Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

EdwardMeczywor

9 / 9
EdwardMeczywor

[demot] Do tego nie możesz od tak prze*ebać milionów na wybory, maseczki bez certyfikatu albo respiratory od handlarza bronią i w nagrodę dostać posadkę w spółce państwowej.

2 / 2
EdwardMeczywor

[demot] Nie ma darmowej służby zdrowia, nie ma darmowej edukacji, nie ma bezpłatnego urlopu. Nie ma nic "za darmo" za wszystko się płaci - w ich przypadku gazem i ropą.

4 / 4
EdwardMeczywor

[demot] Sam fakt chwalenia się pomysłem ściągnięcia podatku od podmiotów niepodlegających polskiej jurysdykcji pokazuje poziom intelektualny pisowskich "elit".

5 / 9
EdwardMeczywor

[demot] - fabryka maseczek - minimum 30 mln zł - nadal nie działa i działać nie będzie. - "obwodnica" - bez poboczy, bez obiecanych ekranów dźwiękochłonnych na terenach działkowych (tak dokładnie, droga biegnie przez ogródki działkowe) - 1000 hektarów lasów pod topór i miliony zlotych na kolejną fabrykę widmo - urząd Miasta zajmuje już dwa budynki bo znajonym królika było za ciasno - zadłużenie 196,7 mln zł - wszechobecna patologia tak wygląda miasto po dwóch kadencjach pisu i z 70% poparciem dla długopisa

1 / 1
EdwardMeczywor

[demot] Tu nie chodzi o sranie w rowie. Jest zasada że będąc na szlaku w górach, w lesie czy gdziekolwiek nie zostawiasz po sobie śladów masz być jak cichociemny, jak rambo, jak Tommy Lee Jones w sciganych. Śmiecie zabierasz z sobą, jak srasz to zakopujesz, jak biwakujesz to sprzątasz tak żeby nie było widać że tu byłeś.

3 / 3
EdwardMeczywor

[demot] W Bochni boisko jest na głębokości 250 metrów, a oprócz boiska jest sala bankietowa i sypialnie. Bo cała komora ma 2500 m2. A tu gimbus po zdalnym nauczaniu wyskakuje z jakąś Rumunią.

3 / 5
EdwardMeczywor

[demot] @Mlody1987bydg Czyżby? Szykują się rekordowe opłaty za emisję CO2 (50 euro/tona). Zgadnij kto za to zapłaci w podatkach za prąd i ogrzewanie, a to dopiero początek. Ratyfikowano "zwiekszonie zasobów wlasnych" więc UE nie będzie czekać, aż łaskawie wyciagniesz kopyta :)

1 2 3 4 5 następna »