Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

Użytkownik otrzymał bana za: Kopia zbanowanego konta NieDlaWykolejonegoSwiata_2. Do czasu wygaśnięcia bana pierwotnego wszystkie poprzednie i kolejne konta będą zablokowane
Ban wygasa: 3017-02-21 10:34:05
1 / 3
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] W sumie - bardzo trafna obserwacja. Dokładając do tego nieudaczność pseudoopozycji, która w wyniku swojej miałkości i nieudolności rządów, dopuściła do władzy wspomnianą partię oraz socjalizm tkwiący w Polakach jak szósty zmysł, mamy komplet czynników, dających obraz współczesnej Polski.

4 / 10
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] Wiosna - piękny przykład tego, w jaki sposób szybko i sprawnie można zrobić karierę i stać się potencjalną siłą polityczną na bazie ultralewicowych, neomarksistowskich praktyk zwyrodniałej ideologii LGBT, która nie służy budowaniu tolerancji a jedynie próbie wyniesienia grupki fanatyków ponad prawo, nowej rewolucji społecznej na tle proletariatu zastępczego (mniejszości seksualne) i wywieraniu nacisku.

5 / 5
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @putcar Pan Michałkiewicz, swojego czasu przedstawił pewną notatkę z rozmowy polskiego ambasadora, wezwanego na dywanik do amerykańskiej delegatury. Z tego, co wiem, on akurat w kampanii wzajemnego "zwalczania się" POPISU nie uczestniczy. Czy jest związany z innymi ugrupowaniami? Nie wiem więc ani nie potwierdzę, ani nie zaprzeczę. Wstępne ustalenia opisane we wspomnianej notatce potwierdzają, że omawiana kwestia ma wyjaśnić się niedługo po jesiennych wyborach. Poczekajmy. Zobaczymy. Najwyżej okaże się, że masz rację i to tylko polityczne zagrywki. Może jednak okazać się coś zupełnie innego. Z mojej perspektywy i wobec mojego rozumienia dostępnych informacji, nie ma co zbytnio roztrząsać się nad już ustalonymi i dawno potwierdzonymi kwestiami, na które nie ma się żadnego wpływu.

0 / 0
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @FenrirIbnLaAhad tu niestety mam inny punkt widzenia, chociaż pierwsze reakcje — emocjonalne — mogą świadczyć inaczej. Bardziej zgadzam się ze stanowiskiem @Jasiek2r niż przedstawionym przez Ciebie, jednakoż wyłącznie w aspekcie moralny. Tak jak nie chciałbym, aby cierpiał usypiany, wściekły pies, tak nie chciałbym zadawać tortur takiemu potworowi mimo jego bestialstwa. Zwyczajnie szybko i skutecznie usunąć go ze społeczeństwa i ogólnej egzystencji. Świadomość, że za taki czyn spotkają kogoś szybkie i oczywiste konsekwencje, trzymałaby resztę zboków i degeneratów za pysk. Nie więzienia, nie wieloletnie procesy, nie życie na koszt podatników. Dokładne, wnikliwe śledztwo, bezsprzeczne udowodnienie winy i natychmiastowa eliminacja. Zastrzyk w zupełności by wystarczył. Ten demot dobrze to ujmuje. https://demotywatory.pl/4947488/Jestem-zwolennikiem-kary-smierci-ale-nie-entuzjasta Oczywiście rozumiem Twój punkt widzenia. Masz do niego takie samo prawo jak ja do własnego. Pozdrawiam.

4 / 4
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @putcar najmniej "socjalistyczne" w jakim sensie? Gospodarczym? Prawnym? Społecznym? Kulturowym? Socjalizm rozplenił się po świecie jak zaraza i obecnie, o ile się nie mylę, nie ma kraju pozbawionego całkowicie tej ideologii na każdym szczeblu egzystencjalnym. Musiałbyś zadać pytanie trochę bardziej precyzyjnie. Pozdrawiam.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2019 o 10:38

-2 / 2
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @lelek2 ponownie nie rozumiem... Za kogo dokładnie Twoim zdaniem chciałbym uchodzić? Czy ukończenie dwóch kierunków studiów, czyni mnie osobą uczoną? Nie sądzę... Czy moja nauka poszła w las? Również bym się nie zgodził. Ostatecznie umożliwiła mi zdobycie ciekawego, dobrze płatnego zawodu i poznanie najwspanialszej kobiety na świecie, z którą zbudowałem rodzinę — także nie. Nie sądzę, że poszła w las. Z moją komprehencją i zdolnościami poznawczymi nie dzieje się nic niepokojącego. Nie mam również problemów w kwestii interpretacji tekstu czytanego. Uważasz, że czego dokładnie nie zrozumiałem? Co do ostatniego pytania — mam 36 lat — czego nie ukrywam. Jak łatwo policzyć — rocznik 1983. Na to, czy w okresie mojej młodości istniały gimnazja, zakładam, że będziesz w stanie odpowiedzieć sobie sam :) Nie odpowiedziałeś na moje poprzednie pytania. Pracując w systemie 12/24 w jednej z poprzednich prac, pracowałem również w soboty i niedziele. Zależnie od zmiany. Aktualnie nie pracuję w weekendy. Czy Ty nadal pracujesz w soboty? Gorąca prośba o udzielenie odpowiedzi lub informację, że nie zamierzasz ich udzielać. Również na pytania postawione w tym wpisie. Z góry dziękuję.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2019 o 10:26

