Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

elefun

Z nami od: 1 lutego 2018 o 8:16
Ostatnio: 27 października 2020 o 16:53
Wiek: 41
Exp: 299
Jest obserwowany przez: 5 osób
 • Demotywatorów na głównej: 46 z 126 (79 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 33790
 • Komentarzy: 4576
 • Punktów za komentarze: 17274
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Pewien prezydent, negował wirusa, jednak słupki poparcia poleciały mu na łeb, więc zachorował, wyzdrowiał w 3 dni i wrócił w chwale jako "zwycięzca wielkiego wirusa". Poparcie w górę, oklaski naiwnego społeczeństwa machającego flagami...

Pewien prezydent, negował wirusa, jednak słupki poparcia poleciały mu na łeb, więc zachorował, wyzdrowiał w 3 dni i wrócił w chwale jako "zwycięzca wielkiego wirusa". Poparcie w górę, oklaski naiwnego społeczeństwa machającego flagami... – Patrząc przez ostatnie dni na piosenkarki, celebrytów, oraz nawet głowy państw, myślę, że podłapali ten super sposób na podbicie notowań, oraz "zintegrowanie" się ze społeczeństwem w ich trudnym czasie...Większość zapewne się na to złapie, ponieważ większość społeczeństwa to de8ile, jednak ludzie inteligentni widzą takie zagrywki, co więcej potrafią wyciągać wnioski z takich zagrywek....
poczekalnia

Jeśli jedna z najbardziej chronionych osób w kraju, zawsze nosi maseczki, ma dostęp do najlepszej opieki, ochrony i izolacji, jednak łapie wirusa....

Jeśli jedna z najbardziej chronionych osób w kraju, zawsze nosi maseczki, ma dostęp do najlepszej opieki, ochrony i izolacji, jednak łapie wirusa.... – ... to nasze dystanse, przygłup-ice i ochrona maseczkami "niemedycznymi" ze znanego portalu, lub zrobionymi z kawałka starego swetra i tak nic nie pomogą.

NOWE OBOSTRZENIA! Od 24 października 2020 zakaz przemieszczania się dla osób powyżej 70 roku życia...

NOWE OBOSTRZENIA!Od 24 października 2020 zakaz przemieszczania się dla osób powyżej 70 roku życia... – Cóż...
archiwum

Niby proste pytanie. Jak nosić maseczkę?

Niby proste pytanie.Jak nosić maseczkę? – Białe na zewnątrz, czy niebieskie na zewnątrz?
archiwum

Zrobiono 15 tysięcy testów - było 1000 zakażonych na dobę. Zrobiono 45 tysięcy testów, jest 3000 zakażonych.

Zrobiono 15 tysięcy testów - było 1000 zakażonych na dobę.Zrobiono 45 tysięcy testów, jest 3000 zakażonych. – To tylko matematyka.
archiwum – powód

Pewien kandydat na prezydenta, publicznie neguje powagę "koronaświrusa". Jego notowania przed wyborami spadają!

Pewien kandydat na prezydenta, publicznie neguje powagę "koronaświrusa".Jego notowania przed wyborami spadają! – - nagle ten kandydat łapie wirusa. Cóż za pech i przypadek.- okazuje się, że musi być hospitalizowany, ale odważnie występuje codziennie przed kamerami, podpisuje jakieś papierki, mimo choroby jest dla narodu! Prawie jak "KIM"- jego stan się poprawia- po 3 dniach przejeżdża samochodem pozdrawia wielki naród- przyznaje, że wirus, jest niebezpieczny i wiele się przez 3 dni nauczył. Mistrzowskie zagranie. - zupełnie przypadkiem jego izolacja kończy się na jeden dzień przed kolejną debatą! Cóż za przypadek!PROGNOZA:- "wyzdrowieje", wystąpi publicznie i z gestem zwycięstwa oznajmi jak to wielki przywódca pokonał wielkiego wroga w postaci złego wirusa!- notowania poszybują w górę.- dumny naród będzie klaskał i machał flagami...CZY LUDZIE SĄ FAKTYCZNIE TAK NAIWNI???

