Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

trancemeditation

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 3014-02-05 23:31:08

Ściana

archiwum
W każdym kolorze jest światło – A w każdym kamieniu drzemie kryształ. Bądź kryształem pośród sterty kamieni i światłością pośród odwiecznej ciemności.
archiwum – powód
Nie powiedziałbym, że Bóg jest sprawiedliwy i miłosierny – Bo sprawiedliwości z zasady nie ma. Jest życie, wolna wola, kreacja, uśpiona moc. I Bóg, jeśli istnieje - z nich korzysta i je tworzy.
archiwum
Oto parodia – Słynnego zdania wrednych, wścibskich i niezrównoważonych psychicznie kobiet.Fochy, gierki, intrygi, sukowaty charakter - to też jest przemoc. Tylko psychiczna i bardziej zawoalowana. To przemoc, wobec której bardzo trudno się bronić. Dlaczego o tym się nie mówi?
archiwum
Za czasów mojego dzieciństwa sprawy takie jak: granica państwa, przejście graniczne, paszport - to była świętość – Za nielegalne przekroczenie granicy groziła kara, a za przebywanie w strefie przygranicznej groziło wylegitymowanie.Tymczasem teraz barbarzyńska dzicz (75% to mężczyźni) przelewa się bezkarnie przez nasze granice i nikt nie reaguje, a Merkelowa jeszcze ich zaprasza. Dlaczego kraje UE nie pracują nad uszczelnieniem granic, budową zasieków, murów, itp? Dlaczego na szczeblu unijnym i państwowym nie wprowadzono mobilizacji wojsk? Dlaczego nie ma odpowiedzi siłowej (militarnej) na tę wojnę wypowiedzianą nam, Europie? Czy tutaj chodzi o ukrywany przed opinią publiczną plan zniszczenia naszej cywilizacji? Wiele wskazuje na to, że są to po prostu działania celowe.
archiwum
Wegetarianie, jak to wytłumaczycie?! – "Ale jedno mogę mięsożercom obiecać: nowy wspaniały aryjski świat będzie w 100% wegetariański. Nowy porządek świata będzie oznaczać rządy Aryjczyków i wegetarian, prowadzących pozostałych ludzi za pomocą rózgi żelaznej"~Adolf Hitler
archiwum
To nie jest fake, to autentyczna wypowiedź feministki, Kingi Dunin – Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego kobiety najczęściej bronią islamistów. Tym bardziej zastanawiało mnie to, dlaczego feministki walczące o prawa kobiet, wręcz zachęcają do osiedlania się muzułmanów. Którzy jak wiadomo, traktują kobiety jak zwierzęta.U siebie zablokowałem już kilka kobiet, które robiły wybitnie proislamską propagandę. A wytłumaczenie tego jest prastare tak jak nieokrzesana, człowiecza natura. Kobiety zawsze poprą silnych i czasami agresywnych samców alfa, w tym przypadku muzułmanów. Tylko o to tu chodzi. Jest kryzys męskości spowodowany przez matki i ojców lat '70, 80' i 90' i ich wychowanie. Więc kobieta podświadomie poprze nawet muzułmanina, byle to tylko był ostry, agresywny samiec. Poza tym, kobiety zawsze musiały mieć w sobie pierwiastek masochizmu i autodestrukcji, by mogły przez tysiąclecia wytrzymywać z męskimi brutalami, zapewniającymi jednak przetrwanie.
archiwum
Nawet Donald Tusk wyśmiał lewacką bajkę o "uchodźcach" – "Ten sposób myślenia [zakładający przyjmowanie przybyszów z otwartymi rękami] nie przewidywał jednak skali zjawiska. Tego, że mamy do czynienia z czymś zupełnie innym. Raczej z nową wędrówką ludów, a nie problemem uchodźców, znanym kilka czy kilkanaście lat temu."
archiwum – powód