1 / 1
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @Jasiek2r uważam, że masz rację. Zniżanie się do poziomu takiego zwyrola jest niedopuszczalne. To nie jest moja myśl przewodnia. Twierdzę, że tak jak nie aplikujesz ludzkiej moralności przy zabijaniu muchy albo zdeptaniu karalucha, tak ludzka moralność nie aplikuje się do takich "tworów". Ja jedynie twierdzę, że tego typu bestie należy szybko i skutecznie marginalizować ze społeczeństwa poprzez jednorazową, bezbolesną i skuteczną eliminację. Jest wiele rzeczy, które mogę zrozumieć. Jest wiele — których nie rozumiem i takie, których zrozumieć nie chcę. Uważam się za osobę wierzącą i nawet w obliczu mojej wiary, jestem gotowy wziąć na swoje sumienie ciężar złamania Piątego i optować za zabijaniem takich potworów po bezsprzecznym udowodnieniu ich winy. Nie robię tego emocjonalnie. Wypowiadam się całkowicie świadomie, mając na uwadze konsekwencje wynikające ze wszystkich implikacji takiego stanowiska. W złodzieju, mordercy, gwałtowniku, oszuście i wielu innym jestem w stanie dostrzec człowieka. W przypadku takich bestii — gwałcących roczne dzieci — widzę jedynie potwory, które trzeba szybko i skutecznie pozbawiać życia dla bezpieczeństwa kolejnych, potencjalnych ofiar. Jeśli zrobił coś tak obrzydliwego, zdehumanizowanego i napawającego tak ogromną odrazą jeden raz, to zrobi to ponownie innemu dziecku.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2019 o 10:07

-2 / 2
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @lelek2 rozumiem, że nadal pracujesz w sobotę? Czy już nie? Poza tym — od kiedy dokładnie system pracy, określony w umowie zawieranej między pracodawcą a pracownikiem, jest uzależniony od "normalności", pomijając już kompletnie fakt, jak definiujesz ten termin w podanym kontekście? Byłbyś uprzejmy wyjaśnić? :)

-1 / 1
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @lelek2 moich rodziców nie ma już z nami — ale o tym wiedzieć nie mogłeś. Mama nie ugotuje mi zatem obiadu. Nie jestem leniem i pracuję. Od poniedziałku do piątku a dziś jest sobota... niemniej o tym również wiedzieć nie mogłeś. Sugeruję zatem nie budować założeń co do mojej osoby, na bazie tego, czego nie wiesz, ponieważ — przepraszam za kolokwializm — wychodzisz na osobę małointeligentną i niekulturalną.

0 / 2
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @lelek2 dobrze wiedzieć, że jednak wszystko u Ciebie ok. Ja również jestem całkowicie zdrowym człowiekiem. W sile wieku dodam. Niestety nie mam zielonego pojęcia, na jakich przesłankach zbudowałeś założenie o tym, że mogę być chorym człowiekiem? Z jednej strony mnie to ciekawi, ale z drugiej nie aż tak bardzo, aby dalej wydatkować czas na tę linię konwersacji. W imieniu przede wszystkim swoim, ale być może także innych uczestników forum, uprzejmie proszę — popracuj nad gramatyką i interpunkcją. Ojczysty język należy darzyć szacunkiem. Życzę spokojnego dnia i — być może jeszcze kiedyś — do napisania.

-1 / 3
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @lelek2 oczywiście, że biorę do ust!? Co to za pytanie? Biorę pokarm, wodę — jak niby maiłbym żyć, nie biorąc tych rzeczy do ust. Nie bardzo rozumiem natomiast, co ten fakt wyjaśnia? Że jestem istotą żyjącą? Człowiekiem? Wzajemnie — życzę Ci miłego dnia sprzedawczyku. :) Użyta forma gramatyczna wskazuje, że życzysz mi miłego dnia, jednocześnie określając siebie mianem sprzedawczyka. Trochę interpunkcji brakuje, ale nie ma ludzi doskonałych. Razi oczy, ale jest do zniesienia. Skąd takie samoumartwienie? Kogoś zdradziłeś / sprzedałeś? Twój sposób wypowiadania się tekstem pisanym jest cokolwiek enigmatyczny... Ps. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie a to nieuprzejme z Twojej strony. Czy boli Cię pupa?

