Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Sasame

Z nami od: 21 lutego 2010 o 15:00
Ostatnio: 3 czerwca 2019 o 21:37
Exp: 223
Jest obserwowany przez: 16 osób
  • Demotywatorów na głównej: 115 z 1134 (1018 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 65828
  • Komentarzy: 1870
  • Punktów za komentarze: 1708
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód

Mateuszek Kłamczuszek i 'Ciemny Lud to kupi'. Tom niewiadomo który. Odciąć się murem goryli od prezydent Gdańska, zasłonić obrazą SOLIDARNOŚCI w postaci wiadomej i zapraszać na nie swoją imprezę...po czym nawoływać do 'SOLIDARNOŚCI'. Niedobrze się robi.

Mateuszek Kłamczuszek i 'Ciemny Lud to kupi'.Tom niewiadomo który. Odciąć się murem goryli od prezydent Gdańska, zasłonić obrazą SOLIDARNOŚCI w postaci wiadomej i zapraszać na nie swoją imprezę...po czym nawoływać do 'SOLIDARNOŚCI'. Niedobrze się robi. – Serio, łapie, że po PO nawet nie widać, żeby się STARALI, opozycja jest nijaka, ale pisowska propaganda NAPRAWDĘ robi z ludzi debili. TVN jest chociaż telewizją PRYWATNĄ, ale za tę propagandę narracji Kurskiego PŁACIMY!
archiwum

Wystarczy wyjść z domu, by zobaczyć coś pięknego.

Wystarczy wyjść z domu, by zobaczyć coś pięknego. –
archiwum

' Proszę pana. Mamy rok wyborczy, wszystko jest dobre. Nawet kierowca Macierewicza.' Tadeusz Cymański

' Proszę pana. Mamy rok wyborczy, wszystko jest dobre. Nawet kierowca Macierewicza.' Tadeusz Cymański – Gdy chętnie powiedziałbyś, że coś potępiasz... ale polityka partii Ci na to nie pozwoli.
archiwum

To już naprawdę brak minimum szacunku dla klienta, a ofiarami padają często zwłaszcza starsi ludzie.

To już naprawdę brak minimum szacunku dla klienta, a ofiarami padają często zwłaszcza starsi ludzie. – Moja matka powiedziała mi, że musi kupić sobie nowe krzesła do kuchni, bo na tych (znanej polskiej firmy), które kupiła niedawno, nie da się siedzieć, śrubki co chwila się luzują, wypadają...Po odwróceniu krzesła okazało się, że 2 są na 'krzyżak', dwie na 'płaski', każda ma inną średnicę i długość! W kolejnym krześle 3 śrubki były płaskie, 1 'na krzyżak'! Pytałam, czy naprawiała krzesła, powiedziała, że 'dała kawałek tektury, żeby tak nie latało, ale nic poza tym'. Wzięłam starą walizkę ojca, znalazłam odpowiednie śrubki. Poskręcałam krzesła i teraz są idealnie stabilne...Brzmi, jakby nic się nie stało, ale moja matka spadła z krzesła, mijając o centymetry kant stołu!
archiwum

UEFA Euro 2020

UEFA Euro 2020 – Co myślicie?
archiwum

I tak oto stulecie Niepodległości zapamiętamy między innymi z bubla, jakim jest ta ustawa. Ciągle nie wiem, czy idę tego dnia do pracy, jako personel, świadczący POŚREDNIO usługi medyczne. W moim zakładzie dojdą do tego dopiero jutro, z prawnikiem.

I tak oto stulecie Niepodległości zapamiętamy między innymi z bubla, jakim jest ta ustawa. Ciągle nie wiem, czy idę tego dnia do pracy, jako personel, świadczący POŚREDNIO usługi medyczne. W moim zakładzie dojdą do tego dopiero jutro, z prawnikiem. – Może i niektórzy chętnie przyjmą dodatkowy dzień wolnego... ale czy, choć raz, nie może to nie być odwalone na kolanie? Już chyba wolałabym normalnie pracować w ten poniedziałek.
archiwum – powód

Straszenie Warszawy gwałcącymi przez PO uchodźcami NIE POMOGŁO?!

Straszenie Warszawy gwałcącymi przez PO uchodźcami NIE POMOGŁO?! – Szokujące.
Źródło: Spot wyborczy Patryka Jakiego
archiwum

Zastanawialiście się kiedyś, jak bardzo musi być 'wykształcony' szpitalny informatyk? Najwidoczniej nie dość, by wyłączyć aktualizację automatyczną...

