Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kupanty

Z nami od: 20 lutego 2017 o 23:31
Ostatnio: 23 grudnia 2018 o 3:02
Exp: 15
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 14 z 184 (170 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2080
  • Komentarzy: 126
  • Punktów za komentarze: -202
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Pracowałem kiedyś na poczcie, gdzie - między innymi - stemplowałem przesyłki ciężkim, stalowym datownikiem. Raz, gdy podniosłem pieczęć z zamiarem przyciśnięcia do koperty, klientka nieopatrznie położyła rękę na liście...i podstemplowałem grzbiet jej dłon

Pracowałem kiedyś na poczcie, gdzie - między innymi - stemplowałem przesyłki ciężkim, stalowym datownikiem. Raz, gdy podniosłem pieczęć z zamiarem przyciśnięcia do koperty, klientka nieopatrznie położyła rękę na liście...i podstemplowałem grzbiet jej dłon – Datownik był ciężki i twardy, uderzenie - silne, nagłe i niespodziewane: klientka wydała z siebie okrzyk bólu, a następnie zasłabła i straciła przytomność. Nie udało się jej ocucić, więc na miejsce przyjechali ratownicy medyczni.Chwilę jej się przyglądali. Jeden z nich chwycił ją za nadgarstek, aby zmierzyć puls i zobaczył pieczątkę z datą na jej dłoni. Niewiele myśląc, wybuchnął gromkim rechotem i chrząknął tubalnie, tak aby wszyscy gapie mogli go dosłyszeć: "Nic tu po nas, już po ptokach: termin ważności tej Pani upłynął przed kwadransem".Jego wesołość udzieliła się zebranym, żart znalazł powszechne uznanie, a wkrótce sama zainteresowana oprzytomniała i - poznawszy powód ogólnego rozweselenia - zawtórowała gromkim śmiechem rozentuzjazmowanej gawiedzi. Historia jest prawdziwa, nie było w niej smoków, a kierowca autobusu nie zaklaskał.Mam nadzieję, że moje wspomnienie przywróci Wam wiarę w personel medyczny, który nawet w obliczu trudnych sytuacji nie traci poczucia humoru
archiwum

Statystyczny student - zapytany, czego najbardziej pragnie - odpowiedziałby, że pokoju. Na świecie i w akademiku!

Na świecie i w akademiku! –
archiwum

Dopiero drugi dzień wiosny... ...a pączki już rozkwitają!

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
...a pączki już rozkwitają! –
archiwum

Dwóch kibiców piłkarskich zapytało mnie przed meczem: "Komu kibicujesz, Arce czy Pogoni?". Odparłem: "Polsce! Kibicuję Polsce!".

"Polsce! Kibicuję Polsce!". – Czy jesteś z Warszawy czy z Pcimia, zawsze kibicuj swojej Matce - Polsce! Patriotyzm ponad podziałami!
archiwum – powód

W małopolskiem utworzono specjalny oddział policji... ...do walki z zagrożeniami związanymi z PMS. Do zadań jednostki należy wykrywanie osobników dotkniętych rzeczonym zaburzeniem i niezwłoczne podjęcie działań operacyjnych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa publicznego w rejonie.

...do walki z zagrożeniami związanymi z PMS. Do zadań jednostki należy wykrywanie osobników dotkniętych rzeczonym zaburzeniem i niezwłoczne podjęcie działań operacyjnych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa publicznego w rejonie. – Służba jest tak niebezpieczna, że aby nakłonić ochotników do zasilenia oddziału, obiecano im:1) min. 100.000 zł podstawowej pensji + dodatki i premie2) możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę w wieku 27 lat3) darmową opiekę psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną do końca życia.Mimo wszystko nadal jest problem z rekrutacją. Chętnych brakuje!
archiwum – powód

Tak ubrany wracam do domu... ...gdy moja laska ma PMS.

...gdy moja laska ma PMS. – (...a i tak nie czuję się bezpiecznie)
archiwum – powód

Moja dziewczyna (ten stwór po prawej) zagrała w serii filmów "Skowyt" bez charakteryzacji! Wszystko dzięki temu, że na castingu do pierwszego z filmów miała epizod zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Reżyser był pod tak głębokim wrażeniem jej aktorskiej ekspresji i autentyczności, że nie tylko przerwał konkurs...

Wszystko dzięki temu, że na castingu do pierwszego z filmów miała epizod zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Reżyser był pod tak głębokim wrażeniem jej aktorskiej ekspresji i autentyczności, że nie tylko przerwał konkurs... – ...i od ręki zaproponował jej rolę, ale w dodatku dostosował harmonogram realizacji zdjęć do przebiegu cyklu owula*yjno-menstrua*yjnego mojej lubej! To dzięki jej naturalnym inklinacjom film zapadł w pamięć szerokiej widowni i doczekał się kontynuacji. Ż****ska, przepraszam, Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej chciała jej przyznać Oskara, ale zrezygnowano z tego pomysłu ze względu na uzasadnione obawy o porządek gali i bezpieczeństwo zaproszonych gości.

