Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

archiwum

Czy chcielibyście coś takiego w Polsce?

Czy chcielibyście coś takiego w Polsce? – W Kanadzie tak to działa. Rząd wprowadził CAŁKOWITY zakaz SPAMU pod rygorem olbrzymich kar finansowych. A u nas ledwo otworzysz pocztę już masz setki spamu, a ważnych maili nie możesz się doszukać. I żadne filtry nie pomagają, a wręcz przeszkadzają, bo mogą usunąć coś ważnego.
archiwum

RODO? Ochrona danych? Chyba żartujecie.

RODO? Ochrona danych? Chyba żartujecie. – Marketingowe nękanie trwa w najlepsze. A co najgorsze firmy handlują pomiędzy sobą bazami danych. Ujawnił to ostatnio program Uwaga na TVN z dnia 4 września. Bazę 650 tysięcy nazwisk z e-mailem, numerem, a nawet stanem konta można kupić za... 400 zł. Rząd wprowadził RODO, ale tylko, żeby utrudnić życie zwykłym ludziom, a firmy mają to gdzieś i są totalnie bezkarne.Ofiarami są najczęściej osoby starsze, totalnie nieświadomi swojego czynu. Myślą, że robią coś dobrego, a narażają siebie i swoje rodziny na ogromne straty finansowe, nierzadko rujnując domowe budżety. Podpisz proszę petycję, która zabroni nękania telefonicznego, które naraża głównie osoby starsze na nieświadome kupowanie towarów wielokrotnie droższych niż normalnie.
archiwum

Staram się doszukać

Staram się doszukać – Staram się doszukać, ale różnic brak
archiwum

Małpa by zrozumiała. Człowiek nie może

Małpa by zrozumiała. Człowiek nie może – Co w tym trudnego???
archiwum – powód

Coraz więcej marketów wprowadza swoją aplikację

Coraz więcej marketów wprowadza swoją aplikację – W takiej apce Lidla, Biedronki czy Tesco możesz zobaczyć swoje paragony, które są potem honorowane np. przy reklamacji. Po co zatem dostajemy przy kasie papierowy odpowiednik, który i tak za miesiąc wyblaknie. Może czas skończyć wydawać papierowe paragony. Pomyślcie ile oszczędności by to wprowadziło. Taka Biedronka jest praktyczne wszędzie.
archiwum

Żarty się skończyły!!!

Żarty się skończyły!!! – Jeszcze nigdy nie było w Polsce takiej suszy. Rząd nie robi nic. Przywyknijcie do tego. Jeśli nie chcecie, by Wasze dzieci umarły z pragnienia zacznijcie działać JUŻ! To nie jest żadne sponsorowane ostrzeżenie, a realne zagrożenie, które grozi nam wszystkim.
archiwum

Co tu więcej mówić? BRAWO POLICJA!

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Co tu więcej mówić? BRAWO POLICJA! – Totalna patologia kontra policja.
archiwum – powód

Susza w Polsce, rząd uruchamia dopłaty dla rolników.

Susza w Polsce, rząd uruchamia dopłaty dla rolników. – Że k..... co??? Jakie dopłaty? Bo im biznes nie poszedł? Super! Szkoda, że nie każdy może sobie zainwestować, a jak coś nie pójdzie to domagać się dopłat.Nie dość, że nie płacą żadnych podatków dochodowych, nikt nie ma kasy fiskalnej, ani nie wystawia faktur to jeszcze płaci grosze za KRUS.Bardzo proszę, aby rolnicy sami, ze swoich pieniędzy zainwestowali w studnie głębinowe, zbiorniki na wodę, kanały i rowy melioracyjne.Dosyć tego! Do tej pory wspierałem polskich rolników, ale jak są takimi niedorajdami, że problemem dla nich jest susza to z wielką przyjemnością zacznę od jutra kupować rzeczy z Hiszpanii, Egiptu i Chin.
archiwum

Czy jesteś za tym, aby pożyczkami i kredytami

Czy jesteś za tym, aby pożyczkami i kredytami – Zajmowały się jedynie banki, które mają jasne i przejrzyste zasady, a nie firmy krzaki, sponsorowane i dotowane nie wiadomo przez kogo, gdzie pożyczasz 1000 zł, a po roku oddajesz 2500 albo masz ogromne problemy?
archiwum

Czy jesteś za tym

Czy jesteś za tym – Żeby wszystkie próby wciągania w różnego rodzaje piramidy finansowe, zakładanie kont, wypełnianie wniosków i innego typu "chałupnictwo", gdzie "zarabia się" 2000 PLN w 5 minut było karane więzieniem i wysokimi karami finansowymi?
Źródło: Ile osób musi jeszcze stracić kupę pieniędzy, by dowiedzieć się, że te wszystkie sztuczki to jedno wielkie oszustwo?
archiwum

Może zaczniemy w końcu rozróżniać normalne osoby homoseksualne

Może zaczniemy w końcu rozróżniać normalne osoby homoseksualne – Od prowokatorów, którym się w życiu nie udało
archiwum

Nieważne kto. Czy to Twoja mama, babcia, kolega czy najlepszy przyjaciel.

