Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

poczekalnia

Robert Makłowicz MASAKRUJE Kube Wojewódzkiego ! Though Life

Robert Makłowicz MASAKRUJE Kube Wojewódzkiego ! Though Life –
poczekalnia

Politycy usilnie próbują nam wmówić, że to istotny społecznie temat

Politycy usilnie próbują nam wmówić, że to istotny społecznie temat – jednak rzeczywistość jak zwykle jest ciut inna
poczekalnia

Queen - Bohemian Rhapsody

Queen - Bohemian Rhapsody – kiedyś nagrywano piosenki które pamięta się do dzisiaj. A dzisiaj pisze się piosenki które nikt długo nie pamięta
poczekalnia

Język do lizania kota - hitem sprzedaży!

Język do lizania kota - hitem sprzedaży! – Czym jest dokładnie to cudo myśli technicznej? Jest to ni mniej ni więcej gumowy jęzor, który należy umieścić między zębami (czyli tam, gdzie już jeden jęzor posiadamy) a następnie przystąpić do lizania tą protezą swojego kota. Po co? Ponoć to zdrowsza, lepsza i bardziej cywilizowana metoda czesania jego sierści
poczekalnia

Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi

Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi –
poczekalnia

ZAKŁAMYWANIE HISTORII II WOJNY ŚWIATOWEJ

ZAKŁAMYWANIE HISTORII II WOJNY ŚWIATOWEJ – WYGLĄDA WŁAŚNIE TAK.WBREW FAKTOM.WBREW LOGICE.DLA INTERESÓW MAŁEJ GRUPY LUDZI.PRZECIW TYM, KTÓRZY IM OD WIEKÓW POMAGALI.POLAKOM KTÓRZY PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ GINĘLI ZA POMOC ŻYDOM.GDY ŻYDZI BYLI POSPOLICIE CZŁONKAMI NAZISTOWSKIEGO SONDERKOMMANDO I WIELU INNYCH NAZISTOWSKICH NIEMIECKICH SŁUŻB OD BRUDNEJ ROBOTY.MORDUJĄCYCH DZIEŃ I NOC PRZEZ KILKA LAT M.IN ŻYDÓW.ALE TAKŻE OGROM NAS POLAKÓW I INNYCH BRACI SŁOWIAN.FILMIK TO REUPLOAD - ZGŁASZAĆ BYŁO SENS ORYGINAŁ ZE STRONY ŻYDOWSKIE FUNDACJI.TEN WARTO ZOSTAWIĆ - ŻEBY ICH CELOWE KŁAMSTWO BYŁO UDOKUMENTOWANE.
poczekalnia

Strzelanie focha może być naprawdę szkodliwe dla związku - tym mocniej im częściej występuje. Ale co robić, kiedy to Twój partner jest w tym mistrzem?

Strzelanie focha może być naprawdę szkodliwe dla związku - tym mocniej im częściej występuje. Ale co robić, kiedy to Twój partner jest w tym mistrzem? – Wściekać się? Obrażać? A może tłumaczyć,dlaczego takie zachowanie jest zakazane? Żadna z tych opcji.
poczekalnia

„Polski Holokaust”. Żydowscy aktywiści z USA nawołują do… zawieszenia stosunków z Polską!

„Polski Holokaust”. Żydowscy aktywiści z USA nawołują do… zawieszenia stosunków z Polską! – Na kanale Ruderman Family Foundation na YouTube pojawił się materiał zachęcający amerykańską dyplomację do… zawieszenia stosunków z Polską (film został zdjęty z serwisu Youtube), zaś w sieci można w tej sprawie podpisać stosowną petycję. Wszystko z powodu nowelizacji ustawy o IPN.W filmie możemy zobaczyć osoby straszące widza, że trafią do polskiego więzienia. Powód? Mówienie „prawdy” o Holokauście. Dalej, w sposób skrajnie prowokacyjny, ale i niesłychanie krzywdzący dla tysięcy Polaków zaangażowanych w ratowanie Żydów, uczestnicy video-projektu wielokrotnie mówią o… „polskim Holokauście”. Na koniec uczestnicy projektu, głównie młodzi ludzie (pamiętać lata 40. XX wieku może maksymalnie jeden z wypowiadających się przed kamerą), zachęcają dyplomację USA do zawieszenia stosunków dyplomatycznych z Polską z powodu wprowadzenia w naszym kraju prawa zakazującego, pod groźbą kary więzienia, mówienia w sposób fałszywy o „polskich obozach zagłady”.
poczekalnia

Tajemnica Sarkofagu Ozyrysa ze Starożytnego Egiptu

Tajemnica Sarkofagu Ozyrysa ze Starożytnego Egiptu –
poczekalnia

Każdy może zostać superbohaterem... lecz nie każdy o tym wie...

