Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

butterfly2000

Z nami od: 15 sierpnia 2020 o 12:01
Ostatnio: 24 września 2022 o 18:44
Płeć: kobieta
Exp: 87
Jest obserwowana przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 27 z 63 (36 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 23462
  • Komentarzy: 285
  • Punktów za komentarze: 3430
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Niemcy są gotowe na przyjęcie dezerterów z armii rosyjskiej "zagrożonych poważnymi represjami" - zdeklarowała niemiecka minister spraw wewnętrznych Nancy Faeser. – Z podobną deklaracją wystąpił holenderski sekretarz stanu ds. azylu Eric van der Burg. "Rosjanie, którzy nie chcą walczyć na Ukrainie i przyjadą do Holandii na pewno nie zostaną odesłani. Wiemy, że będą tam ścigani” – mówi. Dodatkowo rząd Niemiec chce w związku z tym w najbliższych tygodniach wypracować na szczeblu unijnym wspólną linię postępowania wobec obywateli Rosji uciekających przed mobilizacją.
archiwum
Ireneusz Zyska - Wiceminister Klimatu i Środowiska:"Kto nie gasi światła, robi prezent Putinowi" – Zdaniem Zyski "warto wprowadzać dobre praktyki" i zacząć oszczędzać energię elektryczną, podobnie jak w ostatnich latach Polacy, którzy nauczyli się oszczędzać wodę czy gospodarować właściwie odpadami.
archiwum
83 lata temu Stalin zadał cios w plecy walczącej z Hitlerem Polsce. – 17 września 1939 roku o świcie Armia Czerwona przekroczyła granicę i zadała cios w plecy broniącej się przed Niemcami Polsce.Gdy dzień się kończył, polski rząd w panice uciekał do Rumunii.
archiwum
Kary za ogrzewanie domu powyżej 19 stopni. Europa już reaguje na problemy z gazem. – Szwajcaria i Włochy przygotowały przepisy z wysokimi karami za nagrzanie domu powyżej 19 stopni. W Szwajcarii za złamanie przepisów grozić będzie nawet więzienie.
archiwum
Johnson:Brytyjczycy muszą zaakceptować wyższe rachunki za energię, ponieważ „Ukraińcy płacą krwią” – Boris Johnson podczas niespodziewanej wizyty w Kijowie wezwał Brytyjczyków do poniesienia bólu związanego z wyższymi rachunkami za gaz, ponieważ Ukraińcy „płacą krwią”. Brytyjczycy są jednak trochę innego zdania.
archiwum
Kiedy oglądalność drastycznie spada. –
Socjalizm jest niemoralny i demoralizujący –  WSZYSTKO CO "ZA DARMO" JEST ZAPŁACONE PRZEZ LUDZI PRACUJĄCYCH
Impreza się skończy –
Miliony złotych za ogrzewanie posłów.  Władza nie zmarznie – Za ogrzewanie gmachu przy ul. Wiejskiej w 2023 roku podatnicy zapłacą ok. 17 mln złotych - wynika z planu Biura Finansowego Kancelarii Sejmu.A Ty podatniku marznij
archiwum
Zryw młodych ludzi o wolność. Pamiętajmy. – Nawet SS-mani byli zdziwieni okrucieństwem SS Galizien
archiwum
Pan Niedzielski u lekarza pierwszego kontaktu. –
Typowy, bezemisyjny pojazddla czteroosobowej rodzinypo 2035 roku wg norm UE –
archiwum
Z przymrużeniem oka ;) –
archiwum
Cała prawda tylko w TV.... –
archiwum
... –
Nowe czasy, stare metody –  Kancelaria premiera?
archiwum
Pamiętajmy o naszej historii, bo ktoś inny ją za nas napisze. – „Nie o zemstę ale o pamięć wołają ofiary”

Cytaty znanych ludzi

Cytaty znanych ludzi –  30,,NARÓD, KTÓRY TRACI PAMIĘĆPRZESTAJE BYĆ NARODEM.STAJE SIĘ JEDYNIE ZBIOREM LUDZI,CZASOWO ZAJMUJĄCYCHDANE TERYTORIUM."JÓZEF PIŁSUDSKI
żeby pracować dłużej lub znaleźć lepszą pracę, aby uchronić się przed wzrostem kosztów życia – Ujmująca jest ta troskliwość
Czasami milczenie nie jest złotem –  Ludzie boją się stracić wszystko dlatego milczą