Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

-2 / 4
fu3i

[demot] @Yellow_Jester mówisz o przykładzie z Polski. W Kanadzie Policja ściga za to natychmiast jak za każde przestępstwo. I nie ma przeproś. A to, że u nas policja działa jak działa to inna sprawa.

-1 / 3
fu3i

[demot] @kolorowatolerancja tak??? podaj przykład. Mam gmaila, niby miało być bez reklam. Jak jakaś firma marketingowa dorwie Twój adres e-mail to po Tobie. Sprzeda bazę dalej i nie ma odwrotu. Możesz sobie klikać - USUŃ MNIE Z BAZY, a to nic nie pomoże.

1 / 1
fu3i

[demot] Jest sposób. Wiesz o takim spotkaniu? Wiesz gdzie i o której będzie? Dzwonisz na policję i zgłaszasz potencjalne oszustwo. Policja przyjeżdża, spisuje dane pracowników, starsze osoby dowiadują się, że to oszustwo. Niech każdy, kto odbiera takie połączenie posłucha gdzie i o której będzie spotkanie, a potem wezwie policję, ponieważ obawia się, że za chwile dziesiątki osób mogą być wypłukane z portfeli.

2 / 8
fu3i

[demot] @yoyo2123 jakbym zamienił nazwiska to byś się czepił, że opozycję stawiam wyżej, a partię rządzącą niżej. Nazwiska są tylko dla przykładu! Zamień je sobie jeśli będzie Ci lepiej. Chodzi mi o ogólne kur...stwo każdej ze stron.

4 / 4
fu3i

[demot] @InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Masz rację. Homofoby zamiast homofile. Nie wiem, czy literówka czy pośpiech w pisaniu.

8 / 8
fu3i

[demot] @InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Dziękuję. Myślę, że opisałem w nim, co uważa 99% Polaków. Nie wiem tylko komu zależy na tym, aby w Europie i Świecie mówili o nas, że jesteśmy nietolerancyjni.

1 / 1
fu3i

[demot] @Nace92 Masz oczywiście sporo racji, ale gdybym miał tak każdego podejrzewać to bym nie wychodził z domu, nie kupował nic na allegro i nie zawierał żadnych transakcji. Gdybym oddawał ferrari za kilka milionów to może bym i się zastanowił kilka razy, ale to tylko skuter za 1000 zł, ale mimo wszystko chcę go odzyskać. Co masz do mojego szkolenia? Zimą co roku wyjeżdżam na 2 miesiące szkoleń, bo tego wymaga ode mnie mój pracodawca. Co w tym dziwnego?

0 / 0
fu3i

[demot] @montaro11 Od kwietnia proszę, unika telefonów, nie odpisuje na smsy

35 / 35
fu3i

[demot] Jestem pilotem wycieczek i jezdze na kolonie, zielone szkoły z każdym przedziałem wiekowym. Dzieci to dzisiaj masakra. Nic ich nie interesuje. Ja już nawet przestałem się przygotowywać do jakiejkowiek wycieczki i wszystko czytam z wikipedii. Po co ja mam siedzieć w domu, zakuwać przed każdym nowym kierunkiem, jak jedyne co bedzie ich interesowało to McDonalds, galeria czy czas wolny. Nic nie chcą jeść, schabowy zły, drobiowy zły, ziemniaki złe, ale hamburger albo kebab jest super, a starsi to jadą na hotdogach i redbullu z Orlenu. A panie? Pożal się Boże. Żadna nie pomoże, bo za jakiekolwiek skarcenie czy zwrócenie uwagi dzieciak dzwoni do rodzica albo dyrektora i nauczyciel ma przechlapane. Jedyne co można to się uśmiechać. Ile to już razy 12 latek mi powiedział, że mi wpier.... jak mnie spotka za to, że poprosiłem by nie rozmawiali jak opowiadam. Wstyd wszędzie - kościół, katedra, muzeum. Po co im to pokazywać? Po co ci rodzice wydają na to kasę? Chyba tylko, żeby się ich pozbyć chociaż na te 3 dni.

13 / 15
fu3i

[demot] @Kiciulek90 myślę, że nie jeden facet by chciał w tym wieku tak wyglądać, więc może nie do końca zazdroszczę, bo to brzydkie słowo, ale bardziej podziwiam i gratuluję

2 / 4
fu3i

[demot] @Xmen1 nie kolego. Nie gimbaza. Przedsiębiorca, który od 5 lat ma pomysły na biznes, założył ich już 3, a jedyne, naprawdę JEDYNE, co przeszkadza mu w funkcjonowaniu to setki przepisów, godziny spędzone w urzędach, kontrole i ciągłe zdobywanie wiedzy w przepisach podatkowych itd. Gdyby nie to mógłbym naprawdę spokojnie spać, bo klienci są, pomysły są, kontrahenci są, tylko urzędasy jedynie przeszkadzają w funkcjonowaniu firm.

4 / 4
fu3i

[demot] @cage80 właściwie to nikt, chwilowa sława... jak rafalala albo ta co w My słowianie tyłkiem kręciła

2 / 6
fu3i

[demot] @Chasing_Cars_ z jednej strony masz rację, tylko szkoda, że dzisiaj dzieci, gimnazjaliści itd mają wpajane takie bzdury do głowy i myślą, że tak ma właśnie być...

3 / 7
fu3i

[demot] @Chasing_Cars_ mediów, tępych laseczek i pedałów typu pirog i pajacyków

-1 / 15
fu3i

[demot] Może i tak, ale edukacji na TVN nie znajdziesz nic! Już na Polsacie chociaż kiedyś Galileo było...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »