Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

michav765

Z nami od: 25 listopada 2011 o 19:47
Ostatnio: 12 kwietnia 2021 o 18:46
Płeć: mężczyzna
Exp: 28
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 12 z 305 (292 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 9752
  • Komentarzy: 174
  • Punktów za komentarze: 52
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Beata powiedziała – że te pieniądze mi się należały.
archiwum
Jacek Kurski o abp Głódziu w 2018 roku. – "Kapłan komplenty" "Książe kościoła" "Ksiądz z ludu"Niedobrze się robi jak się tego słucha.
archiwum
Durczok i Biskupi – Ten pierwszy stracił wszystko  co osiągnął zawodowo czyli poniósł dotkliwą karą za swoje czyny.Natomiast Biskupi....
Kiedy się dowiedziałeś – że będziesz musiał się wyprowadzić z pałacu.
archiwum
Wstyd na cały świat – Watykan ukarał polskich biskupów za czyny ws których pisowsko ziobrowe prokuratury odmawiają wszczęcia postępowań.
archiwum
Rusza śledztwo przeciwko Beacie Kempie – Sąd Rejonowy w Oleśnicy uchylił decyzję o umorzeniu i nakazał prokuraturze wszczęcie i prowadzenie śledztwa w sprawie Beaty Kempy.Chodzi o sprawę akcji o nazwie "Plecaki dla dzieci z Aleppo" której patronowała Beata Kempa oraz polski rząd. Zebrane dary zamiast do dzieci w Syrii trafiły na rok na strych, a potem, gdy zaczęło się robić gorąco Kempa wywiozła je do znajomych księży na parafię. Tam część darów zdaniem lokalnych dziennikarzy miała zostać zwyczajnie rozkradziona.Decyzja sędziego z Oleśnicy Marka Stefanowskiego to potężny problem dla Kempy, która będąc ministrem ds. pomocy humanitarnej nie potrafiła przez rok zorganizować transportu kilkudziesięciu plecaczków do Syrii.Jak widać wierna fanka czerpie wzorce ze swojego idola Rydzyka który kiedyś zbierał na stocznie...
archiwum
Podatek reklamowy – Poprzez reklamy w mediach rząd wkłada ręce do portfeli zwykłych Polaków.Nałożenie podatku na reklamy spowoduje wzrost kosztu emisji reklamy w mediach bo media nie zrezygnują z dotychczasowego zyskuWzrost cen emisji reklam spowoduje wzrost cen reklamowanych produktów bo reklamodawcy nie zrezygnują z zysku traconego przez droższą emisję reklam.Wzrost kosztów produktów spowoduje że tak naprawdę ten podatek będą płacić zwykli Polacy.Tak dojna zmiana robi Polaków w balona.
archiwum
Zenek będzie chrzestnym –
Sylwester Marzeń w TVP – W czasie kiedy w Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń i w sylwestrowych imprezach może uczestniczyć maksymalnie 5 osób
archiwum
Wstyd i  hańba – że człowiek który całe życie chował się za plecami innych przypina sobie do garnituru symbol Polski walczącej.
"Brońcie kościoła za wszelką cenę" – Zaczyna się spełniać wola Mesjasza z Żoliborza Strajk kobiet pod Toruniem. Proboszcz groził bronią protestującym i policji"Powystrzelałbym je wszystkie" - to słowa, które miały paść z ust proboszcza jednej z podtoruńskich parafii. Jak wynika z relacji uczestników protestu przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji, duchowny miał grozić im bronią. Został zatrzymany przez policję. Tłumaczył się zdenerwowaniem. Grozi mu do dwóch lat więzienia. Do incydentu doszło w Czernikowie (Kujawsko-Pomorskie).
archiwum
Gdyby żył Jaruzelski – pozwałby Kaczyńskiego o plagiat.
archiwum
Szymon Hołownia o "orędziu" Kaczyńskiego – "postanowił utopić nas we własnej krwi"Trudno się z tym nie zgodzić.
archiwum
Jeden obłąkany człowiek potrafi większym zagrożeniem dla kraju niż pandemia. – Jarosław Kaczyński Kompletnie oszalał.Wykorzystuje kościół jako narzędzie do walki z przeciwnikami politycznymi.Wezwał swoich wyznawców do walki kobietami i dziećmi w obronie kościoła przed atakami które "mają zniszczyć Polskę"
archiwum
Brońcie kościołów za każdą cenę – zaapelował Jarosław Kaczyński do tych których można kupić za 500 zł
archiwum
Halloween dopiero za kila dni – a w sejmie już duchy widzą.
archiwum – powód
Radna PiS z Poznania o protestujących przeciwko wyrokowi TK – Widmo inkwizycji i stosów krąży nad Polską....
archiwum
Komuniści swoich nie ruszali – b. Alojzy Orszulik (TW Pireus), b. Henryk Muszyński (TW Henryk), b. Józef Kowalczyk (KI Cappino), b. Józef Michalik (TW Zefir), b. Józef Życiński (TW Filozof), b. Juliusz Paetz (TW Fermo), b. Kazimierz Górny (TW Kazek i Tadeusz), b. Mieczysław Cisło (TW Rzymianin), b. Stanisław Stefanek (TW Staszek), b. Stanisław Wielgus (TW Grey), b. Tadeusz Pieronek (TW Feliks), b. Wiesław Mering (TW Lucjan), b. Wiktor Skworc (TW Dąbrowski),Henryk Jankowski (TW Delegat) itd....
archiwum
Stanisław Dziwisz Poleca –
archiwum
Trybunał koncentracyjny – Wydał wyrok na polskie kobiety.Teraz kobiety będą się bały zachodzić w ciążę.Nastąpi rekordowy niż demograficzny i to w dobie pandemii kiedy umierają tysiące Polaków.