Ktoś chyba zapomniał, że jest w telewizji i powiedział prawdę

Ktoś chyba zapomniał, że jest w telewizji i powiedział prawdę – Pięć minut, które warto poświęcić, aby zobaczyć. (Dla niezorientowanych, 2 biliony to 2000 miliardów dolarów)P.S. Może w tej sytuacji nasza Służba Zdrowia, wróci do normalnej pracy, ponieważ ludzie umierają nieleczeni, na zwykłe choroby!
Źródło: YouTube
archiwum

Dziecko ma do szkoły na muzykę przynieść "dzwonki 27 tonowe". Fajnie, właśnie ten produkt jest teraz w PROMOCJI, jest na głównej stronie Allegro w dziale OKAZJE !!! Przeceniony ze 120zł !!! na jedyne 56,99zł Wow! Tylko kupować!

Dziecko ma do szkoły na muzykę przynieść "dzwonki 27 tonowe".Fajnie, właśnie ten produkt jest teraz w PROMOCJI, jest na głównej stronie Allegro w dziale OKAZJE !!!Przeceniony ze 120zł !!! na jedyne 56,99zł Wow! Tylko kupować! – ... ale sprawdzę....Ten produkt NIGDZIE nie kosztuje 120zł. Cena PROMOCYJNA 56,99zł jest NAJWYŻSZA jaką udało mi się znaleźć!Ten sam produkt można bez problemu kupić w przedziale 40-45złRozumiem, że są "janusze biznesu", ale dlaczego tak duży portal promuje to na pierwszej stronie serwisu?Już kilkanaście osób się nacięło na OKAZJĘ!!!
archiwum

Dzisiejsze mapy burzowe dla Polski...

Dzisiejsze mapy burzowe dla Polski... – ... i znowu tęczowo nad Warszawą ;)
Źródło: Mapy burzowe, burze-dziś

MEGA PROMOCJA na znanym portalu w dziale OKAZJE! Produkt w promocji za 169 zł, przeceniony z 450 zł! Dobrze, że nie kupiłem u innego sprzedawcy, BEZ RABATU, BEZ PROMOCJI za... 119 zł

Dobrze, że nie kupiłem u innego sprzedawcy, BEZ RABATU, BEZ PROMOCJI za... 119 zł – Sprawdziłem wszystkie oferty tego produktu na tym portalu, oraz w sieci.Oferta z PROMOCJĄ z działu OKAZJE, jest NAJDROŻSZA!Normalne cena tego produktu to 119-129 zł NIGDZIE ten produkt nie kosztuje 450 zł. Gdzie jest UOKiK?Rozumiem wolny rynek, ale taka akcja ze strony tego portalu, to już robienie z ludzi idiotów!Przejrzałem kilka ofert z działu OKAZJE.Praktycznie każdy z tych produktów można znaleźć taniej i to na tym samym portalu! To już jest szczyt!
Źródło: zrzut ekranu, portal aukcyjny
archiwum

"Wypłaszczanie" liczby zachorowań.

"Wypłaszczanie" liczby zachorowań. – "Latem wirusy grypy i ten koronawirus też są słabsze. Dużo słabsze....."
archiwum – powód

Pakiet darmowych przesyłek na Allegro - 3,50 zł za miesiąc. Bez limitu ilości.

Pakiet darmowych przesyłek na Allegro - 3,50 zł za miesiąc. Bez limitu ilości. – "Lepiej zapłacim 8,99zł za każdom jednom przesyłkie, ale za to będzie można obniżyć sprzedającemu ocene w dół za zbyt drogą dostawę"
archiwum

Znowu NIE WYBIERAMY prezydenta.

Znowu NIE WYBIERAMY prezydenta. – - Kolejny raz wybieramy PARTIĘ, a każda z nich wystawiła swojego pionka, którym będzie później grać.- Każda z Partii jest wspierana przez Europę, lub USA.- Wybieramy, czy będziemy proeuropejscy, czy proamerykańscy, dlatego media zachodnie włączyły się do kampanii po jednej stronie i o dziwo PREZYDENT USA(!) wstawił się czynnie za druga opcją, ponieważ dla nich to gwarancja trzymania łapki na Europie. - Wybieramy, czy będziemy nadal walczyć z Rosją, czy robić z nią interesy- Wybieramy, czy nadal będziemy blokować uchodźców, czy ich przyjmiemy - Wybieramy, czy jako kraj, będziemy jeszcze bardziej konserwatywni, czy bardziej lewicowi w poglądach.- Po części decyzja Polaków odbije się na polityce i sytuacji regionu i świata. Nie bez powodu Unia i USA biorą czynny udział w naszych wyborach.Nie wybierajmy człowieka, wybierajmy to co dobre dla naszego kraju i regonu.
archiwum

Wszystkie media - jeden temat - wybory Nawet tutaj, 90% demotywatorów, temat - wybory w tym większość wpisów od trolli opłacanych przez sztaby wyborcze, to samo na FB, społeczństwo skłócone, ludzie skaczą sobie do gardeł w imię polityków!

