Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Antymonachomachia

Z nami od: 4 lutego 2014 o 16:58
Ostatnio: 2 czerwca 2019 o 9:46
Wiek: 26
Płeć: mężczyzna
Exp: 132
O sobie:

filozof, interesują mnie teorie spiskowe i tajemnice tego świata; katolik, choć nigdy nie wiadomo gdzie czai się zło; Zespół 30 Seconds to Mars w przeszłości tworzył muzykę, która stała się moją interpretacją rzeczywistości; sport i zdrowe odżywianie to podstawa; otwarty umysł ciągle szuka prawdy, lecz nigdy jej w całości nie znajduje; zbyt często chcę odsyłać do jednej książki, więc robię to tu, dla zainteresowanych: Antony de Melo - "Przebudzenie"

Jest obserwowany przez: 18 osób
  • Demotywatorów na głównej: 13 z 232 (219 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7609
  • Komentarzy: 4255
  • Punktów za komentarze: 6457
  • Obserwuje: 13 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Dla fanów Gothica, którzy jeszcze nie widzieli tej przeróbki

Dla fanów Gothica, którzy jeszcze nie widzieli tej przeróbki – iks de
archiwum

Zatrzymaj się na tym filmie, nie przewijaj dalej bezmyślnie

Zatrzymaj się na tym filmie, nie przewijaj dalej bezmyślnie – i posmakuj prawdziwej demotywacji
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cuQ1t56lSw0 P.S. jednakże fakty te nie przekreślają sukcesu, niektórzy po prostu mają trudniej
archiwum

Rzadki widok na yt

Rzadki widok na yt – i oczywiście nie podam źródła, abyś nie mógł tego zepsuć
Źródło: youtube
archiwum – powód

Ten film powinni obejrzeć wszyscy śmiejący się z wegan, że pożerają rośliny, których jest coraz mniej

Ten film powinni obejrzeć wszyscy śmiejący się z wegan, że pożerają rośliny, których jest coraz mniej – a prawda jest szczera do bólu, dość smutna.. Nie oszczędza żadnej ze stron... Być może wzbudzi refleksję, pomimo to, że doskonale o tym pewnie wiesz.. Ale może brakuje świadomości..
archiwum

Kastracja internetu w Europie już prawie dokonana...

Kastracja internetu w Europie już prawie dokonana... – Nie dotyczy to tylko youtube... Czy sieć stanie się jeszcze bardziej kontrolowana niż jest? Nasze najlepsze medium jeszcze nie ogarnięte całkowitą kontrolą zamieni się w filtr "poprawności"? Musimy walczyć cały czas.. jak teraz znów jakimś cudem uda się odeprzeć Acta 2.0 to znowu będą próbowali za 3 lata. Jeśli Acta 2.0 stanie się faktem to najprawdopodobniej za darmo to tylko publicznie lub w realu będziesz mógł wygłaszać własne zdanie.. zanim nie zostanie Ci przypięta jakaś łatka na cenzurowanym...
archiwum

Zbyt często pojawiają się demoty antykobiece od tych z Marsa i feministyczne od tych z Wenus...

Zbyt często pojawiają się demoty antykobiece od tych z Marsa i feministyczne od tych z Wenus... – Marsjanie myślą, że Wenusjanki są roszczeniowe, a te zaś, że tamci to c*py lub chamy.. Wenusjanki są nieświadome tego, że władzę (nie dyktaturę,a decyzyjność) sprawować powinien nad nimi Marsjanin, a złość spowodowana jest zanikiem u Marsjan pierwiastka męstwa, objawiający się frustracją i brakiem szacunku. Desperacko Wenusjanki próbują same sprawować władzę nad sobą, lecz im to nie wychodzi ze względu na emocjonalną naturę odłączoną od logiki, bo wkoło brakuje męstwa co by te emocje przyjęło na klatę i tym samym udźwignęło odpowiedzialność jaką jest prawidłowe sprawowanie władzy nad Wenusjanką, która to nie szanuje słabszych mentalnie Marsjan, a silnych kocha.Marsjanie! Bierzmy się do roboty nad sobą i nauczmy się sprawować władzę nad tymi naszymi towarzyszkami życia, bo widzicie co się dzieje, gdy tracimy siłę charakteru (jesteśmy zbyt zależni emocjonalnie lub odwrotnie nieczuli).... a jest to niezbędny składnik władzy nad Wenusjankami, która powinna je uszczęśliwiać, a nie oburzać!
Źródło: obrazek: https://www.youtube.com/watch?v=NwAAVMZewyg wiedzę polecam zdobywać na kanale Pawła Rawskiego na yt - widuję komentarze i sam tego doświadczam, że na prawdę mówi jak żyć, bo relacje to tylko skutek uboczny tego wszystkiego
archiwum

