Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

michav765

Z nami od: 25 listopada 2011 o 19:47
Ostatnio: 13 listopada 2020 o 20:50
Płeć: mężczyzna
Exp: 25
Jest obserwowany przez: 6 osób
 • Demotywatorów na głównej: 10 z 297 (287 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 8548
 • Komentarzy: 169
 • Punktów za komentarze: 28
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Wstyd i hańba

Wstyd i hańba – że człowiek który całe życie chował się za plecami innych przypina sobie do garnituru symbol Polski walczącej.

"Brońcie kościoła za wszelką cenę"

"Brońcie kościoła za wszelką cenę" – Zaczyna się spełniać wola Mesjasza z Żoliborza Strajk kobiet pod Toruniem. Proboszcz groził bronią protestującym i policji"Powystrzelałbym je wszystkie" - to słowa, które miały paść z ust proboszcza jednej z podtoruńskich parafii. Jak wynika z relacji uczestników protestu przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji, duchowny miał grozić im bronią. Został zatrzymany przez policję. Tłumaczył się zdenerwowaniem. Grozi mu do dwóch lat więzienia. Do incydentu doszło w Czernikowie (Kujawsko-Pomorskie).
archiwum

Gdyby żył Jaruzelski

Gdyby żył Jaruzelski – pozwałby Kaczyńskiego o plagiat.
archiwum

Szymon Hołownia o "orędziu" Kaczyńskiego

Szymon Hołownia o "orędziu" Kaczyńskiego – "postanowił utopić nas we własnej krwi"Trudno się z tym nie zgodzić.
archiwum

Jeden obłąkany człowiek potrafi większym zagrożeniem dla kraju niż pandemia.

Jeden obłąkany człowiek potrafi większym zagrożeniem dla kraju niż pandemia. – Jarosław Kaczyński Kompletnie oszalał.Wykorzystuje kościół jako narzędzie do walki z przeciwnikami politycznymi.Wezwał swoich wyznawców do walki kobietami i dziećmi w obronie kościoła przed atakami które "mają zniszczyć Polskę"
archiwum

Brońcie kościołów za każdą cenę

Brońcie kościołów za każdą cenę – zaapelował Jarosław Kaczyński do tych których można kupić za 500 zł
archiwum

Halloween dopiero za kila dni

Halloween dopiero za kila dni – a w sejmie już duchy widzą.
archiwum – powód

Radna PiS z Poznania o protestujących przeciwko wyrokowi TK

Radna PiS z Poznania o protestujących przeciwko wyrokowi TK – Widmo inkwizycji i stosów krąży nad Polską....
archiwum

Komuniści swoich nie ruszali

Komuniści swoich nie ruszali – b. Alojzy Orszulik (TW Pireus), b. Henryk Muszyński (TW Henryk), b. Józef Kowalczyk (KI Cappino), b. Józef Michalik (TW Zefir), b. Józef Życiński (TW Filozof), b. Juliusz Paetz (TW Fermo), b. Kazimierz Górny (TW Kazek i Tadeusz), b. Mieczysław Cisło (TW Rzymianin), b. Stanisław Stefanek (TW Staszek), b. Stanisław Wielgus (TW Grey), b. Tadeusz Pieronek (TW Feliks), b. Wiesław Mering (TW Lucjan), b. Wiktor Skworc (TW Dąbrowski),Henryk Jankowski (TW Delegat) itd....
archiwum

Stanisław Dziwisz Poleca

Stanisław Dziwisz Poleca –
archiwum

Trybunał koncentracyjny

Trybunał koncentracyjny – Wydał wyrok na polskie kobiety.Teraz kobiety będą się bały zachodzić w ciążę.Nastąpi rekordowy niż demograficzny i to w dobie pandemii kiedy umierają tysiące Polaków.
archiwum – powód

Ambasador USA modli się o zdrowie prezydenta

Ambasador USA modli się o zdrowie prezydenta – Szkoda że nie o zdrowie tych którzy mieli z nim kontakt kiedy rozsiewał wirusa.

Siostra Małgorzata Chmielewska o wyroku TK ws aborcji

Siostra Małgorzata Chmielewska o wyroku TK ws aborcji – "Jestem przeciwna zabijaniu dzieci nienarodzonych, w tym niepełnosprawnych. Sama, jak wiadomo, wychowuję niepełnosprawnego, przybranego syna. Jednak są sytuacje, w których trzeba zostawić sumieniu kobiety-rodziców wybór. Do heroizmu nie można zmuszać. Los osób niepełnosprawnych i rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi jest większości społeczeństwa i rządzącym obojętny. Pokazał to strajk w sejmie".Na koniec przypomnę, że pani Godek nigdy nie wsparła rodziców dzieci niepełnosprawnych, którzy protestowali w sejmie. Dla niej życie zaczyna się w chwili poczęcia, a kończy w chwili porodu.
archiwum

Czyżby szykowała się powtórka z 2007 roku???

Czyżby szykowała się powtórka z 2007 roku??? – Trzeba liczyć się z tym że być może już wkrótce pan Giertych popełni samobójstwo a potem wyczyści broń którą odbierze sobie życie.
archiwum

Już wkrótce

Już wkrótce – W polskim sejmie.

Przykład idzie z góry

Przykład idzie z góry – Tłumy na koncercie Kasi Kowalskiej w Ciechanowie. Mimo epidemii. W Ciechanowie odbył się w sobotę koncert w ramach akcji "Koncertowanie pod blokiem", której celem jest umilić czas mieszkańcom w okresie epidemii koronawirusa. Zgromadził tłum ludzi. W niedzielę władze miasta poinformowały o odwołaniu całego cyklu, a wiceszef MSWiA Maciej Wąsik przekazał, że prokuratura i policja prowadzą czynności w sprawie koncertu.Dramatyczny apel Kasi Kowalskiej ws. koronawirusa. "Wypłakałam wiele godzin"Dramatyczny apel Kasi Kowalskiej ws. koronawirusa. "Wypłakałam wiele godzin"W Ciechanowie (Mazowieckie) na otwartych przestrzeniach miejskich między budynkami wielorodzinnymi, w sumie w 9 miejscach, zaplanowano do 6 maja koncerty muzyczne. W sobotę wystąpiła Kasia Kowalska.  ZOBACZ: Dramatyczny apel Kasi Kowalskiej ws. koronawirusa. "Wypłakałam wiele godzin" Nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa Urząd miasta informował o koncertach już przed dwoma tygodniami. Wzięto pod uwagę obostrzenia związane z zagrożeniem epidemicznym i apelowano "o wysłuchanie koncertów z okien lub balkonów mieszkań". W komunikacie proszono również o zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 metra, zakrywanie ust i nosów oraz przestrzegać zasad sanitarnych. ZOBACZ: Nowe informacje w sprawie córki polskiej piosenkarki. Kasia Kowalska: "dziękuję z całego serca" Na sobotnim koncercie publiczność nie ograniczyła się jednak do słuchania z balkonów, a przed sceną zebrał się tłum mieszkańców, choć mogło nie więcej niż 50 osób. Wielu z nich nie zastosowało się do wymogów bezpieczeństwa.
archiwum

Andrzej Duda

Andrzej Duda – apeluje do Polaków aby z powodu trudnej sytuacji gospodarczej zaprzestali pobierania 500+ i zarazem obiecuje 1200 zł dla bezrobotnych.Czy aby na pewno mamy poczytalną osobę na stanowisku prezydenta RP???
archiwum

Taki oto post zamieścił człowiek

Taki oto post zamieścił człowiek – który cały czas realizuje chore ambicje szeregowego posła z Żoliborza.
archiwum

Minister Piotr Gliński o ludziach kultury

Minister Piotr Gliński o ludziach kultury – "Jeżeli najmniej zaradni z nich umrą z głodu, to reszta zacznie po prostu robić lepszą sztukę"Może niech pan minister przetestuje to na swoim rządzie.Jeżeli najbardziej nieudolni politycy umrą z głodu to może reszta zacznie lepiej rządzić.
archiwum

Grób pański w jednym z kościołów w Ostrowie wielkopolskim

Grób pański w jednym z kościołów w Ostrowie wielkopolskim – Dobrze że Wielkanoc nie przypadła na najbliższy weekend bo Jezus musiałby obowiązkowo mieć założoną maseczkę.