Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

gepard166

Z nami od: 6 kwietnia 2015 o 22:32
Ostatnio: 24 czerwca 2024 o 23:22
Wiek: 35
Płeć: mężczyzna
Exp: 18
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 11 z 30 (19 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 5181
 • Komentarzy: 64
 • Punktów za komentarze: 75
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
 – 1. Ponieważ nie ma wystarczających dowodów na istnienie jakiejkolwiek boskiej istoty. - Wolę opierać swoje przekonania na dowodach naukowych i logice. 2. Rozwój nauki dostarczył wielu odpowiedzi na pytania dotyczące powstania wszechświata, życia i innych zjawisk naturalnych, które kiedyś były przypisywane działaniu bogów. 3. Od dawien dawna ukrywane są przestępcze działalności w kościele, zwłaszcza pedofilia.4. Nie uczęszczam do kościoła, nie daję na tacę, nie biorę udziału w uroczystościach religijnych, a podczas świąt nie muszę udawać przed rodziną jaki pobożny.5. Ślub czy pogrzeb można zorganizować w sposób świecki, nie wydając fortuny. Odpadają także chrzciny, komunie, bierzmowania, wielkanoc, boże narodzenie i inne ceregiele więc w kieszeni pozostaje pokaźna suma. THEIS
Źródło: przemyślenia własne
archiwum
Iga Świątek po pokonaniu Jasmine Paolini zapewniła sobie wygraną w wysokości 2,4 mln euro. – OCLIVE EUROSPORT 1ŹRÓDŁO: EUROSPORTtvn 24IGA ŚWIĄTEK MISTRZYNIĄ ROLANDA GARROSA18:11 IGA ŚWIĄTEK CZWARTY RAZ W KARIERZE WYGRYWA W TURNIEJU ROLAND GARROS PILNESPORT BYŁ UCZESTNIKIEM MISJI APOLLO-8 TVN24 ROLAND GARROS: TRZY SETY WALKI. TOMASZ BE
Źródło: TVN24
archiwum
Iga Świątek od początku 2024 roku zarobiła już 16 787 725,03 PLN nie wliczając w to zysku z reklam. – Infosysក
archiwum
 –
archiwum
 – Wszechświat jest pełen niezwykłych zjawisk, a jednym z najbardziej tajemniczych jest tzw. "ciemna materia". Ciemna materia to forma materii, która nie oddziałuje z promieniowaniem elektromagnetycznym i nie emituje światła ani innych form znanych nam. Jej istnienie zostało wywnioskowane na podstawie obserwacji grawitacyjnych. Badania sugerują, że ciemna materia stanowi około 27% masy i energii Wszechświata, podczas gdy znana nam zwykła materia (gwiazdy, planety, gaz, galaktyki itp.) stanowi tylko około 5%. Resztę, czyli około 68%, stanowi tzw. "ciemna energia", która odpowiada za przyspieszone rozszerzanie się Wszechświata. Mimo intensywnych badań, naukowcy wciąż nie są pewni, czym dokładnie jest ciemna materia. Nie jest to znana nam forma materii, tak jak atomy czy cząsteczki. Istnienie ciemnej materii jest kluczowym zagadnieniem w dziedzinie astrofizyki i kosmologii, a jej zrozumienie mogłoby wpłynąć na naszą ogólną wiedzę o strukturze i ewolucji Wszechświata. 68,3% Ciemnaenergia26,8% Ciemnamateria4,9% Zwykłamateria
archiwum
 – Wszechświat jest pełen niewyobrażalnej ilości gwiazd, ale co ciekawe, istnieje więcej gwiazd niż ziaren piasku na wszystkich plażach na Ziemi. Naszą galaktykę, Mleczną Drogę, szacuje się na zawierającą około 200 miliardów do 400 miliardów gwiazd. Jednak jest jeszcze więcej galaktyk we Wszechświecie. Szacuje się, że liczba galaktyk może wynosić nawet około 2 bilionów, a każda z tych galaktyk może zawierać miliardy gwiazd. Ta ogromna liczba gwiazd w naszym Wszechświecie wskazuje na to, jak niezwykle rozległy i pełen tajemnic jest kosmos. Mimo że człowiek może zbadać tylko niewielki ułamek kosmosu, to już te liczby sprawiają, że człowiek czuje się mały i zaskoczony jego niezmierzoną wielkością.
