Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

BluesTata

Użytkownik otrzymał bana za: spam w komentarzach
Ban wygasa: 3016-05-29 19:15:08

Ściana

archiwum

Co? Mieszkanie+? SŁABO!!! My mieliśmy program Kamienica+...

Co? Mieszkanie+? SŁABO!!! My mieliśmy program Kamienica+... –
archiwum

Jakoś TVN takiego zachowania nie neguje i nie potępia, a przecież propagowanie komunizmu jest również w Polsce zakazane!!! (5 obrazków)

archiwum

Walczmy z CENZURĄ w internecie!!!

Walczmy z CENZURĄ w internecie!!! –
archiwum

Chyba wiem w czym problem! My błędnie interpretujemy zasady demokracji!

Chyba wiem w czym problem! My błędnie interpretujemy zasady demokracji! – Patrząc na zdjęcia z hiszpańskiej Katalonii, albo z Francji, widać, że za PO-PSL były utrzymywane standardy europejskie, a nie to co teraz! Marsze, manifestacje, pikiety, ludzie łażą, krzyczą i nikt ich nie pałuje...SZOK!!!
archiwum

Ha ha ha, hi hi hi, gadu gadu, pitu pitu, Polska to, Polska tamto..., a do kolejnego zamachu w zachodniej "postępowej" Europie pozostało 3...2...1...

Ha ha ha, hi hi hi, gadu gadu, pitu pitu, Polska to, Polska tamto..., a do kolejnego zamachu w zachodniej "postępowej" Europie pozostało 3...2...1... – Ale kto by się tam przejmował jakimiś  drobnymi "incydentami".
archiwum

Prowokacja? Nie ma sprawy! To proste, wystarczy kilka "nawiedzonych feministek", paru reporterów TVN i GW i już można w świat wysłać informację: Na Marszu Niepodległości bito kobiety...

Prowokacja? Nie ma sprawy! To proste, wystarczy kilka "nawiedzonych feministek", paru reporterów TVN i GW i już można w świat wysłać informację: Na Marszu Niepodległości bito kobiety... – Jak zwykle TVN znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, zapewne całkiem przypadkiem... Mieliśmy w poprzednich latach przebranych policjantów, podpalanie na rozkaz Sienkiewicza, farbowanego murzyna, teraz wysłali feministki, bo przecież któryś nie wytrzyma, któryś uderzy... To są właśnie "Fakty", zmanipulować, sprowokować, nagłośnić! Żałosna manipulacja...
archiwum

"Tag der Deutschen Einheit" Dzień Zjednoczenia Niemiec. Faszyści na ulicach i to tacy prawdziwi, z dziada, pradziada...

"Tag der Deutschen Einheit" Dzień Zjednoczenia Niemiec. Faszyści na ulicach i to tacy prawdziwi, z dziada, pradziada... – To też nikomu nie przeszkadza!? Dziwne, że tylko Nasz "Marsz Niepodległości" wszystkim przeszkadza. Lewaka nie ogarniesz!
archiwum

"Fête nationale française" Święto Narodowe Francji, widać, kto ma jakie korzenie...

"Fête nationale française" Święto Narodowe Francji, widać, kto ma jakie korzenie... – To nikomu jakoś nie przeszkadza.
archiwum

Amerykańscy faszyści świętują "Independence Day" Dzień Niepodległości

Amerykańscy faszyści świętują "Independence Day" Dzień Niepodległości – No chyba, że u nich to patriotyzm, tylko u Nas faszyzm...

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak działa prasa do owoców z najnowszej reklamy Hortex'u?

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak działa prasa do owoców z najnowszej reklamy Hortex'u? – Tłok na samym dnie, owoce na nim, oni kręcą, sok leci! TOŻ TO CUD!!!
archiwum

30.10 obchodzimy w przedszkolu helloween, prosimy o przebranie dzieci...

30.10 obchodzimy w przedszkolu helloween, prosimy o przebranie dzieci... – Ja: Ale nasza rodzina nie obchodzi helloween!Pani: Ale dziecko można przebrać dla zabawy.Ja: A  pani przebiera syna za transwestytę na "dzień pedała", dla zabawy?Dokąd zmierzasz Polsko! Święta z tradycjami, państwowe czy kościelne traktowane "po łebkach", a jakieś amerykańskie badziewie z irlandzkimi korzeniami celebrowane i promowane! O co chodzi? Co za debilizm!!! Dlaczego media tak bardzo promują to gówno!
archiwum

Sklepy tych niemieckich sieci handlowych na terenie Niemiec w niedzielę są zamknięte, a w Europie środkowo-wschodniej otwarte. Może czas na nową dyrektywę?

Sklepy tych niemieckich sieci handlowych na terenie Niemiec w niedzielę są zamknięte, a w Europie środkowo-wschodniej otwarte. Może czas na nową dyrektywę? – Te same przepisy, to samo wynagrodzenie dla pracowników tej samej sieci w całej UE. Kto jest za?
archiwum

Co by nie mówić, uważam, że Polak sobie poradzi, bo zawsze znajdzie się jakaś luka w prawie. Myślę, że polskie firmy już wiedzą, lub szukają rozwiązań jak obejść dyrektywę o pracownikach delegowanych.

Co by nie mówić, uważam, że Polak sobie poradzi, bo zawsze znajdzie się jakaś luka w prawie. Myślę, że polskie firmy już wiedzą, lub szukają rozwiązań jak obejść dyrektywę o pracownikach delegowanych. – Zawsze zostaje jeszcze 1 wyjście, czyli STRAJK! Polskich ciężarówek w UE jeździ tyle, że jak by wszystkie nagle stanęły, cała wspólnota miała by ogromne problemy z zaopatrzeniem, już nie mówiąc o zablokowaniu dróg! I wiecie co, tak zapewne będzie! Jeszcze im ta dyrektywa bokiem, nosem i dupą wyjdzie!!!

