Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Szukaj



Znalazłem 26 takich demotywatorów

 –
Kiedy nie do końca ogarniasz czym jest ten cały wegetarianizm –  jutro na obiad mam rybkę
I wtedy trzeba odpowiedzieć:Nieeee, jest bardzo soczysty. Pyszny.Udał Ci się!Za każdym razem gramy w tę grę –
 –  polecamy żeberka pieczone schab z cebulo
Blisko, coraz bliżej –
 –
Magda Gessler prowadzi sprzedaż jedzenia na wynos ze swoich restauracji, jednak to jej córka zaskoczyła wszystkich cenami – Ceny przedstawiają się następująco: kiełbasa za 41-44zł za kg, szynka wędzona na drzewie owocowym za 58zł/kg, wędzona pierś kaczki – około 200 gramów za 38zł czy wędzony baleron, schab lub boczek w cenie 49zł za kg. Nie jest to wygórowana cena jak za produkty tego typu dobrej jakości.Jeżeli jednak nie chce Wam się szykować wielkanocnych wypieków to możecie zamówić je od córki słynnej restauratorki. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że mogą one znacząco odchudzić nasze portfele, w ofercie są: torty (w cenie ok. 300 zł), mazurki za 65 zł czy makowiec za 110 zł za kg.
Moja babcia umrze, ale nie na koronawirusa, tylko z głodu – Była dziś w sklepie osiedlowym kupić normalnie ćwiartkę z kurczaka - nie ma. Schab? Nie. Szynka? Zapomnij. Nawet mleka brak, papieru, a o makaronach krąży legenda że kiedyś będą. Gówno jest. Kiełbasa co najwyżej, a z tego zupy nie ugotujesz.Jestem wkur***ny bo musiałem jechać do pobliskiej wsi gdzie ludzi jest trochę mniej lido i jeszcze w sklepach można coś kupić, bo babcia może przejść dziennie 500 metrów i jest dętka i nie ma auta, żeby szukać kurczaka w całym województwie!! Popier****ło was wszystkich i tyle mam na ten temat do powiedzenia
Źródło: Życie
- A co to?- Schab.- A to? – - Schab w pieprzu.- A czym on się różni?- Że jest w pieprzu.- Aha. A dobre to?- Tak.- A jadł Pan?- Tak.- A świeże to?- Tak.- A z kiedy?- Z dzisiaj.- A to świeże.- Tak.- Dobra. To wezmę 20 DEKA pasztetu
Ceny w marketach i dyskontach według portalu dlahandlu.pl są wyższe niemal o 30% dziś niż w zeszłym roku –  Skutki socjalizmu:ÇenaCenagrudzień 2018 r.terazProduktChleb 1 kgBułka kajzerka 50 g3,15 zł 4,48 zł0,25 zł 0,42 złCzekolada mleczna 100 g 2,99 zł 3,93 złŚmietana 18 proc. 200 g 1,44 zł 1,97 zł4,94 zł 5,57 zł2,44 zł 3,08 zł1,75 zł 2,66 zł1,87 zł 2,75 zł3,62 zł 4,93 zł3,96 zł 4,95 zł1,96 zł 3,35 zł5,16 zł 7,65 zł3,37 zł 5,65 zł5,71 zł 7,24 zł5,49 zł 5,67 zł9,8 zł 14,49 zł1,83 zł 2,91 zł15,31 zł 18,67 zł6,76 zł 6,97 złJajka 10 szt.Mleko 3,2 proc.11Mąka pszenna 1 kgCukier 1 kgMakaron penne 500 gBanany 1 kgJablka 1 kgCytryny 1 kgPomarańcze 1 kgOlej 11Masło 200 gŚledzie w oleju 650 gZiemniaki 1 kgSchab bez kości 1 kgKurczak cały 1 kg107,34 złRAZEM:81,8 złŹródło: portal dlahandlu.plDEMOTYWATORY.PLCeny w marketach i dyskontach wedługportalu dlahandlu.pl są wyższe niemalo 30% dziś niż w zeszłym roku