archiwum

Niemiecki obóz karno-śledczy w Żabikowie koło Poznania (4 obrazki)

archiwum
 – Według tej teorii, cząsteczki widziadła są hipotetycznymi subatomowymi cząstkami, które wykazują niezwykłe właściwości kwantowe. Są one niewidoczne dla tradycyjnych metod obserwacji i wykrywania, co sprawia, że ​​ich istnienie jest trudne do potwierdzenia eksperymentalnie.Cząsteczki widziadła są niewidzialne, ponieważ nie oddziałują bezpośrednio z elektromagnetyzmem. Zamiast tego oddziałują one z tajemniczą siłą, którą nazwijmy "widzieniem". Ta siła jest zupełnie nowym rodzajem oddziaływania, które wpływa na cząstki tylko na bardzo subtelny sposób.Te cząsteczki istnieją w różnych stanach kwantowych, które można interpretować jako ich "widzialność". Przejście cząsteczki widziadła ze stanu niewidzialności do widzialności jest zależne od kontekstu i warunków, w jakich się znajduje.
 – Trzaskowski spotkał się z Bidenem, a teraz z Wiliamem. Ciekawi mnie dlaczego z Jarkiem nikt się nie spotyka... przypadek?. 213ABtvn 24
archiwum – powód
 – Już 10 marca Wielkopolska przeżyje prawdziwe oblężenie. Swoje wizyty zapowiedziało kilku posłów z PO. Głównym punktem ma być wizyta Donalda Tuska. Ostrowski portal nazywa to "inwazją parlamentarzystów" - Nastąpi inwazja parlamentarzystów z Platformy Obywatelskiej na Wielkopolskę. Poza Jarosławem Urbaniakiem w Ostrowie będą Sławomir Neumann, który zasłynął z opublikowania taśm. Kolejny polityk z PO, to Jan Grabiec.Do spotkania polityków z mieszkańcami ostrowa ma dojść w "N-klubie".Tymczasem Donald Tusk zapowiedział w sobotę w mediach społecznościowych, że partia PO rozliczy PiS - Rozliczymy PiS z każdego łajdactwa, ze wszystkich ludzkich krzywd i tragedii, do jakich doprowadzili, sprawując władzę. Przyrzekam.
archiwum – powód
28 lutego została ponownie otwarta kultowa kawiarnia „Kociak”, która znajduje się w Poznaniu przy ul. Św. Marcin. – Reaktywacją tego wyjątkowego miejsca zajął się Pan Paweł Mieszała z synem Adrianem, którzy prowadzą w Luboniu wraz z rodziną cukiernię „Pawlova” i „Studio 44”. W „Kociaku” możemy spróbować szneki z glancem (lukrowanej drożdżówki) przygotowywanej i pieczonej na miejscu, eklerów, poznańskiego brzdąca, W-Zetek, ale także słynnych deserów takich jak: Ambrozja, Anula, Krem sułtański. Serwowane są tutaj jak dawniej galaretki i naturalne koktajle o smaku truskawkowym i jagodowym. Kawiarnia pomimo remontu zachowała klimat sprzed wielu lat. Został nawet przywrócony legendarny neon kota pijącego lemoniadę przez słomkę. Właściciele zapraszają codziennie w godz. od 9 do 20.
Ruszają zapisy do Poznańskiej Ligi Orliczek. – Od marca do czerwca rozgrywana będzie kolejna edycja turnieju. To zawody dla dziewczynek poniżej 13 roku życia. "Ideą turnieju jest popularyzacja zdrowego i aktywnego trybu życia poprzez piłkę nożną oraz wdrażanie zasad fair play. Ma na celu także upowszechnianie piłki nożnej wśród dziewcząt najmłodszych klas szkół podstawowych" - informują miejscy urzędnicy. Poznańska Liga Orliczek organizowana jest przy wsparciu Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania. Turniej został objęty patronatem PZPN Grassroots.
