Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 2 lutego 2015 o 0:41
Ostatnio: 27 grudnia 2020 o 16:48
Wiek: 32
Płeć: mężczyzna
Exp: 5295
Jest obserwowany przez: 74 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 4009 z 4847 (805 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1284866
  • Komentarzy: 15
  • Punktów za komentarze: -21
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

 –
 –
poczekalnia
 –
 –  GORĄCE PIEROGI W CENIE ZIMNYCH

Uff jak dobrze

Uff jak dobrze –
poczekalnia
 –
 –
 –
W ćwierćfinale zdecydowanie pokonała Ukrainkę, Marię Lowczyńską – Polka ma na swoim koncie już m.in. tytuł mistrzyni Europy
archiwum – powód
 –
Rok później znaczek z Kubicą - w barwach Renault - wydała poczta Gwinea-Bissau –
Izraelska policja spałowała żałobników niosących trumnę z ciałem palestyńskiej dziennikarki Shireen Abu Akleh, która została zastrzelona podczas nadawania relacji telewizyjnej – Do użycia granatów ogłuszających i pałek wobec żałobników odprowadzających trumnę doszło, gdy kondukt przechodził z katolickiego szpitala św. Józefa do melchickiej katedry Matki Bożej Zwiastowania na jerozolimskim Starym Mieście, a następnie na cmentarz na górze Syjon.Izraelska policja uzasadniła swoją interwencję „nacjonalistycznym podżeganiem” ze strony żałobników - mając na myśli wywieszone palestyńskie flagi i odśpiewanie hymnu Palestyny.O zabicie dziennikarki podejrzewani są żołnierze z Izraela. Zabójstwo potępiła Rada Bezpieczeństwa ONZ i wezwała do "natychmiastowego, dokładnego, przejrzystego i bezstronnego śledztwa w tej sprawie”
 –
 – Zdjęcie dzięki uprzejmości Kasi Olejniczak, której praprababcia była właścicielką niniejszego dokumentu
 –
 –
 –
0:09
 –
Pewna 39-letnia Niemka przez jeden z portali randkowych poznała o 3 lata starszego mężczyznę. Umawiali się na seks bez zobowiązań. Co jakiś czas spotykali się, by pohasać w pościeli.W pewnym momencie kobiecie zaczął przeszkadzać brak zobowiązań. Chciała czegoś więcej, ale mężczyzna nie był zainteresowany związkiem – Wpadła więc na chytry plan! Jeżeli zajdzie w ciążę, jej ukochany z pewnością się z nią zwiąże! Zaczęła więc dziurawić prezerwatywy... Plan byłby idealny, gdyby pewnego dnia kobieta się nie wygadała. 42-latek się wściekł i udał się od razu na policję. Ta skierowała sprawę do prokuratury. Ostatecznie sąd skazał kobietę za napaść seksualną (tzw. "stealthing", który zazwyczaj odnosi się do mężczyzn, którzy potajemnie zdejmuja prezerwatywę podczas stosunku) na 6 lat pozbawienia wolności.
Dopiero po śmierci 4 osób na białaczkę przeprowadzono szczegółowe badania i odkryto przyczynę zachorowań –