Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

samodzielny68

Z nami od: 23 listopada 2016 o 15:56
Ostatnio: 2 lipca 2022 o 16:44
Wiek: 54
Płeć: mężczyzna
Exp: 84
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 50 (49 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2717
  • Komentarzy: 3543
  • Punktów za komentarze: 4251
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Rosja to mocarstwo kolonialne – demotywatory usunęły mój komentarz który tą tezę pokazywał (pewnie jako obraźliwy dla Rosjan) a tu cyk! Kultura Liberalna publikuje numer właśnie o tym!
archiwum
Rosyjskie szczęście! – Nawet jeśli Ukraińcy kłamią i zabili tylko 1/4 Rosjan o których piszą, zniszczyli 1/4 czołgów i samochodów opancerzonych to i tak jest to kompromitacja Armii Czerwone... wróć! Armii Rosji. Rosjanie mają wielkie szczęście, że wrogość do Rosji jest tylko propagandowym wymysłem Putina, bo gdyby Rosja miała prawdziwego wroga, to już szykowałby się do szturmu, jak Hitler po Wojnie Zimowej.Rosji do kompromitacji nie był nawet potrzebny wybitny strateg Stalin, wystarczył zwykły czekista Putin!
Źródło: wiki
archiwum
Brawo Orban! – Nie wiem jak Wam, ale mi się ten pomysł Orbana z demilitaryzacją i wyłączoną z osadnictwa strefą buforową nie wydaje taki bezsensowny.
Źródło: wiki + własna edycja
archiwum
Budapest 1956, felejtsük el! – (Budapeszt 1956, zapomnijmy o tym!)
Źródło: wiki
archiwum
Wszystkie narody mają trupy w szafie – Rosjanie trzymają w szafie całe nekropolie!
Źródło: wiki, montaż własny
archiwum
Putin wzywa ukraińską armię do obalenia rządu. – A gdyby tak, po raz pierwszy w dziejach, Rosjanie pokazali, że mają jaja i pozbyli się przywódcy który jest (czekistą się jest zawsze!) członkiem organizacji odpowiedzialnej za zabicie większej liczby Rosjan niż Hitler?
Źródło: zdjęcie wiki
archiwum
Polski ład –
Źródło: Tłumacz Google
archiwum
Nawet rozumiem milczenie tzw. prawicy – Z jednej strony satysfakcja, że molestowaczem i obrońcą molestowaczy nie okazali się księża 'tradycjonaliści'.Z drugiej to jednak księża, a ofiarą są (tfu!) kobiety, które przecież same się prosiły, suki!
archiwum
Bill Cosby wreszcie wolny, bo wprawdzie gwałcił, ale zeznania zostały zapisane atramentem o nieodpowiednim odcieniu. – I teraz dylemat rodzimej 'prawicy': czy to super, bo gwałcił kobiety (szmaty same się prosiły) czy też to skandal (czarny z zasady zasługuje na stos).
Źródło: Autorstwa The World Affairs Council of Philadelphia - The World Affairs Council and Girard College present Bill Cosby, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?cur…
archiwum – powód
Polscy "katolicy" utrzymują ten przepis na wypadek paruzji (w którą nie wierzą). – Chociaż w razie czego i tak zgodnie z tradycją spalą Go w stodole!
Źródło: własny
archiwum
Polyembryoma: guz germinalny z wieloma tarczkami zarodkowymi. – Kolejny przedmiot ustawowej ochrony dla rodzimych radykałów.Oczywiście gdy rozwija się w jądrze należy go leczyć, lecz gdy w jajniku to ma duszę i to niejedną!
Źródło: Pathology Outlines
archiwum
Nie wierzę foliarzom i szurom! –
Źródło: własne
archiwum – powód
A gdyby tak złożyć taki wniosek grantowy? – Przywrócenie Polakom ogona jako wysoce konserwatywna odpowiedź na lewacką teorię ewolucji. Słowa kluczowe: WNT3a, regulacja ekspresji genów, zahamowanie apoptozy, drobnocząsteczkowe RNA, wektory wirusowe.WstępJak powszechnie wiadomo 'postępowa' Europa zagraża dobrobytowi państwa i narodu Polskiego. Antynarodowe i scjentystyczne ideologie powodują niebezpieczne przemiany nie tylko w sposobie myślenia ale i życia mieszkańców naszego Kraju, a skoro zmienia się sposób życia to zmienia się także ciało. Wyrazem tych groźnych tendencji jest utrata ogona (...)
Źródło: Wikipedia (kompilacja własna)
Narodowy program zdrowej prokreacji – Miał zastąpić zapłodnienie pozaustrojowe tzw. naprotechnologią. Kosztował 46 mln, 294 kobiet zaszło w ciążę, czyli jedno dziecko kosztowało 150 tysięcy. Taniej było kupować dzieci na czarnym rynku. Dużo taniej. Ale kto bogatemu zabroni... Zaraz, zaraz, kasa w budżecie się skończyła, ciekawe dlaczego...

1