Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

MyslPatriotycznaPL

Z nami od: 6 października 2011 o 18:19
Ostatnio: 2 września 2019 o 10:40
Wiek: 25
Płeć: mężczyzna
Exp: 119
O sobie:

„Ten świat to farsa, wolę lśnić lub spłonąć jak zapałka
Błysnąć chociaż na chwilę, by ogrzać chłód tej nocy
Może dam życiu energię, by znowu sens zdobyć”

~Eldo - Plaża

Jest obserwowany przez: 14 osób
  • Demotywatorów na głównej: 46 z 388 (342 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 29045
  • Komentarzy: 732
  • Punktów za komentarze: 950
  • Obserwuje: 25 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Zbyt często uznajemy czyjeś zdanie za fakt, zapominając, że stanowi jedynie opinię

Zbyt często uznajemy czyjeś zdanie za fakt, zapominając, że stanowi jedynie opinię –
archiwum

Pieniądze

Pieniądze – Niby większość ludzi nie przyzna, że są najważniejsze, bo pod pretekstem troski o rodzinę, spełniania marzeń, realizacji samych siebie łatwo jest ukryć ten fakt. Tymczasem jeżeli stracimy pracę lub nie możemy jej znaleźć, okazuje się ile tak naprawdę warte jest Nasze życie bez pieniędzy.

Prawo jazdy - w normalnym kraju dokument, który uprawnia do prowadzenia pojazdami mechanicznymi

Prawo jazdy - w normalnym kraju dokument, który uprawnia do prowadzenia pojazdami mechanicznymi – W Polsce przywilej jedynie dla tych, których stać by przebrnąć przez biurokratyczny gąszcz przepisów i absurdów, gdzie cena podstawowej kat. B przekracza najniższą pensję, mając na uwadze cenę kursu, badań lekarskich, dodatkowych jazd, egzaminu oraz wydania dokumentu
archiwum

Czy pieniądze są najważniejsze?

Czy pieniądze są najważniejsze? – Nie, jeśli nie masz marzeń.
archiwum

Porządne auto

Porządne auto – Dla jednych nówka sztuka z salonu, dla innych ikona, pojazd, który przeszedł próbę czasu i nie ani myśli o tym, by przejść na emeryturę.
archiwum

Paradoksem ludzkiego życia jest to, że będąc młodym, przepełnionym idealizmem człowiekiem, otoczenie Cię ignoruje, bo główny firmament okupują osoby starsze, które z zasady postrzegane są za mądrzejsze.

Paradoksem ludzkiego życia jest to, że będąc młodym, przepełnionym idealizmem człowiekiem, otoczenie Cię ignoruje, bo główny firmament okupują osoby starsze, które z zasady postrzegane są za mądrzejsze. – Mówię tu o paradoksie, bowiem dojrzewając, tracimy w sobie zapędy idealistyczne, kierując się tym co racjonalne. Bezpowrotnie umiera w nas piękny element duszy, którego pustkę zastępujemy beznamiętną przyziemnością.

Problem z ludźmi bogatszymi od nas

Problem z ludźmi bogatszymi od nas – Nie zawsze ma związek z zazdrością. Chodzi raczej o świadomość, że ktoś dorobił się, idąc na łatwiznę, korzystając np ze stanowisk i możliwości rodziców, podczas, gdy obok są osoby, które prócz tego, że muszą jakoś iść naprzód, ciągną za sobą balast swojego pochodzenia
archiwum

Bogactwo tego świata

Bogactwo tego świata – Polega na tym, że prawie wszystko można kupić. Bieda polega na tym, że kupić można nie tylko rzeczy, ale i ludzi.
archiwum

Wszyscy tak narzekają na Ukrainę

Wszyscy tak narzekają na Ukrainę – Ale gdyby przenieść się tam, wraz z polskimi zarobkami (licząc od najniższej krajowej) to nagle okazałoby się, że żyć można nie tylko emigrując na zachód.

Był taki czas, w którym polskie kino

Był taki czas, w którym polskie kino – Stanowiło za niedościgniony wzór, o którym dziś można sobie tylko pomarzyć. Aktorstwo stało na najwyższym poziomie, a kultowe dialogi, pomimo zmiany pokoleń pozostają na ustach ludzi do dziś. Tym oto sposobem naradzały się legendy polskiego dużego ekranu!
archiwum

Czy pieniądze stanowią dla Ciebie wartość?

Czy pieniądze stanowią dla Ciebie wartość? – Jeśli tak, kliknij Mocne, jeśli nie Słabe,  plus komentarz dlaczego tak uważasz.
archiwum

Młodzi ludzie, tworzący społeczność tzw „bananowej młodzieży”

Młodzi ludzie, tworzący społeczność tzw „bananowej młodzieży” – Tyle mówi się o ich zepsuciu ale mało, kto otwarcie przyzna, jaka jest niewygodna prawda. Zazwyczaj to przyszli życiowi zwycięzcy, którzy prędzej, czy później za sprawą majętności domu, z którego pochodzą, wypłyną na ocean życia, osiągając  w nim, przy użyciu minimalnego wysiłku, to, co dla przeciętnego zjadacza chleba, jest nie do zdobycia.

Rodziców się nie wybiera

Rodziców się nie wybiera – Śmieszny argument ludzi, którzy dostali od rodziców wszystko, a krytykują tych, którym wszystkiego brakowało

Polska

Polska – Kraj, w którym będąc wychowanym w etosie pracy, lecz bez mocnych pleców, sam skończysz z garbem na nich.
archiwum

Ze sprawiedliwością w życiu jest tak, że jeśli zaczniesz w nią zbyt mocno wierzyć, to przyjdzie dzień, w którym w końcu palniesz sobie w łeb

Ze sprawiedliwością w życiu jest tak, że jeśli zaczniesz w nią zbyt mocno wierzyć, to przyjdzie dzień, w którym w końcu palniesz sobie w łeb –
archiwum

Polskie realia przypominają rolkę szarego papieru toaletowego

Polskie realia przypominają rolkę szarego papieru toaletowego – Coś zrobić można ale i tak jest do dupy
archiwum

Mając mniej pieniędzy, nie jesteś gorszym człowiekiem

Mając mniej pieniędzy, nie jesteś gorszym człowiekiem – Ale życie od najmłodszych lat zacznie udowadniać Ci coś zupełnie innego.

Mówią, że pieniądze nie są najważniejsze

Mówią, że pieniądze nie są najważniejsze – Ale kiedy stracisz pracę, możesz szybko zmienić zdanie.
archiwum

Bogaty leser to banan

Bogaty leser to banan – Biedny leser to nieudacznik życiowy.
archiwum

„[..]a życie, jak to życie. Jest krótkie i za*rane jak koszulka noworodka”

„[..]a życie, jak to życie. Jest krótkie i za*rane jak koszulka noworodka” – ~ śp Maciej Kozłowski 'Ali', Miasto Prywatne Czasy się zmieniają, podobnie jak realia kina, ale są rzeczy, których nie ruszy nic.