W życiu spotykamy wiele trójkątów

W życiu spotykamy wiele trójkątów – jedne ostre, inne rozwarte... zawsze jest to swego rodzaju połączenie...Oto film stworzony przez zwykłą grupę ludzi ze Śląska, próbujący coś przekazać innym zwykłym ludziom, takim jak Ty, choć wiadomo... nie ma się tych socjotechnik, wiec nie oczekuj jakiegoś holywood... Moje pierwsze wrażenie jest takie, iż nie doceniamy ogromu prac i czasu włożonego w to małe przedsięwzięcie, podczas gdy jesteśmy dookoła otoczeni perfekcyjnie dopracowaną produkcją filmów w kinie, czy seriali (umiejętność wywołania emocji, efekty, psychologiczny schemat dialogów, muzyki i montażu).P.S. Muzyka początkowa - Polski zespół Rockowy "Bear Coaster", który pomimo dobrego brzmienia (w mym guście) już nie gra... a zaszli daleko w "Must Be The Music"2:09 - namiastka "Szybkich i Wściekłych"15:53 - namiastka "Pitbulla"
archiwum – powód

O modlitwie, jej bezsensie

O modlitwie, jej bezsensie – Jeśli nie ma w Tobie wiary, szczerości, dobrych intencji to się nie dziw, że nie wysłuchuje i nie czujesz Jego obecności.. Nie sprawi, że będziesz szczęśliwy, ale możesz Go poprosić o to, aby Cię właściwie poprowadził w podejmowaniu decyzji i aby uświadamiał Cię, gdy błądzisz. Gadaj z Nim rano i wieczorem z zaufaniem i bez pretensjonalności. Po jakimś czasie (nie wiem po ilu tygodniach) zaczniesz rozumieć o co w tym wszystkim chodzi ;) (na obrazku Jego przeciwnicy, demony siedzące w Tobie)
Źródło: https://www.gloskultury.pl/nie-ma-tu-boga-juz… Obrazek i tytuł dla atencji tych, do których chciałem powiedzieć te słowa
archiwum

Tak proste, tak magiczne i piękne

Tak proste, tak magiczne i piękne – a tak niby utarte powiedzenie, niewykorzystane przez ludzi za sprawą konformizmu. To własnie najczęstsza przyczyna braku sukcesów, braku samorealizacji oraz niezadowolenia z życia. Widzisz... jeśli to zrozumiesz to pojmiesz choćby tak banalną sprawę, że  np. na demotach wartościowsze są komentarze i to do ilu ludzi dotrze wartościowa wiedza, a niżeli mocniaki. Im więcej ludzi stanie się szczęśliwych, tym więcej ludzi tym zarazi resztę. Powodzenia w szukaniu celu! To najważniejsza aktywność w całym Twoim życiu
archiwum

W Algierii ponownie wybuchała wojna magów...

W Algierii ponownie wybuchała wojna magów... –
archiwum

Lud przemówił ponownie! Jakże miło jest uczestniczyć i głośno wyrażać opinię.

Lud przemówił ponownie! Jakże miło jest uczestniczyć i głośno wyrażać opinię. – Pozdro dla wszystkich, którzy byli na Marszu Niepodległości w Warszawie"W górę serca..."
archiwum

Serio? Pomimo jawnych dowodów na to, że się nami manipuluje Wy, minusujący, nie akceptujecie prawdy?

Serio? Pomimo jawnych dowodów na to, że się nami manipuluje Wy, minusujący, nie akceptujecie prawdy? – Czy ja do cholery już popełniam "myślozbrodnię" Orwellowską?
archiwum – powód

Podpis zdjęcia od podróżników w czasie z gazety wyborczej: "Uczestnicy 'Marszu Niepodległości' biją kobiety, które sprzeciwiają się faszyzmowi. Warszawa 11 listopada 2018 (Piotr Wójcik)"

Podpis zdjęcia od podróżników w czasie z gazety wyborczej:"Uczestnicy 'Marszu Niepodległości' biją kobiety, które sprzeciwiają się faszyzmowi. Warszawa 11 listopada 2018 (Piotr Wójcik)" – Demot wstawiony 10.11.2018 jakby ktoś nie zauważył.Oczywiście w tekście dalej pisze, że odnosi się to do zeszłego roku, ale komu się będzie chciało doczytać dalej lub sprawdzić datę wstawienia artykułu, aby zorientować się, że to fake news...
archiwum