Zastanawialiście się kiedyś, jak bardzo musi być 'wykształcony' szpitalny informatyk?Najwidoczniej nie dość, by wyłączyć aktualizację automatyczną... –
archiwum

' Wszystkie zwierzęta są sobie równe... ale niektóre są RÓWNIEJSZE.' Kto czytał Folwark zwierzęcy pamięta, czym to się kończy...

' Wszystkie zwierzęta są sobie równe... ale niektóre są RÓWNIEJSZE.' Kto czytał Folwark zwierzęcy pamięta, czym to się kończy... – Na zdjęciu uzasadnienie sędzi Magdaleny Kołodziej w sprawie pobicia pań, które stanęły na drodze Narodowcom.
archiwum – powód

Dziś w Kawie na Ławie Patryk Jaki pokazał, jak bardzo nie dorósł do bycia na ważnym stanowisku. Przy KAŻDYM wytkniętym błędzie krzyczał, zasłaniał się tym, że 'za Platformy tak też było/jest pan pewien, że nie było', obrażał dziennikarza prowadzącego...

Dziś w Kawie na Ławie Patryk Jaki pokazał, jak bardzo nie dorósł do bycia na ważnym stanowisku.Przy KAŻDYM wytkniętym błędzie krzyczał, zasłaniał się tym, że 'za Platformy tak też było/jest pan pewien, że nie było', obrażał dziennikarza prowadzącego... – A gdy polityk PSL wytknął mu, że w 2009 minister Ćwiąkalski po samobójstwie Pyzika podał się do dymisji, czego tak domagało się PiS i Ziobro też powinien w takim wypadku...To nagle okazuje się, że ONI nie byli odpowiedzialni. Tak samo, jak za 'wyrażających niezadowolenie poprzez kopanie, plucie i bicie' Narodowców.Żeby nie było, nie jestem za Rafałem Trzaskowskim... ale obłuda Jakiego wyjątkowo mnie mierzi...
Źródło: Dzisiejsza Kawa na ławę
archiwum

Weszła do cudzego domu, zastrzeliła człowieka... więc wysłano ją na urlop do wyjaśnienia sprawy... Tylko co tu wyjaśniać?!

Weszła do cudzego domu, zastrzeliła człowieka... więc wysłano ją na urlop do wyjaśnienia sprawy... Tylko co tu wyjaśniać?! – Gdyby nie była policjantką, od razu byłaby za kratami.
archiwum – powód

W 2010 roku, gdy zwracał się do 'braci Rosjan' podczas kampanii, po niej tłumaczył się tym, ze brał leki... Z punktu widzenia taktyki, prośba do opozycji o współpracę, to dobre zagranie PRowe... Ale co po kampanii? Znowu stwierdzi, że leki?!

W 2010 roku, gdy zwracał się do 'braci Rosjan' podczas kampanii, po niej tłumaczył się tym, ze brał leki... Z punktu widzenia taktyki, prośba do opozycji o współpracę, to dobre zagranie PRowe...Ale co po kampanii? Znowu stwierdzi, że leki?! – Wiem, że 2010 był SPECJALNYM rokiem, ale to zaczyna naprawdę przypominać zaburzenia dwubiegunowe...Nie chce nikogo obrażać, ale naprawdę, tak to wygląda.
archiwum

We Włoszech NAJPRAWDOPODOBNIEJ Polska opiekunka z problemami psychicznymi, wyszła na ulicę uzbrojona w rzeźnickie noże, atakując przechodniów. Włoskie media informują o tym ludzi... kolejny kraj, w którym Polacy będą mieć zła opinię, z winy jednostek...

We Włoszech NAJPRAWDOPODOBNIEJ Polska opiekunka z problemami psychicznymi, wyszła na ulicę uzbrojona w rzeźnickie noże, atakując przechodniów.Włoskie media informują o tym ludzi... kolejny kraj, w którym Polacy będą mieć zła opinię, z winy jednostek... –
Źródło: Informacje ze świata
archiwum

Przed chwilą zakończył się piękny mecz. Nie ze wzgledu na wynik, czy wybitną grę piłkarzy obu drużyn. Podczas towarzyskiego meczu Bayernu Monachium z Chicago Fire, pożegnalnego meczu dla Bastiana Schweinsteigera, nie zapalono ani jednej racy.

