Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

leylla25

Z nami od: 25 sierpnia 2018 o 14:27
Ostatnio: 17 maja 2022 o 10:00
Wiek: 28
Płeć: kobieta
Exp: 4424
Jest obserwowana przez: 36 osób
  • Demotywatorów na głównej: 3348 z 3754 (395 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1076412
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Wyciąganie odpowiednich wniosków z porażki to domena zwycięzców Te gwiazdy się o tym przekonały (8 obrazków)

poczekalnia
 –
poczekalnia
 –
0:45
 –
0:30
poczekalnia
 –  - Czy jest Pan za tym, by dać biednym kredytobiorcą pieniądze z budżetu na ich poratowanie?- Oczywiście!- Czy jest Pan za tym, by dać biednym rodzinom z dziećmi pieniądze z budżetu na ich poratowanie?- Oczywiście, że tak!- Czy jest Pan za tym, by dać biednym emerytom trzynaste i czternaste emerytury z budżetu na ich poratowanie!- Tak, tak, po stokroć się im należy!- Czy jest Pan za tym, by dawać z własnej kieszeni co miesiąc 1000 zł na wyżej wymienione cele?- Nie! Chyba oszaleliście!
 – Użycie amunicji z białym fosforem, który pali się w temperaturze 2760 stopni Celsjusza, jest zakazane przez Konwencję Genewską i nie można go stosować do atakowania celów innych niż wojskowe lub takich, gdzie istnieje prawdopodobieństwo narażenia cywilów na obrażenia. Oprócz poważnych poparzeń biały fosfor może także powodować uszkodzenie organów wewnętrznych na skutek wdychania toksycznych oparów
0:35
Bohater nazywa się Sabit Szontakbajew –
 –
Przez lata koty ukradły biżuterię o wartości około 3 mln zł. z całej dzielnicy –
Pewna rodzina z Indii pozywa swojego syna za to, że nie dał im wnuka – Rodzice mówią, że wykształcili swojego jedynaka w Stanach Zjednoczonych, gdzie został pilotem, a gdy wrócił do kraju, zaaranżowali jego małżeństwo i wyprawili wystawne wesele w drogim hotelu. Mieli przez jakiś czas również utrzymywać swoją latorośl i kupić mu drogi samochód.Wredny syn jednak wciąż się nie rozmnożył mimo iż minęło kilka lat od ślubu. Dlatego rodzice domagają się 650 tys. dolarów zadośćuczynienia.Syn nie komentuje sprawy, bo nie jest porąbany, jak jego rodzice Rodzice mówią, że wykształcili swojego jedynaka w Stanach Zjednoczonych, gdzie został pilotem, a gdy wrócił do kraju, zaaranżowali jego małżeństwo i wyprawili wystawne wesele w drogim hotelu. Mieli przez jakiś czas również utrzymywać swoją latorośl i kupić mu drogi samochód.Wredny syn jednak wciąż się nie rozmnożył mimo iż minęło kilka lat od ślubu. Dlatego rodzice domagają się 650 tys. dolarów zadośćuczynienia.Syn nie komentuje sprawy, bo nie jest porąbany, jak jego rodzice.
 –
poczekalnia
W 2018 r. AvtoVAZ zatrudniał ponad35 000 pracowników –  ET Auto
 –  Z wykształcenia jestem psychologiem i wszelkie stereotypy i schematy doprowadzają mnie do szału. Kiedyś spotkałam się z moją byłą koleżanką z klasy, która opowiadała mi o "sekretach relacji" z popularnych książek psychologicznych: mężczyźni nie powinni robić "kobiecych" rzeczy, bo będą mieli słaby charakter; mężczyźni bardziej potrzebują seksu niż kobiety itd. Kilkakrotnie prosiłam ją, żeby zmieniła temat, bo mnie denerwuje, ale moje prośby zignorowała. Kiedy powiedziała, że dziewczyny są bardziej emocjonalne i trzeba im to wybaczać, wzięłam gazetę i zdzieliłam ją po głowie. Jestem dziewczyną, więc mogę. :)
Kiedy wreszcie został do tego przekonany 9 października 1934,został zamordowany –
 –
0:08
Dior nie, więc sprzedaż Sauvage poszybowała w górę i stał się on pierwszym męskim zapachem, który kiedykolwiek znalazł się na szczycie światowej listy bestsellerów –
poczekalnia
W ciągu niespełna dwóch lat mężczyzna zarobił prawie 1700 zł. na połączeniach od firm marketingowych –
poczekalnia
 –
0:11
 –
 –
0:12