Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

elefun

Z nami od: 1 lutego 2018 o 8:16
Ostatnio: 17 maja 2021 o 23:45
Wiek: 42
Exp: 335
Jest obserwowany przez: 5 osób
 • Demotywatorów na głównej: 50 z 132 (82 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 36400
 • Komentarzy: 5071
 • Punktów za komentarze: 19681
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

W Indiach tragedia! Zmarło na Covid: 2800 osób w ciągu doby!Tak, tragedia, ale czy to faktycznie dużo? – Prosta matematyka:Indie mają 1,4 mld ludzi - umiera 2800 osób.W Polsce jest 38 mln ludzi - maksymalnie zmarło na dobę ok. 900 osób.Z prostej proporcji wynika, że gdyby umieralność była taka sama jak Polsce, musiałoby umrzeć w Indiach w ciągu doby 33 160 osób! Indie mają obecnie umieralność 12-krotnie mniejszą niż w Polsce!
archiwum
Gdyby ktoś nie wiedział... – To hymn byłej już Jugosławii.Brzmi znajomo?
Źródło: YouTube
IDIOKRACJA (2006):- oglądane 15 lat temu - fajna komedia- oglądane 5 lat temu - już mało śmieszne i wręcz zastanawiające.- oglądane obecnie - chyba oglądam program informacyjny – Kto by pomyślał, że prześmiewcza komedia stanie się filmem proroczym....
archiwum
W Europie dziecko w tym wieku musi mieć zabawkę z opisem niebezpieczeństwa jej połknięcia.... – Chiny nie mają takiego problemu ;)
Źródło: yt
archiwum
Trwa odwieczna walka pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą.Co powiecie na pomysł, aby pracodawca wypłacał pracownikowi pełną kwotę brutto?Pracownik sam odprowadza sobie ZUS, PIT, opłaca księgową? – Jak myślicie po jakim czasie ludzie wyjdą na ulice, kiedy zobaczą ile z ich pensji zjada państwo? Pomijam fakt, że większość już pierwszego miesiąca nie odprowadzi ani złotówki, uważając to za jawny rozbój?
archiwum
Plakat z czerwonych czasów..... – Widzę, ze nadal aktualny....
Źródło: własne foto
Obecnie kurierzy to jedna z najbardziej narażonych grup zawodowych w czasie pandemii koronawirusa – Przesyłek jest więcej niż zwykle, często pracują po 12-14 godzin. Możliwość zakażenia jest dosłownie na każdym kroku.Osoby, które w obecnym czasie chcą tych ludzi rozliczać z czasu dostawy, piszą skargi, bo kurier był o 15 minut później niż wyliczył system, który przesłał maila/SMSa, powinni mieć blokadę na możliwość zamawiania czegokolwiek wysyłkowo!Kurierzy! Takiej osobie z żalami wpisujcie "odmowa przyjęcia", obrót na pięcie i paczka na magazyn!
Znajoma prowadzi mikro-kwiaciarnię.Żyje z bieżącego obrotu, dosłownie z dnia na dzień.Wieczorem ze łzami w oczach pokazywała zapasy kwiatów – Praktycznie 90% obrotu przed Wszystkimi Świętymi robi w ostatnie dni przed świętem, oraz w samego 1 listopada.W tym roku, może wszystkie naturalne kwiaty - WYRZUCIĆ.Stroiki i wiązanki przygotowywane przez ostatnie kilka m-cy, przez nią, jej męża i córkę może sobie zmagazynować w piwnicy na cały rok! Warto dodać, że inwestuje w to całe swoje oszczędności.Za kilka dni nowy miesiąc, czynsz za lokal, ZUS, księgowa, rata leasingowa... Koniec kolejnej rodzinnej firmy...
Pewien prezydent, negował wirusa, jednak słupki poparcia poleciały mu na łeb, więc zachorował, wyzdrowiał w 3 dni i wrócił w chwale jako "zwycięzca wielkiego wirusa". Poparcie w górę, oklaski naiwnego społeczeństwa machającego flagami... – Patrząc przez ostatnie dni na piosenkarki, celebrytów, oraz nawet głowy państw, myślę, że podłapali ten super sposób na podbicie notowań, oraz "zintegrowanie" się ze społeczeństwem w ich trudnym czasie...Większość zapewne się na to złapie, ponieważ większość społeczeństwa to de8ile, jednak ludzie inteligentni widzą takie zagrywki, co więcej potrafią wyciągać wnioski z takich zagrywek....
NOWE OBOSTRZENIA!Od 24 października 2020 zakaz przemieszczania się dla osób powyżej 70 roku życia... – Cóż...
archiwum
Zrobiono 15 tysięcy testów - było 1000 zakażonych na dobę.Zrobiono 45 tysięcy testów, jest 3000 zakażonych. – To tylko matematyka.
archiwum – powód
Pewien kandydat na prezydenta, publicznie neguje powagę "koronaświrusa".Jego notowania przed wyborami spadają! – - nagle ten kandydat łapie wirusa. Cóż za pech i przypadek.- okazuje się, że musi być hospitalizowany, ale odważnie występuje codziennie przed kamerami, podpisuje jakieś papierki, mimo choroby jest dla narodu! Prawie jak "KIM"- jego stan się poprawia- po 3 dniach przejeżdża samochodem pozdrawia wielki naród- przyznaje, że wirus, jest niebezpieczny i wiele się przez 3 dni nauczył. Mistrzowskie zagranie. - zupełnie przypadkiem jego izolacja kończy się na jeden dzień przed kolejną debatą! Cóż za przypadek!PROGNOZA:- "wyzdrowieje", wystąpi publicznie i z gestem zwycięstwa oznajmi jak to wielki przywódca pokonał wielkiego wroga w postaci złego wirusa!- notowania poszybują w górę.- dumny naród będzie klaskał i machał flagami...CZY LUDZIE SĄ FAKTYCZNIE TAK NAIWNI???
