Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

michav765

Z nami od: 25 listopada 2011 o 19:47
Ostatnio: 4 sierpnia 2020 o 20:01
Płeć: mężczyzna
Exp: 21
Jest obserwowany przez: 6 osób
 • Demotywatorów na głównej: 8 z 283 (274 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 6486
 • Komentarzy: 169
 • Punktów za komentarze: 29
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Już wkrótce

Już wkrótce – W polskim sejmie.

Przykład idzie z góry

Przykład idzie z góry – Tłumy na koncercie Kasi Kowalskiej w Ciechanowie. Mimo epidemii. W Ciechanowie odbył się w sobotę koncert w ramach akcji "Koncertowanie pod blokiem", której celem jest umilić czas mieszkańcom w okresie epidemii koronawirusa. Zgromadził tłum ludzi. W niedzielę władze miasta poinformowały o odwołaniu całego cyklu, a wiceszef MSWiA Maciej Wąsik przekazał, że prokuratura i policja prowadzą czynności w sprawie koncertu.Dramatyczny apel Kasi Kowalskiej ws. koronawirusa. "Wypłakałam wiele godzin"Dramatyczny apel Kasi Kowalskiej ws. koronawirusa. "Wypłakałam wiele godzin"W Ciechanowie (Mazowieckie) na otwartych przestrzeniach miejskich między budynkami wielorodzinnymi, w sumie w 9 miejscach, zaplanowano do 6 maja koncerty muzyczne. W sobotę wystąpiła Kasia Kowalska.  ZOBACZ: Dramatyczny apel Kasi Kowalskiej ws. koronawirusa. "Wypłakałam wiele godzin" Nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa Urząd miasta informował o koncertach już przed dwoma tygodniami. Wzięto pod uwagę obostrzenia związane z zagrożeniem epidemicznym i apelowano "o wysłuchanie koncertów z okien lub balkonów mieszkań". W komunikacie proszono również o zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 metra, zakrywanie ust i nosów oraz przestrzegać zasad sanitarnych. ZOBACZ: Nowe informacje w sprawie córki polskiej piosenkarki. Kasia Kowalska: "dziękuję z całego serca" Na sobotnim koncercie publiczność nie ograniczyła się jednak do słuchania z balkonów, a przed sceną zebrał się tłum mieszkańców, choć mogło nie więcej niż 50 osób. Wielu z nich nie zastosowało się do wymogów bezpieczeństwa.
archiwum

Andrzej Duda

Andrzej Duda – apeluje do Polaków aby z powodu trudnej sytuacji gospodarczej zaprzestali pobierania 500+ i zarazem obiecuje 1200 zł dla bezrobotnych.Czy aby na pewno mamy poczytalną osobę na stanowisku prezydenta RP???
archiwum

Taki oto post zamieścił człowiek

Taki oto post zamieścił człowiek – który cały czas realizuje chore ambicje szeregowego posła z Żoliborza.
archiwum

Minister Piotr Gliński o ludziach kultury

Minister Piotr Gliński o ludziach kultury – "Jeżeli najmniej zaradni z nich umrą z głodu, to reszta zacznie po prostu robić lepszą sztukę"Może niech pan minister przetestuje to na swoim rządzie.Jeżeli najbardziej nieudolni politycy umrą z głodu to może reszta zacznie lepiej rządzić.
archiwum

Grób pański w jednym z kościołów w Ostrowie wielkopolskim

Grób pański w jednym z kościołów w Ostrowie wielkopolskim – Dobrze że Wielkanoc nie przypadła na najbliższy weekend bo Jezus musiałby obowiązkowo mieć założoną maseczkę.
archiwum

„Głosowanie korespondencyjne znacznie zwiększa ryzyko przestępstwa i OSZUSTWA GŁOSOWANIA!”

„Głosowanie korespondencyjne znacznie zwiększa ryzyko przestępstwa i OSZUSTWA GŁOSOWANIA!” – Napisał na twitterze Donald Trump o pomyśle przeprowadzenia w USA wyborów korespondencyjnych.Co na to jaśnie oświecony z Żoliborza????
archiwum

Jesteśmy panami

Jesteśmy panami – Podczas kiedy zwykli obywatele mają zakaz wychodzenia z domu po za robieniem zakupów i w innych niezbędnych sytuacjach a za złamanie zakazu grozi kara do 30 tys zł grupa około 30 Pisowców plus wojsko biorą udział w zgromadzeniu na placu Piłsudskiego z okazji 10 rocznicy Katastrofy smoleńskiej.To była skromna delegacja - stwierdził w programie "Kawa na ławę" poseł PiS Zbigniew GirzyńskiPodczas kiedy dla zwykłych obywateli cmentarz powązkowski jest zamknięty Jarosław Kaczyński zostaje wpuszczony żeby złożyć kwiaty na symbolicznym grobie brata.JESTEŚMY PANAMI
archiwum

Wygasimy oczekiwania ludu

Wygasimy oczekiwania ludu – a potem wprowadzimy podatek od miski ryżu.
archiwum

Kiedy skończy się pandemia

Kiedy skończy się pandemia – zaprezentowane zdjęcie będą pokazywać wszystkie pisowskie media.Oczywiście na pierwszym planie na krzesełku będzie siedział prezes w maseczce
archiwum

Troska o własne potrzeby vs troska o potrzeby Polaków

Troska o własne potrzeby vs troska o potrzeby Polaków – Troska o własne potrzeby vs troska o potrzeby Polaków
archiwum

Kara trzech lat więzienia

Kara trzech lat więzienia – Projekt ustawy dotyczącej wyborów korespondencyjnych autorstwa PiS w obecnym kształcie WYMUSZA na wszystkich uprawnionych do głosowania, zwrócenie karty do głosowania pod karą 3 lat więzienia. Nawet jeśli wyborca nie będzie chciał oddać głosu, będzie musiał się pofatygować do skrzynki.."ART 17 Kto niszczy, uszkadza, ukrywa, przerabia, podrabia lub kradnie kartę do głosowania - podlega karze do 3 lat więzienia"Wyrzucenie karty do kosza to zniszczenie.Schowanie gdzieś w domu - ukrywanieWystarczy chwila nieuwagi a kartę zniszczyć bądź uszkodzić może dziecko albo pies.I co wtedy kiedy nie będzie można tego udowodnić???
archiwum

Obwodowa infekcja wyborcza

Obwodowa infekcja wyborcza – 10 maja Polacy mają stanąć i złożyć podpis przed grupą kilku ludzi przed którymi stanęły wcześniej 10 a nawet 100 ludzi którzy wcześniej mieli kontakt z nie wiadomo iloma ludźmi.Zdaniem rządu nie zagraża to zarażaniem się wirusem,zdaniem tego samego rządu który właśnie zamknął salony fryzjerskie itp........
archiwum – powód

Brawo PiS

Brawo PiS – Jeden z wyjątków od zakazu wychodzenia z domu - wychodzenie do kościoła.
archiwum – powód

Pandemia Koronowirusa

Pandemia Koronowirusa – Dziś odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Sejmu.Wszyscy parlamentarzyści dostali na wejściu odpowiednie materiały ochronne.Ani Ryszard Terlecki, ani Mariusz Błaszczak, ani nawet Jarosław Kaczyński nie mieli w Sejmie ochronnych rękawiczek, o maskach nie wspominając.Maski ani rękawiczek nie miał także sam minister zdrowia Łukasz Szumowski z zawodu lekarz który powinien świecić przykładem.Tyle dla polityków PiS katolików i obrońców życia znaczy zdrowie i życie Polaków.
archiwum

Jak trwoga to do....

Jak trwoga to do.... – ...służby zdrowia czyli nauki i medycyny.
archiwum – powód

Prezydent Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda – Z rozkazu prezesa Kaczyńskiego i pod nadzorem premiera Morawieckiego podpisał ustawę przyznającą TVP 2 mld zł.Tym samym pieniądze te nie zostaną przeznaczone na leczenie nowotworów tak jak chciała większość Polaków.Wyborco pamiętaj : jeżeli w maju będzie taka sytuacja że będziesz musiał wybierać między Kidawą Błońską a Dudą - Lepsza kobieta prezydent niż prezydent Baba.
archiwum – powód

Pogrzeb Pawła Królikowskiego.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. – Tak Andrzej Duda lansuje się przed wyborami na ludzkiej tragedii.Wcześniej w okresie swojej kadencji nie brał udziału w żadnym pogrzebie aktora.

Ojciec dziewczynki w śpiączce nagrał podziękowania dla Sejmu za przekazanie 2 mld na TVP

Ojciec dziewczynki w śpiączce nagrał podziękowania dla Sejmu za przekazanie 2 mld na TVP –
archiwum – powód

Tradycyjny model

Tradycyjny model – pozdrawiania Polaków przez Polityków PiS