Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Tibr

-1 / 1 + -
Tibr

[demot] @egoiste auta również;) niestety to jest tak w dzisiejszej debacie politycznej jak jeden oskarża drugiego o niski poziom dyskusji i sam w ten sam poziom schodzi:(

-2 / 6 + -
Tibr

[demot] @ViciousMidget problem niestety jest taki, że Polacy nie chcą alternatywy, obecny wybór jakkolwiek się nie zakończy też nie przedstawia radykalnej zmiany w 4 pierwszy kwestiach co w końcu będzie prowadzić do władzy autorytarnej ponieważ socjalizm nie znosi indywidualnego myślenia on "opiekuje" się obywatelem.

-1 / 5 + -
Tibr

[demot] @egoiste jak nie lubisz piekarza, który robi świetne bułki to na złość jemu zjesz parówkę bez pieczywa xD Tak mogą zacząć oszczędzać, to mogłoby być ciekawe premiera na rowerze nie w Rover-ze ;) Ale już kiedyś tak przyoszczędzili na samolotach co walczyły z ostrym cieniem mgły.

-1 / 1 + -
Tibr

[demot] @jeykey1543 zauważ, gdyby było takie prawo, to prawodawstwo byliby zbliżone do Arabii Saudyjskiej, tam nie ma socjalu ;)

-2 / 2 + -
Tibr

[demot] @Cammax nie wedle PiS przedstawiam spostrzeżenia lewicy i Konfederacji, które pokazują różne odmienne spostrzeżenia co do obu partii ale w końcowej ocenie zbierzne. Jeżeli PO mówiło, że nie ma oszczędności to jakich oszczędnościach mówimy, jeżeli były to po co był skok na kasę z OFE? Co do łamania konstytucji PO fakt robiło to w białych rękawiczkach, a PiS na w dudzie. Co do zachowania w PiS są chamscy posłowie ale Radek S z wyrzynaniem watahy, czy Niesiołowski też w słowach nie przebierali. Oba obozy wytworzyły atmosferę wzajemnej wrogości i ona ugrupowania na tym czerpią benefity polityczne, czego wyraźnym dowodem są ostanie wybory. @Banasik nie mam czasu dywagować ale jeżeli ktoś ma podejście nakazowe do zachowań obywateli to dla mnie reprezentuje podobna postawę, a takie zachowania w przypadku rozwiązań prawnych reprezentują obie partię. Jeżeli nie lubisz metalu to dla ciebie będzie wszystko jedno czy to heavy metal czy black metal, tylko dla zwolennika tej muzyki będą to dwa różne nurty ale korzeń ten sam. Jeżeli więc bliższe ci jest PO będziesz patrzeć na różnicę, dla osoby która oczekiwałaby od PO tych wartości z którymi wchodziła do polityki jest zawodem, stąd było wejście Petru a i tak wyszło z tego dalej PO.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 lipca 2020 o 22:50

-2 / 2 + -
Tibr

[demot] @gumstg to co piszesz świadczy o ograniczeniu intelektualnym twojego rozumowania, świetnie właśnie wpisałeś się w tezę PZPR kto nie znani ten przeciwko nam , czyli mentalności dwóch plemion gdzie ich prawda jest mojsza, a jak ktoś to podważy to jest wrogiem.

-3 / 3 + -
Tibr

[demot] @LowcaKomedii pewnie nie, aczkolwiek będąc zwolennikiem szczepień uważam, że rodzice powinni mieć wybór bo w przypadku tych poważnych NOP jak np. zapalenie opon mózgowych i powikłania to oni z tym dzieckiem zostają uwiązani do śmierci, nie lekarz, który nie przeprowadził właściwie badań, nie państwo, które przymusza. I odwrotnie osoby które nie chcą szczepić dzieci nie posiadając żadnych przeciwwskazań, to w przypadku tych zakaźnych powinny mieć ograniczony dostęp do żłobków czy przedszkoli państwowych.

-1 / 1 + -
Tibr

[demot] @Banasik wskaż fundamentalne różnicę w rządzeniu, nie te powierzchowne (czyli nazwa, jedno pseudo prawica, drugie pseudo liberałowie itp.).

-1 / 1 + -
Tibr

[demot] @Banasik przedstawiając absurdalną parabolę nie powoduje, że moja opinia nie pokrywa się z rzeczywistością, a ty masz rację. Oba ugrupowania więcej łączy niż różni, a przede wszystkim na polu polityki zostali tylko oni reszta to satelity, które mogą wpłynąć na wynik wyborów (komu zabiorą głosy).

-1 / 1 + -
Tibr

[demot] @krzewiciel dlatego przeciw Czechom przeciwstawiłem "bratnią" Słowację, a nie nas aby porównywać. Droga z 10lerynim banem i bez bana. O to chodzi że mieli te 10 lat kiedy mogli zmieniać rzeczywistość według swojej wizji. Na naszą politykę mają wpływ do dzisiaj. Uważam, że te 10 lat u nas dużo by zmieniło w kwestii prawa.

-1 / 1 + -
Tibr

[demot] @Banasik dwa obozy to wyznawcy PO lub PiS, a obie partie tworzone są przez tych samych ludzi, którzy w polityce w tzw III RP są od zawsze. Obie partie skutecznie wymieniają się władzą tworząc toksyczny układ wzajemnej zależności. Obie z gruntu przyjmują w swych działaniach doktryny socjalistyczne socjal, rozdmuchana administracja i przymus państwowy myślenia i decydowania za obywatela.

