Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

elefun

-1 / 7
elefun

[demot] Jak można zajść w "niechcianą" ciążę. Oznacza to tylko, że ktoś jest skończonym idiotą/ką i nie wie skąd biorą się dzieci.

-1 / 3
elefun

[demot] Mądra kobieta. Przepraszam, nie przepadam za Pani rolą w "Rodzince PL", ale jako osobę - cenię. Proszę jednak zwrócić uwagę, że inaczej widzi to Pani, mając jakieś tam pieniądze na koncie, niz ktoś kto pracuje za najniższą, a narodzenie takiego dziecka, oznacza opiekę 24h/dobę. Pozdrawiam

1 / 5
elefun

[demot] "słÓżbę" powiadacie..... Wiem, że nauczanie zdalnie, szkolnictwo niewydolne, ale może chociaż słownik włącz przy pisaniu....

0 / 2
elefun

[demot] @Piter093 "MIASTO" nie ma własnych pieniędzy, jeśli właścicielem jest "miasto". to jest to TWOJA własność z Twoich podatków. Miasto w takiej sytuacji powinno być zobligowane domagać się zadośćuczynienia za straty.

6 / 8
elefun

[demot] Złapać, osądzić, tramwaj odmalować 10-12 tys zł, obciążyć kosztami, lub nadać prace społecznie przy sprzątani tramwajów z wymiocin, przez 12 m-cy

3 / 7
elefun

[demot] Bidem ma nas w pompce. Niestety obecnie jesteśmy skłóceni ze wszystkimi, oparliśmy politykę tylko na Trumpie. Jeśli Trump przegra to chroń nas Panie.....

1 / 1
elefun

[demot] @Banasik Miejskie Przedsiębiorstwo Oczywszczania. Widziałem, że zabierają też z ulic przejechany koty, czy padnięte psy, więc nie powinno to stanowić dla nich problemu.

1 / 1
elefun

[demot] @johnyrabarbarowiec Mogę się zgodzić. Mam jednak nadzieję, że Trump wygra, pomimo akcji BLM drugiej strony.

0 / 0
elefun

[demot] @johnyrabarbarowiec Ja nie mówię, że jestem przeciw niemu. Jeśli wygra Biden to mamy wojnę z Rosją.

0 / 2
elefun

[demot] @pajda3 Tak, zgadza się, jednak w okolicach lutego powiedział coś takiego.

2 / 4
elefun

[demot] @mieteknapletek Dokładnie. Powiedział też (on, lub ktoś z jego otoczenia), że wirus jest sztucznym tworem powstałym w laboratorium.

3 / 9
elefun

[demot] Lodówka połączona z kuchenką. Najbardziej idiotyczne połączenie pod względem energetycznym.

21 / 23
elefun

[demot] W takiej sytuacji, właściciel sklepu powinien mieć broń i bez pardonu powinien jej użyć.

8 / 8
elefun

[demot] Dlaczego młodsze zostają w szkołach? Ponieważ nie ma kasy na wychowawcze dla rodziców!

0 / 0
elefun

[demot] Możemy spać spokojnie, wręcz może to być wieczne odpoczywanie ;)

0 / 4
elefun

[demot] @perskieoko W pełni popieram, ponieważ to co dzieje się obecnie, na siłę pchane równouprawnienie, tolerancja dewiacji i promowanie kretynów, to największe zidiocenie w historii świata.

-2 / 2
elefun

[demot] Gdyba auto nie wytraciło prędkości, lub "dachowało", to dziecko ma złamany kręgosłup. Tatuś - DEBIL. Tyle w temacie.

3 / 3
elefun

[demot] @profix3 Krzysztof Bartnicki :) Warto także zauważyć, że ton wypowiedzi, sposób przepychania propagandy jest obecnie prawie taki sam jak wtedy :)

4 / 4
elefun

[demot] @profix3 Nazwiska teraz nie rzucę, ale taki szczupły facet, zawsze w garniturze z krawatem i w miarę bujna czarna fryzura. EDIT: MAM TO :) https://youtu.be/DGALppOlKnQ?t=737

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 października 2020 o 22:34

2 / 2
elefun

[demot] @profix3 Udało Ci się wyprzedzić moją wypowiedź. Słysząc ten tekst, od razu widziałem w myślach Dziennik Telewizyjny, tak z lat 83-85 z tych szczupłym prowadzącym z czarnymi włosami. Nawet głos podobny :)))

2 / 2
elefun

[demot] Kolejny "CEL:EBRYTA", który chce poprawić swoje notowania dzięki "koronce". Sorki, nie wierzę!!! Za 3 dni będzie mega wiadomość, bo cudownie ozdrowiała!!! Tak samo jak z Trumpem i innymi "popularnymi" ludźmi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10181 182 następna »