Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

melblue

Z nami od: 14 października 2019 o 8:57
Ostatnio: 4 października 2022 o 16:50
Exp: 103
O sobie:

Mam wywalone, czy moje komentarze ktoś minusuje, bo nie będę pisać pod publiczkę, ale to, co myślę. Nie musimy się zgadzać, ale szanujmy się.

Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 36 (31 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3413
  • Komentarzy: 2299
  • Punktów za komentarze: 7193
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Tyle pożytku z działalności pierwszej damy, że grzała krzesło na uroczystości. – I tyle w temacie.
archiwum
Czy to jest Messi i jego nowa fucha... – a obok - kobieta "upadła"?
0:07
archiwum
Któremu zaufalibyście? Jeśli w ogóle? – Ludziom o symetrycznych twarzach postrzeganych jako "ładne" szybciej można zaufać. U wielu ludzi prawa i lewa strona twarzy różnią się nieznacznie. Mateusz Morawiecki jest asymetryczny. Przecięte na pół i obrócone przez odbicie zdjęcie en face. Rzadko na zdjęciach patrzy na wprost, rzadko też nie ma przechylonej głowy.Czy któraś wzbudza większe zaufanie niż ta oryginalna na zdjęciu źródłowym?Dodam, że we mnie nie wzbudzał zaufania i wątpię, by to mogło się zmienić.
archiwum
Co zrobić? Co zrobiłbyś na naszym miejscu? – Oddaliśmy samochód do serwisu, z obcasa zahaczyliśmy o pobliskie centrum handlowe, wstąpiliśmy na kawę, kupiliśmy obiad na wynos, kupiliśmy kilka drobiazgów i słuchawki bezprzewodowe. Wróciliśmy taksówką - bo daleko, bo musielibyśmy się dwa razy przesiadać. W domu koło 19:50 otwieramy pudełko ze słuchawkami - puste.
Źródło: grafika poglądowa ze strony mediaexpert
archiwum
Alkohol zmienia w wodę... – Chyba wolę wersję Jezusa zamieniającego wodę w wino...
archiwum
Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą. – Jak porażka, wtedy "System edukacji nie radzi sobie z problemem". A Rodzic to plakat na drzwi? Figura woskowa?
archiwum
- a serio, pytam, kiedy to dobry pomysł? – ludziom się w d&#@ch poprzewracało
archiwum
Biedne Niemcy nie mają już broni do wysłania na Ukrainę. – Tak wygląda realna pomoc Ukrainie, po której przyjdzie kolej na... obyśmy się mylili...
Źródło: widać - to screen
archiwum
Tego nie dowiesz się w głównym ścieku wiadomości. – Izrael uznał, że trzecia dawka obniża odporność, a jeszcze w wakacje odbierał paszporty tym, którzy przyjęli tylko dwie dawki.
archiwum – powód
3, 2, 1... weekend!! – Piątek, piąteczek, piątunio
0:01
archiwum
kojarzy mi się z dzisiejszym wspomnieniem o bliskich - dwie ostatnie zwrotki – A gdy niebo z wolna wieczórniało,Gdy przez wyże wiała cisza polna,W ciepłym wiewie i w jaskółczym świrze,W każdym drzewie to imię szumiało. ...W opalonym mgieł zmierzchowym dymieCoś rozwiało się obłokiem zwiewnym,Smętkiem rzewnym duszę rozśpiewało:Jakże było memu życiu na imię?
Źródło: Obraz Pixabay
archiwum
niż czujność i nadgorliwość sprzed roku – Dziś zaszczepiony, przechodzący covida lekko, - więc nie robi badania, nie idzie na zwolnienie, bo szkoda kasy, przecież stracił w zeszłym roku zbyt wiele, - zaraża więcej osób, bo nie rezygnuje z życia publicznego. Podobnie rzecz wygląda w przedszkolach i szkołach - dzieci kaszlące, z gilem do pasa przysyłane przez rodziców, bo przecież to tylko katarek...Kolejny absurd - członek rodziny chory i ma kwarantannę, ale sanepid nie zalecił jego rodzinie pozostania w domu, więc domownicy chodzą do pracy itd..
Źródło: Obraz Alexandra_Koch z Pixabay
archiwum
bo naiwnie :) wierzysz, że zakup czapki, kozika i koszyka sprawi, iż już po wyjściu z windy znajdziesz tyle grzybów – tak widzę tę reklamę
Źródło: reklama na demotywatory.pl
archiwum
Koniec – koniec zdalnego. I co dalej?
Źródło: pixabay
archiwum
Kochać i tracić – Kochać i tracić, pragnąć i żałować,Padać boleśnie i znów się podnosić,Krzyczeć tęsknocie "precz!" i błagać "prowadź!"Oto jest życie: nic, a jakże dosyć...Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,Iść w toń za perłą o cudu urodzie,Ażeby po nas zostały jedynieŚlady na piasku i kręgi na wodzie.Leopold Staff
Jaki powinien być podpis do tego zdjęcia? –
Źródło: kobieta.pl
archiwum
A może dla ratowania gospodarki przygotujmy w szkołach sale po klasach 4-8 na nocleg dla 1-3... – Niech rodzice dzieci z 1-3 wreszcie odpoczną. Niech wrócą do pracy... co Wy na to?
Zanim zetniecie tysiące drzewek, zastanówcie się, żeby historia z chryzantemami się nie powtórzyła –
Nie mogę już patrzeć na polityków – Wolę Kanion Antylopy - Arizona, USA.Patrzę i zaczynam oddychać spokojniej.Znacie inne piękne miejsca? Polecicie?
Co się zmieniło? Nic..? – Świadomość powinna być większa, chociażby dzięki internetowi. A i tak kiełbasa wyborcza i bajeczki robią swoje...