Marihuana to zielona śmierć, która uzależnia i zabija! – Ostrzegam wszystkich przed tym świństwem. Nie dajcie się zwieść narkomańskiej propagandzie! życie masz tylko jedno, a marihuana wiele żyć zakończyła stanowczo zbyt wcześnie..Po pomoc i rzetelne informacje zgłoś się do Monaru bądź lekarza specjalizującego się w temacie.
archiwum – powód
Właśnie taka jest prawda! –
Friendzone.Banalny przykład pierwszy z brzegu: – Facet ma serialową wizję w głowie, że jak kobiecie kupi kwiatki, pierścionki i będzie miłym gościem, który dużo jej słucha i spełnia wszystkie życzenia, to ona da mu spędzić w sobie miłe chwile. Tymczasem jedyne chwile jakie ze sobą spędzają, to te przy kawie, gdy romantyczna humanistka po prywatnym marketingu, opowiada mu o psychopacie z którym jest w związku, i jak strasznie z tego powodu cierpi. Płaczliwy, wielogodzinny monolog trwa do czasu, gdy ów „psychopata” puści „dźwięka” (bo szkoda kasy na dzwonienie do świnki). Wtedy dziwnie ożywiona i pobudzona „ofiara psychopaty” zadzwoni, i dowie się że ma teraz jechać do niego, bo on ma ochotę na numerek, browarki i „wąsa”, a nie ma „floty”. Cała w rumieńcach, podniecona i pełna życia całuje w policzek „przyjaciela”, po czym biegnie do najgłębszych otchłani piekieł, które przed chwilą ze łzami w oczach opisywała. Biegnie szybko, bo c*pka swędzi niemiłosiernie i „Miś” jest niecierpliwy, może przyłożyć.
Źródło: Autor: Samcze Runo
archiwum
Sport to rozrywka dla motłochu, którą elity go kontrolują – Nie kibicujesz ani państwu ani klubowi. Przede wszystkim kibicujesz kartelowi FIFA / UEFA, który jest PRYWATNĄ KORPORACJĄ. A piłkarze - jej najemnikami rozgrywającymi z góry opłacony i wyreżyserowany teatr.
archiwum – powód
Nie myśl.. Medytuj! – Dźwięki "hipnotyczne" (powtarzające się) w tonie harmonicznym 528 Hz, wygenerowane na syntezatorze. Częstotliwość 528 Hz odpowiada za czakrę splotu słonecznego, za manifestację woli na planie fizycznym.
archiwum – powód
Marihuana uzależnia i zabija – Ostrzegam wszystkich przed tym świństwem. Nie dajcie się zwieść narkomańskiej propagandzie! życie masz tylko jedno, a marihuana wiele żyć zakończyła stanowczo zbyt wcześnie..
archiwum
Jesteś tolerancyjny, cenisz otwartość i pluralizm światopoglądowy? – To tak jak ja. Pamiętaj jednak, że islam za jakiekolwiek odmienne poglądy ścina głowę
archiwum
Nie wystarczy urodzić się człekokształtnym, by być człowiekiem – Do tego trzeba wyznawać uniwersalne dla naszego gatunku wartości! Pora to powiedzieć wprost, bez cenzury i bez patrzenia na opinię lewactwa, że to rasizm!
archiwum – powód
O wielki i potężny Lono! – Władco Australii, Polinezji i Oceanii! Stworzycielu Ziemi, nieba, wszechświata i wszelkiego żywego i nieżywego stworzenia! Co sądzisz o takich uzurpatorach jak Jezus, jahwe, allah, i zaślepionych ich zwodniczymi religiami bluźniercach?
archiwum
Jeszcze 10 lat temu chamskie dowcipy o papieżu Polaku były nie do pomyślenia – Dziś z papieża śmieją się praktycznie wszyscy. Dokąd zmierzasz, Polsko?! O tempora, o mores!
archiwum
Co to jest?! – Czy za pomocą tego urządzenia Angela Merkel kontroluje poczynania Ewy Kopacz?!
archiwum – powód
To niepokojące uczucie.. – ..Gdy zdajesz sobie sprawę z tego, że cała główna jest okupowana przez boty administracji, a reszta użytkowników to tylko mało znaczące "tło".
archiwum
Logika naszej pseudo-lewicy – "Nie chcemy żyć w katolandzie i w ogóle w jakimś państwie wyznaniowym, więc sprowadzimy 80.000 islamistów. A kto jest przeciw, tego nazwiemy ksenofobem i faszystą"