Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Szukaj



Znalazłem 189 takich demotywatorów

 –  EleUnsalted ButterMantequilla sin sa importado en Republica Bolivaride Venezuela por Alimentos 27, CA RFJ-30471867
0:15
 –
Smacznego pisiorki.... –  GRILLMORAWIECKIEGOBRYKIET 2 KG+160%MUSZTARDA KAMIS 280 G+117%COLA/FANTA 1 L+128%PIWO LECH+83%CHLEB PSZENNY+124%MASŁO CZOSNKOWE+151%KURCZAK UDKO 1 KG+100%KIEŁB. PODWAWELSKA 1 KG+211%KIEŁBASA ŚLĄSKA 1 KG+133%KASZANKA 1KG+162%OGÓREK GRUNTOWY 1KG+200%POMIDORY 1 KG+107%KETCHUP PUD. 480 G+84%CEBULA 1 KG+331%
 –  36CARLEYALELEKOW związku z licznymikradzieżamiwszystkie masłaZostały przeniesionena stoiskomonopoloweON
 –  Rozrzutność milenialsów.Szastają pieniędzmi nazakupach spożywczychLakshmi Varanasi14 kwietnia 2024, 10:50.fXin1 min czytania☑Niegdyś rozrzutność oznaczała wydatki namodne restauracje, drogie wakacje imarkowe ubrania. Obecnie ta kategoriajest nieco skromniejsza. Według lutowegoraportu McKinsey & Company priorytetemwydatków młodszych pokoleń stają sięartykuły spożywcze.
 –  ovlozzib yut al paapnivse so 8of wollA.Jodnim 1 notvoine boCHALONA OTONY RTG TOUUT.S.0OF U.S.Deaneg rifiw beaubong yar(820)
 –
Jak co roku – Zapisy już ruszyły Witam, oferuję jak co roku usługę wykonania barankówwielkanocnych. Wyglądają bardzo realistycznie cenatakiego jednego to 40zł (możliwy rabat przy zakupiewiększej ilości)proszę zgłaszać się w komentarzach.Zdjęcie załączam poniżej
 –  ■ SONDAŻCO JEDZĄ I PIJĄ POLACY?CZOŁOWE KATEGORIEW WYDATKACH SPOŻYWCZYCH (2023 rok)piwowódkapakowane mięsonapoje gazowanewoda mineralnakawamlekomasło, margarynasoki, nektaryowocowebiały ser9,0 mld zł7,6 mld zł6,9 mld złTVP INFO5,4 mld zł5,1 mld zł5,1 mld zł4,9 mld zł4,9 mld zł22,8 mld zł16,8 mld złŹRÓDŁO: NIELSENIQ DLA RZECZPOSPOLITEJ
Co mam zrobić w takim przypadku? Nie byłem na to gotowy... –
 –  dopwwwwwwFTEanECHOLECH FREEHeirutiCompricht2gASYALECHADERSYESBilphonyChrupeichlGanyChangzickiLowasESTLOMZAkerHEINE HAVE CTOMAZALOMZADAY HAVE PELHeETTLOMZAHERE HEEFT
 –  MASŁOZ PROMKINA ZAPASسلسلهPRZEDSZKOLE WETERYNARZZAB BOLIKONTROLKAW AUCIERaySTREAMINGIMyRATA KREDYTUŚWIEŻUTKAWYPŁATAPIELUCHYRACHUNKI
 –  shutterstock.com. 1552232096
Mnie się ta bitewka nawet podoba. Korzystają na tym klienci –  ←PILOSPOLSCEⒸTYLKO 05.02.2024←PRODUTPORMPilosMasto 6067ekst404-52% TANIEJPilasMastoekstra 83%200g82%Masło ekstra gold 83%Obowiązuje TYLKO 05.02.2024*RABAT NA MAKS. 3 SZT.W celu otrzymania rabatu należy zakupić 3 sztukiPORCEPrzy zakupie 3 sztuk z kuponem Lidl Plus:Cena przed obniżką / cena poza promocją: 5,99 zł /szt.Cena z kuponem: 2,85 zł/szt.200gPilosMastoelestra 83%62% TANIEJ28⁰80RYNECZEK LIDLAMandarynki | luzemObowiązuje od 05.02.2024 do 07.02.2024Mleczna 2006DolinaPRODUKTPOLSKICena przed obniżką / cena poza promocją: 8,99zł/kgCena z kuponem: 3,39 zł/kgMASLO EKSTRA 82%RABAT NA MAKS. 2 KGMasło Ekstra Mleczna Dolina, 200 gAKTYWUJMlecznaDolinaMOJA53% TANIEJPRZY ZAKUPIE 3 ASLO EKSTRAAKTYWUJMlecznaDolinaPRZYZAKUPIE 3 S...STRA14,00 zł/kgCena przed obnizką: 5,99 zł/epok, 53% mnieCena regularna: 5,99 zl/opok.