Wegański schabowy – To ja się k..wa pytam, częścią której rośliny jest schab?! Jak zweganizować schabowego? 11 WEGAŃSKISCHABOWY http://www.wegujemy.pl
Hmm... brzmi znajomo –  - Moi mili, Nie namawiam, ale radzę: Jeśli dziś otrzymam władzę, baję słowo, że zasadzę W ciągu pięciu dni na piasku Drzewa mego wynalazku. Już nie szyszki, nie żołędzie, Ale rosnąć na nich będzie Schab wędzony i pieczony, Boczki, szynki, salcesony, Mortadela i serdelki, Mięs przeróżnych wybór wielki, Nawet prosię w galarecie, Jeśli tylko zapragniecie. Jan Brzechwa, "Szelmostwa lisa
 –
 –
Typowy Janusz przy dziale mięsnym: – - Co to?- Szynka z wiejskiego dworku.- Pewnie droga?- Nie, 19 zł za kilogram.- A to dziękuję. A to co?- Schab czeremchą wędzony.- Jaki schab?- Czeremchą wędzony.- Czym wędzony?- Czeremchą.- Dziwny jakiś. A to co?- Szynka jak za Gierka.- A to nie chcę. A to?- Pasztet z pieca.- Z jakiego pieca?- Nie wiem. Z pieca jakiegoś.- Nie wie pani z jakiego?- Nie.- To sprzedajecie i nie wiecie z jakiego. A to co?- Szynka Bohuna.- Kogo?- Bohuna.- Nie znam. A dobra ona jest?- Dobra.- No nie wiem...- Niech pani da spróbować.[dwie minuty mielenia w gębie i skrzywienie ryja]- A to?- Parówki z szynki.- Z szynki parówki? A po ile?- 16 zł za kilogram.- Kto to słyszał! Taka cena za parówki? A jakie ma pani paróweczki dla dziecka dobre?- Parówki cielęce. 7,99 za kilogram.- Ale to dla dziecka mają być!- Parówki "jak od MOMy", 3,99 zł za kilo.- O, to pani da pięć paróweczek takich dobrych, dla dziecka. I tego bokuna dziesięć deka
- Andrzeju, trzeba zwiększyć sprzedaż schabu wśród rodziców. - Napiszmy, że jest zdrowy.- Nie jest.- To napiszmy, że jest bezglutenowy. A na opakowanie wkleimy Księżniczkę Lodu, podobno suka sprzeda wszystko.(...)- Dostajesz awans! Je*any awans sku*wysynu!  –  Schab delikatny kraina lodu
Delikates – Nowy smak CarrefourSchabSamsung
Daj mocne, jeśli lubisz schabowego –
 –  Drogi Pan/Pani Kotlet schabowy to niekwestionowana klasyka w tradycyjnej kuchni polskiej. Wzmianki dotyczące tego dania sięgają około 1860 roku. Za jedno z najstarszych sposobów przyrządzania kotleta uważa się, nie tyle jego dobre rozbicie, a pora godziny, o której to się robi. Nie od dziś wiadomo, ze dobrze przyrządzony kotlet to taki, który rozbity jest dzień wcześniej miedzy godziną 8-20 i odpowiednio przyprawiony. Wtedy to włókna mięsa dobrze nasiąkną w nocy wszystkimi przyprawami. Serdeczna prośba, do osoby rozbijającej kotlety miedzy 5 a 6 rano, o zmianę godzin przyrządzania kotleta. Wbrew pozorom to rozbijanie jest uciążliwe dla sąsiadów, a prace uciążliwe wykonuje się od 8 do 20. Z góry/z dołu/z boku Dziękujemy! Sąsiedzi z J. Ku.
Ktoś wie jak go naładować? –  Schab Samsung