Ktoś chyba zapomniał, że jest w telewizji i powiedział prawdę – Pięć minut, które warto poświęcić, aby zobaczyć. (Dla niezorientowanych, 2 biliony to 2000 miliardów dolarów)P.S. Może w tej sytuacji nasza Służba Zdrowia, wróci do normalnej pracy, ponieważ ludzie umierają nieleczeni, na zwykłe choroby!
Źródło: YouTube
archiwum
Dziecko ma do szkoły na muzykę przynieść "dzwonki 27 tonowe".Fajnie, właśnie ten produkt jest teraz w PROMOCJI, jest na głównej stronie Allegro w dziale OKAZJE !!!Przeceniony ze 120zł !!! na jedyne 56,99zł Wow! Tylko kupować! – ... ale sprawdzę....Ten produkt NIGDZIE nie kosztuje 120zł. Cena PROMOCYJNA 56,99zł jest NAJWYŻSZA jaką udało mi się znaleźć!Ten sam produkt można bez problemu kupić w przedziale 40-45złRozumiem, że są "janusze biznesu", ale dlaczego tak duży portal promuje to na pierwszej stronie serwisu?Już kilkanaście osób się nacięło na OKAZJĘ!!!
archiwum
Dzisiejsze mapy burzowe dla Polski... – ... i znowu tęczowo nad Warszawą ;)
Źródło: Mapy burzowe, burze-dziś
Dobrze, że nie kupiłem u innego sprzedawcy, BEZ RABATU, BEZ PROMOCJI za... 119 zł – Sprawdziłem wszystkie oferty tego produktu na tym portalu, oraz w sieci.Oferta z PROMOCJĄ z działu OKAZJE, jest NAJDROŻSZA!Normalne cena tego produktu to 119-129 zł NIGDZIE ten produkt nie kosztuje 450 zł. Gdzie jest UOKiK?Rozumiem wolny rynek, ale taka akcja ze strony tego portalu, to już robienie z ludzi idiotów!Przejrzałem kilka ofert z działu OKAZJE.Praktycznie każdy z tych produktów można znaleźć taniej i to na tym samym portalu! To już jest szczyt!
Źródło: zrzut ekranu, portal aukcyjny
archiwum
"Wypłaszczanie" liczby zachorowań. – "Latem wirusy grypy i ten koronawirus też są słabsze. Dużo słabsze....."
archiwum – powód
Pakiet darmowych przesyłek na Allegro - 3,50 zł za miesiąc. Bez limitu ilości. – "Lepiej zapłacim 8,99zł za każdom jednom przesyłkie, ale za to będzie można obniżyć sprzedającemu ocene w dół za zbyt drogą dostawę"
archiwum
Znowu NIE WYBIERAMY prezydenta. – - Kolejny raz wybieramy PARTIĘ, a każda z nich wystawiła swojego pionka, którym będzie później grać.- Każda z Partii jest wspierana przez Europę, lub USA.- Wybieramy, czy będziemy proeuropejscy, czy proamerykańscy, dlatego media zachodnie włączyły się do kampanii po jednej stronie i o dziwo PREZYDENT USA(!) wstawił się czynnie za druga opcją, ponieważ dla nich to gwarancja trzymania łapki na Europie. - Wybieramy, czy będziemy nadal walczyć z Rosją, czy robić z nią interesy- Wybieramy, czy nadal będziemy blokować uchodźców, czy ich przyjmiemy - Wybieramy, czy jako kraj, będziemy jeszcze bardziej konserwatywni, czy bardziej lewicowi w poglądach.- Po części decyzja Polaków odbije się na polityce i sytuacji regionu i świata. Nie bez powodu Unia i USA biorą czynny udział w naszych wyborach.Nie wybierajmy człowieka, wybierajmy to co dobre dla naszego kraju i regonu.
archiwum
Wszystkie media - jeden temat - wyboryNawet tutaj, 90% demotywatorów, temat - wybory w tym większość wpisów od trolli opłacanych przez sztaby wyborcze, to samo na FB, społeczństwo skłócone, ludzie skaczą sobie do gardeł w imię polityków! – ... prawda jednak jest taka, że normalny człowiek ma wybór jak pomiędzy dżumą, a cholerą.Albo wybierze przedstawiciela jednej opcji, która obieca socjal dla jednych za pieniądze drugich, aby tylko utrzymać się u władzy bez konkurencji, ale jednak ma jakiś program i go realizuje - faktycznie cokolwiek z podatków wraca do ludzi, ale jednocześnie ma się ich dosyć widząc za jakich mają nas idiotów, puszczając propagandę najniższych lotów w TVP! albo mamy przedstawiciela drugiej opcji, którego jedynym programem jest robienie pod górkę tym pierwszym, i to jest jedyny jego program. Najgorsze, że jedni i drudzy mają nas gdzieś, a liczą się tylko stołki i koryto...Poleciało po dumie każdej ze stron, wiec trolle - śmiało do minusowania!LUDZIE POTRZEBUJĄ NORMALNOŚCI I ZJEDNOCZONEJ WŁADZY KTÓREJ ZALEŻY NA POLSCE. Nic więcej!