowy bo co im zrobicie jak się będą sprzeniewierzać ... nie wybierzecie ich następnym razem?

Wybór staje się bezcelowym, podział władzy rzeczywistym, a opór przed zakusami władzy bez celowy bo co im zrobicie jak się będą sprzeniewierzać ... nie wybierzecie ich następnym razem? –
archiwum

Z tą wspólną Polską naprawdę nie żartowali. To może naprawdę będzie ten pierwszy ślub?

To może naprawdę będzie ten pierwszy ślub? –
archiwum

Ja czuję się jako japońska milionerka niestety mój bank nie podziela moich uczuć i to jest prawdziwy demotywator

Ja czuję się jako japońska milionerka niestety mój bank nie podziela moich uczuć i to jest prawdziwy demotywator –
archiwum – powód

Dziel i rządzi? Mowa nienawiści? Ktoś nami manipuluje? Czy robimy to sobie sami? Wykonane badania wykazały, że większa nienawiść jest po stronie zwolenników opozycji niż PiS

Wykonane badania wykazały, że większa nienawiść jest po stronie zwolenników opozycji niż PiS – Zwolennicy partii opozycyjnych żywią bardziej negatywne uczucia wobec zwolenników PiS niż na odwrót. W większym stopniu ich dehumanizują i mają do nich mniejsze zaufanie, przy czym sami są błędnie przekonani, że są bardziej dehumanizowani przez swoich oponentów politycznych niż zwolennicy partii rządzącej – wynika z analizy Centrum Badań nad Uprzedzeniami Uniwersytetu Warszawskiego.
archiwum

Berlin (Jugendamt) przez 30 lat przekazywał dzieci pedofilom. Szokujący „eksperyment Kentlera" Czy dalej będziesz uważał, że przeciętny urzędnik będzie wiedział lepiej co jest dobre?

Czy dalej będziesz uważał, że przeciętny urzędnik będzie wiedział lepiej co jest dobre? – "Liczba sprawców i ofiar nie została do dziś określona. Wiadomo , że jednym ze sprawców był Fritz H. Pod jego opieką w ciągu kilkunastu lat znajdowało się co najmniej dziesięcioro dzieci, w tym jedno z wieloma niepełnosprawnościami, które zmarło, przebywając pod jego pieczą. Trzy z jego ofiar złożyły później zeznania."
archiwum – powód

Ideologia – pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory światopoglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata. Jej społeczną funkcją jest artykulacja celów aktywności i dopuszczalnych sposobów ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes: wizja rzeczywistości + system wartości + dyrektywy praktycznego działania

Jej społeczną funkcją jest artykulacja celów aktywności i dopuszczalnych sposobów ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes: wizja rzeczywistości + system wartości + dyrektywy praktycznego działania –
archiwum

Drogi lewicowy rewolucjonisto zanim wyjedziesz z tęczowa flagą w koszulce z tęczowym Che walczyć o wolność uciskanych mniejszości to sprawdź jakie wartości propagujesz. Tylko nie mów potem nikomu, że to nie był prawdziwy komunizm!

Tylko nie mów potem nikomu, że to nie był prawdziwy komunizm! –
archiwum

To byli ludzie nie ideologia "Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność." Benjamin Franklin

"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność."Benjamin Franklin –