Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

butterfly2000

Z nami od: 15 sierpnia 2020 o 12:01
Ostatnio: 20 czerwca 2021 o 14:36
Płeć: kobieta
Exp: 19
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 15 (8 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4555
  • Komentarzy: 74
  • Punktów za komentarze: 739
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Wbrew swojej woli obejrzałam ten mecz, i nie żałuję – Pomijając pana w niebieskiej koszulce, zwolennika żółtych kartek, to był dobry mecz, Polacy w końcu pokazali pazurek.Typowałam 3 :1 dla Hiszpanii, a tu taka niespodzianka.Na mecz ze Szwecją też kupię melisę, to chyba im pomaga
Już niebawem nad morzem –
Jeśli ktoś, proszę Pana nie pije i nieprzeklina, to znaczy, że niezbyt uważnieśledzi sytuację w kraju, proszę Pana... –
W galerii handlowej w Warszawie powstanie kościół – Z inicjatywy Społeczności Chrześcijańskiej "Zachód" w galerii handlowej na Bemowie już jesienią ma zacząć działać protestancki kościół. Obok ma funkcjonować punkt bezpłatnej, doraźnej pomocy psychologicznej dla wszystkich potrzebujących. Trwa zbiórka pieniędzy na konieczne prace remontowe.Stojąca za inicjatywą utworzenie kościoła protestanckiego w galerii handlowej na Bemowie Społeczność Chrześcijańska "Zachód" powiązana jest z innymi warszawskimi wspólnotami Kościoła Chrystusowego w RP, który z kolei przynależy do "dużej i różnorodnej rodziny kościołów ewangelicznych"
archiwum
Bardzo wymowna okładka Newsweeka. – Redaktor naczelny tygodnika Newsweek Tomasz Lis w sobotę rano opublikował najnowszą, poniedziałkową okładkę gazety, na której widnieją twarze Adriana Zandberga, Włodzimierza Czarzastego i Jarosława Kaczyńskiego.Internauci zauważają, że grafika jednoznacznie przypomina propagandowy portret Karola Marksa, Friedricha Engelsa i Włodzimierza Lenina.
"Herkules próbujący podać swojemu kotu tabletkę" –
archiwum
"Za szklanką mleka kryje się cierpienie" Pani Spurek odpływa coraz bardziej. – "Życzę nam polityki, która ma odwagę do walki z katastrofą klimatyczną, która rozumie, że ważne jest i odejście od wydobycia węgla, i zakończenie hodowli zwierząt na mięso, mleko, jajka. Życzę nam polityki, która służy obywatelom/kom, a nie węglowemu i mięsnemu lobby!"
archiwum
... –
archiwum
Polski filozof, logik, profesor nauk humanistycznych. –
Milczenie jest złotem –  Klaudia Jachira@JachiraKlaudiaNo i nie klęknęli. Przecież to nie onich chodzi, tylko o szacunek dlainnych. Odrobina empatii, panowie.A tak ani wyniku, ani charakteru. Ech,wracam do mojej robótki.22:39-31 mar 21 ■ Twitter for Android
Wycieczka po galaktyce –  PO PRAWEJ MIJAMY DOM WARIATÓW
archiwum
Eh, te teorie spiskowe. –
archiwum
... –
archiwum
Niebezpieczna choroba w Niemczech. Ofiarami głównie mężczyźni. – Instytut Roberta Kocha podał niepokojące dane. Okazuje się, że pierwszy raz od 2001 roku zaobserwowano drastyczny wzrost zachorowań na kiłę.Najczęściej ofiarami kiły padają mężczyźni. Jak podaje Instytut Roberta Kocha, najczęściej są to osoby homoseksualne i biseksualne. Zakażenie często pojawiało się u osób żyjących z wirusem HIV.

1