Wszystkie media - jeden temat - wyboryNawet tutaj, 90% demotywatorów, temat - wybory w tym większość wpisów od trolli opłacanych przez sztaby wyborcze, to samo na FB, społeczństwo skłócone, ludzie skaczą sobie do gardeł w imię polityków! – ... prawda jednak jest taka, że normalny człowiek ma wybór jak pomiędzy dżumą, a cholerą.Albo wybierze przedstawiciela jednej opcji, która obieca socjal dla jednych za pieniądze drugich, aby tylko utrzymać się u władzy bez konkurencji, ale jednak ma jakiś program i go realizuje - faktycznie cokolwiek z podatków wraca do ludzi, ale jednocześnie ma się ich dosyć widząc za jakich mają nas idiotów, puszczając propagandę najniższych lotów w TVP! albo mamy przedstawiciela drugiej opcji, którego jedynym programem jest robienie pod górkę tym pierwszym, i to jest jedyny jego program. Najgorsze, że jedni i drudzy mają nas gdzieś, a liczą się tylko stołki i koryto...Poleciało po dumie każdej ze stron, wiec trolle - śmiało do minusowania!LUDZIE POTRZEBUJĄ NORMALNOŚCI I ZJEDNOCZONEJ WŁADZY KTÓREJ ZALEŻY NA POLSCE. Nic więcej!
archiwum

Jeden z niewielu, który obiektywnie posumował obecną sytuację na świecie.

Jeden z niewielu, który obiektywnie posumował obecną sytuację na świecie. –
archiwum

Od 3 miesięcy, KAŻDY ma opcję dostawy na Allegro ZA DARMO! Tak, opcja Smart jest ZA DARMO. Ludzie dostali maile, jest to na głównej stronie portalu - jest wszędzie!

Od 3 miesięcy, KAŻDY ma opcję dostawy na Allegro ZA DARMO! Tak, opcja Smart jest ZA DARMO.Ludzie dostali maile, jest to na głównej stronie portalu - jest wszędzie! – Co robi typowy klient? Kupuje produkt za np. 50 złNie wybiera darmowej dostawy. PŁACI ZA PRZESYŁKĘ!Sprzedający płaci od tego dodatkową prowizję!Na koniec taki kupujący wystawia OPINIĘ i zaniża ocenę dla sprzedawcy za koszt dostawy. bo musiał zapłacić za przesyłkęBrak słów, szczególnie, że tacy ludzie za kilka dni pójdą do wyborów i będą decydować nie tylko o wysyłce za 9 zł, ale o losach kraju....
Źródło: allegro

Brak wiedzy, powoduje strach i panikę

Brak wiedzy, powodujestrach i panikę –
Źródło: własne
archiwum

Dobre, realne podsumowanie sytuacji w USA.

Dobre, realne podsumowanie sytuacji w USA. –
archiwum

Duża podwyżka prowizji na znanym portalu.

Duża podwyżka prowizji na znanym portalu. – Znany portal aukcyjny, od 1 czerwca zmienia sposób naliczania prowizji od sprzedaży. Szczególnie ucierpią produkty najtańsze! W pewnych przypadkach PROWIZJA OD TANICH PRODUKTÓW MOŻE BYĆ WYŻSZA NIŻ WARTOŚĆ SAMEGO PRODUKTU!Jeśli zauważysz w najbliższych dniach podwyżki tanich produktów nawet od 100%, to zanim zaczniesz bluzgać na "januszów biznesu", dowiedz się, z czego wynika taka sytuacja.
archiwum

"Walka" o równość w USA...

"Walka" o równość w USA... – Ważne, że "wyzwolisz" sklepy od najnowszych Nike`ów