Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Moher_przez_samo_h

Z nami od: 18 listopada 2013 o 15:19
Ostatnio: 29 listopada 2022 o 10:00
Exp: 60
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 11 z 66 (55 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7308
  • Komentarzy: 4328
  • Punktów za komentarze: -339
  • Obserwuje: 20 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Matematyka level Onet - po raz kolejny – Jeżeli liczba okrętów w październiku zmalała do jednego,a w listopadzie nadal malała, to do ilu?
Dziennikarze, liczby i jednostki miary – Oj tam kilogramy czy tony, czy tysiące ton, cztery to cztery, po co drążyć... Ma 112 metrów i waży 4 tony. Kolos przemierza Polskę
archiwum
TERAZ ZOSIĘ WIDAĆ – Ciemne zimowe płaszczyki bez nitki odblaskowejpoleca dzieciom Zakład Pogrzebowy AS Bytom
Źródło: fotomontaż
archiwum
First, we take Crimea – Then we take Berlin
archiwum
Nie o takiej paradzie rosyjskich czołgów w Kijowie marzył Putin – Ale tak to się kończy, kiedy żałosny błazen próbuje się stawiać zawodowemu komikowi z jajami.
archiwum
Agonia dyktatur – 1914. Austro-Węgry powołują pod broń schorowanego Szwejka.Przestały istnieć cztery lata później.1944. Trzecia Rzesza powołuje dzieci i starców do Volkssturmu.Nie przetrwała roku.2022. Putinowska Rosja formuje batalion "Tygrys".
Źródło: Internet
archiwum
Nosił wilk... – Biorąc pod uwagę, że armatnia mowadla was jest najbardziej zrozumiałą z mów,postanowiliśmy dzisiaj nakierowaćna was wylot groźnych luf.- Bertolt Brecht
archiwum
Materiał w Onecie tłumoczony z niemieckiej Die Welt. – W 1853 nie było jeszcze na świecie nie tylko wodnosamolotów ani w ogóle samolotów, ale nawet braci Wright: Wilbur urodził się w 1867, a Orville w 1871.
Co to za jakieś teorie spiskowe? – Krążownik zatonął z powodu błędu polskich pilotów, to chyba oczywiste.
archiwum
DO DNA! –
Źródło: Internet
archiwum
Bo klient musi mieć wybór – Sklep internetowy ZakupyW24h.Po godzinie wybierania dochodzę do kasyi chcę sfinalizować zamówienie.Pozostaje tylko wybrać miasto,do którego produkty zostaną wysłane.Do wyboru jest jedno.
Źródło: ZakupyW24h
archiwum
Putin ukraińskim bohaterem narodowym? – Jak dobrze pójdzie, zabije więcej rosyjskich generałówniż armia ukraińska.
Źródło: Radio Zet
archiwum
Putin chce wysłać na front małoletnich z Junarmii - rosyjskiej młodzieżowej organizacji harcersko-paramilitarnej. – Wielu z was zginie,ale to poświęcenie, na które jestem gotowy.
- A dałeś sobie coś powiedzieć? –
archiwum
To sobie u nas kup na AliExpress. Dostawa za cztery do ośmiu miesięcy. Tak, ruskich. – Tylko siedź na tyłku w Moskwie, bo jak się znowu schowasz w tym kaukaskim bunkrze, to dostaniesz awizo.
archiwum
Konrad Wallenrod XXI wieku – Od paru tygodni - krótko przed inwazją na Ukrainę - obserwatorzy zauważyli zmianę w twarzy Putina. Twarz jest pełniejsza, cera ma mniej zmarszczek i ma inny odcień. Tłumaczyli to leczeniem sterydami.To nie sterydy. Na Kremlu od blisko miesiąca zasiada inny człowiek. Dlatego na wszystkich spotkaniach trzyma się tak daleko od innych ludzi, zwłaszcza tych, którzy blisko znali prawdziwego Władimira Putina - tłumacząc to obawą przed COVIDem.Prawdziwy Putin został uprowadzony i prawdopodobnie zlikwidowany. Jego miejsce zajął Polak, Maciej Kosmala, który od kilkunastu lat przygotowywał się do tej podmiany, szlifując biegłą znajomość rosyjskiego i przechodząc szereg operacji plastycznych. Maciej Kosmala jest członkiem tajnej organizacji "Zemsta", której celem jest zniszczenie Rosji przez wpędzenie jej w niedający się wygrać konflikt z Ukrainą (a pośrednio z całym Zachodem) i wydanie jej, osłabionej, na łup potężnych Chin.
archiwum
Już jeden taki chciał mieć imperium na pół świata – - ale nie ma nawet grobu.
archiwum
I uznania jej prawa do określania własnej granicy zachodniej. – W 2022 na Bugu, w 2023 na Odrze, w 2024 na Łabie, w 2025 na Renie, w 2026 w Pirenejach, w 2027 na Cieśninie Gibraltarskiej, w 2028 na Missisipi.
archiwum
PKP – Tu spóźnia się nawet rozkład jazdy
archiwum
W nadchodzącym roku przewidujemy wzrost Py Ky By o dwanaście kółko ukośna kreska kółko. – Rok 2045. Exposé premiera, który w 2021 robił zdalną maturę bez matematyki.