Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 24 stycznia 2010 o 21:26
Ostatnio: 25 września 2021 o 13:13
Wiek: 36
Płeć: mężczyzna
Exp: 492
Jest obserwowany przez: 52 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 231 z 942 (711 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 224530
  • Komentarzy: 331
  • Punktów za komentarze: 930
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
A u Was? – Dużo grzybów?
poczekalnia
Trwa właśnie Zjazd ONZ – Mam propozycję dla prezydentów, premierów i innych przywódców Państw. Jak macie coś do siebie to idźcie na stronę, dajcie sobie po mordzie i nie angażujcie całego świata i ludzi, którzy chcą normalnie żyć, bo macie jakieś problemy nie wiadomo skąd wzięte. Ludzie chcą normalności i bezpieczeństwa.
archiwum
I pamiętaj – Pierwszeństwo ma ten, co ma lepsze auto
archiwum

Nagrania z kamerek utwierdzają mnie w przekonaniu

Źródło: Głównie patorap dla gimnazjum, oparty na najtańszych bitach i autotune.
archiwum
Twoje dziecko nie wie kto to jest? – Bądź z niego dumna/dumny.
archiwum
Minęła połowa sierpnia – Czy ktokolwiek z Was wie, czy uczniowie wrócą do szkół?
archiwum
Że Wam się chce Polacy – Kłócić między sobą i stawać w obronie kogoś, kto i tak ma Was głęboko w d... Chodzicie na marsze, obrażacie się w internecie, kłócicie się nawet przy obiedzie broniąc jednych albo drugich. Co macie w zamian? Prawdę? Jedna i druga telewizja mówi taką prawdę jaką widz chce usłyszeć, a Wy jak te owce wybieracie sobie mniej złego wilka. Po co? W imię czego? Kiedy skończy się wojna polsko-polska? Macie za dużo wolnego czasu? Polecam wyłączyć TV (każdą), zapomnieć o polityce i po prostu robić swoje.Dla tych, co obudzili się wczoraj - politycy nie interesują się obywatelami. Ich interesują posadki, premie, wypłaty i stołki. Naprawdę chce Wam się kłócić o to?
Lublin, jako pierwsze miasto w Polsce zlikwidowało korki – Jak? Sposób jest prosty. 200 osob w kolejce, 2 czynne okienka. Nie zarejestrujesz auta, nie jeździsz, nie tworzysz korków.
Źródło: Obrazek z 8.30 sprzed Wydzialu komunikacji. Za mną jeszcze tłum ludzi.
Bez autotuna, przekleństw, afer, kręcenia tyłkiem i pseudoraperskich bitów – Można? Okazuje się, że może w dzisiejszych czasach istnieć jeszcze normalna muzyka
archiwum
Powiedzcie mi – Że to żart
archiwum
Nie jestem zazdrosny o jego pozycję i majątek, ale czy naprawdę my jako cywilizacja idziemy w dobrą stronę? – Czy ciągłe pokazywania bogactwa nastolatków jest takie dobre dla naszych dzieci? Ostatnio się wypowiadał jakiś rodzic, że zrobiono ankietę w klasie jego dziecka. 90% chłopców napisało, że chce być Youtuberem, a 90% dziewczynek, że Influencerką. Gdzieś w Polsce awet powstała klasa Youtuberowo-Gamingowa. Ja rozumiem mądre kanały na YT typu Historia Bez Cenzury, Nauka to Lubię, SciFun itd, ale filmiki, gdzie kilku dzieciaków w wynajętej willi robi konkurs kto włoży do buzi najwięcej żelków albo rozdawania przypadkowym osobom tysięcy złotych jak strzeli mu gola nie mają żadnego sensu. Ani to śmieszne, ani uczące, ani mające jakikolwiek pożytek.Jako rodzic dwulatka bardzo obawiam się o jego przyszłość. Póki co jest bardzo dobrze przez nas układany, pięknie się rozwija, ładnie zaczyna mówić, używa kulturalnych zwrotów.Niedawno rozmawiałem z panem ok 45 lat. Prawie płakał jak opowiadał o swoim 14-letnim dziecku. Mówił wprost, że jest to jego życiowa porażka. Nie wie, gdzie zrobił błąd.
archiwum
Maseczkę nosimy bo: –
archiwum
Dobra promka – Chyba pandemia się kończy
archiwum
Czy tylko ja dopiero się dowiedziałem kto to jest? – I to tylko dlatego, że gdzie w internet nie spojrzę to widzę jego twarz i jakieś lody, które sprzedaje.A na jego kanale filmiki jak skaczą do basenu, jeżdżą wynajmowanymi furami i robią rapsy z autotunem.
archiwum
Coś tu trzeba więcej dodać? –
archiwum
I takich ludzi nam potrzeba – Brawo dla kierowcu autobusu!
archiwum
Oferta dla multimiliarderów, którzy zarabiali 8000 zł pracując przez 2h dziennie przed komputerem, nie wychodząc z domu – Oferujemy możliwość przechowania ogromnej ilości gotówki, gdy już nie mieszczą się Wam na kontach i nie wiecie co zrobić z takim bogactwem.Wspaniała oferta dla młodych i przyszłych mam.Napisz PRIV w komentarzu, a odezwę się na pewno.
Nie dość, że oddajemy im metale, szkło, plastik, odpady organiczne, czyli wszystko, co można zrecyklingować, przetworzyć i na tym zarobić – To jeszcze każą nam za to płacić
Źródło: Szczególnie, że przedsiębiorstwa miejskie często wykorzystują tzw. odrobkiewiczów czyli więźniów, którzy mają drobne przestępstwa na swoim koncie.
archiwum
Jedno pytanie – Dlaczego wszystko na priv?
Latają po Marsach i innych księżycach, żeby zobaczyć kratery wystarczy odwiedzić Lublin –
Źródło: Teren pod dworcem PKP w Lublinie