Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafik54321

Z nami od: 17 maja 2014 o 8:45
Ostatnio: 19 czerwca 2021 o 20:52
Wiek: 28
Płeć: mężczyzna
Exp: 558
Jest obserwowany przez: 14 osób
  • Demotywatorów na głównej: 39 z 133 (93 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 16848
  • Komentarzy: 16635
  • Punktów za komentarze: 33562
  • Obserwuje: 0 osób
 
poczekalnia
Drodzy ekolodzy – Nim następnym razem zaczniecie lobbować jakieś pseudoekologiczne rozwiązania, zastanówcie się czy one faktycznie są ekologiczne. Musicie również zrozumieć, że nikt nie wprowadzi w życie waszych planów, jeśli nie będą równie efektywne i opłacalne co tradycyjne rozwiązania.
15-latka skoczyła z najwyższego piętra parkingu – Teraz się sypią żale, że młoda dziewczyna, że szkoda jej, że tragedia... A ja się pytam - gdzie byli wszyscy ludzie, którzy ignorowali wpisy dziewczyny, błagające o pomoc? Kiedy to pisała, to każdy miał to gdzieś, a teraz każdy się przejmuje jej śmiercią
archiwum
Przypominam że dziś Prima Aprilis – Więc nie wierzcie we wszystko co dziś usłyszycie
Dziecka nie wychowują tylko rodzice. Dziecko wychowują wszyscy dorośli w jego otoczeniu – Dlatego zachowuj się porządnie w obecności dzieci
archiwum
I tu moje pytanie, dlaczego kościoły są wciąż otwarte? – Zwłaszcza w tym nadchodzącym gorącym okresie, nadchodzących świat Wielkanocnych. Kiedy ludzie tłumnie pójdą do kościołów ze święconką. Z jednej strony rząd zachęca do ograniczania kontaktów rodzinnych w imię bezpieczeństwa, z drugiej, nie widzi problemu w masowych zgrupowaniach ludzi w imię religii. Nie wiem jak wy, ale ja, jak będę w stanie, będę powstrzymywał swoją rodzinę od wypadu do kościoła.
Każdy kierowca jest pieszym. Jednak nie każdy pieszy jest kierowcą. – Drodzy piesi, nie zapominajcie o tym w dyskusjach.
archiwum
Zaczyna się sezon motocyklowy. – I tu mój apel. Wiecie, drodzy kierowcy dlaczego przy wyprzedzaniu jednośladu macie zachować min (!) 1,5m odległości? Nie dlatego abyście go nie zahaczyli, a dlatego że pęd powietrza z waszego auta może wpłynąć na tor jazdy jednośladu, wywołać wywrotkę, a w konsekwencji wypadek. Naturalnie zaraz zacznie się pojazd po motocyklistach, ale to odrębna kwestia.
archiwum
Depresja, prawdziwa pandemia XXI wieku... – Ta choroba prawdopodobnie dotknie każdego, wcześniej lub później, na krócej lub dłużej. Nierzadko bywa śmiertelna lub dożywotnio okalecza. Jednak nikt nie robi nic aby zwalczyć tę pandemię, pandemię milczenia i cierpienia.
archiwum
Gdyby u nastolatków umysł dojrzewał szybciej niż ciało, ten świat byłby znacznie lepszym miejscem. –
archiwum
Coś mi się zdaje że takie koncentraty wejdą do łask. – Tylko na opakowaniu będzie napisane aby oprócz wody dodać odpowiednią ilość cukru. I tak całe starania rządu będą totalnie bezsensowne.
Badania alkomatem – Od marca policja nie bada rutynowo przy kontroli drogowej trzeźwości kierowców. Ciekawe kiedy rząd i policja zacznie się chwalić rekordowo niską ilością nietrzeźwych kierowców?
Wygląda na to, że powoli już nawet policja się buntuje przeciw władzy – W Krakowie część policjantów zdjęło hełmy,odłożyło tarcze i przyłączyło się do marszu
0:22
Kiedyś skacząc z mostu do Wisły można było się utopić – Dziś skacząc do Wisły można skręcić kark
archiwum
Niekonsekwencja polskich przepisów. – W Polsce można legalnie, bez pozwoleń, na dowód osobisty kupić broń czarnoprochową. Tego typu broń jest równie śmiercionośna co konwencjonalna broń palna (porównując do słabszych kalibrów). Z tym broń czarnoprochowa jest potencjalnie trudniejsza i bardziej niebezpieczna da użytkownika jak i dla osób postronnych (większe ryzyko wybuchu broni). Jednak na broń krótką (np Glock 17 kal 9mm) wymaga się pozwolenia na broń. Jest to jawna niekonsekwencja w przepisach, więc wg mnie, albo należałoby wprowadzić pozwolenia na broń czarnoprochową (co jest teraz absurdalne i w sumie niewykonalne), albo dokonać zluzowania przepisów odnośnie krótkiej broni palnej.
Skoro słowo "murzyn" jest obraźliwe, a słowo "białas" nie jest obraźliwe, to nie pozostaje nam nic innego jak zacząć używać słowa "czarnuch". –
archiwum – powód
Wyrok dla kierowcy seicento. – Sąd orzekł winę oskarżonego, jednak zasądził warunkowe umorzenie postępowania na okres próby roku, oraz odszkodowanie na rzecz B. Szydło oraz kierowcy Boru w wysokości 1,5tys zł.Wg mnie wyrok bardzo rozsądny i łagodny, jednak kierowca dalej ma zamiar się odwoływać.
archiwum
Może warto obejrzeć. – Film idealny na dzisiejsze czasy, polecam - póki wolno go oglądać, bo kto wie co przyniesie jutro?
archiwum
Tyle się mówi o "Black Live Matter" ale co afroamerykanie powiedzą o królu popu? Urodził się jako murzyn, a stał się autentycznie biały. –
archiwum
Najgorsza rzecz jaką można usłyszeć od rodzica... – To tekst w stylu "abyś zdechł"...
archiwum
Mamy teraz bardzo przyjemne ceny paliw, w okolicach 4zł/l. – Obawiam się jednak że po kryzysie, cena ta podskoczy do chorego poziomu w okolice 7zł/l. Obym się mylił...