Każdy może zostać superbohaterem... lecz nie każdy o tym wie... –
poczekalnia

Żużel to znacznie więcej niż skręcanie w lewo

Żużel to znacznie więcej niż skręcanie w lewo –
Źródło: yt
poczekalnia

Taką ohydną propagandę głoszą żydowskie środowiska...

Taką ohydną propagandę głoszą żydowskie środowiska... – Dlaczego nasz rząd twierdzi, że deszcz pada, kiedy nas tak opluwają?

Facet był ciekawy reakcji kota na wypadek jego śmierci, więc zrobił taki eksperyment

Facet był ciekawy reakcji kota na wypadek jego śmierci, więc zrobił taki eksperyment –
poczekalnia

Siostry kapucynki z Siennicy ciężko trenują i zawstydzają przy tym niejednego młodziana

Siostry kapucynki z Siennicy ciężko trenują i zawstydzają przy tym niejednego młodziana – Wszystko w szczytnym celu - aby uzbierać 300 tys. zł na remont domu dziecka swoich podopiecznych, na który zbierają już od roku. Mamy nadzieję, że internauci i tym razem nie zawiodą
poczekalnia

I tak się robi propagandę...

I tak się robi propagandę... – Organizacje żydowskie w USA zaczęły zbieranie podpisów pod petycją wzywającą Biały Dom do zawieszenia stosunków z Polską do czasu odrzucenia ustawy o IPN.Tylko, czy ich film nie kłamie i nie obraża ?
poczekalnia

Byliśmy pierwszą ofiarą nazizmu w wojnie w której zginęło 6 milionów naszych rodaków. Tymczasem były premier Belgii Verhofstadt wyzywa nas od faszystów i nazistów na forum Parlamenty Europejskiego.

Byliśmy pierwszą ofiarą nazizmu w  wojnie w której zginęło 6 milionów naszych rodaków. Tymczasem były premier Belgii Verhofstadt wyzywa nas od faszystów i nazistów na forum Parlamenty Europejskiego. – Odpowiedz Maxa Kolonki - bezbłędna. Przejechał się po nim jak Husaria po wrogach ojczyzny.
poczekalnia

Antypolskie stereotypy: Polski brutal, antysemita, prymitywny nieudacznik i idiota ... dobrze robi jedynie jedno...

Antypolskie stereotypy:Polski brutal, antysemita, prymitywny nieudacznik i idiota... dobrze robi jedynie jedno... – Kilka lat temu (2007) reklama wódki Alchemia (właścicielem była firma amerykańska,Polsmos BIałystok rozlewał alkohol), puszczana w Ameryce odnosiła się się do dowcipu,  że do wkręcenia żarówki potrzebnych jest 1001 Polaków - jeden trzyma żarówkę, a tysiąc obraca domem.W książce (2010) „Biegański. Stereotyp Polaka-brutala w stosunkach polsko-żydowskich i amerykańskiej kulturze popularnej” Danusha V. Goska pisze:„Ponieważ sam fakt posiadania polskiej narodowości wystarcza, aby zostać oskarżonym o antysemityzm , kiedy Polacy rzeczywiście popełnią antysemickie czyny […] jakakolwiek analiza wykraczająca poza stwierdzenie narodowości sprawców wydaje się zbędna. Co więcej, dalsze dociekanie jest niemalże zabronione i potępiane jako polemika lub próba usprawiedliwienia zbrodni. Ale kiedy antysemickie czyny popełniają osoby, które nie są Polakami, wówczas wyjaśnienia są nie tylko możliwe – są wręcz konieczne”.Słyszysz, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki-reaguj !!!
poczekalnia

8 razy wygrał ze strażą miejską

8 razy wygrał ze strażą miejską – a oni z nim ani razu.
poczekalnia

Ludzie witają sobowtóra Hitlera z otwartymi ramionami.

Ludzie witają sobowtóra Hitlera z otwartymi ramionami. – Natknąłem się ostatnio na ciekawy filmik na youtube.W tym filmiku ludzie w Berlinie, witają sobowtóra byłego Kanclerza w sposób co najmniej nie poprawny. Ludzie robią z nim zdjęcia i wykonują charakterystyczny gest dla jego ideologii nazizmu. Oburzające są również komentarze pod filmem które głównie, może i dowcipnie, ale jednak ,pochwalają całą akcję jak i sam nazizm.Niech każdy wyciągnie swoją refleksję zwłaszcza w kontekście obecnej sytuacji geopolitycznej