-1 / 1 + -
Tibr

[demot] @thepol mój błąd, przyznaje wyparlem że świadomości wysokość tego podatku. Dalej nie zmienia to faktu że jest to podatek niegodziwy bo jest to kara za bycie przedsiębiorczym.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lipca 2020 o 22:59

-1 / 1 + -
Tibr

[demot] Jednak potwierdzasz POPiS to stan umysłu, a ludzie go utrwalający to nic innego jak fanatyczni wyznawcy.

-1 / 1 + -
Tibr

[demot] @krzewiciel czy w Czechach odbyły się zamiany w drodze rewolucji na nieszczęście Czechów? Popłynęła krew na ulicach, trudniej przeszli przemiany? Popatrz na Czechy i Słowacja jedni zrobili dekomunizację drudzy nie, w jakiej sytuacji są i politycznie do kogo nam bliżej?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lipca 2020 o 22:03

1 / 5 + -
Tibr

[demot] @R51d nie uważam, że każdy zasługuje na taką emeryturę jaką sobie wypracował przez lata pracy nie zależnie od płci. Moja odpowiedź dotyczy się tezy że RT powstrzyma rozdawnictwo, więc pytam czy 200 zł dla każdej matki też? Ponoć "Gośka" z nim to ustaliła, a on się jej słucha.

0 / 2 + -
Tibr

[demot] @Cammax tym wpisem i pointą wiesz, że tylko udowodniłeś moją tezę, stara komunistyczna szkoła, kto nie z nami jest przeciwko nam. Jeżeli życzysz komuś myślenia zacznij od siebie.

-2 / 2 + -
Tibr

[demot] @Skarpetoperz a co miałeś na myśli pisząc o córce gwałciciela? Myślałem że pijesz do ułaskawienia prezydenta? Zapytaj ofiary czego by oczekiwała, czy świadomość zgwałconej kobiety, że spotka sprawcę w sklepienie po odbyciu 3lat więzienia będzie dla niej ok?

1 / 3 + -
Tibr

[demot] @pastor_ nie do końca tak jest z tymi Węgrami, niby tak ale jest kilka szczegółów (jest to pewien knebel ale muszą ci udowodnić, że wprowadzasz w błąd lub podajesz nie prawdziwe informacje to jednak nie to samo co krytyka rządu jako taka) nie zatęsknię za TVN, tak samo jak za TVPIS. Załóżmy, że zaczną być karani ludzie za krytykę w obecnym stanie sądów i prawnym (a nie ma większości by zmienić konstytucjię) doprowadziliby do zablokowania systemu prawnego... Poza tym zostało im już tylko 3.5 roku zamienia się z PO które z taką samą nonszalancją zaczną rządzić by zakręcić kołem jeszcze raz chyba, że ciemny lud w końcu załapie, że go POPiS nieustannie dyma. Wiesz dlaczego PiS nie wprowadzi czegoś takiego? Dokładnie z tego samego powodu dla którego poszedł rozkaz aby nie karać tak ludzi w związku z covid19. Jak się zaczął ferment bo się policja z sanepidem rozkręcili i ludze zaczęli szumieć w necie to nagle cyk i kary się skończyły.

0 / 8 + -
Tibr

[demot] @JanMariaWyborow czyli 200 zeta dodatku do emerytury dla każdej matki? Co do tego wyboru Hołowni to przecież już było to wiadomym na starcie, a teraz to było zagranie jak w tym kawale z kogutem i kurą która mu uciekał "no dobra pobiegnę jeszcze 10m i się przewrócę, żeby nie myślał, że jestem łatwa".

14 / 22 + -
Tibr

[demot] @wbq3510 nie. Należy rozróżnić osoby które są przeciwne przymusowi szczepień od tych którzy szczepień nie chcą w ogóle.

-1 / 7 + -
Tibr

[demot] Ale po co mają coś takiego robić? Pokażą sondaże w TVP wyjdzie 10% niezadowolonych, 20% chciałoby poprawy xxx ... Więc po co?

1 / 3 + -
Tibr

[demot] @krzewiciel tak, niestety my mamy problem z tymi samymi ludźmi którzy zmienili tylko szyldy dając iluzje wyboru czegoś innego. Gdybyśmy zrobili jak Czesi którzy dali bana na pełnienie funkcji publicznych przez komunistów, dziś nie byłoby problemu Piotrowicza, Zwiewki, Czażastego. Pierwszym prezydentem prawdopodobnie byłby Mazowiecki nie Wałęsa itd. Teraz będą wyłazić trupy z szaty a ludzie patrzący na swój obóz jak na redutę nie dadzą sobie powiedzieć, że czarne jest czarne.

12 / 20 + -
Tibr

[demot] @thepol nie zmienia to faktu, że pobieranie podatku od oszczędności jest złodziejstwem, jeżeli dalej będziesz chciał udowodnić, że nie bo odsetki to dodatkowy dochód od inwestycji to powinien być to podatek dochodowy. Wiemy dobrze, że takiego nie ma możliwości nałożenia więc wymyśla się daninę dla "bogaczy". Niestety jedyne logiczne wytłumaczenie takiego działania jest takie, że socjalistom zawsze brakuje kołderki, a jedynym rozwiązaniem jest wincej pinindzy kto by tam zastanawiał się jak by tu zaoszczędzić.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10150 151 następna »