Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

J_R

-1 / 1
J_R

[demot] @Azheal Gdyby chcieli związków partnerskich, to by nie było mowy o ślubach. Związek partnerski to nie ślub. Nigdzie przed zawarciem związku małżeńskiego nie pada pytanie o preferencje seksualne i udzielenie ślubu nie jest uzależnione od preferencji seksualnych. Dlatego nie jest to dyskryminacja. Małżeństwo daje przywileje, bo ma z założenia promować i ułatwiać rozmnażanie. I moim zdaniem większość przywilejów małżeńskich powinno być uzależnione od posiadania potomstwa, gdyż dzisiaj ludzie potrafią brać ślub tylko w celu uzyskania korzyści majątkowych i nie zamierzają się rozmnażać. @LeClerc2 Małżeństwo w swojej konstrukcji nie ma opcji jednopłciowej. Osoby homoseksualne mogą brać ślub. A że nie ma to dla nich sensu, to jest to osobną kwestią. Osoby heteroseksualne też nie mogą brać ślubu z osobą tej samej płci, a przecież na pewno w dzisiejszych czasach MGTOW znalazło by się paru facetów, którzy uznaliby, że przecież lepiej im żyć ze sobą w dużym domu i korzystać z przywilejów małżeńskich i jednocześnie mieć dziewczyny na boku.

0 / 0
J_R

[demot] To pewnie facet ze szpadlem zrobi na tobie większe wrażenie, niż koparka.

1 / 3
J_R

[demot] @Azheal Równość wobec prawa nie oznacza specjalnego prawa dla wybranych grup, tylko możliwość skorzystania z istniejącego prawa niezależnie od własnych specyficznych przekonań czy też preferencji. I osoby homoseksualne też mogą brać ślub, tylko że z osobami płci przeciwnej, tak samo, jak osoby heteroseksualne. Nie ma w tym ani dyskryminacji, ani prześladowania. Po prostu dla osób homoseksualnych takie rozwiązanie nie ma sensu. To, że osoby homoseksualne chciałyby brać ślub z osobami tej samej płci, o ile jest zrozumiałe, o tyle jest domaganiem się specjalnego traktowania na podstawie ich preferencji seksualnych. Nie widzę w tym nic zdrożnego, ale uważam, że obraźliwym jest uważanie, że to jakaś niesprawiedliwość, czy dyskryminacja albo prześladowanie (świadczy to o wyjątkowym zdewaluowaniu znaczenia tych słów). Osoby homoseksualne powinny prosić o ustanowienie stosownej dla nich prawnej formy usankcjonowania związku z zapewnieniem pewnej części praw przyznawanych małżeństwom.

-1 / 1
J_R

[demot] @Skarpetoperz Ale w jaki sposób jest to prześladowaniem? @Azheal W jaki sposób jest to dyskryminujące?

1 / 1
J_R

[demot] A może myjka ciśnieniowa przed kołami, albo sypacz piasku? Jest problem, jest rozwiązanie.

1 / 7
J_R

[demot] Dlaczego uważasz brak opcji ślubu z osobą tej samej płci za prześladowanie?

5 / 7
J_R

[demot] @Fragglesik Jakby nie szedł na układ, to by nikt o nim nie słyszał.

0 / 0
J_R

[demot] @Deffrau Bo więcej ludzi ma auta niż rowery. To i większe prawdopodobieństwo trafienia. Ale biorąc pod uwagę, jak rzadko ludzie jeżdżą na rowerach, to jednak pogłowie dzbanów częściej sięga chyba po ten środek lokomocji niż po auto. Latem praktycznie nie ma dla mnie wyjazdu, by jakiegoś rowerzystę na bakier z przepisami nie dostrzec.

1 / 1
J_R

[demot] @bartoszewiczkrzysztof Jak trafia go auto, to wygląda dużo bardziej widowiskowo. Często rowerzysta taki robi takie ewolucje powietrzne, że jakby to był skok do wody, to by dostał za choreografię solidne 10/10.

1 / 1
J_R

[demot] @Hazik Jak rozpoznasz panikarza, jeśli większość bodźców wywołujących panikę nie występuje w trakcie ćwiczeń? Oryginalnie poborowy w Polsce miał za sobą dwuletni okres szkolenia i był przysposobiony do konkretnego rodzaju wojsk.

2 / 2
J_R

[demot] Idioci, internet bez nich byłby takim nudnym i poważnym miejsce. Dziękuję.

-2 / 4
J_R

[demot] @agronomista Masz na myśli kraje toczące wojny z wyboru, jak na przykład USA czy ZSRR. Do Polski to się ma jak? Do przydatności wojska poborowego jak?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 września 2020 o 15:06

0 / 2
J_R

[demot] @fak_dak Są tacy, co lubią żyć w tym koszmarze. @Hazik Co ma skłonność do panikowania (tą trudno przewidzieć) do przydatności wojska poborowego?

0 / 2
J_R

[demot] @tenqoba Z tego co widzę, to jest kłótnia między dwoma obozami ultrasów i wnerwianie zwykłych ludzi. Dyskusja odbywa się w innej atmosferze.

-1 / 11
J_R

[demot] @tenqoba A jaki to były temat tej dyskusji? Bo jak dla mnie i temat aborcji został załatwiony. A i osoby LGBT mają równe prawo z resztą.

12 / 12
J_R

[demot] Bo komandosi testowali to na prawidłowo zmontowanym płocie. Ten jak widać po różnicy wysokości nie jest prawidłowo zmontowany z kolejnym przęsłem i powstaje właśnie miejsce, gdzie da się go z łatwością sforsować. Ale z tego co widzę, to był on projektowany tylko przeciwko ludziom bez liny i haka. Amatorka i w wykonaniu i w projektowaniu.

1 / 3
J_R

[demot] @vlkplzn Tylko że wynikiem operacji nie jest fałszywy pieniądz lub dokument, a pierścionek. Poza tym, jesteśmy w Polsce. A nie w UK. Nie ma prawa, które by zabraniało przerabiania monet na rękodzieło.

2 / 4
J_R

[demot] @vlkplzn Żaden z artykułów nie odnosi się do niszczenia pieniędzy i nie ma na to paragrafu.

7 / 7
J_R

[demot] @Arekkera13 Nie widzisz tego niechlujnego wykończenie tego szkiełka? Poza tym, polerka mosiądzu też zostawia wiele do życzenia. Generalnie nie wiem, jak można pomylić mosiądz ze złotem, chyba, że w życiu się złota nie widziało.

6 / 10
J_R

[demot] @Agato7 Co tu tolerancja ma do gadania? Jeszcze strefę wolną od LGBT idzie zrozumieć, ale zakaz 5G i demontaż wi-fi w szkołach bo promieniowanie? Dobrze że jeszcze nikt im powiedział o promieniowaniu tła.

6 / 6
J_R

[demot] Jak uroda nie podziała, to kuflem poprawi. Poza tym, fotka tak się nadaje do oceny jej urody, jak haczka do przeorania hektara ziemi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10202 203 następna »