(29,95 /kg), 53% taniejLimit dzienny 6 opak. na kartę Moja BiedronkESzczegóły oferty nawww.biedronka.pl/biedronkowe-oszczednosciLimit dzienny 6 opak.na kartę Moja Biedronka.5.02 do wyczerpania zapasów63% TANIEJ2932⁹Dzisiaj, 21:04W poniedzialek 5.02 w Biedroncemaslo extra Mleczna Dolina 200g2,95zl/szt (przy zak. 3szt, z MB, limit6szt) a w Lidlu 16% drozej niz wBiedronce, maslo Pilos 200g 3,45zl/szt z aplikacja przy zak 3szt. OfertaLidl z gazetki. Do tego w Biedronce20zl rabatu od razu jak wydaszmin.299zl z MB. Tylko 5.02Wiadomość+Nie123QWERTYUIOPASDFGHJKL148↑ ZXCVBNM XMandarynka na wage9Biedronka >0,33 l/100 gCena przed obniżka:8,99 2/kg, 63% mniejCena regularna8,99 zł/kg, 63% taniejNoSzczegóły oferty nawww.biedronka.pl/biedronkowe-oszczednosciDzisiaj, 20:10W poniedzialek 5.02 w Biedroncemandarynka luz jedynie 3,49zl/kg, bezaplikacji, a w Lidlu 14% drozej niz wBiedronce mandarynka luz 3,99zl/kg zaplikacja. Oferta Lidl z gazetki. A do tegow Biedronce 20zl rabatu od razu jakwydasz min. 299zl z karta MB. Tylko5.025.02 do wyczerpania zapasówspacjaBiedronka >A50% TANIEJysk 35 cm0,70 zł/szt.Tulipan premium, 10 szt.99returnCena przed obnizko13:49 13,99 z/bukiet, 50% mniejCene regularneki13,99 z/bukiet, 50% taniejSzczegóły oferty nawww.biedronka.pl/biedronkowe-oszczednosci5.02 do wyczerpania zapasów
Można powiedzieć, że "nareszcie!". UOKiK bierze się za sieci handlowe i ich "wielosztuki", które doprowadzają do szału klientów swoją nieczytelnością – Jeśli kupisz jedno masło, to zapłacisz 6,99 zł, ale przy zakupie trzech cena spada do 4,99 zł. Takie promocje w sieciach handlowych to norma. Zdaniem UOKiK jednak mogą wprowadzać klientów w błąd, a same cenówki bywają nieczytelne. Urząd zaczyna postępowanie wyjaśniające FruvitaTuttiSeradieBeAuslypuneDanioDaniaAAngGATERAZ TANIEJPRZY ZAKUPIE 5BULKA CODZIENNA 100g0%1.040,05WAT WEN0,00CENA 2 VAT 0%TJERACTAMEN99cena za 1 satprzy zakupie151990)PROMOCJKUSTIN0THHAY0,0
 –
Zrozumiałbym normalne masło, ale Nutella?! –  W związku z licznymi kradzieżamiKREM NUTELLA dostępny jestprzy kasie.30THE ET
 –  Asleek 2 PORAD BABUNIRybo gotowano nie zżółknie, gdy dosmaku włoży się więcei pietruszki i cebuli.a mniej marchwiRyby można przez kilka dni bez wodyżywe utrzymać, odurzywszy je wódką, pi-wem lub winem; potem owinąć je w świe-żą trawę lub mech, które tym samym ply-nem polać należyAby naleśniki smażyły się prędzej + niebyło przy tym swądu, nie smarować ma-slem patelni, lecz masło do tego przezna-czone wlać do ciasta
 –
Żeby kogoś zrozumieć trzeba się postawić na jego miejscu –  Mąż robi jajecznicę. Nagle żona wpada do kuchni.- Ostrożnie!!! - krzyczy. - UWAŻAJ!!! Więcej masta!!!Cholera, smażysz za dużo jajek na raz!!! ZA DUŻO!!!Mieszaj! MIESZAJ SZYBCIEJ!!! Dodaj jeszcze masło!!!GDZIE JEST MASŁO??? Jajka się przykleją!!! UWAŻAJ!!!Powiedziałam - UWAŻAJ!!! NIGDY mnie nie słuchasz,jak robisz jajecznicę!!! NIGDY!!! Odwróć jajka!!!SZYBKO!!! Nienormalny jesteś??? Całkiem ciępogięło??? SÓL!!! UŻYJ SOLI!!! SÓÓÓÓÓÓL!!!Mąż w zdumieniu patrzy na żonę:- Odbiło ci? Myślisz, że nie potrafię zrobić jajecznicy?- Chciałam ci tylko uświadomić, co przeżywam,kiedy prowadze samochód