Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Sasame

Z nami od: 21 lutego 2010 o 15:00
Ostatnio: 7 sierpnia 2022 o 11:44
Exp: 257
Jest obserwowany przez: 17 osób
  • Demotywatorów na głównej: 125 z 1305 (1179 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 78251
  • Komentarzy: 2215
  • Punktów za komentarze: 2387
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Upolityczniony śmieć. –
archiwum
Kto może powiązać słowo 'wojna' z 'zabawny', widząc, co dzieje się za granicami Ukrainy? –
archiwum
Jak zakompleksionym i małym trzeba być człowieczkiem,by wykorzystywać instytucję państwa w czasie narastającego kryzysu,do pozywania kogoś, kto uraził Twoje personalne uczucia?Glapcio się tylko ośmiesza, nie mając nawet cojones,by zrobić to osobiście. – Chyba ich wewnętrzne sondaże pokazują im, jak możliwe jest odsunięcie ich od koryt i zaczyna się panika.Czyżby laurki z kartek, rodem z Rosji już nie pomagały nawet na zatwardziały elektorat?
archiwum
Paulinka zmarła w wieku 95 lat, nim udało jej się wygrać z aparatem państwa i zabezpieczyć niepełnosprawnego syna.Bo on się o zadośćuczynienie starać w imieniu matki już nie może,kiedy ma problem z samodzielną egzystencją. –
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Kacper B. już złapany dzięki ludziom. Kot bezpieczny...Ale poddałabym pod referendum pomysł : Sprawcy tortur na zwierzętach powinni zostać poddani DOKŁADNIE TAKIM SAMYM. To,że komuś nie staje nie znaczy,że ma prawo torturować bezbronne stworzenie. – A jeśli robił to dla poklasku, a podobnie upośledzeni go za to chwalą, to niech zamiast tego oglądają tortury takiego zwyrola.Pal sześć Konwencję Genewską, bezkarność ma granice.
archiwum
Gdy PiS próbuje Ci wmówić, że KAŻDY, kto się z nimi nie zgadza 'donosi do Unii' i jest kablem Brukseli...  A najważniejsi/najbardziej znani członkowie tej partii TAK DOSZLI DO WŁADZY - donoszeniem za granicę, niepotwierdzonymi insynuacjami, kłamstwami. – Najważniejszy program PiS od powstania partii HIPOKRYZJA PLUS.
archiwum
Z cyklu:"Ja bym to badał."Gdy na stacji benzynowej za chwilę 1 wyprzedzi cenę obecną, gdy nie możesz iść już do sklepu z 'wyliczonymi' pieniędzmi. Gdy ochrona zdrowia się starzeje. Gdy wiemy, jakim HiTem zaskoczy nas wrzesień... – Chcesz zostawić kraj w rekach kogoś, kto być może obierze Cię na cel zbiorowego hejtu, by to przykryć?Mieliśmy już 'sędziów złodziei', 'lekarzy łapówkarzy', 'wrednych, nieuczciwych sprzedawców', 'indoktrynujacych nauczycieli', 'tęczową zarazę', 'zagubione dzieci uwodzące księży' oraz 'uchodźców roznoszących zarazę'. Tymczasem w Polsce siejąc nienawiść, zaraza szuka nowych wrogów...
archiwum
Jak postępuje notoryczny kłamca:1. Niczego nie mam2.... No dobrze, mam, ale nie mogę powiedzieć ILE.3. No dobrze, mogę powiedzieć ILE, ale nie wziąłem z tego ani złotówki.4.... Jak możecie mnie atakować? Przekazuję na cele CHARYTATYWNE. – Dokładnie to samo, krok po kroku, robiła Amber Heard.Następne będzie "Nie mogłem przekazać tak dużej kwoty od razu, ale WŁAŚCIWIE JUŻ JE ODDAŁEM, bo planuje to zrobić."