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2019 o 8:29

0 / 0
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @7th_Heaven E. Na jakiej podstawie i z jakiej mocy chcesz decydować i wybierać za mnie, co mam uważać dla siebie za istotne oraz co mnie dotyczy a co nie? Powinienem interesować się wyłącznie jedynymi, słusznymi kwestiami, które uznasz za stosowne? Serio — nie sądzę :) Ironicznie, ciekawie, ale nielogicznie i ponownie — lewicowo, z tendencjami myślenia za innych. Szkoda. F. Popieram. Religia niesie zagrożenia, ale i korzyści. Jak każde narzędzie. Wiara natomiast jest pozbawiona tego dylematu. Ja wierzę w Boga. Ty — nie wiem, w co wierzysz. Nie pytałem i chyba nie zamierzam. G. W rzeczy samej. Inna. H. Twoja interpretacja. Moją już przedstawiłem. Nic nie stało się nagle. Robie to od bardzo dawna. O kibolach (pseudokibicach) nie będę zaczynał. Mam awersję do jawnie propagowanej głupoty i atawizmu. Poza tym, nie zamierzam zmieniać tematu. I. Z moimi zdolnościami poznawczymi, analitycznymi oraz otwartością umysłu i trzeźwością osądu nic niepożądanego się nie dzieje. Kolejne pomówienia o nietolerancję i uprzedzenia. Kolejne argumenty ad personam z lekką próbą zmiany tematu w tle. Na pytania odpowiedziałem zgodnie z prośbą. Zaadaptowanie odpowiedzi to osobna kwestia. J & K doceniam propozycję wspólnego obawiania się, jednak nie skorzystam. Poza tym, nie miałem już ochoty rozwijać odpowiedzi na kolejne oskarżenia i pomówienia. Zamykając - ponieważ sądzę, że wyczerpaliśmy rozmowę kompletnie, dziękuję za konwersację. Każde ma prawo do swojego punktu widzenia. Dziękuję, za możliwość zapoznania się z Twoim. Nie pozwól mi sądzić, że ponownie czujesz "atak" wynikający z moich wypowiedzi :) Feel the pride! Serdecznie pozdrawiam :)

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 września 2019 o 23:30

0 / 0
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @7th_Heaven A. Ponownie to wyłącznie Twoja interpretacja, do której oczywiści masz pełne prawo tak jak ja do mojego stanowiska. Dokładnie taka sama zasadność :) Ja oskarżam zwyrodniałą ideologię i jej nośnik. Ty oskarżasz mnie, że to robię. Niezaskakujące, a wręcz spodziewane. B. Postępujesz dokładnie jak przedstawiciel ideologi LGBT. Oskarżasz mnie o nietolerancję i agresję wobec jej kompletnego braku, odmawiając mi prawa do posiadania własnego zdania. Implikujesz moją nietolerancję do wszystkich ludzi zorientowanych seksualnie inaczej niż heterycy błędnie i niesprawiedliwie kategoryzując ich jako LGBT. Możesz potwierdzić, że wszyscy się z tą ideologią identyfikują? Ja mogę bez większego wysiłku potwierdzić, że całkiem spora ilość normalnych ludzi nie identyfikuje się z tą zdziczałą, lewacką degrengoladą. https://www.youtube.com/watch?v=9hc0Gj2V1Ts Moim zdaniem Twój przykład kompletnie nie ma związku i służy wyłącznie próbie podparcia Twojej argumentacji wskazującej, jakobym to był przeciwny wszystkim, innym od siebie ludziom. Czy ten człowiek potwierdził Ci, że identyfikuje się z ideologią LGBT? Czy to tylko i wyłącznie Twoje założenie? To, że ktoś jest osobą transpłciową wcale nie oznacza, że jest LGBT. C Kolejna opinia z Twojej strony i kolejne oskarżenia ad personam. :) Masz prawo ignorować tak samo, jak ja mam prawo zauważać. Zastanawia mnie jedynie celowość takiego podejścia? D. Jeśli mdli Cię, kiedy ktoś broni poszanowania Polskiej flagi i Polskiego godła wobec znieważania tych symboli, to w tym miejscy wyczerpaliśmy temat... Przyznam, że tego akurat się nie spodziewałem. Nieźle... Przykłady poniżej. http://demotywatory.pl/uploads/comments/1827/18272b65f5881e635936420d8f54a99f.jpeg

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2019 o 4:32

-1 / 3
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @lelek2 i co? Boli? :) Nie wiem czy na du*ę ale ogólnie pomaga paracetamol. Przyjęcie nadal doustne :)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 września 2019 o 23:01

0 / 2
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @Jasiek2r oczywiście. Z tym że dla mnie, ktoś, kto wpycha swojego członka w malutkie narządy płciowe 13 miesięcznego dziecka, rozrywając je od środka, powodując nieodwracalne obrażenia wewnętrzne, nie kategoryzuje się w określeniu człowiek. Waloryzacja moralna, nie aplikuje się zatem do takiego potwora. W żadnej skali.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2019 o 2:09

-1 / 1
InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

[demot] @Jasiek2r a w ramach jakiej, akceptowalnej etyki rozważać zgwałcenie 13 miesięcznej dziewczynki? To 13 miesięczne dziecko do jasnej cholery! Tak jak napisałem w tytule. Bestii nie mierzy się miarami ludzi. Potwory się eliminuje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10102 103 następna »