Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafik54321

Z nami od: 17 maja 2014 o 8:45
Ostatnio: 26 września 2021 o 0:18
Wiek: 28
Płeć: mężczyzna
Exp: 612
Jest obserwowany przez: 15 osób
  • Demotywatorów na głównej: 43 z 143 (99 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 20591
  • Komentarzy: 17974
  • Punktów za komentarze: 36800
  • Obserwuje: 0 osób
 
Wg mnie każdy policjant na mundurze powinien mieć indywidualny numer identyfikacyjny – Wtedy w razie nagrania wykroczenia przez policjanta, nie trzeba znać jego danych, wystarczy sam numer. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
poczekalnia
Ciekawe jakby kierowca audi się wnerwiał gdyby ktoś mu zaparkował w odległości 30cm od drzwi kierowcy. – Uprzedzając marudy. Na motocykl wsiada się z lewej strony, a wsiadając z prawej można by w tej sytuacji porysować to auto.
archiwum
Dlaczego jeszcze nie powstał żaden głośny film, nagrany wyłącznie w pierwszej osobie? – Jak dla mnie, byłaby to duża nowość w kinie, zupełne odejście od utartego schematu. A jednak ten typ nagrania jest traktowany co najwyżej jako drobny dodatek.
Źródło: Film Doom z 2005r
archiwum
Minęło 18 lat od premiery, a wciąż aktualne –
Chciałem kupić narzeczonej tylko trymer. Po co tyle plastiku? – Tyle się mówi o ekologii, ten produkt można było zapakować w małe kartonowe pudełko i bez problemu spełniłoby to zadanie. Ale nie, musi być w plastiku. A potem "ekolodzy" obrzucają konsumentów za produkcję odpadów
Włosi, jak wy mnie teraz zaimponowaliście! –
Największym dramatem groźnych ras psów jest fakt, że najczęściej są wybierane przez ludzi, którzy nie powinni mieć żadnego psa –
archiwum – powód
Nowa poprawność polityczna na demotach? –
archiwum
2 minuta meczu i już 1:0 dla Szwecji. Tak się oddalają szansę polskiej kadry. – Niby mecz jeszcze trwa, ale serio ktoś wierzy że Lewy & spółka ma jakieś szanse?
archiwum
Drodzy ekolodzy – Nim następnym razem zaczniecie lobbować jakieś pseudoekologiczne rozwiązania, zastanówcie się czy one faktycznie są ekologiczne. Musicie również zrozumieć, że nikt nie wprowadzi w życie waszych planów, jeśli nie będą równie efektywne i opłacalne co tradycyjne rozwiązania.
15-latka skoczyła z najwyższego piętra parkingu – Teraz się sypią żale, że młoda dziewczyna, że szkoda jej, że tragedia... A ja się pytam - gdzie byli wszyscy ludzie, którzy ignorowali wpisy dziewczyny, błagające o pomoc? Kiedy to pisała, to każdy miał to gdzieś, a teraz każdy się przejmuje jej śmiercią
archiwum
Przypominam że dziś Prima Aprilis – Więc nie wierzcie we wszystko co dziś usłyszycie
Dziecka nie wychowują tylko rodzice. Dziecko wychowują wszyscy dorośli w jego otoczeniu – Dlatego zachowuj się porządnie w obecności dzieci
archiwum
I tu moje pytanie, dlaczego kościoły są wciąż otwarte? – Zwłaszcza w tym nadchodzącym gorącym okresie, nadchodzących świat Wielkanocnych. Kiedy ludzie tłumnie pójdą do kościołów ze święconką. Z jednej strony rząd zachęca do ograniczania kontaktów rodzinnych w imię bezpieczeństwa, z drugiej, nie widzi problemu w masowych zgrupowaniach ludzi w imię religii. Nie wiem jak wy, ale ja, jak będę w stanie, będę powstrzymywał swoją rodzinę od wypadu do kościoła.
Każdy kierowca jest pieszym. Jednak nie każdy pieszy jest kierowcą. – Drodzy piesi, nie zapominajcie o tym w dyskusjach.
archiwum
Zaczyna się sezon motocyklowy. – I tu mój apel. Wiecie, drodzy kierowcy dlaczego przy wyprzedzaniu jednośladu macie zachować min (!) 1,5m odległości? Nie dlatego abyście go nie zahaczyli, a dlatego że pęd powietrza z waszego auta może wpłynąć na tor jazdy jednośladu, wywołać wywrotkę, a w konsekwencji wypadek. Naturalnie zaraz zacznie się pojazd po motocyklistach, ale to odrębna kwestia.
archiwum
Depresja, prawdziwa pandemia XXI wieku... – Ta choroba prawdopodobnie dotknie każdego, wcześniej lub później, na krócej lub dłużej. Nierzadko bywa śmiertelna lub dożywotnio okalecza. Jednak nikt nie robi nic aby zwalczyć tę pandemię, pandemię milczenia i cierpienia.
archiwum
Gdyby u nastolatków umysł dojrzewał szybciej niż ciało, ten świat byłby znacznie lepszym miejscem. –
archiwum
Coś mi się zdaje że takie koncentraty wejdą do łask. – Tylko na opakowaniu będzie napisane aby oprócz wody dodać odpowiednią ilość cukru. I tak całe starania rządu będą totalnie bezsensowne.
Badania alkomatem – Od marca policja nie bada rutynowo przy kontroli drogowej trzeźwości kierowców. Ciekawe kiedy rząd i policja zacznie się chwalić rekordowo niską ilością nietrzeźwych kierowców?