Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

elefun

3 / 3
elefun

[demot] Król Belgii, Leopold kazał wytłuc ponad 10 mln mieszkańców Konga, a to tylko jeden kraj Afryki dotknięty kolonializmem. Może zaczniemy to liczyć ?

2 / 2
elefun

[demot] ... i najgorszym jest to, że ten pierwszy krzykacz często dochodzi najwyżej w życiu, ponieważ nie myśli tylko krzykiem idzie do przodu.

4 / 4
elefun

[demot] Tak właśnie działają szkoły i nauczyciele, szczególnie w przedmiotach, gdzie jest miejsce na indywidualną interpretację nauczyciela. Mam w pracy dużo styczności z nauczycielami i szkołami i powiem Wam, że duża część nauczycieli (nie wszyscy) nie ma zielonego pojęcia o życiu. Wykładają się na prostych aspektach życia codziennego, a później - "oj, nie wiedziałam, hi, hi hi." "O jejku, nie doczytałam, ha, ha, ha..." Jednak, niech tylko dzieciak czegoś nie wie z "jej przedmiotu" to gromy jasne lecą i niebo się otwiera, bo przecież "jak on mógł tego nie widzieć !!!"

4 / 4
elefun

[demot] Moim skromny zdaniem, przy takim zachowaniu, powinien od razu dostać "kulkę".

4 / 4
elefun

[demot] To co zrobili z Kurdami to największy wstyd ostatniej dekady ! To Kurdowie, w tym ich kobiety (!) walczyli najwytrwalej z ISIS ! Teraz kiedy nie są już potrzebni to dostaną od większej Turcji, a my wszyscy na to patrzymy ! W Niemczech protestują już setki tysięcy ludzi ! Może pokażmy też w Polsce, że jesteśmy za Kurdami ?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 października 2019 o 16:29

1 / 3
elefun

[demot] To już działa, tylko teraz będzie "oficjalnie". Wszystkie samochody na autostradach w Polsce i w Niemczech już są tym objęte.

-1 / 1
elefun

[demot] Niczego nie pobiłeś :) Inpost ma jakiś błąd w systemie i wszystkie paczki mają podany tak długi czas odbioru. Wydaje mi się, że jest to czas od włożenia paczki do maszyny do jej odbioru przez Ciebie.

3 / 3
elefun

[demot] Rozumiem, że z takim podejściem, oczekujesz szacunku pracodawcy, oraz wysokiego wynagrodzenia ? Teraz pomyśl (jeśli potrafisz), że jesteś pracodawcą.....

0 / 0
elefun

[demot] @olmajti a wyhamuje w dużej mierze dlatego, że obecnie pracownik dyktuje warunki i rosną koszty pracy.

14 / 16
elefun

[demot] @Skalos Mam tak samo. Rozumiem tylko kilka, ale autor jest z tego kraju, który i tak mało kto rozumie ;)

0 / 0
elefun

[demot] @piotrs25 Nie tylko świnia i cham, ale do tego totalny analfabeta. Mam nadzieję, że konto mu za to wiśnie.

-1 / 11
elefun

[demot] Nadchodzi większy kryzys i za 2-3 lata znowu pracownik będzie błagać o etat.

14 / 14
elefun

[demot] Po czym wielbłąd zdechnie, ponieważ nie jest gotowy do życia na wolności, albo miejscowi przerobią go na kiełbasę :)

11 / 11
elefun

[demot] Spłacił taką kwotę, że właściciele banków opuścili Egipt i kupili sobie swoje państwo :)))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10114 115 następna »