Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

0 / 4
Jese

[demot] @Buka1976 jakie 20 euro? Niecałe 5 euro. Na polskie ok 20 zł za godzinę. Jak ktoś się ceni, zna swoją wartość, idzie na dobre studia, pożyteczny i wymagający kierunek, to nie powinien się zadowalać byle gównianą robotą, która jest poniżej godności dla przeciętnego Hiszpana i dlatego muszą szukać głupców w Polsce, gdzie nadal istnieje przeświadczenie, że 4 tysiące zł w miesiąc to jest zajebisty majątek. Nie, ludziom nie zaczęło się w dupach przewracać, zaczęli się po prostu cenić. Reprezentujecie wciąż komunistyczną mentalność, gdzie uważało się, że człowiek powinien się cieszyć, że w ogóle ma jakąś pracę. Czasy się zmieniają, mentalność niewolnika też powinna.

6 / 10
Jese

[demot] @Buka1976 serio, mało jest ofert sezonowej pracy w Holandii czy Hiszpanii? Tylko właśnie tak się wspiera obraz Polaka - niewolnika, który się chwyci najprostszych prac na polu, czy na zmywaku. Jak ktoś chce tak sobie dorobić, to spoko, ale od biura karier studenckich czegoś więcej należy się spodziewać. Na szczęście dzisiejsze pokolenie zaczęło się wreszcie cenić i szanować i takie oferty spotykają się z coraz większym śmiechem z ich strony.

8 / 14
Jese

[demot] @FakDak nie chodzi o stawkę, chodzi o to, że tego typu pracę zagranicą może każdy łatwo znaleźć, ale studenckie biura kariery powinny oferować coś, co może być potem ważnym punktem w CV studenta takiej Politechniki, coś co może przygotowywać do późniejszego zawodu. Poza tym, że jednorazowo zarobisz, to takie coś ci się do niczego nie przyda w przyszłości.

2 / 8
Jese

[demot] Twoje poczucie patriotyzmu jest chore. Nigdy nie będę stawał po stronie bandytów, idiotów, którzy przynoszą wstyd mojej ojczyźnie. Nie ma to żadnego związku z lewactwem, to jest po prostu zdrowy rozsądek. Sam Piłsudski powiedział: Naród wspaniały, tylko ludzie ku*wy. Taką ku*wą był właśnie ten Daniel i jego koledzy.

-3 / 5
Jese

[demot] @maat_ dla ciebie każdy obcokrajowiec kojarzy się z mordercą? Tutaj akurat miejsce pochodzenia, ani religia nie odgrywała role. Według zeznań dwóch świadków, przez cały wieczór pracownicy kebaba byli notorycznie obrażani. Padały straszne słowa pod ich adresem, typu "do nogi psie". Plus jeden zajmuwał towar. Kiedy doszło do rękoczynów jeden muzułmanin spanikował i użył noża. Sąd oceni czy mieściło się to w granicach obrony koniecznej, a nie ty. Póki co żyję na tym świecie ok 30 lat i byłem napadany i pobity dwa razy. Zawsze byli to Polacy, właśnie takie typowe sebixy, a nie obcokrajowcy. Więc tak, w Polsce akurat dla mnie większym zagrożeniem są Polacy. Polacy są absolutnymi liderami pod względem napaści z użyciem noża w Polsce. Czemu tak mocno nie reagujesz, kiedy Polak zabija nożem Polaka, tylko teraz się wymądrzasz?

5 / 11
Jese

[demot] Rozwiązanie zagadki: po lewej praca artystki (metalowe reprodukcje do nabycia na Displate), po prawej praca 5-letniego syna.

-3 / 5
Jese

[demot] @kyrystek Sorka, poprawiam. Zdawało mi się, że to zdjęcie z ostatniego finału Wimbledona.

-1 / 3
Jese

[demot] @Synioczorny ojoj, już uciekamy w ironię. A ja się poważnie pytam. Co twoim zdaniem świadczy o tym, że Francuz jest Francuzem, Boliwijczyk Boliwijczykiem, czy Honduranin Honduraninem. Znając życie, to według Ciebie, żeby być pełnoprawnym Polakiem trzeba wyznawać Jarosława Zbawiciela, być gorliwym katolikiem, tępić lewactwo i ubierać się tylko w koszulki z motywem patriotycznym. Mam znajomą, która jest od strony ojca muzułmanką. Ale urodzoną w Polsce, wychowaną w Polsce, mówiącą po polsku, kochającą Polskę. Ale pewnie według ciebie jej geny są za mało polskie. Ja nie jestem zwolennikiem politycznej poprawności, ale nie rozumiem do czego tutaj można się przyczepić. Ludzie niby deklarują, że nie są rasistami, niby są otwarci na innych, ale przyjdzie co do czego to zaraz hurr durr, u Francuzów murzyni biegajo...

-3 / 5
Jese

[demot] @Synioczorny a co według ciebie wyznacza narodowość danej osoby? Musi urodzić się na określonym terytorium, mieć rodziców pochodzących z tego kraju i co jeszcze, może mieć przodków tej narodowości sięgających do ilu pokoleń wstecz? Ci Francuzi jak dla mnie są bardziej Francuzami niż taki Cionek jest Polakiem, a którego łączy z Polską to, że bodaj dziadek pochodził z Polski.

-5 / 11
Jese

[demot] Ojej, są czarni i to znaczy, że słabi z nich Francuzi? Zdaje się, że każdy z nich urodził się we Francji, wychował się we Francji, uczył się grać w piłkę we Francji, więc są Francuzami.

-5 / 5
Jese

[demot] @maat_ To raczej nie ona, tylko właściciele restauracji, w której robiła te rewolucje ;)

1