Słowa świętego Kościoła katolickiego i prawosławnego, Epifaniusza z Salaminy o "świętych obrazach":

Słowa świętego Kościoła katolickiego i prawosławnego, Epifaniusza z Salaminy o "świętych obrazach": – "Słyszałem, że niektórzy zapowiadają, iż będą malować niepojętego Syna Bożego. Słyszeć o tym jest straszne, wierzyć w to - haniebne. Niektórzy twierdzą, że skoro Chrystus stał się prawdziwym człowiekiem z Maryi to możemy przedstawiać Go jako człowieka, lecz czy dlatego stał się człowiekiem, abyś tego, który jest nieuchwytny, z którego wszystko się stało mógł przedstawiać własnymi rękami? Gdzie nakazał Ci ten, który przyszedł na Ziemię czynić swoją podobiznę, oglądać ją i czcić? Jest to raczej nakaz złego, abyś w ten sposób pogardził Bogiem. Trzeba Go raczej żyjącego, jak sam powiedział czcić w duchu i w prawdzie."
archiwum

Dobrze, że powstał film "Kler"

Dobrze, że powstał film "Kler" – Najważniejszą kwestią jaką powinniśmy zrozumieć jest następująca: Bóg i wiara nie ma nic wspólnego z kościołem katolickim - to samo wg recenzenta ma nam przekazać film. Szczególnie demotowych ateistów chciałem w tym uświadomić, aby nie karmili swego przekonania na podstawie istniejących religii, ani autorytetów, będących ich przedstawicielami.P.S. jest jeszcze wywiad "Byłem księdzem" na yt i szczerze powątpiewam, iż "mafia kościelna" jest tak częsta, ale któż wie... w gimnazjum, pamiętam z księdzem rozmawialiśmy na wszystkie tematy, od głupich (że wygląda jak Mieszko z Grupy Operacyjnej - gimby nie pamiętajo, wygooglować - po te najtrudniejsze, jak czystki w ST). Więc chcę przekazać, że bywają księża na prawdę tacy jacy powinni być, z dystansem i zrozumieniem.Jeszcze raz: nie utożsamiajcie Kleru w KK z Bogiem i wiarą - jej słusznością, bo to zbyt częste, błędne skojarzenie
Źródło: czas około 5:00 - https://www.youtube.com/watch?v=8fTTO-DvVVc
archiwum

Aby rozwiać wątpliwości nt. ważności wzrostu nad innymi cechami mężczyzny w oczach kobiety poproszę płeć piękną o komentarz w następującej kwestii:

Aby rozwiać wątpliwości nt. ważności wzrostu nad innymi cechami mężczyzny w oczach kobiety poproszę płeć piękną o komentarz w następującej kwestii: – Czy wzrost u mężczyzny jest ważniejszy od takich cech jak pewność siebie, zaradność życiowa, humor, długość przyrodzenia....?
Źródło: P.S. Kwestia pieniędzy zależy to to pomijam. Obrazek: https://www.youtube.com/watch?v=BxZvfHlpCsA
archiwum

w gr H niespodzianki

w gr H niespodzianki –
Źródło: tak, "Kolumbii" miało być napisane; https://fabrykamemow.pl/memy/439073/Nawet-jes…

- Panie kelner! W mojej zupie jest mucha!

- Panie kelner! W mojej zupiejest mucha! – Kelner odchodząc mamrocze:- Weganie, jak ja was, k**wa, nienawidzę...
Źródło: https://pos-sector.net/kratkiy-kurs-dlya-ofit… Tekst zasłyszany w Radiu Bielsko :)
archiwum

Demotywujące dla nihilistów / ateistów jest to, że jeśli mają rację to się o tym nie dowiedzą

Demotywujące dla nihilistów / ateistów jest to, że jeśli mają rację to się o tym nie dowiedzą – a jeśli jednak się mylą to i tak im nie zazdroszczę
archiwum

Skąd Elon Musk czerpał inspirację do swego pomysłu osadzenia Tesli na orbicie okołoziemskiej?

Skąd Elon Musk czerpał inspirację do swego pomysłu osadzenia Tesli na orbicie okołoziemskiej? – Mam na to teorię: 5:01P.S.Bonusowy demot pocieszający dla samotnych w walentynki: 2:49 - "Stop bleeding on the inside"