Nieważne kto. Czy to Twoja mama, babcia, kolega czy najlepszy przyjaciel. – Jeśli ktoś trzyma psa na łańcuchu i nie chce tego zaprzestać zadzwoń na policję lub do lokalnej fundacji ochrony zwierząt. Pozostając obojętny narażasz psa na niesamowite okrucieństwo. Takie sytuacje mają niestety najczęściej miejsce na wsiach, gdzie takie sprawy to norma.
Źródło: STOP KRZYWDZENIU ZWIERZĄT!!!
archiwum

Czy to koniec bezzwrotnych butelek? Mieszkańcy Lublina powiedzieli - Dość!

Czy to koniec bezzwrotnych butelek? Mieszkańcy Lublina powiedzieli - Dość! – Dzisiejszego dnia pojawiła się w internecie petycja skierowana do browarów Perła. Mieszkańcy Lublina proszą, aby ich lokalny producent zrezygnował z produkcji i dystrybucji bezzwrotnych butelek i zainwestował w automaty które będą przyjmowały zwrotne butelki. Jak zauważają członkowie grupy Posprzątajmy Lublin, którzy społecznie oczyszczają ze śmieci swoje miasto kilka razy w tygodniu, około 70% wszystkich śmieci stanowią bezzwrotne butelki piwa Perła. Mieszkańcy liczą na to, że mieszkańcy pozostałych miast gdzie znajdują się duże browary wezmą z nich przykład i także wystosują podobne pisma do swoich producentów. Petycję może podpisać każdy, a może to być ogromny krok do tego aby cały nasz kraj stał się wolny od śmieci.
archiwum

Bez patrzenia na innych umówili się i posprzątali ogromne śmietnisko.

Bez patrzenia na innych umówili się i posprzątali ogromne śmietnisko. – Jak widać można! Wystarczyło założenie grupy na FB, która dni później liczyła już prawie 200 osób. Ok. 30 mieszkańców Lublina zebrało się, by posprzątać zaśmiecony teren. Mają w planie umawiać się co tydzień i porządkować zielone tereny miasta. Chcą tym zachęcić cały kraj w nadziei, że uda się sprawić, by był czysty.
archiwum

A gdyby tak każdy po troszku posprzątał?

A gdyby tak każdy po troszku posprzątał? – Nie patrząc czyje to i gdzie to leży. Jeden papierek, plastik czy butelkę dziennie. To naprawdę nie hańba podnieść śmieć i wyrzucić go do kosza. Nauczmy się tego i aby kolejne pokolenia brały z nas przykład.
archiwum

YouTube powinien wprowadzić filtr, dzięki któremu po wpisaniu jakiegoś słowa nie wyskakiwałyby Ci podpowiedzi z nim.

YouTube powinien wprowadzić filtr, dzięki któremu po wpisaniu jakiegoś słowa nie wyskakiwałyby Ci podpowiedzi z nim. – Można by wpisać sobie np. godlewskie, odmienić je przez wszystkie przypadki i nigdy potem byś się na nie nie natknął. Dobrym sposobem byłaby też kontrola rodziców, aby wpisali wybrane przez siebie słowa i ich pociechy nie oglądały tej całej patologii, która wśród małolatów jest tak popularna i niesamowicie naśladowana i promowana.
Źródło: Jak zobaczyłem że niejaka Marta Linkiewicz ma 400 tyś. followersów na instagramie to zacząłem wątpić w przyszłość naszego narodu.
archiwum

O w mordę

O w mordę – Aleś mnie nastraszył!
archiwum

Zastanów się dobrze na co wydasz pieniądze

Zastanów się dobrze na co wydasz pieniądze – by przywitać nowy rok
archiwum

Dosyć tego!!!

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Dosyć tego!!! – Żądam takich samych kar za bestialskie zabicie zwierzęcia jak za człowieka!!! Czy pies lub kot nie cierpi??? W którym wieku my żyjemy? Oprawco! Nie chcesz psa? Oddaj do schroniska, zawieź do weterynarza, a nie skazuj go na godziny okrutnej męki!!!
archiwum

Brutalnie

Brutalnie – Ale dosadnie
Źródło: Yt