Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Tibr

Z nami od: 1 sierpnia 2019 o 12:16
Ostatnio: 25 maja 2022 o 9:52
Płeć: mężczyzna
Exp: 291
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 15 z 109 (94 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13678
  • Komentarzy: 9533
  • Punktów za komentarze: 15855
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Rzeczpospolita Trojga Narodów – Projekt unii narodów europejskich, który niestety pozostał tylko na papierze w imię partykularnych interesów i ambicji.Historia uczy, że zjednoczenie prowadzi do sukcesu, a ludzie nieznający historii zmuszeni są do ciągłego jej powtarzania.
Portal śledczy stowarzyszenia Disclose ustalił, że Francja w latach 2014-2020 r. sprzedawała Rosji sprzęt wojskowy mimo embarga. Wartość sprzętu szacowana jest na 152 mln euro i jest on teraz wykorzystywany przez Rosję podczas wojny w Ukrainie –
archiwum – powód
A ty czego byś mu życzył? –
archiwum – powód
...na wszelkie sposoby domagają się aby ich wykluczyć! – Międzynarodowa Federacja Gimnastyczna podobnie, jak wiele innych sportowych organizacji również nałożyła na Rosję sankcję. Związek zdecydował, że w zawodach pod jej patronatem nie będą mogli startować rosyjscy i białoruscy zawodnicy w barwach swojego kraju. Ivan Kuliak zajął trzecie miejsce w konkurencji poręczy równoległych i na podium stanął obok wielkiego zwycięzcy, Ukraińca Kowtuna. Nie miał na swoim stroju rosyjskiej flagi, ale zastąpił ją dużą literą "Z", która jest symbolem poparcia dla polityki Władimira Putina i inwazji na Ukrainę.
archiwum
Odpowiada Aleksandr Powietkin – – Siła w prawdzie. To słynne zdanie, które powiedział Sergii Bodrow, dziś pokazuje istotę tego, co dzieje się na Ukrainie. Walczyliśmy o prawdę przez te wszystkie lata, podczas gdy Słowianie byli eksterminowani w Donbasie. Dlatego jestem za prezydentem i jego decyzjami – aby stanąć w obronie zwykłych ludzi, aby odeprzeć nazizm, który pasożytuje, wszystkim wiadomo na czyj koszt. Każda wojna się kończy. Niech i ta się skończy w nadchodzących dniach.
We Francji przechwycono i skonfiskowano statek towarowy pływający pod banderą rosyjską. Statekz ładunkiem nowych samochodów ma być własnością spółki zależnej rosyjskiego banku Promsvyazbank, który znajduje się na liście sankcji –
archiwum
Zasada sportu? My nie jesteśmy temu winni, FIFA też nie, tylko Polski Związek Piłki Nożnej. Niech zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. – - Wygrana z Polską bez gry i ruszamy dalej - zaznaczył.Spostrzegł też, że kiedyś Hiszpania nie przyjechała na mecz z Rosjanami i wówczas zapadła decyzja o walkowerze. - Jest rozporządzenie w tej sprawie, wszystko zostało tam jasno określone - dodał Kołoskow.
archiwum
...Zimbabwe i Kenię – A co do Rosji i Białorusi FIFA "nie wiżu nie słyszu"
archiwum
Skoro jest najbardziej wpływowy w Polsce – Do tej pory wydawało mi się, że wszystkie negatywne implikację, które dotknęły nas przez ostanie lata w naszym miodem i mlekiem płynącym kraju to wina Kaczyńskiego i jego popleczników. Ale według Newsweeka i jego czytelników to jednak najbardziej wpływowy jest Tusk, czyli de facto on ma wpływ na inflację, ustawy i politykę państwa polskiego.
archiwum
Rewolucyjne odkrycie ... jakie będzie, kolejne płeć to konstrukt społeczny wilków? –
archiwum
Szpitale ratujące życie i zdrowie nielegalnym imigrantom wystawiają faktury za leczenie Straży Granicznej. –
FIFA ukarała PZPN za zachowanie kibiców w meczu z Albanią – PZPN będzie musiał zapłacić aż 50 tysięcy franków szwajcarskich kary, polscy kibice nie będą mogli uczestniczyć w wyjazdowym spotkaniu z Andorą
archiwum
Chamstwo i lenistwo na jednym obrazku –
archiwum
To jest najważniejszą czy już nie? – Dlaczego w wersji polskiej pominięto, że zdaniem Komisji Europejskiej prawo unijne jest ważniejsze również od polskiej konstytucji? Ktoś coś?
Źródło: Kmunikat KE
archiwum
Jednak gdy nie dobierzesz sobie odpowiednio grupy respondentów może nie zadziałać tak jakbyś chciał. –
Źródło: OKO.press
archiwum
Dla niezaszczepionych niższa pensja lub bezpłatny urlop. – Na wniosek federacji pracodawców rząd rozważa wprowadzenie przepisów umożliwiających pracodawcy dostęp do danych osób zaszczepionych aby ci mogli pracowników niezaszczepionych oddelegował na inne stanowisko i obniżyć pensję lub wysłać na bezpłatny urlop. W dobie zagrożenia pandemią wydaje się to drastyczne ale racjonalne rozwiązanie gdyby nie fakt, że prezesem federacji przedsiębiorców jest jednocześnie prezes Astra Zeneca Poland.
archiwum
Gwałciciel dostaje odszkodowanie na jakie jego ofiara nie mogła nawet liczyć. –
archiwum
Sędzia usunął z boiska chorego 11-latka, bo grał w czapce. Po nagłośnieniu sprawy pozwał jego matkę do sądu. – Jestem zażenowany rozwojem tej sytuacji. Nie powinno być tak, że sędzia piłkarski i rodzice młodego zawodnika spotykają się w sądzie. Wystarczyło sprawdzić tę czapkę, zobaczyć, czy nie zagraża ona innym zawodnikom. Jeśli by tak było, wystarczyło poprosić rodziców o wymianę czapki na inną, miękką, która nikomu nie zagraża – podkreśla Michał Listkiewicz.
archiwum
Stewardesa zaproponowała, że "przyklei dwulatce maseczkę do twarzy" – O ile wcześniej można było to racjonalnie wytłumaczyć, tak teraz w dobie kiedy każdy może wziąć jedną z kilku  szczepionk różnego typu utrzymywanie takiego stanu rzeczy jest delikatnie pisząc conajmniej wątpliwe.Każdy ma wybór więc niech ponosi konsekwencje tego wyboru, nie domagajmy się "ratować" ludzi wbrew ich woli. Kilka dni temu czytałem artykuł w którym Polka wyrażał wstyd za rodaków między innymi za to, że spora liczba nie nosi maseczki i ta sama osoba potrafi argumentować jak jej wolność jest ograniczona ale tego absurdu nie dostrzega???
archiwum
Kobieta poddała się surowemu postowi. Później jednak "uwiodła" ją reklama McDonald's i post został przerwany. – Zjadła w McDonald's i pozywa firmę po tym, jak apetyczna reklama "zmusiła" ją do obżerania się Big Macami. A dopiero co zrezygnowała z mięsa...