Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CP666

Z nami od: 7 października 2021 o 14:37
Ostatnio: 30 czerwca 2022 o 13:18
Wiek: 37
Płeć: kobieta
Exp: 3
Jest obserwowana przez: 2 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 2 z 44 (42 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1778
 • Komentarzy: 317
 • Punktów za komentarze: -356
 • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Był to "wyrok" wydany przez neosędzię Sylwie Suską Obidowską z Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. – Warto zapamiętać anzwiska neo-sędziów KRS. Posiedzenie niejawne z powodu COVID 19 ...I tak w samym Izraelu pegazus nazywają bronią wymierzona w terrorystów. A po anulowaniu licencji Polsce przez Izrael nasz rząd nasz kupił inną broń PREDATOR, taki chiński odpowiednik Pegasusa. A już nieważne na czyje serwery pójdą dane osób inwigilowanych ...
Źródło: Wyszukiwarka neo sędziów z nadania neo KRS https://tiny.pl/9zdk7
archiwum
A to ciekawe, ponieważ liderem w Europie udziału fotowoltaiki w produkcji energii są Niemcy, ten kraj jest właściwie tak samo nasłoneczniony co Polska, a mimo to ma 9,5% udziału energetyki solarnej, czyli prawie 10 razy tyle, co ma Polska. – Na pocieszenie podam, że udział fotowoltaiki 0,8% w produkcji energii elektrycznej, czyli mniej niż w Polsce przypadł bardzo ciepłej Szwecji.
Źródło: polsat news
archiwum
W 2021 roku Mateusz Morawiecki kupił obligacje indeksowane inflacją (do ich 1-2% dodaje się inflację) Obligacje emituje minister finansów, a wtedy premierem i ministrem finansów był Mateusz Morawiecki. To oznacza, że sam sobie wyemitował te obligacje. – Czyli, innymi słowy, premier Mateusz Morawiecki wykorzystał spoje stanowisku, nadużywając władzy i popełnił przestępstwo gospodarcze, nie tylko wykorzystując informację poufną o inflacji, ale także we spółkę z Glapińskim celowo dla własnych korzyści napędzali ją. By na tej drożyźnie dobrze zarobić. A później wmawiał Polakom, że gdyby nie PIS to byłoby jeszcze, gorzej więc jeszcze na tym politycznie zyskali, mobilizując wystraszony, wytresowany omamiony naród. Zrobili więc interes życia.
Źródło: Facebook
archiwum
Z cyklu niepopularneCzy wiesz, że Państwo Kościelne zostało zlikwidowane w 1870 roku, wieńcząc proces jednoczenia Włoch.A ponownie powołane do życia dopiero w 1929 roku, na mocy traktatów laterańskich podpisanych przez faszystę Benito Mussoliniego. – Co wiele tłumaczy..
archiwum
Najwyraźniej i nam przypadło w udziale zwrócić to, co rosyjskie i wzmocnić państwo. I jeśli będziemy wychodzić z założenia, że te podstawowe wartości stanowią podstawę naszego istnienia, to z pewnością uda nam się rozwiązać stojące przed nami zadania – Teraz pytania to w kocu wojna czy operacja specjalna ?... Od kiedy to zabranie jakiegoś roszczonego terytorium, którego wcześniej oficjalnie nie chciano, nie jest wojną? I gdzie w tym ci tęczowi, naćpani, faszyści? Czy Rosjanie już mają tak zryte czerepy? Przypomina to rozmowę z twardym elektoratem PIS, który łyknie i wybaczy wszystko Zjednoczonej Prawicy nawet 10-krotny wzrost cen.
Źródło: Pap
archiwum
Gdy usłyszysz zamiast słowa szczepionka szczypawa bądź eliksir to wiedz, że to słowa fanatyków dawniej mało znanego księdza Mysiora antyszczepionkowca uważającego większość teorii spiskowych za prawdziwe, który wybił się na atakowaniu księdza Szustaka. – Wiedzcie jedno, według przeciwników Szustaka dzieci idą do specjalnego piekła, gdzie ucierpią bardziej niż wszyscy dotąd na ziemi, a i tak będzie lepiej niż w zwykłym piekle. Tyczy to także poronień. Innymi słowy, Bóg katolicki jest bardziej okrutny od innych schizm czy większości dużych bóstw.
