Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

BlueAlien

Użytkownik otrzymał bana za: komentarz łamiący regulamin
Ban wygasa: 2020-12-26 04:28:28

To uczucie: kichnąć na wykładzie, opluć twarz wykładowcy ale na szczęście to wykłady online

To uczucie: kichnąć na wykładzie, opluć twarz wykładowcy ale na szczęście to wykłady online –
Źródło: Internetyyyyyyy
archiwum – powód

Jak się Wam podobają tatuaże u mężczyzny?

Jak się Wam podobają tatuaże u mężczyzny? –
archiwum

Ja, gdy rozmawiam z nowo poznaną osobą, na której mi zależy... ... i gdy wejdziemy na trudne i kontrowersyjne tematy

... i gdy wejdziemy na trudne i kontrowersyjne tematy –
archiwum

Znacznie bardziej wolę jeździć starym, rozklekotanym wozem z tymi pieprzonymi i durnymi ozdobami, kojarzącymi się z odpustową tandetą, niż jeździć jakimiś pozłacanymi Bentleyami czy Maybachami z tysiącem bajerów, których właściciele idą do salonu i biorą je w leasing, by wozić po mieście młode dupy, chwaląc i popisując się, że są kimś, bo stać ich super luksusową i drogą furę.

których właściciele idą do salonu i biorą je w leasing, by wozić po mieście młode dupy, chwaląc i popisując się, że są kimś, bo stać ich super luksusową i drogą furę. – Może to głupie, bo samochód to samochód, ale w tych nowoczesnych, drogich i komfortowych autach czegoś brakuje, są puste jak wydmuszki, a ich nastawieni na konsumpcję i lans właściciele są nudni i próżni. To nie to samo, co auto z duszą, w które ktoś włożył swój czas, pomysł, oszczędności i pasję.
Źródło: autokult.pl/volkswagen-golf-iifot-cu-f8d298f,750,470,0,0.jpg
archiwum

Wnętrze drugiego człowieka poznasz

Wnętrze drugiego człowieka poznasz – Po wnętrzu jego domu
archiwum

Prywatne wiadomości

Prywatne wiadomości – Kiedyś naprawdę były prywatne. Teraz robi się z nich memy

Zwierzęta też mają swoje elementy odblaskowe

Zwierzęta też mają swoje elementy odblaskowe –

Mercedes-Bęc

Mercedes-Bęc –

To uczucie, gdy oglądasz sobie w spokoju jakiś zwyczajny film I nagle w momencie, w którym twoja mama wchodzi do pokoju, na filmie zaczynają dziać się jakieś orgie i inne zboczone sceny

I nagle w momencie, w którym twoja mama wchodzi do pokoju, na filmie zaczynają dziać się jakieś orgie i inne zboczone sceny –

Kobieta powinna znać swoje miejsce! A to miejsce jest tam, gdzie ona sama chce właśnie być

A to miejsce jest tam, gdzie ona sama chce właśnie być –
archiwum

W końcu, po tylu latach ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniach, długim oszczędzaniu

W końcu, po tylu latach ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniach, długim oszczędzaniu – Stać mnie wreszcie na Mercedesa!

Jabłka Najlepsze prosto z drzewa!

Najlepsze prosto z drzewa! –

Chciałabym przeprosić wszystkie kobiety, które nazwałam "starymi", gdy miały około 30 lat, podczas gdy ja byłam wtedy nastolatką. To nieprawda. Teraz już wiem, że byłyście i nadal jesteście jeszcze bardzo młode!

To nieprawda. Teraz już wiem,że byłyście i nadal jesteściejeszcze bardzo młode! –

Kometa NEOWISE widoczna jest gołym okiem w lipcu 2020.

Kometa NEOWISE widoczna jest gołym okiem w lipcu 2020. – W przeszłości bardzo jasne komety stawały się pożywką dla ludzkiego strachu, prowadząc do wybuchów paniki i histerii, bo powszechne było przekonanie, że stanowią dla mieszkańców Ziemi znak przed nadejściem jakiejś katastrofy.Przed wynalezieniem teleskopów pojawienie się na niebie gwiazdy z warkoczem było dla ludzi nagłym wydarzeniem. Starożytni astrolodzy uznawali pojawienie się komety za zły znak oznaczający rychłą śmierć króla albo jakąś katastrofę.Tak tylko przypominam, jakby ktoś zapomniał, jaki mamy rok.
archiwum – powód

Duda na prezydenta!

Duda na prezydenta! –

Nie zamykaj małych dzieci, osób niepełnosprawnych i zwierząt w aucie! W upał temperatura wewnątrz pojazdu dochodzi do NAWET 50°C! Dzieci, zwierzęta lub osoby niepełnosprawne nie wydostaną się na zewnątrz, nie włączą sobie klimatyzacji i nie otworzą okna!

Nie zamykaj małych dzieci, osób niepełnosprawnych i zwierząt w aucie! W upał temperatura wewnątrz pojazdu dochodzi do NAWET 50°C! Dzieci, zwierzęta lub osoby niepełnosprawne nie wydostaną się na zewnątrz, nie włączą sobie klimatyzacji i nie otworzą okna! – Ale jeśli jesteś egoistą, olewasz apele o rozsądek, masz gdzieś zdrowie i życie własnych bliskich, to może przynajmniej widmo rozbitej szyby w twoim ukochanym wozie sprawi, że zmądrzejesz i nikogo nie zostawisz w upalny dzień w środku? Prawo wyraźnie zezwala w takich przypadkach na wybicie szyby...W takim razie dbaj o szybę! Nie zamykaj w rozgrzanym aucie żywych istot!
archiwum – powód

W czasach epidemii koronawirusa jedynym i najważniejszym problemem mężczyzn jest to,

W czasach epidemii koronawirusa jedynym i najważniejszym problemem mężczyzn jest to, – że nie mogą zaliczyć, więc starają się obrzydzić sobie kobiety, pisząc takie wyssane z palca bzdury. W czasie epidemii ludzie chorują i umierają ale faceta obchodzi tylko to, że nie może zamoczyć. I tacy śmią uważać, że kobiety nie mają wartości wyższych?
Źródło: wykop
archiwum

Gdy jest kwarantanna i nie możesz iść do pracy, ale pilnie potrzebujesz pieniędzy

Gdy jest kwarantanna i nie możesz iść do pracy, ale pilnie potrzebujesz pieniędzy –
Źródło: facebook

A może by tak rzucić wszystko...

A może by tak rzucić wszystko... – I wyjechać na Podlasie?
archiwum

Słodki kotek - jest Cycki - są Kobieca logika - jest Logika feministek - obecna Troszkę informacji o polityce - jest Wojna TVP vs TVN - obecna

Słodki kotek - jestCycki -  są Kobieca logika - jestLogika feministek - obecnaTroszkę informacji o polityce - jestWojna TVP vs TVN - obecna – Jakiś suchar "na poprawę humoru" - jestCoś patriotycznego - jestCoś religijnego - jestGimbusiarski tekst o chlaniu w weekend - obecnyGównoburza - oczywiście, że też jest.No. Wszystko. Czy teraz w końcu mój demotywator dostanie się na główną, czy muszę zrobić z tego jeszcze galerię?
Źródło: Internetyyyyyyy