Przed chwilą zakończył się piękny mecz. Nie ze wzgledu na wynik, czy wybitną grę piłkarzy obu drużyn. Podczas towarzyskiego meczu Bayernu Monachium z Chicago Fire, pożegnalnego meczu dla Bastiana Schweinsteigera, nie zapalono ani jednej racy. – Nie rzucano się na murawę, nie obrażano piłkarzy przeciwnej drużyny. Nie skandowano wulgaryzmów.Wszyscy pilkarze Bayernu Monachium założyli koszulki z numerem 31 w hołdzie koledze. Rozdźwięk w umiejętnościach był więcej niż widoczny, BM bawiło się piłką i wygłupiało bardziej, niż grało na serio. W 82 minucie główny gość strzelił swojego pożegnalnego gola, obrońcy przeciwnej drużyny trochę mu na to pozwolili, choć sam strzelił ładną bramkę.Mecz skończył się wynikiem 4:0 dla Bayernu.Chciałabym, by wszystkie mecze zawierały w sobie taką atmosferę porozumienia, wzajemnego szacunku i zostawiały po sobie tyle pozytywnych emocji...
Źródło: Mecz towarzyski Bayern Monachium vs Chicago Fire
archiwum

Joseph James DeAngelo zabijał, gwałcił i napadał od 1975 roku. Prawo dopadło go po 43 latach... Ale przeżył już całe życie. Jest schorowany... i trochę mu chyba obojętne w tym wieku, czy dostanie 'karę śmierci'.

Joseph James  DeAngelo zabijał, gwałcił i napadał od 1975 roku. Prawo dopadło go po 43 latach...Ale przeżył już całe życie. Jest schorowany... i trochę mu chyba obojętne w tym wieku, czy dostanie 'karę śmierci'. – Więc gdzie tu sprawiedliwość?

Jedno z najstraszniejszych zdań, które wymyśliła ludzkość? "Jakoś to będzie..."

Jedno z najstraszniejszych zdań, które wymyśliła ludzkość?"Jakoś to będzie..." – To zdanie, które poprzedza większość, jeśli nie wszystkie, tragedie.To zdjęcie tego samego mostu, kilka tygodni temu. Naprawdę "dziwne" że nie wytrzymał
archiwum

Oto obraz 'odpolityczniania' sądów w pełni. Hipokryzja pisokracji. Sprawa dziś wścieka mnie tym bardziej, bo wczoraj w moim mieście pochowano matkę trójki dzieci, żonę alkoholika, który raz 'za mocno' ją uderzył.

Oto obraz 'odpolityczniania' sądów w pełni. Hipokryzja pisokracji.Sprawa dziś wścieka mnie tym bardziej, bo wczoraj w moim mieście pochowano matkę trójki dzieci, żonę alkoholika, który raz 'za mocno' ją uderzył. – Kobieta pewien czas temu próbowała się utopić, ale 'w porę ją powstrzymano'. Nie potrafiła odejść, bo bała się, że bez męża nie da sobie rady. Miała 40 lat...Tymczasem żona tego, powiem wprost, ŚMIECIA, odważyła się mówić. Nie pił, ale SĄ filmiki, na których widać, jak grozi jej śmiercią, dusi ją i bije.Ale PISOKRACJA broni swoich i sąd debilnie tłumaczy, że 'w każdej rodzinie są emocje, a gdyby nie było, to wszyscy byliby robotami, bo skoro ludzie się 'kochają' to czasem w nerwach za bardzo ich ponosi'.TO jest NADZWYCZAJNA KASTA!
archiwum – powód

'A tymczasem dziki siedzą w kukurydzy i się śmieją' - komentarz Ministra Rozwoju Wsi, Jana Krzysztofa Ardanowskiego, spytanego o namawianie do odstrzału dzików w całej Polsce, bez badań, na wszelki wypadek.

'A tymczasem dziki siedzą w kukurydzy i się śmieją' - komentarz Ministra Rozwoju Wsi, Jana Krzysztofa Ardanowskiego, spytanego o namawianie do odstrzału dzików w całej Polsce, bez badań, na wszelki wypadek. – Mieliśmy już ministra środowiska karczującego lasy, teraz czas na Ministra  Rozwoju Wsi, tępiącego leśne zwierzaki. Analogicznie, Minister Spraw Zagranicznych, powinien kłócić się z zagranicą, Minister Spraw Wewnetrznych inwigilować obywateli, Minister Edukacji rozwalać system szkolnictwa... A tak, nie było pytania...
archiwum – powód

' Bóg. Honor. Ojczyzna. Abstrakty, abstrakty. A gdzie w tym wszystkim CZŁOWIEK?'

' Bóg. Honor. Ojczyzna. Abstrakty, abstrakty. A gdzie w tym wszystkim CZŁOWIEK?' – Kora
archiwum

Najłatwiejszy test na dorosłego? Zerknąć o 9:00 rano w sobotę na zegarek.

Najłatwiejszy test na dorosłego?Zerknąć o 9:00 rano w sobotę na zegarek. – Jeśli musisz do tego wstać i pomyślisz 'jak wcześnie, mogę jeszcze pospać', jesteś dzieckiem.Jeśli nie masz czasu zrobić tego prostego testu, jesteś dorosłym.