Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

J_R

3 / 11
J_R

[demot] Nie chce mi się słuchać jednego i drugiego wywodu, ale prawdę mówiąc, domaganie się zniszczenia komuś przyszłości za nienawiść do jakiejś grupy ludzi jest tak samo chore, jak nienawiść do ludzi tylko z tytułu przynależności narodowej i tak samo być kierowane do psychiatry. Fobie są chorobami i powinny być leczone.

6 / 12
J_R

[demot] @yabol428 Niestety, ale twoje zachowanie i wyrażane opinie rzutują na instytucje i firmy, z którymi jesteś związany.

0 / 4
J_R

[demot] Pytanie, czy tymi protestami coś da się wskórać? Moim zdaniem nie. Władza może dla świętego spokoju wycofa się z jednego pomysłu, ale wprowadzi inny. Zarówno na zachodzie, jak i u nas, społeczeństwa są niezdolne do usuwania zdegenerowanych elit.

3 / 3
J_R

[demot] @killerxcartoon Jeden z 15-latków mówił dziennikarzom, że tymi nożyczkami docinali jakiś filtr do e-papierosa. Tak więc miał je przy sobie celowo (nie do walki). Sytuacja mogła wyglądać jak klasyka gatunku, np, chłopak ucieka (miał przy sobie dragi i obawiał się zatrzymania za wcześniejsze pobicie niesolidnego zleceniodawcy (wuj ofiary taką tezę stawiał)), policjant okazuje się być szybszy, chłopak w desperacji i panice wpada na wyjątkowo głupi pomysł postraszenia nożyczkami, policjant już jest za blisko, widzi długie metalowe coś w ręku zatrzymującego i jednocześnie obracającego się uciekiniera, szybka kalkulacja i strzał. A potem się okazuje, że chłopak miał nożyczki, którymi nawet ciężko dźgać.

4 / 4
J_R

[demot] Mają zapewne na myśli introspekcje i analizę własnych działań oraz następnie samodoskonalenie. Coś czego ludzie głupi nigdy nie robią. Taka samoanaliza z użyciem wyobraźni jest cechą osobników inteligentnych i zdolnych do korekcji własnych zachowań bez czynników zewnętrznych (np pistolet w ustach). Przygłup uważa, że jest już doskonały i nic nie musi zmieniać. Wcześniej, czy później skończy się to dla niego zderzeniem z rzeczywistością, ale i tak nie wyciągnie z tego wniosków (o ile przeżył to zderzenie, patrz pistolet w ustach).

3 / 3
J_R

[demot] "Solar thermal" czyli elektrownie cieplne działające na powyższej zasadzie są znane od dziesięcioleci. Nie wiem, co tam unikatowego, ale wątpię, by to było jakoś specjalnie bardziej wydajne, niż konstrukcje z lat 90.

9 / 9
J_R

[demot] @killerxcartoon @mala1989 Nie wiem czy wiecie, ale takimi nożyczkami można narobić szkód praktycznie jak nożem (kwestia siły atakującego, młody mężczyzna ma jej zazwyczaj dosyć), a jeżeli chłopak wpadł na genialny pomysł, by z tymi nożyczkami się obrócić jak policjant był blisko, to policjant mógł nie mieć czasu na dokładne rozważanie sytuacji (a policjant też ma prawo obawiać się o swoje życie, szczególnie, że bez powodu taki młody człowiek nie ucieka). Nie ma nagrania, to będzie chocholi taniec wokół inaczej całkiem prostej sprawy. Brak też jest świadków bezpośredniego zdarzenia, przynajmniej ja nie słyszałem.

2 / 2
J_R

[demot] @Xar Nie wiem, co chcesz osiągnąć przez ośmieszanie sadystów, ośmieszaniem co najwyżej możesz ich zdenerwować i sprawić, że jeszcze bardziej będą się znęcać nad następną ofiarą.

0 / 0
J_R

[demot] @Raf_Raf Nie będzie to rodziło nowych nałogów. W nałogi wpadają osoby, które w nie uciekają od parszywej (wedle ich postrzegania) rzeczywistości. Tak samo jest z alkoholem. Ludzie, którzy mają coś lepszego do zrobienia ze sobą (wedle ich systemu wartości) nie piją nałogowo.

2 / 2
J_R

[demot] @Fahrmass Chyba na głowę upadłeś. Lekarz po to zleca przeprowadzenie diagnostyki by się upewnić lub wykluczyć domysły. Nawet najwybitniejszy kardiolog na podstawie osłuchania pacjenta i wysłuchania jego opisu problemów zdrowotnych nie będzie w stanie postawić 100% pewnej diagnozy.

0 / 2
J_R

[demot] @Raf_Raf Skoro woli uciekać, to chyba jego sprawa? Jeszcze na tym zarobić można. Teraz efekt zakazu jest taki, że ludzie i tak uciekają w narkotyki, a dostarczają je przestępcy.

4 / 6
J_R

[demot] Jakbyście czytali taką plugawą gazetę Urbana, "NIE", to byście o tym wiedzieli od, hmm, nastu lat? Teraz się ekscytujecie.

-3 / 15
J_R

[demot] Tak, na imprezie poruszasz ważny temat, normalnie ludzie się zebrali bawić a ty o jakimś ważnym, smutnym, przybijającym problemie... Kto tu jest tak naprawdę debilem? A nie ważne, następnym razem po prostu nie dostaniesz zaproszenia.

4 / 4
J_R

[demot] Obawiam się, że to raczej do niej może wrócić karma za tą wypowiedź. Jeśli ktoś w to wierzy. Bo z tym wracaniem karmy jest jak z horoskopem, jak ktoś chce, to wszystko dopasuje.

6 / 8
J_R

[demot] @daan99 Nic nie widać, w szoku umysł ludzki nie działa poprawnie.

13 / 15
J_R

[demot] @cyaegha Co robi? W szoku robi się dziwne rzeczy. @daan99 Niech zgadnę, nigdy nie byłeś w szoku? Wtedy robi się naprawdę dziwne rzeczy.

1 / 3
J_R

[demot] @nand82 Nie, "rozmawiaj z drugą stroną językiem, który ona rozumie".

2 / 4
J_R

[demot] @nand82 Nie wiem po co w ogóle z takim człowiekiem jak ten na zdjęciu dyskutować. Po pierwszym zignorowaniu zwróconej uwagi na niestosowność jego zachowania tylko kij pomoże. Tak się zawsze z chamstwem należy obchodzić, bo inne argumenty, niż siłowe do nich nie docierają.

6 / 6
J_R

[demot] A ile tkanki mięśniowej zatrzymuje kule 9mm? Jednak wolałbym dźwigać 20 - 30 kilo pancerza, niż 20 - 30 kilo tłuszczu, pancerz chociaż w domu można ściągnąć.

14 / 18
J_R

[demot] Jak daje udziały w firmie, to można rozważyć propozycję pracy 24/7 ale tylko jeśli są to solidne udziały.

2 / 2
J_R

[demot] Zwiększa się precyzja diagnostyki. Im dokładniej badani, tym mniej zdrowych. Na koniec wyjdzie, że nikt nie jest zdrowy, tylko większość umie się dopasować do społecznej normy.

-1 / 1
J_R

[demot] @meeshoo Ale wiesz, że widać, kiedy ktoś edytuje swoją wypowiedź? Na dole masz dokładnie napisane, że edytowałeś później, niż ja opublikowałem swoją wypowiedź. Naprawdę, ego maniacy tacy jak ty są bardzo zabawni, kiedy są tak bystrzy jak ty, czyli nie za bardzo Hahaha. P.S. Jestem programistą, belfrem bym w życiu nie chciał zostać. Widziałem w szkole, z czym się musieli moi zmagać. Edycja: Jakby kto postronny się zastanawiał, to kolega meeshoo wcześniej nie cytował fragmentów SENTENCJI (sygnaturę mają akta, a nie wyrok) wyroków. Tylko później coś sobie dopisał. Hahaha.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 listopada 2019 o 18:12

-1 / 1
J_R

[demot] @meeshoo Nie wiem, za jakiego ważniaka się masz, ale ja nie będę szukał, czy gdzieś jeszcze coś do kogoś innego napisałeś w temacie, do mnie napisałeś to, co napisałeś i po tym oceniam twoją wiedzę w temacie i mentalność. Twoja wypowiedź brzmi dokładnie jak takiego pyskatego szczeniaka, więc tak cię traktuję. Jeżeli chodzi o wiedzę policji drogowej, to jest masa dowodów, w postaci przegranych w sądach spraw, że ta nie zawsze się zna, nie zawsze też ma na początku komplet informacji. Ale tego zapewne już nie doczytałeś w interesujących ciebie wyrokach. Ostatecznie ludzi z taką mentalnością, jaką przejawiasz, nie interesuje szersze spojrzenie na sprawę, tylko materiały, które potwierdzają twoje przekonania. Choć biorąc pod uwagę, że piszesz "sygnatury wyroków", to wątpię, czy choć jeden wyrok żeś przeczytał.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10146 147 następna »