Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafik54321

Z nami od: 17 maja 2014 o 8:45
Ostatnio: 17 maja 2022 o 12:21
Wiek: 29
Płeć: mężczyzna
Exp: 750
Jest obserwowany przez: 13 osób
  • Demotywatorów na głównej: 44 z 158 (114 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 21884
  • Komentarzy: 22347
  • Punktów za komentarze: 45987
  • Obserwuje: 0 osób
 
archiwum
Jeśli zajrzysz zbyt wiele razy śmierci prosto w oczy, przestajesz się bać śmierci. – Zaczynasz się bać życia.
archiwum
Kilka słów o racjach żywnościowych i rozsądnej pomocy Ukrainie. –
archiwum
Kto, tak jak ja uważa że NATO powinno przekazać Ukrainie kilka samolotów artyleryjskich AC 130? – Ten typ samolotu posiada taką siłę ognia, taką mobilność że faktycznie byłby w stanie miażdżyć całe kolumny ruskiego wojska.
archiwum
A teraz wyobraźmy sobie że tych trzech aktorów to Rosja, a biały aktor to prezydent Ukrainy.Pasuje idealnie. –
archiwum
A to ci ciekawostka. Kto by się spodziewał? –
archiwum
Nie dziwi was, że politycy potrafią zwoływać międzynarodowe zebrania, w celu pseudowalki z ekologią, nakładanie kar na inne państwa itp, jednak w przypadku covida, ustalenie jednej globalnej strategii jest nie do uzyskania? – Bo czy to się komuś podoba czy nie, covid to problem globalny i nie da się go rozwiązać inaczej niż globalnie. Podział na państwa nie może tu mieć znaczenia, bo jeśli choćby jeden kraj się wyłamie, covid przetrwa.
archiwum
Samobójstwa to problem poważniejszy niż ktokolwiek sądzi –
archiwum
Ile potrzeba nieszczęść by człowieka nakłonić do samobójstwa? –
archiwum
Czy tylko ja mam wrażenie że od dobrych 15 lat, przez wszystkie kolejne rządy, Polska jest przygotowywana do nowych rozbiorów? –
archiwum
A wg ekologów i tak pchajmy się w wiatraki. – Wg mnie Polska już od 15-20 lat powinna mieć min 2 czynne elektrownie nuklearne.
Zasada 3 Z. – Na prawdę chcemy żeby tak wyglądała edukacja w Polsce?
archiwum
Być może w końcu pierwsza, godna zaufania szczepionka na Covida. – Ponieważ to będzie (najprawdopodobniej) pierwsza inaktywowana (czyli "klasyczna") szczepionka wykorzystująca całego wirusa. Jak dotychczas jestem bardzo sceptyczny wobec szczepionek mRNA, tak ta jest wyjątkowo obiecująca, zwłaszcza że odpowiedź immunologiczna w testach wynosi 100%.
archiwum
Chyba najbardziej halloweenowa gra – Kto z was grywał?
archiwum
Dlaczego ekolodzy nie promują, zamiast baterii, akumulatorów wielokrotnego użytku? – Bateria jest nieekonomiczna na dłuższą metę i nieekologiczna. Jej produkcja i utylizacja jest droga. Dlaczego więc akumulatorki wciąż nie są powszechną normą? A używają ich latarki, piloty od sprzętu RTV czy zabawki. Uczepiono się klasycznych żarówek które były co prawda bardziej energożerne, ale były tanie, proste i łatwe w utylizacji. A tu baterii nikt się nie czepia?
archiwum
Czy ktokolwiek używa klaksonu zgodnie z jego przeznaczeniem w przepisach? – Czyli podczas wyprzedzania we mgle.
Wg mnie każdy policjant na mundurze powinien mieć indywidualny numer identyfikacyjny – Wtedy w razie nagrania wykroczenia przez policjanta, nie trzeba znać jego danych, wystarczy sam numer. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
archiwum
Ciekawe jakby kierowca audi się wnerwiał gdyby ktoś mu zaparkował w odległości 30cm od drzwi kierowcy. – Uprzedzając marudy. Na motocykl wsiada się z lewej strony, a wsiadając z prawej można by w tej sytuacji porysować to auto.
archiwum
Dlaczego jeszcze nie powstał żaden głośny film, nagrany wyłącznie w pierwszej osobie? – Jak dla mnie, byłaby to duża nowość w kinie, zupełne odejście od utartego schematu. A jednak ten typ nagrania jest traktowany co najwyżej jako drobny dodatek.
Źródło: Film Doom z 2005r
archiwum
Minęło 18 lat od premiery, a wciąż aktualne –
Chciałem kupić narzeczonej tylko trymer. Po co tyle plastiku? – Tyle się mówi o ekologii, ten produkt można było zapakować w małe kartonowe pudełko i bez problemu spełniłoby to zadanie. Ale nie, musi być w plastiku. A potem "ekolodzy" obrzucają konsumentów za produkcję odpadów