Używaj w pisowni polskich znaków, bo język polski jest ą-ę

Używaj w pisowni polskich znaków,bo język polski jest ą-ę – Znaki diakrytyczne są ważne! KUMPELA NIE ZROBIŁAMI W SADZIE LASKIKUMPELA NIE ZROBIŁAMI W SADZIE ŁASKI
archiwum

To musi być Syria, bo każdy, kto stamtąd dotrze do Europy, nazywany jest "uchodźcą z Syrii".

To musi być Syria, bo każdy, kto stamtąd dotrze do Europy, nazywany jest "uchodźcą z Syrii". – Nie wiedziałem, że to tak ogromny kraj...
archiwum

Przyjrzyjcie się oświadczeniom majątkowym radnych lekarzy, w swoich, lub okolicznych miejscowościach. Zobaczycie, ile tak naprawdę zarabiają i porównacie z wklejanymi tu namiętnie "kwitami".

Przyjrzyjcie się oświadczeniom majątkowym radnych lekarzy, w swoich, lub okolicznych miejscowościach. Zobaczycie, ile tak naprawdę zarabiają  i porównacie z wklejanymi tu namiętnie "kwitami". – Nie jest to demot o rezydentach, tylko o lekarzach.Zapraszam do wklejania screenów, będzie co oglądać. Ja wiem jedno, powodzi im się, zarabiają dużo i dobrze, że tak jest, ale dlaczego sieją taką propagandę, jak to im źle?
archiwum

"La vie en rose, czyli rezydentura we Francji..." Michał Galewicz, kardiolog. Ile zarabiają i jak pracują rezydenci we Francji. Czy na zachodzie jest taki miód jak się wszystkim wydaje? Artykuł z marca 2017.

"La vie en rose, czyli rezydentura we Francji..." Michał Galewicz, kardiolog.Ile zarabiają i jak pracują rezydenci we Francji. Czy na zachodzie jest taki miód jak się wszystkim wydaje? Artykuł z marca 2017. – Polecam przeczytać, link do strony w źródle.Krótkie cytaty dla zachęty: "Wynagrodzenie interna jest ustawowe i wynosi miesięcznie na pierwszym roku 1383 euro brutto, co daje ok. 1100 euro w formie przelewu na konto bankowe, od czego intern będzie musiał jeszcze zapłacić podatek""Czyli jak można obliczyć, intern na pierwszym roku zarabia ok. 50% średniej krajowej""we Francji, intern pracuje bardzo dużo, za małe pieniądze i robi to bez żadnego sprzeciwu. Zaczyna o 8.30, kończy ok 20.00. W środku ma tyle przerwy, by zjeść obiad. W trakcie pracy nie pije się żadnych herbat, nie zajmuje się własnymi sprawami, nie rozmawia przez komórki, nie czyta gazet""Pieniądze zarabiane w trakcie specjalizacji z trudem wystarczają na wynajem kawalerki, bieżące wydatki i weekendowe wyjścia do pubu."
archiwum

Społeczeństwo: ogół ludzi pozostających we wzajemnych stosunkach wynikających z warunków życia, podziału pracy i udziału w życiu kulturalnym.

Społeczeństwo: ogół ludzi pozostających we wzajemnych stosunkach wynikających z warunków życia, podziału pracy i udziału w życiu kulturalnym. – W społeczeństwie potrzebni są śmieciarz, kolejarz, przedszkolanka, rolnik, górnik, hydraulik, sędzia i lekarz! Jeśli zabraknie któregoś z nich, życie wszystkich się pogorszy. Każdy jest tak samo ważny i każdy zasługuje na szacunek. Wiele jest zawodów niedocenianych, ale jednak wiele osób te zawody wykonuje, choć zarobek jest na niskim poziomie. Wyobrażacie sobie, że nagle strajkują  wszyscy pracownicy przedszkoli i żłobków i ich postulatem jest 10 tyś miesięcznie i to nie podlega negocjacji? Nie za rok, nie za 2, czy 5, nie stopniowo, ale już, inaczej będą głodować i nie przestaną dopóki nie dostaną swoich roszczeń(tak jak rezydenci). Co wtedy? Ile osób nie pójdzie do pracy, bo będą musieli zostać ze swoimi dziećmi, ile lekarzy, kasjerek, bankowców, kierowców, urzędniczek czy magazynierów będzie musiało zostać w domu?Czas skończyć z "nadzwyczajnymi kastami ludzi", bo wszyscy jesteśmy ważni, wszyscy zasługujemy na godne warunki pracy! Rezydenci też, ale nie przez szantaż!
archiwum

Mówcie co chcecie, ale feministki powinne dostawać "recepty" na darmowe kosmetyki...

Mówcie co chcecie, ale feministki powinne dostawać "recepty" na darmowe kosmetyki... – żeby dzieci nam nie straszyły.
archiwum

Może zadbajmy o wszystkich, aby mogli spędzać czas z rodziną, aby otrzymywali godną zapłatę za swoją pracę?

Może zadbajmy o wszystkich, aby mogli spędzać czas z rodziną, aby otrzymywali godną zapłatę za swoją pracę? – To jest właściwa droga do sukcesu i zadowolenia, bo każdy jest potrzebny od szambiarza, poprzez kasjerkę, po lekarza i każdy zasługuje na godne życie!Nie traktujmy jednych wyjątkowo, a innych po macoszemu!