Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Symulakr

Z nami od: 11 marca 2017 o 14:52
Ostatnio: 19 listopada 2022 o 16:21
Płeć: mężczyzna
Exp: 163
O sobie:

Demotywatory od lat stały się pewnego rodzaju skansenem internetowym, lecz w negatywnym tego slowa znaczeniu. Portal stworzony dla nastolatków z okolenia lat 90 stał się oaza jadowitych ludzi z pokolenia X, którzy na innych platformach raczej się nie odnajdą.Społeczność demotów poki się udzielałem była bardziej toksyczna niż z ta z mitycznego wykopu.
Administracja pobłażała trollom, którzy zrobili odsiew naprawde wartościowej społeczności zostawiając: podstarzałych januszy, podstarzalych korwinistów, gimboateuszy, gimbokonserwatystow i im podobnych.
Demotywatory podzielą los naszej lasy prawdopodobnie za kilka lat i spoczną na kartach historii polskiego internetu. Tematy polityczne przeżarły ten portal zostawiając miejsce jedynie dla galerii z obrazkami zawierajcymi suchary, albo oczywiste

Jest obserwowany przez: 9 osób
  • Demotywatorów na głównej: 44 z 228 (181 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 17768
  • Komentarzy: 3144
  • Punktów za komentarze: 5607
  • Obserwuje: 19 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Przewidział przyszłość –
archiwum – powód
Gdybyś mogł wymienić najbardziej słynnych użytkowników demotów na przestrzeni lat, z dobrą, lub zła renomą – Kim oni by byli?
Na tym polu wychował się niejeden –
archiwum
Demotywatory – Portal stworzony dla nastolatków z pokolenia lat 90, przeksztalcony w upadający skansen internetowy złośliwych przedstawicieli pokolenia X
archiwum
Obrady dotyczące podniesienia podatków – Wymagają wyróżnionych miejsc siedzących
archiwum
Kiedyś aby być kontrowersyjnym, lub skandalistą trzeba było się wykazać kreatwynością – Dzisiaj wystarczy wypięta dupa wypełniona silikonem do muzyczki pop.
archiwum
. –
archiwum
Gdy po latach, w dobie innych, rozwinietych mediów i portali wchodzisz na demotywatory. –
archiwum – powód
Często można zetknać się z opinią, że zoomerzy, pokolenie tiktoka jest egoistyczne, roszczeniowe, krnąbrne, nie uznające autorytetów, uzaleznione od mediów społecznościowych, materialistycze, lecz jendocześnie mocno lewicowe – Wina stoi po stronie pokoleń wstecz. Zamknięte w swojej epoce, w czasach komuny, nie rozumiejące zmieniającego się świata, problemów, marzeń młodych ludzi. Millenialsi często padli ofiarą takiego toku myślenia. Dlatego generację Z uważam za swojego rodzaju sprawiedliwą karmę, kruszącą realia nastawione na wyscig szczurów, zaciskanie zębów, ciągłe wyrzeczenia.  Miło jest patrzeć jak młodzi ludzie szybko rezygnują z nisko płatnych, ciężkich prac, nie dają się ponieważ  skutecznie czyszczą  postkomunistyczny tok myślenia. Przynajmniej W XXI wieku drugiego dnia świra nie będzie.
archiwum
Gdyby przyjrzeć się bliżej – Tak naprawdę osoba kierująca się w życiu zasadami moralnymi na dłuższą metę będzie miała problem z popieraniem jakiegokolwiek kraju, kultury, ideologii czy światopoglądu, bo wszystko jest przesiąknięte różnymi wariantami i kolorami zła, oraz zepsucia.
archiwum
Nie porównuj się z nikim innym na świecie. Jeśli to robisz, to siebie obrażasz! – Bill Gates
archiwum
Mam dziwne wrażenie, że dystopijne fabuły z amerykańskich filmów zaczynają się ziszczać – Jedyną różnicą jest brak ciekawej, futurystycznej oprawy otoczenia, występującej w tych produkcjach
archiwum – powód
Według słusznych spostrzeżeń demotywatory stały się oazą dla tzw. "boomerów", czyli nieco jędzowatych ludzi w średnim wieku – Jeszcze dekadę temu był to świetny portal dla dorastajacej młodzieży z generacji Y(millenialsów), gdzie poruszano tematy dotyczące gustów muzycznych, probleach ówczesnego dorastania, młodzieńczych marzeń, rozczarowań.  Od pewnego czasu nastąpił kryzys, gdzie mieszano tematy polityczne ze słynnymi "cyckami na głównej", aż trend się utwardził. Może pora "odmłodzić", przynajmniej mentalnie demotywatory, by dać im klimat sprzed 10 lat?
archiwum
Wygląda znajomo? –
archiwum
Przymus formalnej nauki narzucany dzieciom, które nie mają ani możliwości ani ochoty, by się nią zainteresować, to bezprawne wypaczenie duszy i umysłu dziecka. – Murray Rothbard "Manifest libertariański"
Zastanawia mnie jaki poziom irytacji, gniewu i zniszczenia osiągnąłby Joker, gdyby żył w Polsce –
archiwum
"Kto rządziprzeszłością - głosił jeden ze sloganów Partii - w tego rękach jest przyszłość; kto rządziteraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość" George Orwell "1984". – Prawica skupia się na historii, przeszłości, lewica zaś na teraźniejszości. A biorąc pod uwagę, że obie grupy pod płaszczykiem haseł o "wolności, wartościach, tradycji, postępie" kierują się jedynie kreacją realiów i organizacji rzeczywistości tylko pod swoje idee i wyznawców, pomijając ludzi o innym spojrzeniu na świat, cytat Orwella staje się bardzo wymowny.
Kiedy i z jakimi osobami nie podejmować dialogu? – 1. Gdy adwersarz uważa, że on ma z góry rację, a ty masz się ustosunkowywać jedynie do paradygmatu, który wyznaje.2. Gdy z marszu nie uznaje kompromisu, ale nieulegnięcie mu wytknie jako twardogłowie i upartość. 3. Gdy on podczas obrażania ciebie uważa, że dokonuje słusznej krytyki, a ty podczas tego samego "kierujesz się emocjami" 4. Gdy zawsze chce mieć ostatnie słowo, czekając aż jego rozmówca się zmęczy w myśl zasady "kto ma ostatnie słowo, wygrywa". Czas to pieniądz, nie marnuj go na prowokatorów, z marszu nieomylnych, lub innych, toksycznych dyskutantów
archiwum
Jeśli masz wolnościowe, rynkowe poglądy, ale niekoniecznie jesteś konserwatystą i cenisz sobie wartości wolności liberalizmu – Nie musisz głosować na konfederację. Jest partia "Libertarianie" dla każdego kto jest zainteresowany szeroką tematyką wolnościową
archiwum
Lata 90, gołębie: Człowiek idzie! odfruwamy! – Rok 2021, gołębie: odsuń się człowiek z chodnika, kończę resztki kebaba