Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

samodzielny68

Z nami od: 23 listopada 2016 o 15:56
Ostatnio: 14 czerwca 2021 o 19:40
Wiek: 53
Płeć: mężczyzna
Exp: 86
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 41 (40 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2215
  • Komentarzy: 2844
  • Punktów za komentarze: 5162
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód
Polscy "katolicy" utrzymują ten przepis na wypadek paruzji (w którą nie wierzą). – Chociaż w razie czego i tak zgodnie z tradycją spalą Go w stodole!
Źródło: własny
archiwum
Polyembryoma: guz germinalny z wieloma tarczkami zarodkowymi. – Kolejny przedmiot ustawowej ochrony dla rodzimych radykałów.Oczywiście gdy rozwija się w jądrze należy go leczyć, lecz gdy w jajniku to ma duszę i to niejedną!
Źródło: Pathology Outlines
archiwum
Nie wierzę foliarzom i szurom! –
Źródło: własne
archiwum – powód
A gdyby tak złożyć taki wniosek grantowy? – Przywrócenie Polakom ogona jako wysoce konserwatywna odpowiedź na lewacką teorię ewolucji. Słowa kluczowe: WNT3a, regulacja ekspresji genów, zahamowanie apoptozy, drobnocząsteczkowe RNA, wektory wirusowe.WstępJak powszechnie wiadomo 'postępowa' Europa zagraża dobrobytowi państwa i narodu Polskiego. Antynarodowe i scjentystyczne ideologie powodują niebezpieczne przemiany nie tylko w sposobie myślenia ale i życia mieszkańców naszego Kraju, a skoro zmienia się sposób życia to zmienia się także ciało. Wyrazem tych groźnych tendencji jest utrata ogona (...)
Źródło: Wikipedia (kompilacja własna)
archiwum
Biskup Jan Ozga zwalcza szczepienia przeciwko HPV. – Nie wiem czy powinniśmy się wstydzić, że jest Polakiem, czy cieszyć, że nie działa w Polsce?
archiwum – powód
Biskup Jan Ozga zwalcza szczepienia przeciwko HPV – Nie wiem, czy powinniśmy się wstydzić że ten kretyn jest Polakiem, czy cieszyć że działa w Kamerunie a nie Polsce?
archiwum
Wielka iluminacja – Ciekawe że ostatni film o Dziwiszu wywołał tak wielkie poruszenie. Przecież w zasadzie nie przedstawiał żadnych nowych faktów o tuszowaniu pedofilii. Nic wątpliwego i kontrowersyjnego. Wystarczyło trochę się interesować. Widać Rodacy jak zwykle mieli wszystko w d*e.
archiwum
Abp Jędraszewski: chcą bez refleksji zrezygnować z niepodległości (...). Bolesne doświadczenia [to] (...) próby wprowadzenia do Polski antychrześcijańskiej, neomarksistowskiej kultury. – Trzeba przyznać, że Don Stanislao wiedział co robi kiedy załatwiał sobie odpowiedniego i odpowiedzialnego następcę.
Źródło: By Adam Bujak/Wydawnictwo Biały Kruk - Ten plik jest fragmentem innego pliku: Abp Marek Jedraszewski.jpg, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?cur…
archiwum
Nowy kompromis aborcyjny – A Naród będzie szczęśliwy, bo zapanuje zgoda!
archiwum
Na szczęście mamy "prawicę" która niebawem da Gulbinowiczowi Virtuti Militari. – Na pohybel marksistom!
archiwum
Henryk Gulbinowicz ukarany przez Stolicę Apostolską za molestowanie nieletniego. – Sprawa się przedawniła, więc dobre i to.Tylko teraz Klub Miłośników Pedofili będzie musiał pokazać, że biskup jest super, a winni cykliści, homoseksualiści i lewacy.
Źródło: wikipedia
archiwum

Plany na wypadek pogorszenia sytuacji epidemicznej w Polsce przygotowane przez Rząd po ustąpieniu pierwszej fali zachorowań. (13 obrazków)

archiwum
Czarna niewdzięczność! – Sześć lat podejmowanie decyzji szkodliwych dla kraju ale przyjemnych dla elektoratu, potem tylko raz chcesz zrobić świństwo dla własnej przyjemności a dranie zaraz wychodzą na ulice!
archiwum
Głupie baby! – Pożałowałyście naszym Braciom w Kapłaństwie tych kilku marnych  dzieciaczków do ciumkania, to teraz rodźcie kalekie potworki!
archiwum
To naprawdę wzruszające! – Kilka dni protestów na ulicach i polska "prawica" zaczęła przejmować się epidemią. Jeszcze trochę i nawet Rząd podejmie jakieś przemyślane i skoordynowane działania. Tak niewiele było trzeba...
archiwum
Znakomite wzory. Od teraz jawniej! – Pan Minister Czarnek zapowiedział odebranie pieniędzy na badania uczelniom które umożliwiły studentom uczestniczenie w protestach.
archiwum
Podłym antyrządowym draniom mówimy stanowczo nie! – Nie jest prawdą, że rząd niewiele zrobił w sprawie zapobiegania epidemii, albo że był bezczynny. Już w marcu, na drugi dzień po pierwszym odnotowanym w Polsce przypadku infekcji COVID przygotowano projekt rozporządzenia rozszerzającego zakres i warunki udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przysługujących najważniejszym osobom w państwie i ich rodzinom. Możemy być więc spokojni!
archiwum
Morawiecki: "Tolerancja należy do polskiego DNA" – Pseudogen – fragment DNA, który – mimo podobieństwa do genów – nie jest funkcjonalny, tzn. nie koduje białek. Pseudogeny powstają w wyniku dezaktywacji genów w wyniku długotrwałej akumulacji mutacji.
Narodowy program zdrowej prokreacji – Miał zastąpić zapłodnienie pozaustrojowe tzw. naprotechnologią. Kosztował 46 mln, 294 kobiet zaszło w ciążę, czyli jedno dziecko kosztowało 150 tysięcy. Taniej było kupować dzieci na czarnym rynku. Dużo taniej. Ale kto bogatemu zabroni... Zaraz, zaraz, kasa w budżecie się skończyła, ciekawe dlaczego...
archiwum

Zawiadomienie

Zawiadomienie –