Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 24 stycznia 2010 o 21:26
Ostatnio: 22 listopada 2020 o 16:29
Wiek: 36
Płeć: mężczyzna
Exp: 475
Jest obserwowany przez: 50 osób
  • Demotywatorów na głównej: 223 z 910 (683 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 215883
  • Komentarzy: 326
  • Punktów za komentarze: 916
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Jak wy drodzy politycy chcecie zwalczyć koronawirusa

Jak wy drodzy politycy chcecie zwalczyć koronawirusa – Zamykając w kwarantannie osoby, tylko dlatego, że miały kontakt z osobą chorą, a niekoniecznie się zaraziły. Nawet gdy wynik jest negatywny i nie mają żadnych objawó to zamyka się ich na 17-dniową kwarantannę.Jednocześnie osoby, które źle się czują nie są zobowiązane do zrobienia testu i chodzą do pracy, czy sklepu nieświadomie zarażając innych.
poczekalnia

Jak to wygląda w praktyce?

Jak to wygląda w praktyce? –

Gdy zamontuję kamerę na balkonie

Gdy zamontuję kamerę na balkonie –
poczekalnia

Mija dokładnie rok, kiedy to 17 listopada 2019 w Wuhan odkryto wirus SarsCov-2

Mija dokładnie rok, kiedy to 17 listopada 2019 w Wuhan odkryto wirus SarsCov-2 – A rząd zastanawia się... nie, nie podejmuje decyzji, on się zastanawia, czy w ogóle pomóc organizatorom turystyki, którzy praktycznie od marca 2020 nie mają żadnego dochodu, a jedynie opłaty - wynajem lokali, ZUS, pracownicy, podatek dochodowy, leasing autokarów, ubezpieczenia, przeglądu do tego dochodzą zwroty za niezrealizowane wycieczki, odszkodowania (najczęściej nie z ich winy) i opłaty za kary umowne.Brawo Polski rząd! Taki pomocny!PS - najważniejsze, że Bayer Full i reszta chałtury dostała swoje zasłużone miliony.
poczekalnia

Tak to dzisiaj wygląda w turystyce

Tak to dzisiaj wygląda w turystyce – Wypowiedź jednej z właścicieli biur podróży, które już niedługo przestanie istnieć.

Kto dał temu dziecku prawo

Kto dał temu dziecku prawo – Wypowiadania się w wielu ważnych kwestiach finansowych?
archiwum

Zgłaszam ogólnopolski sprzeciw! Jak można było przyznać Golcom tylko 1,9 mln złotych?

Zgłaszam ogólnopolski sprzeciw! Jak można było przyznać Golcom tylko 1,9 mln złotych? – Jak mówią bracie zespół liczy ok. 30 osób, wiec na głowę wychodzi ledwo... 63 000 zl. Mało tego! Zespol nie zalapal się na żadną ze wcześniejszych tarcz. Gdzie zwolnienie z ZUS, postojowe i dotacja z Urzedu Pracy???
archiwum

Panie Gliński, może Pan nie wie

Panie Gliński, może Pan nie wie – Ale nikt nie pójdzie do teatru lub na koncert Disco Polo, gdy nie będzie miał na chleb.
archiwum

Pierwsi przedsiębiorcy nie wytrzymują obciążenia finansowego i psychicznego

Pierwsi przedsiębiorcy nie wytrzymują obciążenia finansowego i psychicznego – Ale to mało ważne. Najważniejsze jest to, że Karolak, Janda i Golce dostali miliony, żeby mogli dalej wykonywać swoje chałtury.
archiwum

Święto zmarłych

Święto zmarłych – Czy święto żyjących śmieciarzy?
archiwum – powód

Brawo polski rząd! Macie to o co walczycie!

Brawo polski rząd! Macie to o co walczycie! – Polska na niechlubnym podium w dziennym przyroście zakażen wirusem.
archiwum

Czy jesteś za tym, aby każda opona zaczynając od rowerów przez osobówki na TIRach kończąc były oznaczane unikalnym numerem?

Czy jesteś za tym, aby każda opona zaczynając od rowerów przez osobówki na TIRach kończąc były oznaczane unikalnym numerem? – Byłby nabijany już w procesie produkcji, niemożliwy albo bardzo trudny do usunięcia i zmiany. Byłby przypisywany do właściciela, a przy sprzedaży przekazywany kolejnemu właścicielowi. Każda próba pozbycia się tego numeru kończyłaby się dużym mandatem, a znalezienie śmieciarza, który wyrzuca opony do lasu, rzeki czy nawet zostawia na drodze, bo złapał kapcia byłoby bardzo szybkie i również karane dużym mandatem.
Źródło: Dlaczego wszędzie gdzie nie spojrzysz to leżą zużyte, stare opony i nikomu się nie śpieszy, by je posprzątać???