Źródło: Facebook
archiwum
Patrząc na Putina masz podobną minę gdy przypominasz sobie, że w tamtym czasie pewna partia w kontrze do wyroków UE dawała przykład Hiszpanii, jako państwa gdzie nie przestrzega się praworządności, gdyż panujący tam rząd blokuje legalne referendum. –
archiwum
Orban ws. 6 pakietu sankcji na Ukrainę postawił kolejny absurdalny warunek. Mianowicie chce wykreślenia z sankcji patriarchy Cyryla. TAK tego Cyryla co wspiera działanie Putinowskiego reżimu. – Czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do motywacji Victora Orbana? To przecież koń trojański Kremla.
Źródło: pap
archiwum
Prawdziwe cele PISu"Niech się śmieją, nie będą się bali". Terry Pratchett – Teraz zróbmy refleksje, co w internecie jest rozpowszechniane.
archiwum
Prawdziwy cel PISu – To ostateczny cel Kremla
Źródło: Energetyka24
archiwum
Mocne, fragment przetłumaczonej na polski, obrzydliwej kremlowskiej propagandy z portalu Tsargard.tvNa uwagę zasługuje zaznaczony Fragment. – No to Roman Giertych miał rację. Teraz wiadomo, czemu Orban tak wspiera Moskwę.
Źródło: Zrzut z portalu onucy https://tsargrad.tv/experts/poljak-v-pohod-so…
archiwum
Z cyklu aktualne –
Źródło: facebook
archiwum
Doskonały komentarz anonimowego internauty. –
Łukasz Warzecha błysnął - zapomniał się przelogować i zgodził sam ze sobą – Łukasz ~weba Q @lkwarzecha • 9 g. 0, widzę, że Eurowizję wygrala Ukraina. Na pewno jest to związane wyłącznie z walorami ich konkursowej piosenki. Pytanie brzmi: jaki sens ma taki konkurs? Kompletnie żaden. 238 t1 170 d 2 707 Lt. 4 Łukasz Warzecha @lkwarzecha Tak, tu zgoda. 11:44 AM • 15 maj 2022 • Twitter Web App 5 Cytatów z Tweeta 22 Polubienia
archiwum
Eurowizja, połączmy powyższe fakty + fakt, iż prezenter TVP info stwierdził, że zawiódł się na Ukraińcach, którzy dali Krystianowi Ochmanowi zero punktów pomijając fakt, iż publika ukraińska dała Krystianowi Ochmanowi maksimum, czyli 12 punktów. – Czyżby Jacek Kurski otrzymał takie rozkazy od Kremla
archiwum
Poradnik jak wypowiedzieć wojnę, czyli kłam, kłam, kłam ile wlezie !! –
Źródło: prasa oraz facebook
archiwum
Polska musi opuścić UE oraz NATO i stworzyć sojusz z Rosją tak szybko jak to możliwe. Ponieważ będzie to najsilniejszy krajów słowiańskich, oparty na wartościach chrześcijańskich i rodzinnych. Z którego skorzystają obywatele polscy, a nie ktoś za oceanu – Brawo ..Tak bardzo chcesz onucu być wyzwolony przez Rosję...
Źródło: Facebook
archiwum
O tym warto zawsze pamiętać –
archiwum
Więzienie za demotaDo Sejmu trafił projekt zmian w Kodeksie karnym autorstwa Solidarnej Polski zakładający zaostrzenie przepisów za obrazę uczuć religijnych. Wprowadzający zapis "Kto publicznie lży lub wyszydza Kościół, podlega karze do 2 lat więzienia" – Brawo szajka Ziobry nie potrafi ukarać księdza/biskupa pedofila, by zadość uczynić jego ofiarom a zamiast tego jego sprawców... Jeśli dla kogoś to za mało to warto dodać, iż przez tę szajkę także dotąd nie dostaliśmy tak teraz potrzebnych pieniędzy z funduszu odbudowy.
Źródło: pap
archiwum
„Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut”. Mateusz Morawiecki, wiosna 2013 w kontekście obniżania oczekiwań roszczeniowych społeczeństw konsumpcyjnych. – Czyżby coś więcej wiedział ?