Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

Użytkownik otrzymał bana za: Kopia zbanowanego konta NieDlaWykolejonegoSwiata_2. Do czasu wygaśnięcia bana pierwotnego wszystkie poprzednie i kolejne konta będą zablokowane
Ban wygasa: 3017-02-21 10:34:05

Ściana

archiwum

CIEKAWY CYKL ROZMÓW O SZKODLIWOŚCI IDEOLOGII LGBT

CIEKAWY CYKL ROZMÓW O SZKODLIWOŚCIIDEOLOGII LGBT – Waryo obejrzeć. Stanowisko zwykłych ludzi, na temat jak ultralewicowi działacze, wykorzystują mniejszosci seksualne do szerzenia swoich praktyk. W źródle, dodatkowe panele.
archiwum

13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona.

13-miesięczna dziewczynkazostała zgwałcona. – Bestii nie mierzy się miarą ludzi.Takie zwierzęta powinno się usypiać.

Greenpeace Polska

Greenpeace Polska – Polacy dla Polaków, walczą o lepsze jutro Polski.Danke Greenpeace! Zarząd Greenpeace Polska:^Aleksander Egit - Prezes Zarządu^Gertrud Korbler - Członkini Zarządu<^ Heinz Reindl - Członek radynadzorczej^Florian Faber - Członek radynadzorczejKarin Kiiblbóck - Członkini radynadzorczej
archiwum

CO Z PROGRAMEM PPD PANIE PRZEWODNICZĄCY?

CO Z PROGRAMEM PPDPANIE PRZEWODNICZĄCY? –
archiwum

LIBERTARIANIN NIE MA LEKKO

LIBERTARIANINNIE MA LEKKO – Pobieżna wymiana zdań z prawicowcem wystarczy do otrzymania miana lewicowego oszołoma. Pobieżna wymiana zdań z lewicowcem wystarczy do otrzymania miana prawicowego fanatyka. Relacje z każdą ze stron wyglądają mniej więcej tak, jak na załączonym obrazku.Czy ludzie całkowicie zatracili już zdolność myślenia jak autonomiczne, wolne i odpowiedzialne jednostki?
archiwum

"Małgorzata Kidawa-Błońska będzie taką kandydatką na premiera, która da nadzieję Polakom na zmianę w polskiej polityce." - mówił w P porannej rozmowie w RMF FM Adam Szłapka. Jak brzmiało to powiedzonko o nadziei? Że matka czy coś tam?

Jak brzmiało to powiedzonko o nadziei?Że matka czy coś tam? –
archiwum

GREEN PIECE

GREEN PIECE – Nazwa zobowiązuje i odsłania o wiele więcej,niż to, co zdawać by się mogło oczywistym.
archiwum

CO TEN PREZES?

CO TEN PREZES? –
Źródło: Jakby trochę hipokryzją powiało...
archiwum

PPK UNIKAJCIE JAK OGNIA.

PPK UNIKAJCIE JAK OGNIA. – To przekręt na kasę, żeby głębiej dobrać się ludziom do portfela. Skończy się tak samo, jak z OFE. Z czegoś trzeba sfinansować socjalistyczne mrzonki i przekupne obietnice. Chcą za swój socjalizm płacić zrabowaną obywatelom kasą.Nie dajcie się ponownie oszukać.
archiwum

JAK LEMINGI

JAK LEMINGI – WSZYSTKO ZA KILKA ZŁUDNYCH OBIETNIC
0:02
archiwum

QUO VADIS, POLSKO?

QUO VADIS, POLSKO? –
0:08
archiwum

SOCJALIZM PODPROGOWY

SOCJALIZMPODPROGOWY – Ludzie wiedzą, jakim piekłem już raz skończyła się ta zwyrodniała ideologia, a mimo to, ponownie idą w tę samą stronę. Zupełnie, jakby w obliczu socjalistycznej degeneracji, coś kompletnie wyłączało większości logiczne i zdroworozsądkowe myślenie.Proszę zwrócić szczególną uwagę na o ostatnie sceny z fragmentu w źródle. Wyjątkowo niepokojące i prawdziwe.
archiwum

ANONIMOWI SOCJALIŚCI

ANONIMOWI SOCJALIŚCI – Dziś rano uderzyła mnie pewna refleksja. Polskie władze wydają się być trochę jak patologiczni alkoholicy, którzy przez jakiś czas, dla publicznego spokoju, udawali, że walczą z nałogiem i w tym samym czasie, potajemnie, popijali gdzieś za garażami albo pod trzepakiem. Może i próbowali walczyć ze swoimi socjalistycznymi nawykami, ale ostatecznie wygląda na to, że uzależnienie zwyciężyło i aktualnie, nawet niespecjalnie ukrywają się z tym, że są socjalizmoholikami. Jeśli spojrzy się na Polskę jako na dom patologicznej rodziny z uzależnieniem alkoholowym a na Polaków jak na osoby typu DDA, to wiele rzeczy staje się wyjątkowo wyraźne i oczywiste.
archiwum

ODROBINA FAKTÓW

ODROBINA FAKTÓW – Wyprzedzająco, zanim zacznie się jęczenie, że popieram kogośtam, to jedynie zaznaczę, że nie mam zielonego pojęcia, jak rządziłyby pozostałe ugrupowania wymienione w źródle, bo NIE RZĄDZIŁY i nie było okazji się przekonać. Dodam, że NIE. Nie popieram Konfederacji i Pana Korwina. Tyle.
archiwum

ZABAWY Z DZIECIĘCYCH DNI

ZABAWY Z DZIECIĘCYCH DNI – XD
archiwum

Spacer z pupilem

Spacer z pupilem – Co w tym nienormalnego?
archiwum

TAKIE CZASY

TAKIE CZASY –
archiwum

KORPOLOGIKA.PL

KORPOLOGIKA.PL –
archiwum – powód

Dobre rady tych, którzy wiedzą lepiej od Ciebie, czego potrzebujesz.

Dobre rady tych,którzy wiedzą lepiej od Ciebie,czego potrzebujesz. – Alegoria.
archiwum

CIEKAWE

CIEKAWE – CZY ANTYSZCZEPIONKOWCY,NADAL SZCZEPIĄ SWOJE ZWIERZĘTA?