Szanowna młodzieży

Szanowna młodzieży – Gdy następnym razy zachce wam się puścić polskie dziadowskie rapsy w komunikacji miejskiej gdy większość ludzi wraca po południu zmęczona po pracy do domu to walnijcie się tym najpierw w łeb, a potem wyrzućcie przez okno. Z góry dzięki!

Drodzy przechodnie, czy wy naprawdę nie macie wyobraźni?

Drodzy przechodnie, czy wy naprawdę nie macie wyobraźni? – Deszczem wali od kilku dni, ciemniej jest coraz szybciej, a co drugi jak święta krowa, ubrany na czarno, kaptur na głowie, słuchawki w uszach i włazi na przejście, bo przecież MA PIERWSZEŃSTWO!!!Otóż nie masz pierwszeństwa!!! Pierwszeństwo możesz mieć do bram raju, Twoja rodzina żałobę, a kierowca więzienie.Nikt nie chce dla ciebie źle, ale pomóż też sobie. Poczekaj, rozejrzyj się, przepuść samochód. Dla ciebie to 1 sekunda i kilka centymetrów drogi hamowania, dla samochodu nawet 50 metrów w taką pogodę.Tak wszyscy wiemy, że byłeś w UK, Norwegii i innych krajach i tam jest inaczej, ale jak będziesz leżał w plastikowym worku to naprawdę nie będzie to miało żadnego znaczenia.
Źródło: Pomyśl czasem!

Czy to nie jest jakiś żart i robienie ludzi w konia?

Czy to nie jest jakiś żart i robienieludzi w konia? – Dostajesz maila z UberEats - Zamów jedną pizzę, a druga będzie gratis. Wchodzisz w apkę i co? Promka rzeczywiście jest, tylko, że jedna pizza kosztuje 45 zł, do tego dochodzi transport 10 zł.Dzwonisz do tej samej pizzerii i ta sama pizza kosztuje 22 zł, dorzucasz drugą, wychodzi 44 zł i jeszcze kierowca za darmo przywiezie ciepłą i w dobrym stanie, a nie wymemłaną przez kierowcę na rowerze
Źródło: Czy tym nie powinien się zająć jakiś UOKiK?
archiwum

Miałeś swoje 5 minut. I co zrobiłeś?

Miałeś swoje 5 minut. I co zrobiłeś? – Sprawiłeś, że osoby, które do tej pory były neutralne do osób LGBT zaczęły patrzeć na was jak na dziwaków, bandytów i niezrównoważonych psychicznie.Osoby, których trochę denerwowaliście zaczęły was nienawidzić.Normalne osoby homoseksualne, które nie identyfikują się z LGBT, marszami, tęczą itd stwierdziły, że kompletnie nieudolnie reprezentujesz ich na arenie kraju i świataKatolicy, którzy was raczej tolerowali są na was oburzeni, że wieszacie flagi tęczowe na krzyżu i symbolach religijnych. (BTW: Spróbujcie zawiesić flagę na meczecie)A poza tym posiedziałeś sobie w więzieniu 2 miesiące.Dla Ciebie tyle dobrego, że zarobiłeś kilkaset tysięcy na naiwniakach, którzy cie wspierali, a teraz pewnie tego żałująI tyle świat po tobie zapamięta

Czy naprawdę dzisiaj każdy nowy kawałek podobno rapu musi brzmieć tak samo?

Czy naprawdę dzisiaj każdy nowy kawałek podobno rapu musi brzmieć tak samo? – Autotune albo inny syntezator głosu, cyk cyk cyk cyk cyk w tle, tekst o byle czym, o tym jak wyglądają teledyski nie wspomnę...
archiwum

Złowisz nielegalnie rybę, a nie daj Boże ją zabijesz - mandat, konfiskata sprzętu, wniosek do sądu.

Złowisz nielegalnie rybę, a nie daj Boże ją zabijesz - mandat, konfiskata sprzętu, wniosek do sądu. – Zabij miliony ryb, bo nieudolnie rządzisz i nie potrafisz poradzić sobie z gów.....m - spoko, rząd przyjdzie i Ci pomoże.

Coraz częściej kibicuję i wspieram osoby homoseksualne

Coraz częściej kibicuję i wspieramosoby homoseksualne – Normalne osoby homoseksualne, które żyją wśród nas, chodzą do pracy, płacą podatki. Ubierają i zachowują się normalnie. Mają przyjaciol i rodziny. Nie przeszkadza mi też, gdy idą za rękę czy dadzą sobie niewinnego buziaka.Gardzę natomiast ruchem LGBT, który tylko zwraca na siebie uwagę, jest agrestwny, sam nie wie czego chce. Żąda tolerancji jednocześnie obrażając wszystkich dookoła.
archiwum

Jak słyszę dzisiejszych raperów

Jak słyszę dzisiejszych raperów – To żałuję, że Kula i Lech Roch Pawlak nie urodzili się 15 lat później
Źródło: jak to dzisiejsze coś możn stawiać na równi z Kalibrem, Wzgórzem, PFK czy pozostałą starą szkoła polskiego rapu i hip-hopu???