Społeczny Park Tarnowo Podgórne zajmie powierzchnię 12 hektarów, na granicy trzech miejscowości: Tarnowa Podgórnego, Lusówka i Jankowic – W tarnowskim parku zasadzone przez lokalną społeczność zostaną sosny zwyczajne, modrzewie europejskie, świerki pospolite, dęby szypułkowe, brzozy brodawkowate, klony pospolite, jesiony wyniosłe oraz lipy."Gmina Tarnowo Podgórne pokrywa koszt zakupu sadzonek i zapewnia sprzęt, ale oczywiście można przynieść własne szpadle, by więcej osób mogło jednocześnie pracować"
Używaliście takie cudo? –
archiwum
Msza odbędzie się 25 lutego. W kościele Jezuitów w Poznaniu o godzinie 19:00. – Caritas Poznań organizuje mszę w intencji ofiar putinowskiej wojny. Życzymy obywatelom Ukrainy, aby ten dramat jak najszybciej się skończył i mogli oni jak najszybciej powrócić do normalnego, spokojnego życia. Prośmy w modlitwie Dobrego Boga o pokój na Ukrainie - apeluje Caritas Poznań.
archiwum
W Poznaniu już jest aleja Praw Kobiet, a teraz rondo z taką nazwą może powstać w Kaliszu. – Nasze ukochane Kobietki, z okazji Dnia św. Walentego wszystkiego najlepszego!.
archiwum
A wy co byście kupili w pierwszej kolejności? –
Zagłodzony pies zdaniem właściciela jest chory i "sam z tego wyjdzie" – O sprawie poinformowało Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy Dla Zwierząt Help Animals. Z relacji wolontariuszy wynika, że interwencja miała miejsce w jednej z pod kaliskich wsi. - Zgłoszenie dotyczyło umierającego psa. Na miejscu znajdował się skrajnie zagłodzony pies, który nie był w stanie sam wyjść z budy. Był tak słaby, że nie mógł utrzymać głowy - podaje stowarzyszenie. - Drugi psiak, przy budzie, także wychudzony. Bulwersujący jest fakt, że "opiekun" przyznał, że pies jest chory, ale sam z tego wyjdzie, jak to miało już miejsce jakiś czas temu. Charlie, takie imię o nas dostał, został zabrany w stanie zagrożenia życia. Również odebraliśmy towarzyszkę jego niedoli - Tinkę - dodaje. Stowarzyszenie zabrało zwierzęta do weterynarza. Wyniki badań wskazują, że zwierzęta nie mają chorób, które powodowałyby samoistne chudnięcie. Sprawę zgłoszono policji.
 – Policjanci Posterunku Policji w Białośliwiu (pow. pilski) pod koniec stycznia otrzymali informację o kradzieży 130 sztuk balotów siana, które były składowane na okolicznych polach. Wartość strat została oszacowana przez pokrzywdzonego na blisko 8000 złotych. "Funkcjonariusze pozyskali informację na temat wyglądu specjalistycznych przyczep, które były wykorzystane do kradzieży. Mundurowi ustalili pojazd jaki brał udział w tym procederze, a ponadto dotarli do nagrań monitoringu, na których widać jak ciągnik rolniczy z charakterystycznymi przyczepami najpierw przejeżdża w kierunku miejsca kradzieży, jak i później, gdy już wraca z łupem" - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot, oficer prasowy policji w Pile.
 – W sobotę Polska wciąż mierzyła się ze skutkami ataku zimy, który w piątek przyniósł ze sobą niż Pit. Strażacy interweniowali ponad 1,3 tys. razy, usuwając skutki opadów śniegu i silnego wiatru. W Rajczy na Żywiecczyźnie ogłoszono pogotowie kryzysowe. Ekstremalna pogoda stała się przyczyną kilku wypadków, co najmniej trzy osoby nie żyją