archiwum – powód
" Nikt nam nie powie, że białe jest białe, a czarne jest czarne." –
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Czego uczy sprawa Johnny'ego Deppa:1. Nie zostawiaj wieloletniego udanego małżeństwa dla dwudziestoletniej siksy, a na pewno zaraz się nie żeń. Nigdy nie wiesz, ile to będzie Cię kosztować. 2. Nie każdy przypadek przemocy domowej to wina faceta – 3. Dzieci z przemocowych rodzin, często nieświadomie powielają schemat zachowań rodziców. 4. #MeToo, choć było szlachetnym ruchem z założenia, przerodziło się w promocję jawnej dyskryminacji mężczyzn i ich prawdomówności. 5. Hollywood w jednej sekundzie Cię nienawidzi, żeby za chwilę rozkładać czerwony dywan, jeśli zauważy zmianę koniunktury. 6. Jeśli jesteś prawnikiem kłamcy i szaleńca, nie próbuj dla slawy na siłę wygrać przegranej sprawy, tylko wycofaj się z resztkami godności. 7  Jeśli jednak mówisz prawdę, nawet jeśli byłeś narkomanem, alkoholikiem, zostawiłeś rodzinę i przyjaciół dla romansu... zawsze znajdą się ludzie, którzy Cię wesprą.
archiwum
Sąd zarządził od Skarbu Państwa 9 milionów zł dla torturowanej 5 lat powstanki,"Paulinki",która chciała zabezpieczenia niepełnosprawnego syna.Ziobro rękami Prokuratury,żąda zmniejszenia o 3/4 kwoty,bądź całkowitego odstąpienia od wypłaty odszkodowania. – W dwóch osobnych pismach.SKUR***! A jak za niego płacimy MILION EURO DZIENNIE, to jest w porządku! I TO ma być minister 'Sprawiedliwości'.
"Podsumowując straty finansowe mówimy już nie o kwotach z sześcioma zerami, ale z dziewięcioma zerami i to się wymyka matematycznym regułom,że zero może tyle kosztować" – Kamila Gasiuk-Pihowicz
archiwum
W niedzielę upływa 200 dni od ustalenia 1 milion euro za każdy dzień zwłoki rozwiązania sprawy Izby Dyscyplinarnej. – W efekcie Gapiński przyznaje sobie premię, najdroższa gęba do wyżywienia - pseudonim Ogon - znów szantażuje Psa, żona premiera odkrywa talent do handlu gruntem. Wszystkich na wszystko stać, jest pięknie, masło jest tanie jak nigdy... Tylko mnie, cholera, znowu skacze stopa procentowa kredytu. I jak pociesza rząd, z pewnością NIE ostatni raz.
archiwum
Co łączy panów 'Kozłowskich'?Obaj grają posiadających posłuch idiotów, by przypodobać się widzom. Ale tylko jeden z nich przestaje być pośmiewiskiem po wyłączeniu kamer.Sorry, internetu jeszcze nie ocenzurowano, p*sowski lizusie. –
archiwum
Już w niedzielę, w Turynie dowiemy się, że wygrała Ukraina.Nie, żebym była BARDZO cyniczna, ale przy obecnej sytuacji kraju i zachowaniu publiki, jak i uczestników, nie chce mi się wierzyć, że mnóstwo ludzi nie zagłosuje ze współczucia i 'solidarności'. – Co jest smutne, bo artyści nigdy nie dowiedzą się, na ile NAPRAWDĘ dobra była ich piosenka. A o ile ubiór wydaje mi się... EXSCENTRYCZNY, występ był dość ciekawy.
archiwum
Jason życzy miłego dnia. –
archiwum
Propaganda sukcesu zawsze ośmieszy się sama. –
archiwum
Pisowska kasta obnosiła się z żądaniami jawności, kiedy ich to nie dotyczyło.Obecnie panuje nowa zasada: Nie powiemy Ci, czemu Ci nie powiemy, bo powód niejawności jest niejawny. –
archiwum
Im dłużej pozwoli się rządzić ludziom z manią wielkości, tym większe prawdopodobieństwo, że zakończy się to wojną. – Orban na Węgrzech, Kaczyński w Polsce, Marin Le Pen ma wysokie notowania we Francji...Naprawdę, oni NIE KRYJĄ swoich sympatii. A jednak kończą z wysokim poparciem.
archiwum
Mam serdecznie dość cyrku, jaki robi się z katastrofy smoleńskiej.Nie zginęła tylko 'PiSowska' część sceny politycznej, a rodziny innych zmarłych wiele razy prosiły o uszanowanie ich żałoby...Poza tym, będąc szczerą : 'Cywile' też chcą normalnie żyć. – A tu za chwilę znowu Macierewicz ma obwieścić kolejne cudowne wieści, bo zbliżają się wybory.Przypominają mi się słowa z jednego z maili polityków PiS...Dla nich to  'POLITYCZNE ZŁOTO'.