Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

agunia2005

Z nami od: 9 lipca 2018 o 17:51
Ostatnio: 19 stycznia 2022 o 17:51
Exp: 10
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 22 (14 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2096
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Nie wchodź w coś jeśli nie jesteś tego pewny – Więcej z tego szkody niż pożytku
archiwum
Człowiek jest jak Kinder Niespodzianka – Najpierw ocenia się go po wyglądzie. Gdy się otwiera uważamy, że jest słodki. Dopiero gdy dobrze go poznamy pokazuje swoje prawdziwe oblicze. To jak niespodzianka która nie zawsze nam się spodoba.
archiwum
Najgorzej – Kiedy ktoś odchodzi z twojego życia choć układało się zajebiście. Kiedy znika bo myśli, że jest problemem. Kiedy wspomnienia atakują Cię na każdym kroku i widzisz tę osobę w snach. Kiedy z dnia na dzień ktoś znika kto miał być na zawsze. Kiedy nie wiesz gdzie popełniłaś błąd. Kiedy czujesz, że nie zasługujesz na miłość i to twoja wina. Kiedy zamykasz serce. Najgorzej.
archiwum
Jeśli zdradziłeś swoją 2 połówkę – Nie łudź się, że da się to naprawić. Możecie dawać sobie szansę za szansą i się starać ale ta miłość już jest skreślona. Bo jeśli naprawdę byś kochał to byś nie zdradził. Gdyby twoja 2 połówka dawała ci to czego szukałeś u tej innej osoby nie doszłoby do zdrady. Nie szukałbyś pocieszenia i nawet nie pomyślałbyś o zdradzie gdybyś był szczęśliwy. Jeśli czułeś się szczęśliwszy przy tej 2 osobie odpowiedź na to kogo naprawdę kochasz jest oczywista. Związek w którym ktoś zdradził tak naprawdę już się skończył.
archiwum
Jeśli – Jeśli nie jesteś pewien co czujesz po prostu tego nie mów. Nie rozbudzaj niepotrzebnych nadziei jeśli nie jesteś pewien czegoś na tyle by wiedzieć, że za miesiąc nie uznasz, że to bez sensu. Nie wiesz ile przeszła osoba której chcesz to wyznać i jak to na nią wpłynie. Nie wiesz w jakim stanie jest. Nawet jeśli się uśmiecha w środku może być już martwa. Może uzna, że da miłości ostatnią szansę nim na dobre z niej zrezygnuje. Może to ty będziesz tą "ostatnią szansą" zanim się na dobre w sobie zamknie. Nie wiesz jak zareaguje na to wyznanie lub na to gdyby wam nie wyszło. Może wycierpiała już wystarczająco dużo, a ty możesz być tą jedną kostką domina które zburzy resztę. Który zburzy jej ostatnie nadzieje, że zasługuje na miłość i na szczęście. Dlatego nigdy nie wyznawaj uczuć lekkomyślnie. Bo dla ciebie to coś co "ci się wymknęło", a dla kogoś coś co dało nadzieję gdy ta osoba myślała, że już jej nie ma.
archiwum
Niepełnosprawność – Ludzie myślą, że jedynym marzeniem takich osób jest wyzdrowieć, a najgorszym bólem jest sama choroba. Ale to nieprawda. Najgorsza jest samotność. Świadomość, że nigdy nie będziesz traktowany jak zdrowa osoba. Myśl, że nie da się Cię pokochać bo jesteś osobą niepełnosprawną. Lęk, że na zawsze zostaniesz sam bo nikt Cię nie zechce lub będzie z Tobą z litości. Najgorsza jest ciągła samotność która towarzyszy nawet wtedy gdy wokół jest mnóstwo ludzi i strach, że nie można Ciebie pokochać.
I ten okrutny paradoks – Gdy ludzie, dzięki którym kiedyś się uśmiechałaśi chwile z nimi spędzone, które niegdyś dawałyci radość, teraz są powodem twoich łez
archiwum
Żyj – Przestań żyć przeszłością bo już jej nie zmienisz. Przestań wybiegać w przyszłość bo to jakie decyzje podejmujesz teraz ją kształtuje. Żyj teraźniejszością bo tylko ona się liczy
Z małych rzeczy najbardziej cieszą się ci – Którzy stracili najwięcej
archiwum
Strach jest nam potrzebny – Abyśmy stali się odważni
Miłość – Jest wtedy gdy jesteś z kimś, a mimo to czujesz się wolny
archiwum
Ciągle dbam o innych – Ale kiedy ktoś zadba o mnie?
archiwum – powód
Jedyne mury które nas ograniczają – To te które sami zbudowaliśmy
archiwum
Najgorsze w złamanym sercu jest to – Że wszystko w co do tej pory wierzyłaś okazało się być kłamstwem
Przestań szukać powodów, by płakać – Bo inaczej życie samo da ci powód do płaczu
Mam we wspomnieniach taki dzień,który chciałabym przeżywaćna nowo bez końca –
Dojrzałość jest wtedy, kiedy jesteś sobą i nie przejmujesz się tym, co myślą o tobie inni –
Zawsze rób tak, by twoje pojawienie się w życiu innych sprawiło, że stanie się ono lepsze, a nie gorsze –
archiwum
Każdy z nas – Bo każdy z nas ma kogoś za kim poszedłby nawet do piekła
To takie zabawne – Kiedy pionek w grze uważa się za gracza

1