Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

samodzielny68

Z nami od: 23 listopada 2016 o 15:56
Ostatnio: 6 czerwca 2023 o 22:07
Wiek: 55
Płeć: mężczyzna
Exp: 126
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 58 (57 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3351
  • Komentarzy: 4574
  • Punktów za komentarze: 7218
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Się dzielą! – Rząd przecież był w prawie wszystko przejeść, oddać swoim rodzinom i zmarnować, a się dzielą! DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓWPAŃSTWOWEGO FUNDUSZU CELOWEGOFUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH"Remont drogi gminnej w miejscowościWistok WielkiDOFINANSOWANIE 101 194,00 złCALKOWITA WARTOSC INWESTYCJ 168 657,60 zł
Źródło: komancza.pl
archiwum
Ukraińcy rozważają nazywanie Rosji 'Moskovią'. – Mi się to bardzo podoba i nie wymaga specjalnych zmian w naszym języku. Od dawna przecież mówimy "Moskwa" na państwo rosyjskie, także Rosjan nazywamy czasem  Moskalami. Nie są to określenia szczególnie miłe, ale nie są też wulgarne ani obraźliwe. Wystarczy nieco zmienić przyzwyczajenia.
Źródło: Autorstwa TUBS - CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?cur…
archiwum
Podkładka pod mysz – stała się podkładką pod kota.
Źródło: własne
archiwum
Pan Premier ogłosił, że zmiana KPC ograniczająca wydatki skazanych na publiczne przeprosiny bluzgaczy nie ma związku z przegraną sprawą p. Kaczyńskiego – Łatwo uwierzyć, że to nie 'lex Kaczyński' a 'lex hejter'; przecież cała "zjednoczona" "prawica" uważa publiczne obrażanie za podstawowe narzędzie prowadzenia polityki.
Źródło: wikipedia
archiwum
Pamiętajcie drogie dzieci! – Kiedy wpłacacie na WOŚP złotówkę, to gdzieś na świecie umiera mały PiSiorek, a kiedy wpłacacie dziesięć złotych to z żalu umiera uroczy pedofilek!
Źródło: wośp
archiwum

Kilka domowych filehacków które odmienią Twoje życie! (12 obrazków)

Źródło: własne
archiwum
Pozostaje tylko podziwiać zdolności naszego rządu! – Rząd "Zjednoczonej" "Prawicy" nawet  w takiej sprawia jak występ naszej reprezentacji piłkarskiej na Mundialu zdołał podzielić jakąś grupę Polaków: to jedyna rzecz która wychodzi im znakomicie!
Źródło: gazeta.pl
archiwum
Hip, hip hurra! – Pod przewodem pp. Kaczyńskiego, Glapińskiego i Morawieckiego przez ostatnie 7 lat przejedliśmy (może mizerny ale nasz własny) polski dobrobyt. Nawet gdyby nie było wojny w Ukrainie byłoby bardzo nieprzyjemnie, a nasze dzieci miałyby wszelkie prawo oddać nas na starość do przytułku, a teraz nie będzie żadnego przytułku, tylko torba i kij! Ale na szczęście nie dotyczy to pp. Kaczyńskiego, Glapińskiego i Morawieckiego którym wszyscy zapewnimy solidne emerytury!
Źródło: www.preliber.com
archiwum
Rosja to mocarstwo kolonialne – demotywatory usunęły mój komentarz który tą tezę pokazywał (pewnie jako obraźliwy dla Rosjan) a tu cyk! Kultura Liberalna publikuje numer właśnie o tym!
archiwum
Rosyjskie szczęście! – Nawet jeśli Ukraińcy kłamią i zabili tylko 1/4 Rosjan o których piszą, zniszczyli 1/4 czołgów i samochodów opancerzonych to i tak jest to kompromitacja Armii Czerwone... wróć! Armii Rosji. Rosjanie mają wielkie szczęście, że wrogość do Rosji jest tylko propagandowym wymysłem Putina, bo gdyby Rosja miała prawdziwego wroga, to już szykowałby się do szturmu, jak Hitler po Wojnie Zimowej.Rosji do kompromitacji nie był nawet potrzebny wybitny strateg Stalin, wystarczył zwykły czekista Putin!
Źródło: wiki
archiwum
Brawo Orban! – Nie wiem jak Wam, ale mi się ten pomysł Orbana z demilitaryzacją i wyłączoną z osadnictwa strefą buforową nie wydaje taki bezsensowny.
Źródło: wiki + własna edycja
archiwum
Budapest 1956, felejtsük el! – (Budapeszt 1956, zapomnijmy o tym!)
Źródło: wiki
archiwum
Wszystkie narody mają trupy w szafie – Rosjanie trzymają w szafie całe nekropolie!
Źródło: wiki, montaż własny
archiwum
Putin wzywa ukraińską armię do obalenia rządu. – A gdyby tak, po raz pierwszy w dziejach, Rosjanie pokazali, że mają jaja i pozbyli się przywódcy który jest (czekistą się jest zawsze!) członkiem organizacji odpowiedzialnej za zabicie większej liczby Rosjan niż Hitler?
Źródło: zdjęcie wiki
archiwum
Polski ład –
Źródło: Tłumacz Google
archiwum
Nawet rozumiem milczenie tzw. prawicy – Z jednej strony satysfakcja, że molestowaczem i obrońcą molestowaczy nie okazali się księża 'tradycjonaliści'.Z drugiej to jednak księża, a ofiarą są (tfu!) kobiety, które przecież same się prosiły, suki!
archiwum
Bill Cosby wreszcie wolny, bo wprawdzie gwałcił, ale zeznania zostały zapisane atramentem o nieodpowiednim odcieniu. – I teraz dylemat rodzimej 'prawicy': czy to super, bo gwałcił kobiety (szmaty same się prosiły) czy też to skandal (czarny z zasady zasługuje na stos).
Źródło: Autorstwa The World Affairs Council of Philadelphia - The World Affairs Council and Girard College present Bill Cosby, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?cur…
archiwum – powód
Polscy "katolicy" utrzymują ten przepis na wypadek paruzji (w którą nie wierzą). – Chociaż w razie czego i tak zgodnie z tradycją spalą Go w stodole!
Źródło: własny
archiwum
Polyembryoma: guz germinalny z wieloma tarczkami zarodkowymi. – Kolejny przedmiot ustawowej ochrony dla rodzimych radykałów.Oczywiście gdy rozwija się w jądrze należy go leczyć, lecz gdy w jajniku to ma duszę i to niejedną!
Źródło: Pathology Outlines
archiwum
Nie wierzę foliarzom i szurom! –
Źródło: własne