Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

EdwardMeczywor

Z nami od: 22 stycznia 2020 o 21:59
Ostatnio: 1 września 2021 o 13:20
Płeć: mężczyzna
Exp: 20
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 10 z 17 (7 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5580
  • Komentarzy: 127
  • Punktów za komentarze: 270
  • Obserwuje: 5 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Największa Nemezis feministek powróciła. – Czekam na akcję: 20 feministek wnosi lodówkę na szczyt.
archiwum
Taki dług do spłacenia będą miały przyszłe pokolenia. – Dla porównania w 1970 r. dług Edwarda Gierka wobec krajów kapitalistycznych wynosił 1 mld dolarów i przez lata wzrósł do prawie 7 mld. Ostatecznie po 42 latach i wielu negocjacjach długi z "czasów Gierka" zostały spłacone w 2012 r.
Źródło: polsatnews.pl
1956 - 2021 – Jego śmiech zawsze pozostanie z nami
Tymczasem w mediach państwowych temat protestu nie istnieje –
Twój karp, twoja sprawa –
Nie interesują mnie, gdy obchodzę urodziny Radia Maryja –
Źródło: PAP
Strategicznie... –  Zaplanuj z wyprzedzeniem zamknięcie cmentarzy aby ludzie mogli w miarę bezpiecznie odwiedzić groby bliskich a handlarze sprzedać towar. Zamknij cmentarze w ostatniej chwili powodując zmasowane przemieszczanie się ludzi, korki i dezorganizację, a także wielotysięczne straty sprzedawców którzy nie będą mogli sprzedać towaru

Selekcja rasowa

Selekcja rasowa –
Pycha PiSu wchodzi na nowy poziom – Oczywiście 5G i szczepionki to największy problem przedsiębiorców prowadzących biznes w biurokratycznym piekle Emilewicz o proteście przedsiębiorców: Dostaję codziennie setki podziękowań za to, że działa tarcza finansowaMinister rozwoju Jadwiga Emilewicz w wywiadzie dla radia RMF FM skomentowała trwający od dwóch dni protest przedsiębiorców. Zasugerowała, że jego główny cel może być inny, ponieważ słyszała na nim także hasła antyszczepionkowców i wymierzone w technologię 5G.
Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Wiosną 1940 roku NKWD dokonało masowej egzekucji co najmniej 21 768 Polaków w tym 10 000 oficerów WP i Policji.
Źródło: Piotr Szkopiak "Katyń - ostatni świadek”
Czy Agent Smith miał rację? – "Każdy ssak na tej planecie instynktownie zachowuje równowagę z otaczającym środowiskiem. Ale wy ludzie nie.Przemieszczacie się na jakiś obszar i rozmnażacie się i rozmnażacie, aż wszystkie naturalne zasoby zostaną skonsumowane. Jedynym sposobem na przetrwanie jest przemieszczenie się na kolejny obszar. Są jeszcze jedne organizmy na tej planecie, które hołdują takim zachowaniom. Wiesz jakie? Wirusy. Istoty ludzkie to choroba. Rak, który toczy tą planetę. Jesteście zarazą. A my... lekarstwem."
Chiński lekarz Li Wenliang przegrał walkę z koronawirusem, którym zaraził się od pacjentki – Jako jeden z pierwszych ostrzegał przed wirusem i możliwą epidemią, przez co lokalna policja wszczęła postępowanie za „rozpowszechnianie plotek”

1