Typowa wywiadówka. O - ojciec. N - nauczycielka:

Typowa wywiadówka.O - ojciec.N - nauczycielka: – O - Rzekłem! Mój jednorodzony syn ma ma przejść do następnej klasy bez konieczności zdawania egzaminu komisyjnego.N - To niemożliwe!O - Dlaczego?N - Pański syn ma jedynkę z polskiego...O - Proszę ją skreślić: mój syn ma dysortografię i dysleksję.N - Ma też ocenę niedostateczną z matematyki...O- Proszę wymazać: mój jedynak ma dyskalkulię.N - ...i z biologii.O - Zoofobia i botanofobia - te nazwy coś Pani mówią?N - ...i z geografii...O - Uszkodzenie błędnika i zaburzenia orientacji w terenie.N - Nieodpowiednie zachowanie.O - ADHD! I co? Skończyły się Pani argumenty? Mam złożyć na Panią skargę? Proszę pamiętać, że wiele osób czeka na najmniejszy Pani błąd i chętnie zajmie Pani miejsce.N - Przepraszam, to się już nie powtórzy
archiwum – powód

Moja dziewczyna... Zdjęcie przedstawiające kliniczny epizod nasilenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego (ang. premenstrual syndrome, PMS).

Zdjęcie przedstawiające kliniczny epizod nasilenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego (ang. premenstrual syndrome, PMS). – Studium przypadku w amerykańskim Laboratorium przy MedStar Washington Hospital Center.
archiwum – powód

Chciałbym pochwalić się rodzeństwem. Bo jest się czym chwalić: mój młodszy brat (klasa maturalna) "zaliczył" woźną w schowku na miotły. Stało się to w kilka dni po jego 18-stych urodzinach. Brat umiejętnie wszystko rozegrał. Pochwalił się woźnej, że ma już dowodzik i że już "może", a potem poużalał się na smutną dolę maturzysty, idącego wiosną na stracenie. Żartobliwie wyraził swoje ostatnie życzenie: przed "egzekucją" chciałby zaznać kobiety. Woźna zaciąg

Pochwalił się woźnej, że ma już dowodzik i że już "może", a potem poużalał się na smutną dolę maturzysty, idącego wiosną na stracenie. Żartobliwie wyraził swoje ostatnie życzenie: przed "egzekucją" chciałby zaznać kobiety. Woźna zaciąg – ...i tam uczyniła mężczyzną! Pojawił się jednak problem. Najpierw brat zrelacjonował wydarzenie kolegom z klasy, którzy znali woźną osobiście: ci przybijali z nim piątki, składali mu gratulacje, a wieczorem w klubie stawiali alkohol. Potem mój dzielny krewniak zapragął pochełpić się swoim podbojem przed kumplami z klubu tenisowego i tu zaczęły się schody. Pozaszkolni koledzy nie znali personelu liceum i gdy padło słowo "woźna", wyśmiali mojego brata, że jest gerontofilem. Tak się dziwnie składa, że stanowisko woźnej kojarzy się silnie z dojrzałymi paniami u progu emerytury. Co z tego, że zdobycz mojego brata miała 25 lat i była - jak na możliwości pryszczatego nastolatka - całkiem atrakcyjna (może sprawiała wrażenie nieznacznie upośledzonej, ale miała duże piersi, oczy w kształcie migdałów, ładnie skojone usta - każdemu licealiscie życzę w połowie tak atrakcyjnej dziewczyny). Koledzy nie dawali wiary, mówili "A świstak siedzi". Brat zamknął się w sobie, a ja nie wiem, jak go wesprzeć.
archiwum

Dojrzewanie...

Dojrzewanie... – ...Każdy musi przez to przejść!
archiwum

Zamiast tracić czas na klepanie paciorków... ...postaraj się skupić, wyciszyć...

...postaraj się skupić, wyciszyć... – ...i zanurzyć w głębokiej modlitwie.
archiwum

Nieuczciwa konkurencja... I pomimo ciężkiej pracy jesteś w tyle.

I pomimo ciężkiej pracy jesteś w tyle. –
archiwum

Moja sąsiadka.

Moja sąsiadka. – Zna wszystkie osiedlowe ploteczki.
archiwum – powód

Cyce jak donice. I można się sadzić!

I można się sadzić! –
archiwum – powód

Taka naukowa symulacja... ...gdyby ktoś się zastanawiał, skąd biorą się dziury w polskich drogach.

...gdyby ktoś się zastanawiał, skąd biorą się dziury w polskich drogach. –
archiwum

Odkąd podjąłem pracę w służbie celnej...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Odkąd podjąłem pracę w służbie celnej... – ...zawsze szukam tam narkotyków.
archiwum – powód

Z takim zdjęciem w CV... ...dostaniesz każdą pracę bez względu na wykształcenie.

...dostaniesz każdą pracę bez względu na wykształcenie. –
archiwum

Ogarnia Cię senność...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Ogarnia Cię senność... – Twoje powieki stają się ciężkie...
archiwum – powód

90% mężczyzn ma problem ze słabą, niepełną erek**ą. Spójrz na wynik sondażu - potwierdził te statystyki! Równo 90% demotywatorowiczan kliknęło "słabe"! Sondaż.

Sondaż. – Jakie erek**e masz Ty/Twój partner?